(Ne)spokojenost s prací moderátorů

Pravidla fóra, diskuze o tomto fóru, uživatelé

(Ne)spokojenost s prací moderátorů

Příspěvekod hanskolar v sob zář 27, 2008 5:49 pm

F**k you!!!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil hanskolar dne ned zář 28, 2008 6:04 pm, celkově upraveno 10
hanskolar
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jindrich v sob zář 27, 2008 10:49 pm

Asi dost práce. Ale mohl bys mi ukázat jak vypadá theme např. Metamorphosis_QVGA_default.? Podle čeho to poznáme?
Zmiňované theme je v poslední nabídce. Já jen at neděláš zbytečnou práci. Těžko budou lidi instalovat a nahlížet na všechny thmes, pokud ovšem v tom rar není ve složkách i náhled ke každéme theme. Ber to jen jako malinkou připomínku.
Nokia E51 Kingston Secure Digital microSD 4GB, Nokia 5800XM microSD 16GB
jindrich
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v sob zář 27, 2008 11:01 pm

jindrich: No podle mě to není vůbec malá připomínka ale dost podstatná a plně s ní souhlasím :idea:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

poznáš to podle toho když si to stáhneš

Příspěvekod hanskolar v ned zář 28, 2008 9:33 am

:D no s Váma s prominutím jsem na týmhle w*rez foru skončil,někdo tu dá blbě příspěvek,anebo se blbě zeptá a už ho tady kamenujete,jsou i začátečníci,kteří pardooooon nevííí co je hacknutí,certifikace atd.a ani neví jak co pojmenovat.Jsem zaregistrovaný asi na 60 war forech,kde mám plno příspěvků,ale co čtu tady to jsem v životě nečetl.Mějte se tu kráááásně a s fuck komentářema ještě líp.Nasrali jste mě teda krásně

S pozdravem Haanskolar
hanskolar
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v ned zář 28, 2008 9:57 am

hanskolar: No tak pardon pane chytrý že nebereš názor druhých :evil:
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

to sulda

Příspěvekod hanskolar v ned zář 28, 2008 10:21 am

to sulda:Nemyslel jsem přímo Vás :cry:
P.S.:Těším se až se tu rozjede zase téma kvuli hovadině na 3 stránky.Loučím se s Váma s Bohem
hanskolar
Uživatel
Uživatel

Re: poznáš to podle toho když si to stáhneš

Příspěvekod fragnatic v ned zář 28, 2008 10:58 am

hanskolar píše::D no s Váma s prominutím jsem na týmhle w*rez foru skončil,někdo tu dá blbě příspěvek,anebo se blbě zeptá a už ho tady kamenujete,jsou i začátečníci,kteří pardooooon nevííí co je hacknutí,certifikace atd.a ani neví jak co pojmenovat.Jsem zaregistrovaný asi na 60 war forech,kde mám plno příspěvků,ale co čtu tady to jsem v životě nečetl.Mějte se tu kráááásně a s fuck komentářema ještě líp.Nasrali jste mě teda krásně

S pozdravem Haanskolar

S tímhle příspěvkem plně souhlasím. Většina těch, kdo tady zakládaj témata atd., si o sobě myslí, že jsou něco víc a každýmu "nováčkovi" to dá pořádně sežrat, sjede ho vod hlavy až k patě, jak je blbej atd., dokoná to smajlíkama naznačujícíma, že je naprostej debil ;|

Jak napsal hanskolar, taky jsem zaregistrovanej na několika desítkách fórech, někde pod tímhle nickem, někde pod jiným, jsem na několika desítkách i americkejch herních portálech atd., ale nikde jsem nezažil takovou aroganci a takový povyšování se nad nováčkama, jako to je tady. Proto toho tady ani nikdy moc nepíšu, radši si ty programy, témata a nebo hry jenom stáhnu a mlčim.

Berte tohle jako dost podstatnou připomínku od někoho, kdo se v tomhle směru pohybuje už nějakej ten rok :?
HTC Touch Diamond
fragnatic
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned zář 28, 2008 5:58 pm

Zase je tu relativně pořádek, takový warforum je vysloveně skládka a funguje to tu. U naprostých nováčků arogance není, jen u těch, co hážou pravidla neustále za hlavu. Chytří lidé nakonec pochopí a ti co sem chodí pravidelně jsou za to vděční.

