Na paměťovku nejde zapisovat.

O všem co můžeme využít s 9.x telefony

Na paměťovku nejde zapisovat.

Příspěvekod Kelty v stř čer 03, 2009 9:52 pm

Čau , mam problém ... :-/ Mam paměťovku 2gb Kingston v mý n73. Vyndal sem jí bez ,, vyjmout paměťovou ... " a dal sem jí tam zpátky. A hle ... Paměťová karta je poškozena , naformátovat ? Dam ano , děje se ho*no. Dal sem jí teda naformátovat do PC , vše úspěšně. V Mobilu - paměťová karta je poškozena. Dělam to znova. Zas nic. Ještě jednou , vypínam zapínam telefon , trojhmat .. A ... najednou fachá , řikam pecka ! Stáhnu film , dam kopírovat na paměťovku a : Nebylo možné umístit do zařízení . Nemáte oprávnění k vytvoření této položky. Naformátuju , zase. Řikam si , já se na to vy*eru , koupim si novou paměťovku... Ale napadlo mě že máma má taky dvougigovku , a jí tam ta moje šla ( 3600 nokia ) uplně v pohodě. Tak to vyměnim , a pamatuju si že když sem jí tam tahal comeback a jiný velký i malý soubory a písničky , vždycky makala v poho. Jako dřív ta moje. Tak to čenžnu , a zase to samý. Navíc se mi před tim rozbil adaptér uplně se rozpůlil tak si koupim novej a zase ho*no. Ale vždycky mi jela a t*e teď tam dam písničku a de to , další de to , po jedný to tam dávat nebudu , dám tam deset písniček ... M*D chyba jak sem psal... NEchápu , NEzumim. Napište , díky -- Mám nerva ! ]:-/ dík // Edit : Počítačem to neni , ani v mobilu přes Y-Browser ,x_plore to nejde , napíše to chyba -43. // Edit : Generic : Kdybys mi aspon pomoh , a ne furt opravoval ! :D Vis jak me to s**e ??? :D Vrrr
Naposledy upravil hanni dne úte lis 10, 2009 10:04 pm, celkově upraveno 2
Důvod: Sprostej jak dlaždič, upraveno....
Nokia 5800 + 2GB ;)
ASUS K50ij , Win7,4GB RAM, 500GB HDD, DualCore ;)
Kelty
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 5800 Blue,N6220classic

Re: Na paměťovku nejde zapisovat.

Příspěvekod Vlaďaz v stř čer 03, 2009 10:07 pm

Hmm tak to jsem sám zvědav, zdali tohle někdo rozlouskne. No snad ještě zkusit tu původní naformátovat v jiném telefonu, ale asi to bude taky marné, protože jiná fungující zase nefunguje. Problém asi nastal někde se čtečkou karty nebo ve FW. Zkus ten trojhmat ještě párkrát zopakovat. Je to kouzelník, ale taky musím sem tam opakovat. A nebo ještě přehrát FW. No - ale těžko říct...
Vlaďaz
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73, N86, htc EVO 3D

Příspěvekod Xnovic v čtv čer 04, 2009 5:51 am

Možná by to byla jen blbá náhoda, ale jestli znáš někoho, kdo na tu samou paměťovou kartu, tak jsi ji od něj půjč.. Pokud to bude dělat i tahle a pokud nepomůže trojhmat ani reinstal. fw, je dost možné, že se jedna o hw vadu. Já jsem zničil kartu tím, že jsem jí vyndal za běhu..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv čer 04, 2009 10:44 am

Tím se teoreticky můžou poškodit data na ní, ale zničit celá karta? :? Nezdá se mi... Jak jsi to formátoval v PC? Na Fat 32? Pokud se nepletu, tak SD karty do velikosti 2GB by měly bejt zformátovaný na FAT16. Zkus to v PC ještě tak.

A sprostě tady nemluv, jsou tu i děti!
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Xnovic v čtv čer 04, 2009 11:20 am

Tak tohle jsem si myslel taky.. Párkrát jsem takhle vyndal kartu taky a dneska nám doma kartu, kterou lze naformátovat, ale nelze na ní zapisovat.. Když dám na ní zapsat třeba 10 souborů na jednou, tak se mi zapíšou první dva a pak už nic. Jinak bejt tebou, tak kartu vyreklamuju.. Na 99% nebudou kartu zkoumat a pravděpodobně ti jí vymění hned na místě.
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Vlaďaz v čtv čer 04, 2009 11:49 am

Jistě, kartě se taky mohlo něco stát. Ale vždyť Kelty píše, že ji už i vyměnil za jinou, fungující a taky to nepomohlo. To bude spíše něco s telefonem. Já bych se přikláněl k přehrání FW. A pokud nepomůže, tak odešla čtečka a tudíž servis.
Naposledy upravil Vlaďaz dne čtv čer 04, 2009 10:04 pm, celkově upraveno 1
Vlaďaz
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73, N86, htc EVO 3D

Příspěvekod Xnovic v čtv čer 04, 2009 12:18 pm

Jo. Sorry. To byla odpověď spíš pro doktora, se mi to trochu popletlo :-) ..Taky je to podle mě buď fw chyba, takže jak už jsem psal, pokud nepomůže trojhmat, ani reinstal fw, tak je chyba v hardwaru..
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Kelty v čtv čer 04, 2009 12:24 pm

Dr. Nebolí to: Zkoušel jsem i FAT i fat 32 , a nic.

Xnovic: Problém je v tom , že já na kartu už nemam papíry , takže mi jí nevyreklamujou . Už ani nevim kde jsem jí kupoval. :oops:

sulda: Než nám sem budeš zase psát tak si prosím tě přečti >>Pravidla psaní příspěvků<< odstraněny citace + sloučeno

Edit [i]kelty: Doktore , jak se formátuje ne FAT 16 ? To jsem ještě neslyšel. Asi v normálnim widnowsowskym formátování to neudělam co ? Díky za odpověĎ.

EDIT:Takuž to jede. Stačilo dát paměťovku k mámě do mobilu , něco jí tam poslat přes modrozuba a dát paměťovku zpátky do mýho mobilu. A hle ... Už to fachá. Akorát jsem zvědavej , jak dlouho to vydrží :-) .
:radost Doufam že to někomu z Vás může pomoct. Kelty :radost
Naposledy upravil šulda dne čtv čer 04, 2009 3:40 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Porušení Pravidel psaní příspěvků
Nokia 5800 + 2GB ;)
ASUS K50ij , Win7,4GB RAM, 500GB HDD, DualCore ;)
Kelty
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 5800 Blue,N6220classic

Zpět na Příslušenství