HĽADÁM TÉMU

Vše kolem tvorby témat, tipy, žádosti pro tvůrce témat apod.

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod miso00 v úte dub 06, 2010 4:04 pm

Ahoj. Hladam nake kvalitne marihuana a eroticke temy. Hodte link ak netko pozna.
miso00
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N95 Čotadopičematere 5

Re: HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod hanni v úte dub 06, 2010 6:12 pm

hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod ramx v pát dub 09, 2010 8:49 pm

Ahoj, nevíte někdo o černém tématu na E72, hlavně ať tam jsou defaultní ikony, žádný obrázky, animace a jiný "vopičárny". Zatím je nejblíže ideálu: Silky Black DI by Blue_Ray, ale ten má na pozadí jakýsi prošívaný motiv. Moc děkuji za případné nápady.
ramx
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E72

Příspěvekod hanni v ned dub 11, 2010 8:35 am

Podla mna, najlepsia black tema je tato od tehkseven:

:arrow: http://www.tehkseven.net/news/nokia-the ... kia-theme/

Mam ju v telefone vo verzii s OVI ikonkami a este ju ziadna ina neprekonala..a to ju mam uz na moje pomery dost dlho ;)

:arrow: http://www.tehkseven.net/news/nokia-the ... ovi-icons/
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod ramx v úte dub 13, 2010 8:12 pm

To: hanni, díky za link. Téma je fakt parádní, trochu je škoda kaledáře kde je kurzor (pro pohyb ve dnech) nevýrazný, ale co je dokonalé :) .
ramx
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod hanni v stř dub 14, 2010 4:14 pm

na ten kurzor sa da zvyknut, za par dni to prestanes vnimat, aj mne to spociatku vadilo... ;)
hanni
Moderátor
Moderátor

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod Sentinel v stř dub 14, 2010 7:58 pm

hanni

Teda jsem asi slepej, ale trkni me kupredu :D koukam se na ta temata Just Black Theme for Nokia a tu upravenou s temi OVI ikonami a nejak z tech screenu nevidim nejaky podstatny rozdil ... ten vidim ve velikosti s OVI ikonami to ma skoro 1 MB, ten original (ktery jsem si stahl a nainstaloval) pak 40 kB :D tema je moc pekne
Huawei u8800 Ideos X5, Custom ROM: Oxygen 2.3.1_r1, Android: 2.3.7
Sentinel
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Huawei u8800 Ideos X5

Příspěvekod hanni v čtv dub 15, 2010 6:31 am

Tak ta teda trknem :D Just Black o velkosti 40 kB je tema, ktora neobsahuje ikonky, cize tema pouziva originalne ikonky. Upravena s OVI ikonkami obsahuje OVI icon pack..co z toho vyplyva? pre telefony so starsimi verziami telefonu je rozdiel podstatny - starsie ikonky sa nahradia novymi. Pre telefony s novsim Symbianom, ktory uz pouziva standardn OVI ikonky je rozdiel v tom, ze su v style OVI ikoniek nahradene aj ikonky niektorych aplikacii, ako napr. x-plore a mnohe dalsie.
hanni
Moderátor
Moderátor

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod Sentinel v pát dub 16, 2010 8:26 pm

Tak dik, je mi jasne, ze kdyz je rozdil ve velikost 1 MB dat tak to bude asi obrazky, ale z tech nahledu jsem podstatny rozdil ani v ikonach nevidel a sahl tedy jen po tom zmenenem tematu bez ikon.
Huawei u8800 Ideos X5, Custom ROM: Oxygen 2.3.1_r1, Android: 2.3.7
Sentinel
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Huawei u8800 Ideos X5

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod rose263 v pát dub 16, 2010 9:41 pm

Hani moc díky. To black téma vypadá na černé E72 úplně supr.
E72, 052.005, BH-503
rose263
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: NOKIA E72

Příspěvekod ramx v pát kvě 28, 2010 9:01 pm

Ahoj, nemáte někdo stažené original černé tema z E63.Díky moc. :help:
ramx
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Márč v ned kvě 30, 2010 7:26 pm

ahojky,potrebuju radu byla jsem odkázaná sem,ze mi tu poradíte. tak tedy: schaním schéma s motivem hodin co fungujou. to jsem tu nasla a je to supr :class: ale nejdou mi nainstalovat. pise mi to poškozeno. tak nevim co stím. mám nokii E65 a schemy jsem stahovala z http://www.onSmartPhone.com prosim o pomoc.dekuji :sorry:
Márč
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E65