Kde je tady arogance? Jak bylo napsáno, je to kus práce. Ale práce marná, málo platná. A to je bohužel pravda, ať byla velká jak chtěla. Ty obrázky se opakují a nevypadá to, že by seděly na balíky. No a naslepo zkoušet? Díky, nechci. A bylo to řečeno dost slušně, takže nevím, co tady s prominutím fňukáte :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod hanskolar v ned zář 28, 2008 6:01 pm

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Edit: :D :D :D :D :D a o čem tu píšu,opravdu no comment

sulda: pokud bys dodržel to co jsi tu vyvolával "Loučím se s Váma s Bohem" nemusel sem teď mít tuhle práci a nedávat tě na BL kvůli porušování pravidel :evil: nepoužíváš edit a dáváš do příspěvku jen smajlíky :roll:
hanskolar
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned zář 28, 2008 6:51 pm

hanskolar: No a o tom to je. Tady vám člověk něco normálního napíše a vy se chováte jak pitomečci. To je reakce, kupa smajlíků. Hned všichni vědí, co chceš říct. Pokud to má být výsměch, tak si hňup, reagovat takhle na někoho, kdo se ti snaží něco mírně vysvětlit, je pitomý. Fajn že sis dal práci, ale kdybys předtím na chvilku zapřemýšlel, mohl sis jí hodně odpustit. A pravidla si ani neviděl... Je slušnost, když přijdu na fórum, přečíst si pravidla. Světáci ste, na tisících fórech ste takovou dobu a tohle nevíte a nebo na to kašlete. V obojím případě je to nevychovanost.

Pak si můžete zase přijít stěžovat nebo naříkat, to má člověk hned víc pochopení :roll: Bože, co to tu zas dneska je...Obrázek

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Infernus v pon zář 29, 2008 4:45 pm

tak a je to tady, když sem já narážel na kvality tohle fora, tak se mi šeci moderátoři smáli že je to tu fajn. a konečně se našel někdo dalši kdo s tim souhlasi. třeba vam CVAKNE!
Nokia N95-1 Warm-Graphite fw. 30.0.0.15 HelloCarbide
8gb+2gb+ad-43+koss spark plug+nokia cp-235+N-Gage classic+1gb+Motorola MPx220 black+1gb
Infernus
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod tomas_2002 v pon zář 29, 2008 4:48 pm

infernus, hanskolar:

I bez Vás tohle forum bude fungovat :-D

Pravděpodobně jste sem přišli, protože jste neco hledali a pakliže jste to tu našli / nenašli a nelíbí se Vám tu, nikdo Vás tu přeci nedrží ne ?

Tyhle ubrečené kydy jsou naprosto zbytečné a nikoho nezajímají. :arrow:
Tomáš

Obrázek

HTC Touch Diamond
tomas_2002
Uživatel
Uživatel

ok šéfe

Příspěvekod hanskolar v pon zář 29, 2008 4:53 pm

ok šéfe už letím...
hanskolar
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Potkan007 v pon zář 29, 2008 4:54 pm

Nevim jak vy, ale já si stěžovat nemůžu (samozřejmě respektuji názory jiných). Jsem tu už nějaký ten pátek, snažím se respektovat pravidla a moc se mi tu líbí. Chodím sem každý den. Prostě nádhera.
Jsem zaregistrován i na jiných fórech (Potkan007, Potkan,... vše od toho odvozené) a tady se mi to zdá s přehledem nejlepší.
Je tu pořádek, většinou žádný komentáře typu " :-) :-) :-) :-) jdete do pr*ele " :lol . Prostě super. Každému vyhovuje něco jiného. Někdo prostě má tu potřebu mít 1000 příspěvků o blbečcích. Já ne
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod šulda v pon zář 29, 2008 5:43 pm

7703 registrovaných 7703 názorů. Je samozřejmě dobré říct svůj názor a to jak ho dotyčný napíše je jeho podpis z kterého si ostatní udělají svůj názor na něj. Házet hromy a blesky na místo rozumné komunikace :idea: Taky brousím po hromadě fór takže můžu srovnávat :wink:
Naposledy upravil šulda dne úte zář 30, 2008 4:12 am, celkově upraveno 2
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Rangers v pon zář 29, 2008 5:50 pm

Nebylo by lepsi tohle tema rovnou smaznout? Myslim, ze se nikdo zlobit nebude. :?
HTC Tattoo
Obrázek
"Je lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi.."
Rangers
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod tomas_2002 v pon zář 29, 2008 5:56 pm

Tento topic si zaslouží přesunout do chlíva, kam podle obsahu, formy a hodnoty sdělení zapadá.
Tomáš

