Chce to tady tvrdý režim!

Pravidla fóra, diskuze o tomto fóru, uživatelé

Chce to tady tvrdý režim!

Příspěvekod Arksun v sob pro 29, 2007 12:57 am

Vím že jsem jen řadový member ale vzhledem k tomu, že dělám weby, mám zkušenosti s vedením různých fór!!! a rád bych poukázal na nějaký věci

řádí tady "dementní user" LiL'€mM který záměrně zakládá totožné topici za jasným účelem spamu!

Java a symbian aplikace = založeno 8 topiců
http://forum.n73.eu/viewforum.php?f=4

Obecné informace, parametry = založeno 18 topiců
http://forum.n73.eu/viewforum.php?f=3

Chtěl bych říct, že vy módi sice svou práci konáte dobře, ale nedostatečně tak aby tu byl pořádek, chápu že se vše nedá stíhat, ale vaše napomínaní je naprosto k ničemu, musíte být tvrdší, nekompromisní a vyházet odsud n00by který tu dělají akorát bordel ...

taky by to chtělo fórum zabezpečit - opisování kódu při odesílání topicu, atd...

taky nějakýho móda který by tu byl i v noci ... já chodím spát třeba ve 4 ráno .. kdyby byl o moje služby zájem, rád pomůžu ...

opravdu by to chtělo popřemýšlet a udělat nový a nekompromisní pravidla aby tady nebyl kdejakej blbeček!

btw: tomu uživateli hned BAN !!! dík
Nokia N73 (FW 4.0735.3.0.2) + Kingston miniSD 2GB
Arksun
Uživatel
Uživatel

Re: Chce to tady tvrdý režim!

Příspěvekod Führer v sob pro 29, 2007 1:13 am

Tuhle noc si tu sám dal asi 20 prispevku, a to sou jen reakce na prispevky, podle tebe debilnich uzivatelu. Sam ty bys zaslouzil trest, i kdyz ja bych to zrova rikat nemel. Ale rozhodne, kdybych mel pravomoc, tak bych ti da ban jeste pred tim spamerem.
Mej se :arrow:

Dal, hmm... ja to vidim poprve ze by tu byl spamer, ty delas jako by to tu bylo denodenne. Blbecek? To jako kdo? Jo tady vsichni sou podle tebe blbecci, tak to jo.
Naposledy upravil Führer dne sob pro 29, 2007 1:18 am, celkově upraveno 1
Führer
trvalý BAN
trvalý BAN

Příspěvekod Arksun v sob pro 29, 2007 1:18 am

tak běž spočítat kolik jsem napsal podle tebe nesmyslných příspěvků !!! 20 jich rozhodně nebylo.. Nebylo jich ani 10 ... většina z toho byla upozorňování na to že vy nováčci neznáte pravidla jak na tomhle fóru psát a chovat se! Tak se běž podívat tam kde taky figuruješ!

Bež se podívat na moje příspěvky který považuješ za nesmyslný do toho SPAM TOPICU! Když si někdo vezme do huby tvojí rodinu tak prostě bouchneš .. suma sumárum, nejsem spamer, klidně si prohledej všech mých 106 příspěvků nebo kolik ... zcela zcestný to co si napsal! a nemíním o tom diskutovat, tohle je pro módy!

// a proc to vidis poprve? Nebude to tim ze mas 19 prispevku hm?? Myslim ze se tu za posledni dobu vyrojilo extremne moc jantarů který přijdou, regnou se, nehledaj a zbytecne zakladaj a melou kraviny.. nevis to, protoze ses tady novej!

// edit 2: ale ja napsal jednu odpoved na to, vy tam o tom diskutujete buh vi jak dlouho .. ale zrovna ty mi ses jedno, chapu, flame v jednom prispevku... ale co tady predvadi tadyten dement to je k neuvereni!! myslim takovyhle pripady! a jinak se necpu mezi cennejsi, me to je jedno, ale chci aby tady byl poradek, protoze mi tady na tom zalezi .. a posledni dobou to tady jde jen do exkrementů!
Naposledy upravil Arksun dne sob pro 29, 2007 1:25 am, celkově upraveno 1
Nokia N73 (FW 4.0735.3.0.2) + Kingston miniSD 2GB
Arksun
Uživatel
Uživatel

Re: Chce to tady tvrdý režim!

Příspěvekod Führer v sob pro 29, 2007 1:20 am

Tak sorry, bude to teda pod tim na co reaguju :roll: :!:

Nechci psat novou zrpravu, reaguju na to pod timhle. Ted tu pises ze vybouchnes kdyz ti nekdo narazi a rejpe do rodiny, Me rejpal do holky tak sem taky vybouchnul, a pak ty me zacnes upozornovat na pruser? Vzdyt ja se zachoval stejne jako ty, a tobe se to nelibilo, ale kdyz bouchnes ty, tak to je v poradku? Popremejslej... a nerad se mezi nejaky cennejsi lidi, nebo se o to nesnaz, vypada to priserne, kdyz ses obycnejnej a chces bejt necim lepsi nez ostatni.

