(Ne)spokojenost s prací moderátorů

Pravidla fóra, diskuze o tomto fóru, uživatelé

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte zář 30, 2008 7:53 pm

Tohle téma je k pláči. Mám pro to 1 větu. Češi, to je fakt hrůza. Hlavně se nepředřít, plácat se po zádech a chlácholit se. Všechno tolerovat a především NEVYŽADOVAT PRÁCI!!! Děte se upřímně bodnout, zajímavý, že najednou 2 lidi plakaj. Když tu byl kolem Vánoc nepořádek, to bylo "přitvrďte, je to tu jak smeťák" a najednou tohle. Jděte do háje a zamyslete se nad sebou. Fragnaticu, fakt... :roll: Je mi zle... Hlavně nikoho nenapomínat. Pudeš a okradeš důchodce na ulici??? Co??? A proč ne (aspoň doufám, že ne). Nejspíš pro takovou věc, který se říkaj pravidla slušnýho chování a zákon. A nemáme pravidla i tady? Co? A dodržujete je, že se tak vehementně litujete? Pro to fakt nemám slov, hlavně se nezapoměň vyplakat. A předem mi odpusť moji upřímnost, je mi z vás zle :x

PS: než si zas budeš stěžovat na zlý moderátory, co tě hned pošlou do hajzlu, tak se zamysli nad tím, co ti napsali. Hledat chyby na druhých, typicky české. Ale co pro tohle fórum člověk udělal a co očekává od "slušných" lidí... No, přeberte si to jak chcete. Hanni má naprostou pravdu a jestli vám to nestačilo, tak bych být vámi začal u základů problému, a to jsou ty pravidla. Jsou tak neúnosný a složitý? :?:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Infernus v úte zář 30, 2008 7:57 pm

ano hanni... lide, kteři se neboji řict svuj nazor... to jsou ti co ti vadi

btw: forum ktere provozuju s přáteli - www.hiphopforum.cz

edit: citim potřebu se z tehle nekonečne debaty distancovat. egoistickym lidem svuj nazor nevysvětliš, je to pro mě ztrata nervů a bohužel i času

GL
Nokia N95-1 Warm-Graphite fw. 30.0.0.15 HelloCarbide
8gb+2gb+ad-43+koss spark plug+nokia cp-235+N-Gage classic+1gb+Motorola MPx220 black+1gb
Infernus
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jindrich v úte zář 30, 2008 8:09 pm

Říkal jsem si, že po mé "malé připomínce" a následnou reakci na ni nebudu reagovat. Tohle forum je jaké je. Myslím, že moderátoři dělají spoustu práce a mají trpělivosti více než dost.
Ale - ..........
Ono je to jen a jen v lidech a nikdo tady, ani jinde je nezmění. Tyhle fora maji být k odpočinku po práci, neco se nového dozvědět, vylepšit si svůj telefon čímkoliv co tohle forum nabízí nebo se poradit. Tady se hlavy netrhají. To vědí všichni co tu nějakou dobu jsou.
Proto - .......
Asi nemá cenu tak rozsáhle komentovat některé jedince pitomce. Víte, ono jim to kupodivu druhých - normálních dělá nakonec dobře, oproti těm co s nima jen ztrácejí nervy a čas. Věřím, že tady se každej doví vše i když poruší pravidla, které asi (přiznejme si to) nikdo nečte, pokud dodrží jedno pravidlo "Slušného chování"
Nokia E51 Kingston Secure Digital microSD 4GB, Nokia 5800XM microSD 16GB
jindrich
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte zář 30, 2008 8:12 pm

Infernus: V tom editu jsem s tebou za jedno, to mi věř. Problém je v tom, že jste dva (z toho jeden 100% neprávem, protože jemněji to říct už snad ani nešlo) vůži veliký spoustě lidem. Pokud se na to tedy podívám z nezaujatý stránky, je evidentní, na čem se většina který tohle fórum není ukradený shodne. Pořádek je pořádek. A s benevolentností se musí do určitý míry šetřit, právě z důvodu, aby byl pořádek. Lenochům se to jinak nevysvětlí. A pokud se ti to nelíbí, můžeš odejít. Pořádek tu je a svědomitej uživatel tu najde co hledá během chvilky. Ti, kteří radši budou plakat nad nespravedlností, nenajdou nikdy nic a nikde. Ať je pořádek sebevětší. Končím a přeber si to, jak chceš.