Obrázek

HTC Touch Diamond
tomas_2002
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v pon zář 29, 2008 6:04 pm

Myslím že hned to mazat taky není správně a proto sem to třeba já osobně ještě ani nezamkl :wink:
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Infernus v pon zář 29, 2008 7:00 pm

mě vadí to, že když si postěžuju na určitej nedostatek a srovnam to s renomovanym forem typu www.symbianforum.cz na kterym sem už hodně dlouho, tak dostanu na hubu a ještě se pustěj do toho fora, ono nema to a my mame to, heč.

na tohle forum sem šel proto, že sem měl n73. ted mě tu prakticky nic nedrží protože vš co tu je najdu kdekoliv jinde...
8gb+2gb+ad-43+koss spark plug+nokia cp-235+N-Gage classic+1gb+Motorola MPx220 black+1gb
Infernus
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod šulda v pon zář 29, 2008 7:43 pm

Infernus: Že všechno najdeš i jinde o tom je internet. Nemám nic proti SF sám tam chodím taky ale jak už tu psali i nováčci a třeba ani ne formou příspěvku ale SZ že sem jim tu hledá podstatně lépe než jinde taky o něčem svědčí a zrovna SF někde moc přehledný není a když se tam někdo s hafo příspěvky a titulem expert fóra zeptá na základní věc z manuálu moc renomovanosti fóru nepřidá :?
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon zář 29, 2008 7:53 pm

Tak nějak. Na SF je tolerance obrovská, ale nepořádek je tam oproti nám nesrovnatelně větší. Pokud narážíte ne to, že tu radši chcete mít chlív, jen když vás nebudeme buzerovat, tak to fakt ne. Dneska nechce makat nikdo, jen když mu budou létat pečení holubi přímo do huby. To je současný trend. Navíc nechápu, co konkrétně tady vůbec řešíte? Mírně autorovi bylo řečeno, že to co udělal je nepřehledný a i když obětavý, tak víceméně zbytečný a hned sme zlí a ženeme vás pryč. Hele, čeho touhle absurditou chcete docílit? Lidi :roll:

Když se vám tu nelíbí pořádek, tak vás tu nikdo zdržovat nemůžeme. Jestli máte jiný priority...

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Infernus v úte zář 30, 2008 5:07 am

přesně jak řekl dr...

jediny dva thready co tu opravdu stojí za to sou N-Gage games a The Best of Themes...

na symbianforu je tolerance sice vysoká ale to jen diky tomu že se tu pohybuje už dlouho a sou tam inteligentní lidi. tady musite mit toleranci nižší protože ste mlady forum a musite si ,,vychovat" lidi. tak tomu rozumim ja...

když na tomhle foru napišu svuj dotaz s prosbou o pomoc, do 10 minut je tam moderator plus nějakej ,,recenzent" s 5 přispěvky a slušně řečeno mě pošlou do zadku že už se to tu řešilo něco podobneho. na SF tento problem neni protože většina duležitych věcí je zvyrazněná, například... protože jsou tam lidé, kteří jsou ochotní poradit a něco už maji za sebou, je to uživatelské forum, neni to w*rez forum jako toto...
Infernus
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Rangers v úte zář 30, 2008 5:30 am

Nic ve zlem "ale"
Vsechny dulezite temata mas oznacena jako dulezite.
Certifikace aplikaci bylo srozumitelne popsano od Vlasyka na tomto foru, da se rict jako prvni u nas.
Hanniho seznam aplikaci - jednoduse najdes co chces.
K tomu w*rezu - jsou tady uzivatele, kteri aplikace vyzkousi (nekteri vyrobci proste demo k vyzkouseni nedaj) a pak zakoupi, at uz kvuli podpore ze strany vyrobce - nebo z principu.
K SymbianForu: par lidi znam osobne, je to tam volnejsi, ale taky vetsi bordel. Nektere aplikace se tam objevi az dlouho po tom co jsou zverejnene u nas.
A nekteri uznavani odbornici z tohoto fora hostuji i tam. :wink:
HTC Tattoo
Obrázek
"Je lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi.."
Rangers
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v úte zář 30, 2008 6:31 am