Příspěvekod hanni v pon kvě 31, 2010 6:24 am

Tie "hodiny, ktore funguju" je vlastne screensaver vo formáte .SFW, ktory moze byt sucastou temy a nemusi. Nato, aby ti fungoval, musis mat nainstalovane toto:

:arrow: viewtopic.php?f=4&t=945&p=108702

Podotykam, pekne to zerie baterku ;)
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Márč v úte čer 01, 2010 7:30 am

Tak jsem to zkusila nainstalovat jak jsi mi poradila, ale nejde to! :dolu: nevim proc.no nic holt se bez toho budu muset obejít . moc ti dekuju za rady. kdybys něco objev tak mi dej vědět. zatim dik :sorry:
Márč
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E65

Příspěvekod šulda v úte čer 01, 2010 9:06 am

Márč píše:Tak jsem to zkusila nainstalovat jak jsi mi poradila, ale nejde to!

Pokud napíšeš že ti to nejde tak ti těžko někdo poradí :dolu: Jo a hanni je muž :D
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod hanni v úte čer 01, 2010 10:42 am

Márč píše:kdybys něco objev tak mi dej vědět. zatim dik :sorry:

Na tom sa už toho moc objaviť nedá. U starších Symbianov bol s týmito šetričmi problém a nešlo to poriadne alebo vôbec. Novšie verzie Symbianu už umožňujú prácu s flashovými šetričmi priamo v menu telefonu.
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod enjoy v čtv zář 02, 2010 8:28 pm

poradí někdo prosím nějaké super téma na E52, ale aby bylo 100%, tedy myslím, aby umělo všechny ikony, už jsem jich zkusil asi 20 a v každém zůstává nějaká ikona ze základu, což se mi nelíbí, pokud možno pozadí v jedné barvě, ne černé, nebo něco decentního...?
enjoy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 071.004 hack

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod diamondking v pát zář 03, 2010 8:43 am

Takových temát je spousta, mrkni se a hledej, kde je označení E series..jinak je možné, že ti tam zůstanou některé staré ikonky. Vyskoušej třeba Noble By Crece ve vlákně THE BEST OF THEMES....
http://www.box.net/shared/5vd87vcau7 (E-Series)
Všimni si v závorce E-Series...když si to stáhneš, tak budeš mít v zipu složku a v ní dvě témata a ta co je označená (e_def) má defautní ikonky..tedy originál a to druhé téma má ikonky nové a dokonce je tam i kalendář jinak zbarvený..hodně štěstí :D
diamondking
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E7- BELLE WILD FRESH

Příspěvekod enjoy v pát zář 03, 2010 1:00 pm

zrovna ten Noble By Crece mám vyzkoušenej a není 100% ... to víš, že jsem to podle těch různých filtrů hledal, a stahoval verze, co jsou pro E series, ale fakticky, minimálně 20 jsem jich zkusil a ani jedna nemá kompletní ikony, vetšinou vždy zůstanou ze základní sady ikony Kalendář, Email, Aplikace a v ovládacích panelech pak Tiskárny, Průvodce nastavením, 3-D tóny a Nastav. sítě, občas některé to téma, má ikonu tiskárny svojí, ale jinak ty co jsem psal, jsem měl u vše z defaultu...

myslel jsem jestli někdo nemám nějaké téma už proveřené, že tam ty ikony jsou všechny...
enjoy
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v sob zář 04, 2010 5:53 pm

Nepoznam temu, ktora by mala vymenene vsetky ikony...skus temy od "babi" (pouzivam teraz temu Lozenged) alebo od Ind190, tam je pomenených okolo 400 ikon....urcite si vyberies.
hanni
Moderátor
Moderátor

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod prokop v sob zář 04, 2010 7:12 pm

Tak to já myslím že třeba "Night Wind by boroda1" těch ikonek změní opravdu hodně, má jich tuším okolo 1200-1300. Viděl jsem i témata co měla ikonek přes 2000. Night Wind používám ve všech OS 9.x telefonech co jsem měl za poslední asi 2 roky. Pozadí není sice jednobarevné (to se dá snadno změnit), ale myslím že je decentní.
Vše je imho dobře čitelné, až na jedinou vyjímku: progresbar download manageru v Opera Mobile 8.65. Jenže tu už stejně asi moc lidí nepoužívá, a taky se to dá změnit.