-----------------------------------------------------------------------
*
Nadhera spokojenost, priznal si ze sem vlastne neudelal nic tak zavaznyho, nebudu mit trest? Pokud jo, chci stejnej trest jako ty.
A ja tu nejsem zas tak kratce... Teda sem v pomeru k nejakym co t maj 1000prispevku. Dnes uz nic nepisu, fakt nechci ban, bych asi neprezil. ALe stejne ho dostanu, ale spravedlive bys ho mel dostat i ty!
Naposledy upravil Führer dne sob pro 29, 2007 1:28 am, celkově upraveno 3
Führer
trvalý BAN
trvalý BAN

Příspěvekod calamada v sob pro 29, 2007 1:31 am

sorry chlapci ze se vam do toho micham ale je fakt ze zase na druhou stranu ten spamer je teda fakt otravnej nvm no :(
Nokia N95 8GB
calamada
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v sob pro 29, 2007 9:00 am

LiL'€mM: ak si myslis,ze nemam nic ineho na praci,iba mazat Tvoje stupidne tapetovanie fora,tak si na omyle. Dnes mam dobru naladu,takze Ta iba dorazne upozornujem,aby si s tym prestal a zacal sa chovat slusne,ako to je na tomto fore zvykom.Ak nie,coskoro ho nutene opustis.

Ak to prezenies s alkoholom alebo si das davku, tak sem radsej nelez.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod webmoon v sob pro 29, 2007 9:17 am

To hanni: Slyšeli jste slovo boží. :twisted:
NOW => E52 Metal SanDisk MicroSD 8GB mobile
previous => [E51 silver MicroSD 2GB OCZ 66x + NOKIA GPS LD-3W; Nokia N73 red&white 2GB SanDisk Ultra II; Nokia 6230i; Nokia 6610i black; Nokia 3510i; Nokia 3510i; Nokia 3310 blue; Nokia 6210 blue; Nokia 3310 grey]
Obrázek
DivX filmy 320x240 CZ
webmoon
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod hanni v sob pro 29, 2007 9:21 am

To som nevidel este vsetko,co tu ten sfetovany typek cez noc narobil.70 offtopic prispevkov,ktore este stale mazem,tak zato si zasluzi 3 bany naraz..a vidim,ze nie je sam. Pisem adminovi,je nacase zacat robit poriadky na tomto fore.
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod webmoon v sob pro 29, 2007 9:45 am

to hanni: ja tu vecer byl a bohuzel ja s tim nic delat nemohl, :cry:
NOW => E52 Metal SanDisk MicroSD 8GB mobile
previous => [E51 silver MicroSD 2GB OCZ 66x + NOKIA GPS LD-3W; Nokia N73 red&white 2GB SanDisk Ultra II; Nokia 6230i; Nokia 6610i black; Nokia 3510i; Nokia 3510i; Nokia 3310 blue; Nokia 6210 blue; Nokia 3310 grey]
Obrázek
DivX filmy 320x240 CZ
webmoon
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod hanni v sob pro 29, 2007 9:48 am

Jasne,v pohode.Uz som napisal McLarenovi.Mrzi ma,ze to tu zacina vyzerat takto,ale to je dan za klesajucu cenu N73.Bude to iba horsie.
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v sob pro 29, 2007 10:23 am

Nemyslím si že by to tu mělo nějak špatnou úroveň. To jen teď kdy se po Vánocích objevilo spousta lidí co si nedokážou přečíst nebo pochopit pravdla - ono se to zase uklidní.
Ceny telefonů klesají po čase u všech a když to tu srovnám se symbianfórem které je větší a funguje o dost déle, připadá mi to podobné.Ono je to taky o tom, že se tohle fórum stalo známé a s těmi neukázněnými nováčky i se spammery se prostě musíme smířit a doufat že jich nebude moc.
A co se toho vyšinutého jedince týká - imho je chyba na tyhle věci reagovat, právě proto spamují a mají zvrácenou radost když na ně někdo zareaguje. Pokud neuvidí žádnou reakci, omrzí je to a odejdou masturbovat jinam.
Kdyby modi potřebovali s něčím pomoci, jsem k dispozici, taky mi tady na tom dost záleží.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod McLaren v sob pro 29, 2007 10:43 am

Tak ten LiL'€mM má ban, takže by měl být pokoj.