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Lion v úte zář 30, 2008 9:00 pm

Nechápu, nač si tady pořád někteří "uživatelé" stěžují. Tohle fórum někomu patří a může si určit jakákoliv pravidla. Já, jako host, který má všechno přehledně naservírováno až pod nos, projevím svoji vděčnost alespoň tím, že budu stanovená pravidla dodržovat - pokud sem chci chodit a využívat práci jiných.
Jsem vděčný moderátorům, že to tady vedou přísnější rukou, protože přehlednost a logičnost tohoto fóra je k nezaplacení. Bez problémů se dá najít cokoliv v jednom vlákně. Symbianforum je přehlídkou zmatenosti a proto tam už nechodím.
Je vidět, že Hanskolar je ještě nedospělý jedinec, když po drobném upozornění na jeho práci, hned začne prskat a nadávat. Snad ho jednou život a zaměstnavatel naučí přijímat dobře míněné rady.
Díky všem slušným lidem za tohle fórum.
Nokia X6 16 GB
Lion
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v stř říj 01, 2008 6:31 am

Tuxx: odbocim par slov k warforam...prave tieto fora byvaju forami s najprisnejsimi pravidlami,lebo tam chodi velke mnozstvo uzivatelov a keby tam tie pravidla neboli,tak by to tam bolo ako smetisko. Ja sice na 60 warfor nechodim, ale v zalozkach ich mam asi 15 a pravidelne chodim na ceske warforum, ktore je velmi dobrym prikladom prisnych pravidiel,ktore vacsinou aj moderatori dobre strazia. Ale poznam aj tzv. uzatvorene warfora (urcene pre limitovany pocet ludi, vacsinou do 50), kde sa bezny uzivatel len tak nedostane a tie su dokonca nemoderovane, lebo si to uzivatelia udrziavaju sami. Takze davat tu warfora ako priklad benevolencie sa mi nezda najvhodnejsie. :D

Doktor: nerozculuj sa, to chce klidek...to uz je v mentalite ludi :wink:

Infernus: Nikdy mi nevadili ludia, ktori sa neboja povedat si vlastny nazor, praveze takych ludi mam rad. Lebo ja sa ho tiez nebojim povedat. Nemyslim si, ze som na Teba napisal nieco zle a kde si zobral dovody na to svoje tvrdenie.
Skoda,ze sa nato Tvoje forum nedostanem (registrovat sa tam nemienim),ale nevadi. Ak tam mate takych skvelych uzivatelov, ktori su poctivi a dodrziavaju pravidla bez napominania, tak Ti gratulujem. A s tym Tvojim editom suhlasim, presne to sedi aj na Teba :wink:

Lion: pekne si to napisal, keby si vsetci uzivatelia vedeli vazit nasu pracu, nemuseli by sme tu viest tuto diskusiu. My sa uz nejaky ten cas pozname aj z ineho fora, takze poznas aj moju pracu admina a moje nazory...ani tam to nebolo vzdy ruzove,ale co uz narobis.Taky je zivot. :D

Nakolko sa uz diskusia ubrala inym smerom, ako bol zamysel zakladatela, nazov diskusie editujem a presuvam do sekcie o fore.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod Cibak v stř říj 01, 2008 7:31 am

Jak se stímto : .. v drtivej vacsine moderator slusne napise odkaz na pravidla..

slučuje toto : než si zas budeš stěžovat na zlý moderátory, co tě hned pošlou do hajzlu

...vy se chováte jak pitomečci..tak si hňup.....je pitomý.....na to kašlete

Je to sice vytrženo z kontextu, ale je to z jednoho jediného příspěvku Vašeho MODERÁTORA = Dr. Nebolí to
Není v tom "trochu" arogance a nadřazenosti Vás moderátorů ?