Obrázek

(té červené ikonky zpráv v PR a zeleného odpočtu znaků při psaní SMS si nevšímejte, to jsem si jen testoval jednu aplikaci na úpravu témat)
Night_Wind.zip
(2.61 MiB) 139 krát

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod enjoy v sob zář 04, 2010 8:12 pm

hani .. to theme ( Lozenged ) je opravdu luxusní, kdyby tedy mělo komplet ikony, je to fakt paráda, nevím, čím to je že tvůrci na některé zapomínají, ale je to pak ale jako pěst na oko, vše v jednom stylu a občas nějaká ikona z defaultu ... do teď jsem používal .. http://www.babinokia.com/2010/01/21/bat ... -versions/, což je lehce podobný, ale taky ne 100% ... tak ještě prubnu ten Night Wind, co doporučuje prokop ..
8-)
pozadí se dá lehce změnit? jak? i když tohle vypadá, že bude vše čitelné..
Night Wind . taky nádherné téma, ale stejná bolest :D
enjoy
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned zář 05, 2010 6:32 am

enjoy píše:pozadí se dá lehce změnit? jak?

Nejen pozadí, ale prakticky všechny prvky tématu se dají celkem snadno změnit.***
Všechny potřebné nástroje najdeš v několika variantách v Seznamu Python aplikací → část "Speciální nástroje".
Možná udělám nějaký podrobnější návod, ale je v zásadě je to opravdu jednoduché. Stačí vědět jak vypadá obecná struktura tématu a mít nástroje. V principu: rozpakuješ téma na prvky (každé se skládá ze souborů *.mif, *.skn a *mbm, ty jsou ve složce !:/private/10207114/import/16-hex_název_tématu/. Přičemž buď *.mif nebo *.mbm mohou být "jen do počtu" - záleží na tom, jak autor konkrétní téma vytvořil). Pak rozpakuješ *.mif soubor na *.svg, najdeš ve kterém *.svg se nachází pozadí, nahradíš ho svým, a zase zapakuješ do *.mif. Aplikace na konverzi *.jpg/*.png obrázků do *.svg jsou tam taky. Obdobně pokud je to v tom *.mbm: *.mbm rozpakovat na *.png, nahradit, zapakovat. Ale většinou bývá vše v *.mif.
Stejně tak to jde udělat se všemi prvky tématu (ty barvy textu se dělají jinak, ale o to ti asi nejde). Vše se dá dělat s výhodou téměř v reálném čase, pokud je telefon normální. V nenormálním alá představy soudruhů ze severu to jde taky, ale je to pracnější a zdlouhavější, protože se musí vytvořit instalační soubor a upravené téma znova nainstalovat. To má ale zase výhodu v tom, že když v nějakém tématu objevíš zásadnější chybu, nebo ho trochu víc modifikuješ, tak se můžeš podělit o upravený instalační soubor s ostatními.

U některých prvků to ale může být docela pracné dohledat. Viz třeba ta změna barvy odpočtu znaků při psaní SMS - ani autor aplikace ve které jsem to dělal, tenkrát nevěděl kde se to nachází. A dodnes se všeobecně moc neví, které barvy jakého prvku jsou ve kterém sektoru *.skn souboru. Komplet všechny sektory asi ještě nikdo nezmapoval, je to komplikované tím, že podle způsobu vytvoření tématu je těch sektorů několik druhů. Ale to už je taková "vyšší dívčí" :D . V praxi to asi moc lidí používat nebude

enjoy píše:Night Wind . taky nádherné téma, ale stejná bolest :D

Tím máš na mysli co? :t
NightWind nepoužívá ani jednu defaultní Nokia/Symbian ikonku (samozřejmě kromě ikonek některých Nokia aplikací které vznikly až po NightWind). Aspoň já jsem si toho nikdy nevšiml. 100%za to sice nemůžu ručit, protože až na vyjímky při nějkých testech nebo třeba když jsem teď dělal ty screenshoty, nepoužívám zoufalé, primitivní, nevyzpytatelné pomalé NokiaHardCoreMenu®, ale skutečné menu symbianového telefonu. :D . Ale opravdu bych se divil, kdyby nějakou systémovou ikonku NightWind nedokázalo nahradit svojí. Jde do detailů hodně daleko. Když jsem ho měl rozpitvané, tak jsem tam viděl systémové ikonky se kterými jsem se v praxi předtím ještě nikdy nesetkal, a dalo mi dost práce si je v telefonu zobrazit :D
PS: tímhle způsobem vznikla alternativní ikonka pro to "skutečné symbianové menu" - vytáhnul jsem jí právě z toho témátka NightWind a zapakoval jí jako samostatnou instalačku. Kdo používá NightWind, tak to mu tu ikonku nahradí samo.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod enjoy v pon zář 06, 2010 3:08 pm

