Folie na displej

O všem co můžeme využít s 9.x telefony

Re: Folie na displej

Příspěvekod ursa v stř črc 15, 2009 2:53 pm

mno ja se zapojim po dlouhy dobe do diskuze..... vzdy jsem byl zastancem folie na krytu z duvodu jako kolega xnovic... sic je tak casto nemenim.... soucasnou N73 mam v zari 3 roky... nosim ji jen tak po kapsach a to se dost pohybuju po stavbach... o lonskych vanocich byla folie samej microskrabanecek, ze byla dost spatne citelna - sloup jsem ji a jelikoz byl kryt uz celkove zralej na vymenu, rek sem si ze zkusim co plexi vydrzi... az do kvetna byl bez jedinyho skrabance.... od ty doby mam kryt novej a zas bez skrabnuti - folii uz nedavam...
ma to jednu vyhodu - zda se mi citelnejsi (vostrejsi) displey
a jednu nevyhodu - zustavaj na plexiku vic ruzny smatlanky po prstech, vod ucha atd....

rozhodnuti je na kazdym induvidualne... ja jen pro ty nerozhodnuty tvrdim, ze plexik je dost vodolnej

BTW: folii primo na displeji si nedovedu u N73 dost dobre predstavit... dyt mezi displeyem a plexi nejni zas tak mista....
HTC TOUCH PRO 2 (Rhodium) + 16GB
ursa
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: HTC Touch pro2

Re: Folie na displej

Příspěvekod Yarda v stř črc 15, 2009 11:22 pm

Měl jsem pár let N73 bez folie, až jsem si na displeji udělal malý, ale zřetelný škrábanec. Pak jsem si koupil tuto folii na DealExtreme: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3519.
Jsem s ní spokojen, nasadit šla při troše pečlivosti dobře. Po nasazení folie škrábanec pod ní už prakticky není vidět - neláme se na něm světlo. I to je pro mne pozitivní efekt.
Yarda
Nový uživatel
Nový uživatel

InvisibleShield - máte zkušenosti ?

Příspěvekod melo15 v úte črc 28, 2009 9:56 pm

Co je to invisibleSHIELD?
invisibleShield je vyroben z ultrapevného filmu, který je firmou ZAGG exklusivně patentován pro ochranu spotřební elektroniky. Je průhledný a úžasně tenký, je designován tak, aby perfektně opsal kontury každého zařízení a zároveň poskytoval ochranu proti poškození a poškrábání.
invisibleShield firmy ZAGG je první a nejlepší řešení tohoto druhu na světě a díky patentovanému postupu aplikace navíc vypadá na přístroji skvěle.
S exkluzivním patentovaným filmem bude Váš přístroj odolný poškrábání – jen díky invisibleSHIELD.
Výjimečně čistý a prakticky nezničitelný, můžete se pochlubit přístrojem beze strachu ze škrábanců.
Ultratenký film – pouze 0,2 mm silný, nepřidává zařízení na objemu, takže snadno vklouzne do jakékoliv kapsy, pouzdra nebo úložné schránky.
Díky nano-memoryT technologii, která vytváří velmi jemnou texturu na povrchu filmu, obejme ZAGG precizně a dokonale všechny tvary a záhyby Vašeho zařízení a ochrání je proti poškození a škrábancům.
Military Grade invisibleSHIELD byl vyvinut speciálně pro armádu U. S. na ochranu vrtulí helikoptér.
Doživotní záruka znamená to, že koupíte invisibleSHIELD pouze jednou – kdyby byla Vaše folie přese všecko zničená, ZAGG Vám ji vymění za novou po dobu životnosti přístroje (zákazníci mohou zaregistrovat svoji fólii e-mailem na invisibleshield@creed.cz kde se uvede jméno, adresa, datum nákupu fólie, prodejce, typ přístroje, sériové číslo nebo IMEI a registrační kód z obalu).

invisibleSHIELD Vám umožňuje lepší manipulaci s přístrojem – invisibleSHIELD snižuje pravděpodobnost vyklouznutí přístroje z rukou a jeho pádu.

Prodáno více než 1 000 000 kusů!

invisibleSHIELD je dostupný pro takřka všechny druhy elektronického zařízení - iPody, mobilní telefony, digitální kamery, GPS systémy, laptopy, herní konzole a různé MP3 přehrávače.

Objednáno z oficiálních stránek zagg.com za $28.48 i s poštovným, zatímco v ČR by mě to stálo 650 Kč a ještě bych se bál, jestli to není nějakej šmejd.

Ještě předtím jsem si objednal screenprotector, ale byly to vyhozené peníze. :? Sice to drží dost dobře, ale nepodařilo se mi to nainstalovat tak, aby tam nebyly bubliny.
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Předchozí

Zpět na Příslušenství