Nechcem sa vam pliest do debaty, ale myslim, ze vy co tu nadavate, trochu prehanate. Mozno niekedy niektory z moderatorov nema svoj den a obcas napise nieco ostrejsie, ale v drtivej vacsine moderator slusne napise odkaz na pravidla (ktore mimochodom uzivatel PORUSIL), popripade aj odkaz na temu, kde sa to riesilo. Takze nikto sa tu po nikom nevozi,ale snazime sa to tu drzat v ramci urcitych mantinelov. Pretoze keby tu fungovala ta vasa tzv, "benevolencia", mali by sme tu uz asi 100 diskusii o certifikaciach, 20 o tom, ako zhasnut blikajucu diodu, 1000 diskusii o navigacii a vacsina uzivatelov by sa tu uplne stratila.A aj ti poctivi, ktori sa snazia hladat, by radsej napisali novu otazku. A tak dalej..a tak dalej. A so znamou vetou, ze "nie vsetci uzivatelia su skuseni" suhlasim, ale kazdy novy uzivatel by si mal predtym,ako nieco napise,precitat pravidla a pouzit hladanie,ci sa to tu uz neriesilo.To zvladne aj novy uzivatel.Ale mnohi z nich sa zaregistruju a hned sem placnu nejaky problem, ktory sa tu uz minimalne 10x riesil a este do zlej sekcie...a moderatori su zli,lebo si dovolia ho nato upozornit a uzamknut mu diskusiu. Sakra,zrusme tych moderatorov. :lol:

P.S. Aj ja som zaregistrovany na mnohych forach, par ich moderujem, aj som forum par rokov viedol...takze tiez o tom nieso viem :wink: A mozem zodpovedne napisat, ze na vacsine for, ktore za nieco stoja, to chodi tak, ako u nas a su aj fora, kde su pravidla este tvrdsie a ludia tam chodia radi preto, lebo je tam poriadok a prehladnost. Ale samozrejme sa vzdy najdu taki, ktori budu nadavat,ake su tu tie pravidla zle a aki su ti moderatori svine :D

Edit: Prave som si precital jednu peknu vetu jedneho nasho citatela, takze si dovolim zacitovat, aj ked je to vytrhnute z kontextu jeho prispevku:

blackburn píše:Přiznám se mám ten foun cca týden. Pomalu jsem ten týden pročítal tady toto fórum učil s z témat až při komplikacích jsem se zalogoval a řeším problémy.

Berte si priklad ostatni.....
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod Infernus v úte zář 30, 2008 2:12 pm

nejsi jediny kdo vede forum, sam vedu jedno jako zakladatel, a funguje to tam uplně jinak než tu a lide jsou štastni. nikdo neporušuje pravidlo typu používej Hledat...

i kdyby toto forum bylo lepši a lepši je to k ničemu, jmenuje se n73forum a n73 je už dnes pasé i když je to celkem fajn telefon...

nejvtipnějši je to motto: Uživatelé sobě :D když se nad tim zamyslim tak je tu par uživatelu, co něco vědí a zbytek se jen ptá, takže by to bylo lepší: Hanni, Prokop a spol. pro uživatele

sulda: to v sem označil já 8)
Infernus
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jlp v úte zář 30, 2008 2:37 pm

Ako to tu tak citam, tak je to arogancia sama.. :( Bohuzial.....ako sa hovori, za dobrotu na zobrotu...sam som sa o tom presvedcil nedavno v zivote, teraz sa to potvrdzuje aj tu. sam som bol kedysi "porusovatelom pravidiel", ale ked som sa do toho ponoril a zacal niektore fora aj moderovat (nehovoriac o tomto, kde je prace ako na kostole), tak som si uvedomil, ze zdr****nie od moderatorov nie je len tak. Sam patrim medzi vybusnejsie povahy, a ked mam zly den, mozem napisat aj nieco tvrdisie. Ale ak tu ma byt poriadok....vlastne, nema zmysel opakovat, co napisal Hanni...vystihol to uplne presne.. :) Na margo tej "starej" N73. Uz davno sa tu neriesi len N73, ale aj ine telefony so Symbianom.
Notebook: 13.3" LED 16:9; Mobile Intel Core2 Duo P8600, 4GB DDR3 1.066GHz RAM, 320GB 7200rpm SATA2 HDD, Intel GMA4500MHD
Mobil: Nokia 5800 XpressMusic
jlp
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia 5800 XpressMusic

Příspěvekod Infernus v úte zář 30, 2008 3:18 pm

ano to vím. ale pokud umiš čist přečteš si, že sem psal o nazvu ne o obsahu. každy kdo ma nějakou n-series či e-series a ne n73 a navšitiv toto forum hned odchazi protože vidi n73 a najde si radši obecny web...
Infernus
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v úte zář 30, 2008 3:22 pm

Za dobrotu na zebrotu...uplne presne,aj prednedavnom som to tu niekde pisal. Este ze takyto ludia mi nemozu vziat elan a chut nieco urobit pre druhych. :D

Infernus: toto forum vzniklo, ked este N73 bola in a aj ked sa tu uz riesia aj ine modely, naco menit nazov ked ludia si uz zvykli...