Jak potom chcete "udržet" uživatele fora na "uzdě", když sami používáte
takové výrazy a obraty ?
Cibak, N73 Plum Silver + 2 GB Nokia mini SD
nyní - S.E. G900
Cibak
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jlp v stř říj 01, 2008 8:58 am

Doktor to urcite nemyslel doslovne...to niekto iny tvrdi, ze modi vas hned posielaju do hajzlu...nie Doktor.. :) Ludia, to si uz vazne nevie nikto dat veci do suvislosti????
Notebook: 13.3" LED 16:9; Mobile Intel Core2 Duo P8600, 4GB DDR3 1.066GHz RAM, 320GB 7200rpm SATA2 HDD, Intel GMA4500MHD
Mobil: Nokia 5800 XpressMusic
jlp
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia 5800 XpressMusic

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř říj 01, 2008 9:34 am

Cibak: Arogance? ... Snad spíš rozčilení, než arogance. Nepoužil jsem silný výraz ani nic neslušného, pouze naznačil, že ti co si stěžují na tvrdý režim jsou lenoši a za tím si stojím... Příspěvky typu: "nemám čas hledat, tak se rovnou obracím"... přitom se ptá na takovou banalitu, že než někdo odpoví, fce hledat by mu to vyplivla za pár sekund a měl by po problému. A takovýhle lidí se zastáváte, úmyslně tu dělají bordel. Nebo si pravidla vůbec nepřečtou, pravidla, která jsou daná na každým slušným fóru. Oháníte se zkušenostmi a světaznalostí...A co si přečíst pravidla? Fakt, kdo hledá, najde. Hanniho seznam aplikací je bomba, jsou tu důležitá témata, zřízena jsou FAQ pro banality a co je nestandardní se dá najít pomocí fce hledat, potom až založit nový téma. Ale někdo si tu dal práci, my mu slušně!!! napsali že poněkud zbytečnou, protože stahovat naslepo témata je hrůza, a hned sme zlí. Pokud na základě tohoto uzujujete, že jsme zlí (co třeba já? Zřídil jsem blacklist, jsem nejzlejší ze všech. Zlá je i policie, že udržuje pořádek a má něco, jako je trestní rejstřík, zlouni, co si to dovolujou). Z blacklistu během času umazáváme, je to jen pro kontrolu, kdo na nás kálí. A my na něj máme bejt hodní, uklízet a zametat po něm, jen protože je to lajdák? My to tu máme moderovat, moderovat, nejsmé úklidová četa, jak se někdo asi špatně domnívá. A to s že vás módi posílají do hajzlu, to sem nepsal já. To byla reakce na to, co tuším snad napsal fragnatic. Já si to rozhodně nemyslím...

Takže vážení, kdo je nespokojen s prací moderátorů, může si na jednotlivce stěžovat u hlavního administrátora Mclarena. Ale pokud mu budete psát, tak předložte konkrétní reakce. Jestli vám třeba já osobně vadím, tak si stěžujte, třeba se najde někdo lepší. Ale předem vás upozorňuju, že kde není pořádek, není radost z fóra. Už vidím, jak třeba i obětavec jako je prokop, kterej chce pomoct každýmu za jakoukoliv cenu, odpovídá po stý to samý: Certifikáty se dělají přes OPDA. A nebo ten svinčík máme furt uklízet? Proč tu pravidla vlastně jsou? Nejsme metaři, ale moderátoři.

A povýšeně se skutečně nechovám. Nežádám nikoho, aby se klaněl či bůhvíco a psal mi uctivě nebo jak. Prostě jsme jedni z vás, jen po vás musíme uklízet a řídit to, tak nebuďte hned na větvi z toho, že vás napomeneme - takhle ne, děláte to špatně :!: Je to totiž naše práce.

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod šulda v stř říj 01, 2008 9:58 am

Cibak: Je to hodně vytržený a podal jsi to tak složené že když si člověk přečte jen toto tak je jasný že je doktor arogance sama o sobě. Není to všechno z jednoho příspěvku ("než si zas budeš stěžovat na zlý moderátory, co tě hned pošlou do hajzlu" - tohle jen opakoval uživatele) ale je to opravdu mistrně složeno, hodně mi to připomíná bulvár :lol: Takhle se to přeci nedá hodnotit :idea:
Dobře to popsal hanni na vedlejší straně a podporuju to ne proto že sem moderátor ale proto že sem tu už dost dlouho a zatím většina času který tu trávím byla v roli uživatele takže to posuzuju oboustranně 8) Někdo je takovej a někdo makovej, doktorovi výrazy vyplynuli z reakce na to jak se tu vyjádřil hanskolar a promiňte ale jeho zareagování bylo dost neadekvátní a těm co se k němu připojili se tu nelíbí ale přesto sem stále chodí, něco je tu patrně drží tak se ptám co? Že by právě tato rozdmýška? Například fragnatic mi kdysi na slušné požádání o zmenšení avaturu napsal abych se nepo**al, jeho velikost je ostatně popsána tam kde si ten avatar vkládáte a když už srovnáváte s jinými fóry tak jinde prostě máte mantinel kterej nepřelezete a basta, tady je např. v tomto určitá benevolence. Dalo by se tu psát a psát ale měli by sme každej začít u sebe :idea:
Apropo už vím co to je snažit se to tu udržet přehledný 8)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod Vlaďaz v stř říj 01, 2008 10:25 am

