C6-00 ochranná fólie

O všem co můžeme využít s 9.x telefony

C6-00 ochranná fólie

Příspěvekod nettse v pát črc 08, 2011 11:56 am

Zdravím,
už je tomu přes půl roku, co jsem dostal Nokii C6-00. Jsem s ní samozřejmě absolutně spokojený. Zatím se mi na ní povedlo udělat jen dvě rýhy, cca 1mm od sebe, a to v pravém horním rohu čelní strany telefonu. Prostě, spokojenost. Ovšem, teď už se mi pomalu sloupává fólie, a tak už se dívám po obchodech, kde seženu jinou. Potřeboval bych vědět, jestli někdo nemáte zkušenosti s nějakou značkou, popř. kde to kupovat, abych nešlápl vedle. Co jsem se zatím dočítal, tak ScreenShield má docela slušnou pověst na C6-00. (viz http://www.alza.cz/screenshield-nokia-c6-00-d235254.htm)
Prosím, poradit :help: :)
HTC EVO 3D X515m, Android 2.3.4, 1.20.401.8

Předešlé:
Nokia C6-00, v 40.0.021
Nokia N96 16Gb, v 12.043
Nokia N73, v 4.0839.42.0.1, RM-133
nettse
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia C6-00

C6-00 ochranná fólie

Příspěvekod šulda v pát črc 08, 2011 11:17 pm

nettse píše:Jsem s ní samozřejmě absolutně spokojený.

Tohle smrdí :mrgreen: Já mám dobré zkušenosti s Invisible Shield :wink:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

C6-00 ochranná fólie

Příspěvekod nettse v sob črc 09, 2011 8:37 pm

Proč by to mělo smrdět? Jsem 1 ze 100, ne-li více, kterému telefon funguje tak jak má :) Jinak, díky za rady.

Předešlé:
Nokia C6-00, v 40.0.021
Nokia N96 16Gb, v 12.043
nettse
Uživatel
Uživatel

Re: C6-00 ochranná fólie

Příspěvekod Potkan007 v ned črc 10, 2011 9:43 pm

Měl jsem tu možnost zkusit si Invisible Shield na C6-01. Na mě je to strašně měkké, to je vlastně ten důvod proč se tak blbě škrábe.
Na N900 mám už přes rok danou fólii Celly. Za necelou stovku byly dvě v balení. Je tvrdá, takže dá poškrábat (po roce a půl budu měnit za druhou v balení, ale za tu cenu...), ale zase po ní hezky jemně jezdí prst a obrazovka je perfektně přesná.
Jinak nevidím důvod proč nebýt spokojený s C6-00.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

C6-00 ochranná fólie

Příspěvekod prokop v ned črc 10, 2011 10:45 pm

Tak trochu si zafilozofuju :D Ještě nikdy jsem neviděl ani neslyšel o složitějším stroji jako je třeba počítač, auto, nebo třeba jen blbá myčka nádobí apod , se kterým by mohl být homo sapiens "absolutně spokojený". Podle mě obecně nic takového nemůže existovat. Pokud by existovalo, tak by to znamenalo počátek konce lidstva. Jestliže je člověk s něčím takovým bezvýhradně spokojený, tak opravdu něco smrdí :D . Obvykle se tomu říká stagnace, což je jistá cesta do pekel.
To mi opět připomíná legendární prohlášení ředitele amerického patentového úřadu z roku 1832: "Navrhuji zrušení patentového úřadu, protože vše už bylo vynalezeno a nic nového nelze objevit" :D

Já osobně jsem s E71 taky hodně spokojený, ale přestože si myslím že patří k historicky nejlepším výrobkům té severské firmy, tak by mě nikdy ani nenapadlo být s ní spokojený absolutně.