...apropo..skus dat link na to tvoje forum, ktore tak skvele funguje aj s benevolentnymi pravidlami, rad sa poucim a mozno sa aj inspirujem :wink:

sulda: jj hanni nedávno a hádej kvůli komu to BYLO :lol:

\\hanni: sulda Obrázek uz mi je to uplne jasne Obrázek
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod lukas26 v úte zář 30, 2008 5:55 pm

taky si myslím, že nemá cenu už cokoli dodávat po hanniho vyčerpávající odpovědi, ale přeci jen...

nějak jsem si zavzpomínal, když jsme už jednou řešili přesně tohle téma, někteří uživatelé měli ty samé "narážky" a něco se jim nelíbilo, tak jim bylo doporučeno, ať se odeberou a nemusí se tu ukazovat...nikdo tady nikoho nedrží, nenutíme vás, abyste sem chodili, přispívali nebo si cokoli stahovali, to je jen na vás, ale pokud už se zaregistujete a chcete se na fóru pohybovat, je celkem dosti nutné dodržovat jeho pravidla, která tu jsou víceméně striktní, ale jinak to nejde...

jednu dobu se tady strhl takový humbuk, že jsem denně upravoval asi 100 příspěvků kvůli citacím, přesouvali jsme pořád nějaké témata tam a zpět, zamykali a nutili lidi, aby se drželi pravidel, která jsou pro toto fórum určena...dalo to zabrat, ale myslím, že nám všem, co se podílíme na funkčnosti a běhu fóra, se to podařilo a již tu nepanuje taková samovláda některých, kteří si neumí přečíst aktivační mail a prostudovat ani jeden blbý topic s pravidly...

pokud má proti tomu někdo nějaké námitky, jak jsem již říkal, nedržíme vás tady, můžete jít o dům dál, třeba právě na symbianforum, ale taky vás z tadyma nikdo nebude vyhazovat, pokud budete i vy trochu vstřícní a pochopíte, že ta pravidla k něčemu jsou a budete se jich držet...

edit: a to že se tady už neřeší jen N73 je jasné, fórum bylo založeno v době, kdy N73 byla na počátku svého vzniku, začalo se tu řešit spousta věci a spousta lidí pak začalo přecházet na nové modely, ale skoro nikdo z nich neodešel a snad všichni ví, že se tady i tyhle věci řeší...proč jinak by google našel tohle fórum při vyhledání dotazu třeba na navigaci sygic, která funguje s interní gps, i když ji N73 nemá, že...
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod Tuxx v úte zář 30, 2008 7:14 pm

mna pobavilo toto :) :
hanskolar píše:Jsem zaregistrovaný asi na 60 war forech,kde mám plno příspěvků,ale co čtu tady to jsem v životě nečetl.

no a co ze si registrovany na 60 war forach? Podla toho ako sa vyjadrujes pocitam ze mas okolo 13 rokov, a tych 60 for musi byt uplne sra*kovitych ked tam mas plno prispevkov a toleruje sa ti tam tvoja internetova imbecilita (mam na mysli: odpoved smajlikom, neumerne znasobene pismena v slovach, urazanie vsetkych ludi co su tu, trapne zakryvanie hnevu usmiatymi smajlikmi,... :roll:)

a fragnatic ma tiez pobavil tou zmienkou o americkych portaloch :) z vlastnej skusenosti mozem povedat ze zahranicne fora su anarchia a bordel. (cest zriedkavym vynimkam).

Poznam jedno velmi prisne slovenske war forum kde sa jeho prisnost nedodrziava moderatormi, ale uzivatelmi samotnymi. A ako je to mozne? No predsa preto, ze kazdy clen si vazi pracu toho druheho a je za to vdacny. Tu, zial, vdacnost velakrat chyba. Netreba ani pisat do kazdej temy DAKUJEM. Staci len dodrziavat obycajne logicke pravidla komunikacie medzi ludmi a vediet trochu klikat mysou. :roll: Takych ludi co nedokazu zvladnut ani toto minimum by som odpojil od internetu. Uvedomte sa omg. :idea: :!:
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Další

Zpět na Pravidla, o fóru, uživatelé