Tak jsem strávil naprosto zbytečnou půlhodinku čtením tohoto nesmyslného linku, který stejně nikam nevede. Těm, kterým se tu nelíbí, ať si myslí co chcou, protože jak je tu vidět, se stejně nezmění. A těm, co se tu líbí, není nutno dále vysvětlovat. Já osobně souhlasím s moderátory, opravdu to není závidění hodna práce. Spousta stráveného času a zadarmo. A ktomu ještě mít trpělivost na rýpaly, tak to děkuji... Přehledné je to tu krásně, pokud má někdo problém, tak ho tu vyřeší. Já to co dnes používám jsem se zde dozvěděl ještě před mou registrací. Pak jsem byl taky nováček (no, to jsem vlastně pořád) a nikdo mně nekamenoval.

Mimochodem, Jak pokračuje ten reputační systém? Nějak to uvadlo a teď je ta pravá chvíle.
Vlaďaz
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73, N86, htc EVO 3D

Příspěvekod JackalJackal v stř říj 01, 2008 10:32 am

Toto je duchaplné téma, ale člověk se musí umět zasmát. :lol: :lol: Já si myslím, že když jsou někde nějaká pravidla, tak se mají dodržovat a kdo nechce, ať sem nechodí. Moderátoří jsou také jen lidé a někdy jejich klid obdivuji a jestli jim něco někdy ujede.....já bych řekl, že kladná práce moderátoru hodně převyšuje jejich slabá místa, ale jak jsem psal, jsou to také jen lidé a mají své hranice. Toto fórum nám dává všem co sem chodíme spoustu dobrých věcí a nebýt tohoto fóra, tak ladíme své telefonu jen v základu co obsahují. Nechte hádek a věnujte se užitečné práci. Rypálkové vy si přečtěte nejdřív pravidla tohoto fóra a respektujte je, nebo choďte jinam, kde pravidla nejsou a Vy moderátoři se věnujte dále své nadmíru kladné práci. Já jsem byl také upozorněn, že píšu jinam, nebo, že dělám něco špatně, no a co !!!! Porušil jsem některé z pravidel a byl jsem na to upozorněn, já v tom nevidím nic špatného jestli tady má být pořádek a nějaký řád. Sakra, jsem se nějak rozkecal. :lol: :lol:

Abych to nějak zakončil. Moderátory prosím, aby zas dělali svou užitečnou práci a neřešili takováto zbytečná témata. Komu se to nelibí, ať si ................... :lol:
Nokia N95 8GB, fw 31.0.015
JackalJackal
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jamaica v stř říj 01, 2008 11:34 am

Pro ty co maj potíže se "zákonem" na tomto foru:

1 - Každý fórum má svoje pravidla a potvrzením při registraci s nimi souhlasíte a zavazujete se že je budete dodržovat ne?!!
Takže komu se tady nelíbí,táhněte jinam a nezamořujte tu vzduch, nikdo Vás nenutí sem chodit!
Pletete si demokracii s anarchií!

2 - nikdo učenej z nebe nespad a každej z těch co uměj a znaj a sou ochotný poradit se to na 90% naučili samostudiem a testováním,nikdo je nevedl za ručičku!

Takže to dělejte taky tak a až když budete v koncích se ptejte, jinak neotravujte!

Tolik muj soukromý názor.Má li s ním někdo potíže, reakce přes SZ,děkuji.
Bůh odpouští,JÁ NE!
Ostřejší než Chilli
Samsung Innov8 i8510 8+8GB
jamaica
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jlp v stř říj 01, 2008 1:10 pm

uz sa to tu zvrhava...navrhujem tuto temu zamknut..kazdemu je myslim jasne o co tu ide...
Notebook: 13.3" LED 16:9; Mobile Intel Core2 Duo P8600, 4GB DDR3 1.066GHz RAM, 320GB 7200rpm SATA2 HDD, Intel GMA4500MHD
jlp
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod logitech v stř říj 01, 2008 2:08 pm