Mimochodem, nevěřím že ten telefon funguje tak jak má. Jsou v něm přece aplikace od Nokie :lol:

Pokud jde o fólie na displej, tak si myslím, že je jedno jestli to bude Invisible Shield, Screen Protector, Screen Shield nebo jiná známější značka. Sám jsem kdysi míval na E61 původní fólii od výrobce a když se mi po necelém půlroce začala v růžku odlepovat, tak jsem uvažoval že si tam dám Screen Protector. Tu mi známí dost doporučovali. Jenže než jsem se rozhoupal, tak jsem zjistil že E61 fólii nepotřebuje :D , A to přesto (nebo možná právě proto), že nemá krycí sklíčko displeje. Stejně to bylo s fólií nějak hůř čitelné. Od té doby jsem nikdy na displeji fólii neměl, a vůbec mě to netrápí. Přestože telefony opravdu, ale opravdu vůbec nešetřím :D (je to jen pracovní nástroj a ne okrasná zahrada), tak mám displej na E61 i krycí sklíčko na e71 celkem v pohodě i po těch letech. Každopádně dávat pětikilo za fólii na displej se mi zdá přehnané. To bych si za to radši koupil nějakou dobrou aplikaci.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: C6-00 ochranná fólie

Příspěvekod šulda v pon črc 11, 2011 5:49 am

Taky bych za fólii nedal pětikilo, vyšla mě na tři kila a s tím co sem dostal na telefon sem to neřešil. Neříkám v žádným případě že je to "absolutně" nejlepší fólie :lol: ale mě vyhovuje právě proto že je měkká a nedá se poškrábat. Ruce se mi nepotí a suchejma to po ní jde jedna báseň :mrgreen: Když použiju klíče (stylus sem nikdy neměl) tak je to stále v poho ale já stejně z 90% používám klávesnici. Sem rád že sem semka přišel až po prokopovi kterej vám tu vysvětlil na co sem narážel a děkuji mu za ušetřenou práci :wink:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

C6-00 ochranná fólie

Příspěvekod nettse v pon črc 11, 2011 9:46 am

Tím, že říkám že absolutně spokojený, tak tím myslím pro normální práce s telefonem. Volání, SMSkování (a hele, nový FW a smajlíci tam už taky jsou), Internetování, Přehrávač, Mapy, Aktivní poznámky, sem tam Fotoaparát (Obecný režim i režim Makro, na focení sešitů a taháků), Budík (který se spouští i při vypnutém telefonu), QuickOffice, Aktualizace softwaru direktně z mobilu, Podpora wi-fi, ... na další věci si nevzpomenu. A vzhledem k tomu, že to má vysouvací qwertz klávesnici, tak jsem ještě víc spokojený. A vůbec, dotykáč jsem si vždycky přál, a teď jsem s ním maximálně spokojen.

Takže InvisibleShield, Celly, ScreenShield. Takhle, abych upřesnil, co od toho očekávám: abych si nepoškrábal display, aby se po tom prstem dalo slušně jezdit, aby když se displaye dotknu v pravém horním rohu aby si telefon nemyslel že jsem se dotkl v levém horním rohu, prostě přesnost, pohodlnost a škrábuvzdornost.

\\Doktor: K těm smajlíkům. To je spíš ostuda, a sakra velká. Takovejch let po nich uživatelé volali, a teprve teď, když Nokii válcuje konkurence o sto šest, se uráčila s tím něco udělat. To je vidět, jak pánové ze severu naslouchají svým zákazníkům. Kreténi...

EDIT:
Zjistil jsem, že nejen můj telefon z řady C dostal smajlíky... C5 jej také má v novém FW. A úplně stejný.

EDIT2: Jak "nemáte-li rozum"..? Já nevím, kdo mi edituje posty a píše si do nich svoje věci. To už rovnou všichni tady můžeme editovat jeden post a jen se podepisovat, kdo co psal, ne?
Naposledy upravil prokop dne úte črc 12, 2011 1:25 am, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvky sloučeny. Nemáte-li rozum, tak laskavě aspoň dodržujte pravidla fóra!

Předešlé:
Nokia C6-00, v 40.0.021
Nokia N96 16Gb, v 12.043
nettse
Uživatel
Uživatel

Zpět na Příslušenství