INFO o novinke (Vaše názory)

Pravidla fóra, diskuze o tomto fóru, uživatelé

Re: INFO o novinke (Vaše názory)

Příspěvekod hanni v sob led 16, 2010 10:53 am

Rusnak: nikto z nas nepochybuje o tom, ze Tvoja myslienka nebola myslena zle... este mas malo skusenosti aby si vedel, kolko prace a ludi je za takymi forami, ako je to nase, SM alebo FNO, a ze nikto z tych ludi, ktori okrem toho maju aj ine zaujmy a poniektori aj svoju vlastnu rodinu, nebude svoju energiu vynakladat este niekde inde...ved preco by aj. Vsetky tieto fora maju slusnu navstevnost, zakladnu svojich skalnych uzivatelov a timy skvelych odbornikov, nikto nechce riskovat, ze o toto pride a priznaj si, Tvoj projekt takym riskom je, aj ked si to mozno neuvedomujes. Skvele Ti to napisal Vlasyk, je to odbornik a skuseny clovek, suhlasim s kazdym jeho slovom, rovnako dobre Ti to napisali aj R@p a chalani na jeho fore. Ja osobne, keby som mal casu nazvys, by som svojou pracou podporil radsej tieto fora, ktore ja osobne neberiem ako konkurenciu a vazim si pracu ludi, ktori na tychto forach makaju.

Moja rada smeruje k tomu, co si uz naznacil v svojich prispevkoch. Skus sa drzat tych for, ktore nemaju az tolko co stratit a prijali Tvoj projekt skor pozitivne a zjednotit ich do jednej komunity...mozno raz z tychto for vznikne jedno silne forum, ktore dosiahne urovne N73.eu, SM alebo FN a bude prinosom pre vsetkych. Ale to bude zalezat iba od Teba a od ludi, ktorymi sa obklopis...len budes casom musiet prehodnotit trosku zakladnu myslienku akehosi "odborneho fora iba pre vyvolenych" a dat moznost prejavit sa vsetkym uzivatelom...ved mozno prave v mnohych tych obycajnych driemu velki odbornici ;) Drzim palec :class:
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Re: INFO o novinke (Vaše názory)

Příspěvekod Rusnak-COBRA v sob led 16, 2010 8:40 pm

diky. ako som povedal, kazdopadne to skusim.
vysledok (alebo pad) urcite uvidite
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Předchozí

Zpět na Pravidla, o fóru, uživatelé