Jsem zde na foru od 10.11.2006 , pak jsem forum opustil kvůli WindowsMobile. Ale protože mám nyní i N82 tak sem občas mrknu, vídím jak to tu chodí.
Tady to forum pamatuju v plenkách , jooooo kde jsou ty časy když jsme rozjížděli TomToma :lol:
Někteří uživatelé kteří jsou zde "moderátořy" ani nevěděli v roce 2006 co je symbian , proto ta uroveň místních moderátorů , ale nerad bych je házel do jednoho pylte. Ale tady se dělají moderátoři většinou podle počtu příspěvků , místo kvality příspěvků.
Takže si uživatelé musíte smířit s tím , že jeden moderátor je lepší a druhý horší , tak to prostě a vždy bude . Nebýt moderátorů tak je forům v uplných sračkách i když se mi zdá že do sraček pomalu směřuje. HOWK .
Motorola D520>Ericsson T39>Sony J6>Siemens M55>Motorola V300>Nokia 6230>Nokia 6100>Siemens A50>SonyEricsson D750>Motorola V360>Siemens SL65>Nokia 6230i>Nokia N70>SE W810i>Nokia 6280>Samsunq D900>Nokia N73>Nokia E50-2>E61>E60>ASUS P535+Nokia E65,nyní N82
logitech
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod tomas_2002 v stř říj 01, 2008 2:42 pm

Forum směřuje do sr...ek především kvůli stoupajícímu počtu uživatelů, kterým ještě nesestoupily varlata a už mají telefony se symbianem. Cpou pak sem na forum haldu stupidních dotazů, nehledají a dělají bordel. Moderátoři pak musí tyto přispěvky mazat a nezebývá čas na řešení problému či podnětů, které mají hlavu a patu.

Ono by kolikrát stačilo před založením nového tématu na chvilku zapnout mozek. Jenže na to je spousta lidí moc líná nebo potřebnou kapacitou mozku nedisponuje.
Tomáš

Obrázek

HTC Touch Diamond
tomas_2002
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod lukas26 v stř říj 01, 2008 3:45 pm

logitech: neřekl bych tak úplně, že moderátoři se tady na fóru vybírají většinou podle počtu příspěvků...co si tak pamatuju, tak tedy já, když jsem byl zvolen moderátorem, nevím už kolik jsem příspěvků měl, ale určitě byli lidé s daleko více příspěvkama, spíš to bylo za to, co jsem tady odvedl, radil jsem atd...a tak to bylo i s hannim, doktorem a prokopem...
dále na funkci pomocného admina jsem byl zvolen přímo uživateli fóra, kteří o tom rozhodovali svým hlasováním...

v poslední době pár moderátorů přibylo (možná někteří ani nezaregistrovali), ale určitě není spojeno jejich zvolení být moderátorem s počtem jejich příspěvků, ale díky odvedené práci...např.:
sulda (797 příspěvků)
Dino Velvet (608 příspěvků)
webmoon (237 příspěvků)
jlp (156 příspěvků)

jak si můžete všimnout, ani jeden z nich nemá nějakou přehrš příspěvků (hlavně poslední dva jmenovaní) a nebyli vybráni z tohoto důvodu, ale díky tomu, jakou odváděli a dále odvádějí práci a tím si to zasloužili (samozřejmě taky proto, že jsme další moderátory potřebovali a tak jsme se rozhodli někoho přibrat a vybrali jsme dle našeho souzení ty nejlepší)...

jinak tomas_2002 má naprostou pravdu...
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod Martuška v stř říj 01, 2008 4:58 pm

A já jsem tu spokojená, moc jsem se tu naučila a ráda sem chodím. A pokud se tu někomu nelíbí, je jeho problém a nemusí sem chodit.

Infernus podle počtu tvých příspěvků soudím, že jsi tu už nějakou chvíli a pokud se ti tu něco nelíbí tak udělej jednoduše pa a jdi jinam.
Martuška
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8, nokia 5800 a C6-01

Příspěvekod hanni v stř říj 01, 2008 5:01 pm

logitech: mozno si bol pri zrode tohoto fora, ale vidno, ze uz ho nesledujes :wink:

...mimochodom, vdaka za Tvoj motivacny prispevok, urcite nas vsetkych skvele "motivoval" do dalsej prace. :D
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod šulda v stř říj 01, 2008 5:18 pm

jenom ještě podotknu že na začátku moderování byl stav mých příspěvků a i posledně jmenovaných modů podstatně nižší a prací tady se logicky zvyšuje takže připomínku na zvýhodnění uživatele podle jejich počtu při volbě do řad modů bych bral na jiných fórech ale tady opravdu ne 8)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod jamaica v stř říj 01, 2008 5:58 pm