BTW: kdyby přibil někdo další zralý na ban, tak napište SZ
McLaren
Zakladatel fóra
Zakladatel fóra

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob pro 29, 2007 12:38 pm

Ano, souhlasím s přitvrděním a osobně se přízpůsobím. ALE pokud se jedná o první přestupek, zůstanu u mírnějšího objasnění situace a varování s tím, že špatný téma locknu a dám si ho do svýho blacklistu. A jestli udělá ten samej člověk znovu tuhle chybu, tak už to bude pěkně přes prsty. Ten Blacklist vážně není špatnej nápad (víst si ho u sebe v počítači, samo že ne tady na fóru, to by byla jako tabule ostudy). Prostě každýmu, kdo jsem čerstvě přijde sem ochotnej tolerovat chybu a mírněji ho upozornit. Napodruhý už to bude tvrdší.

Btw: co se týče toho krypláka co tady v noci otravoval, to nemá obdoby. BAN a jsem rád že ho dostal. Měl sem tu zůstat dýl do večera :oops:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod hanni v sob pro 29, 2007 7:00 pm

No,ked som rano vstal a prisiel na forum,tak som nechapal,kde som sa to ocitol.Zmazal som asi 20 off-topic tem a celkom 76 jeho prispevkov,niektore boli tapety cez celu stranku. Proste hruza a des...zato si nic ine nezasluzil. Ale celkovo bol bordel aj v bazari,nejaky typek tam ozivoval pol roka az rok stare inzeraty. Asi bola v noci zla konstalacia hviezd :lol:
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Sir Sprice v sob kvě 24, 2008 12:25 pm

Nedávno jsem se přihlásil na jedny stránky a měli na fóru docela dobrou věc a to, že nově registrovaní můžou přidávat příspěvky až po uplynutí 24h od registrace, což shledávám jako dobrý nápad pro zlepšení fóra.. noví uživatelé jsou tak nuceni číst pravidla a více hledat než něco napíšou.. nebylo by k věci to tu taky zavést? :-)
Jsi tu nový/á? Něco hledáš? A pravidla už znáš? .. tak to respektuj a můžeš být nakonec odměněn ;-)
Sir Sprice
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v sob kvě 24, 2008 12:47 pm

No, nevím jestli je to donutí - jestli ty pravidla chtít číst nebudou tak si je prostě nepřečtou a počkají těch 24 hodin (měli jsme tady jednoho který tvrdil že se nebude jako zkušený harcovník obtěžovat čtením nějakých hloupých pravidel když jsou na všech fórech stejná a ve svých jediných třech postech ty pravidla 2x porušil :D )

Navíc by to třeba mohlo uškodit i těm kteří mají akutní problém, pravidla chápou intuitivně nebo to tu znají ale zatím neměli potřebu se registrovat.

myslím že od dob zavedení odkazu v aktivačním mailu a topicu pro nové uživatele těch porušovatelů ubylo a ti kdo si to nepřečetli stačí jednou dvakát upozornit (díky vám co s tím pomáháte :wink: ).

Já bych byl spíš pro to co už se tu někde řešilo ale pak to vyšumělo: zakázat u důležitých topiců jako třeba u certifikací, flashe a všech aplikací posty jejichž jediným obsahem je poděkování. Jasně že poděkování je slušnost, ale už mi několik lidí psalo že mají nastavené upozornění na nový příspěvek v topicu který je zajímá, přijde jim mail a když se tam podívají tak je tam jen thx

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Můj 1. "příspěvek"

Příspěvekod El Gato v úte kvě 27, 2008 7:58 pm

Zdravím všechny. Někoho tu napadlo nějakých 24hod. čekání. Já tu jsem už víc než týden, každý den tak hodinu. A zatím jen čtu, čtu, a čtu. Po roce jsem se vrátil k Symbianu. Po N6600 je pro mě problém Certifikace španělská vesnice. Kdybych se nemusel prodírat množstvím hloupých otázek, bylo by to fajn. Už tak je tu orientace celkem náročná.Takže z mého pohledu nikoliv den, ale týden! Buďte tvrdší.
El Gato
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod matho v úte kvě 27, 2008 8:59 pm

Ako prokop pisal, nie je istota ze to niekto bude citat

Skorej nejak to citat po riadku (byt nuteny naklikat)
To ma raz napadlo pri vseliakych licencnych podmienkach, staci zbehnut dole, ale chvalabohu ze to tak neni, ale tu by sa to zislo

Ad thx: to by sa malo mazat, a uz vobec nechapem ako sa to moze nechavat na velkych forach
Na druhej strane cinania za to davali certifikaty
N82 - 8GB micro SDHC
samozrejme hacknuta
matho
Uživatel
Uživatel

Zpět na Pravidla, o fóru, uživatelé