prokop: dělal jsem to klasicky, nainstaloval téma přes OVI, pak- ovládací panely -> motivy -> všeobecný - tam jsem nastavil ten NightWind, vše se změnilo, ale když dám menu, tak tam zůstali ze základní sady ikonky kancelář, email, aplikace, v ovládacích panelech zůstali režimy, tiskárny, průvodce nastavením, 3-D tóny, nastavení sítě, a kdybych to prolezl všude, tak občas někde je nějaká ze základu. Nemůže to být tím, že je to E52 a ty máš jiný mobil?

jak jsem pročítal Tvůj příspěvek, tak to je zas trošku hloubější poznávání a hledání, tak to si nastuduju, až si vyšetřím nějaký čas :D

/// edit ... používat taksmana jako "pravé" menu, na to si netroufám, resp. zatím je pro mě pohodlnější klasické menu a ty ikonky to je tak trošku dotváří ... nafotím jak vlastně menu vypadá a dám sem screen..

Nokia E52 s Lozenged Themes ............ Nokia E52 s s NightWind Themes
ObrázekObrázek
Nokia E52 s s NightWind Themes
Obrázek

na těch screenech je krásně vidět ty ikony z defaultního Theme. Lozenged má třeba v Menu 3 defaultní, (kancelář, aplikace, email) a NightWind dokonce 6 (ovi, kancelář, nápověda, aplikace, email, internet), NightWind pak v ovládacích panelech 5 defaultních (režimy, tiskárny, průvodce nastavením, 3-D tóny, nastavení sítě). V jiných menu, je to tak nějak podobně, pokaždé něco z defaultu tam je...Přitom jsou to asi 2 nejhezčí témata, co jsem zatím viděl.. asi fakticky neexistuje téma přímo šité na míru E52 se všemi ikonami..
enjoy
Uživatel
Uživatel

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod Maxpayne v sob zář 11, 2010 11:44 pm

Hladam tuto temu

Obrázek
Maxpayne
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82 Black

Příspěvekod vasikk v sob říj 16, 2010 2:18 pm

Přátelé hledám motiv jako mají N 6300. Animovano pláž "beach" nebo něco co je hodně podobné z hlediska čitelnosti. neznáte někdo?
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod hanni v sob říj 16, 2010 8:28 pm

Skus dat nejake screeny,ako by to malo vyzerat.
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Zil v úte kvě 17, 2011 2:09 pm

Čuz all, schaním na N97 téma Star trek, nejlíp z éry TNG nebo DS9. Našel jsem jen na nejnovější film
N97 + Kingston 16GB, N73 Silver + Apacer 2GB
Zil
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N97, N73

HĽADÁM TÉMU

Příspěvekod Snoopik v pát říj 07, 2011 5:53 pm

Ahoj prosím o pomoc hledám téma které má ikony a složky stejně jak je na obrázku z Nokia N73 neví někdo o nějakém aby mě nasměroval??? Mám tedka Ovi ikony a rád bych docílil těchto z obrázku....Děkuji za každé pobídnutí na stránku kde by bylo téma s těmito ikonami.
Přílohy
stave2um5.jpg
Nokia E52 + 16GB Firmware 053.001 Hack
Snoopik
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod Karkulka v pát říj 07, 2011 7:44 pm

Snoopik píše:Děkuji za každé pobídnutí na stránku kde by bylo téma s těmito ikonami

Určitě jich jsou všude na stránkách s tématy kvanta. Hledej Default nebo Standard icons, nebo něco v tom významu. Plno odkazů je ve FAQ: viewtopic.php?f=11&t=3669
Asi máme každý jiný vkus. To je dobře :D . Mně připadají Standardní ikonky z 9.1 přímo hnusné. A ne jen z 9.1.

+++++
Jinak děkuju za inspiraci. NightWind se mi zdá opravdu krásné :clap
The End
Karkulka
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E72, HTC Sensation, Yota C9660

PředchozíDalší

Zpět na Témata (motivy, schémata)