ZAMKNOUT! :lock :lock :lock :lock :lock
Bůh odpouští,JÁ NE!
Ostřejší než Chilli
Samsung Innov8 i8510 8+8GB
jamaica
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Potkan007 v stř říj 01, 2008 6:40 pm

Jsem stejného názoru. Už mě to začíná štvát- každý kdo chtěl, tak svůj názor vyjádřil a kdo ne, ten to během těch pár minut než se to tu případně zamkne zvládne
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod jlp v stř říj 01, 2008 6:43 pm

Budte vyslysani!!! :) Moj nazor...

:lock
jlp
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř říj 01, 2008 6:46 pm

Na stížnost má právo každej, problém je v tom, že tohle není stížnost ale fňukání nad nespravedlností tvrdýho světa kterej chce, aby daná pravidla byla dodržována.

A že já podávám silná slova? Cože? Třeba "pitomeček", když reagoval na inteligentní příspěvek smajlíkama :D :D :D . To není arogance, někdo se snaží něco vysvětlit a vy se mu vysmějete? A není arogance tohle, Infernusi a další???

si o sobě myslí, že jsou něco víc a každýmu "nováčkovi" to dá pořádně sežrat, sjede ho vod hlavy až k patě, jak je blbej atd., dokoná to smajlíkama naznačujícíma, že je naprostej debil ;|

tak dostanu na hubu a ještě se pustěj do toho fora, ono nema to a my mame to, heč.
Asi si nikdy nedostal na hubu, měl bys, protože evidentně nevíš, o čem píšeš. Když ti napíšu, že "tady je pořádek a řád a tam je to prakticky volný smetiště" ... hmm, nerozpláčeš se, když ti ujede autobus? Bez urážky, kdo ti vlastně tak hrozně namlátil :wink:
Infernus píše:když na tomhle foru napišu svuj dotaz s prosbou o pomoc, do 10 minut je tam moderator plus nějakej ,,recenzent" s 5 přispěvky a slušně řečeno mě pošlou do zadku že už se to tu řešilo něco podobneho
Tak už víte, kdo to psal. Já ne, jen jsem to citoval. Ale to už byl někdo šikovnej a hezky to nastříhal, že. Ano, chováme se slušně :roll:
na SF tento problem neni protože většina duležitych věcí je zvyrazněná, například...
a tady snad ne??? :roll:
nikdo neporušuje pravidlo typu používej Hledat...
Hele, mluvil jsi o tom samém SF jaké známe i my?
ano to vím. ale pokud umiš čist
A takto se chováme k člověku, který zadarmo a s bleskovou rychlostí dělá certifikáty chudákům, kteří uvázli s registrací na čínském fóru.
F**k you!!!!!!!!!!!!!
My mu to řekli slušně, on zareagoval takto. Ale pardon, zlí jsme přece my, já zapomněl, ach ta hlava děravá.
přesně jak řekl dr...
Já ale psal NEpořádek, a to píšeš JLPovi, "jestli umíš číst"? Protože s tím NE to nedává smysl.
ano hanni... lide, kteři se neboji řict svuj nazor... to jsou ti co ti vadi
Hmmm, tak co. Není tohle už vážně moc? Jak hanni psal, "pro dobrotu na žebrotu". Může tohle zrovna hannimu napsat člověk při smyslech?
citim potřebu se z tehle nekonečne debaty distancovat. egoistickym lidem svuj nazor nevysvětliš, je to pro mě ztrata nervů a bohužel i času
Jediný bod, se kterým souhlasím.

Takže, snad jste si udělali všichni po tomto shrnutí pořádek, kdo je tu tak hrozně zlý a kdo je lenoch co kolem sebe kope a křičí. Jak tu někdo psal, nechám osobně toho, radši budu dělat něco užitečnějšího. Ale aspoň vidíte, že moderátoři nejsou tak zlí, jak si někdo může myslet. Je mi líto znovuoživení, ale člověk se bránit musí. Tím spíš, pokud má být uživateli brán jako někdo zodpovědný, kdo to tu moderuje!!!!!

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Předchozí

Zpět na Pravidla, o fóru, uživatelé