Tomu říkám pomsta :-)

Něco pro pobavení a odreagování

Tomu říkám pomsta :-)

Příspěvekod MC1980 v čtv říj 22, 2009 10:24 pm

Sice trošku přehnané a snad i trošku sobecké, ale přece jen na tom je špetka pravdy, milé dámy. (Opravdu?)


Nikdy jsem tomu nerozuměl, proč jsou sexuální potřeby muže a ženy tak rozdílné. Všechny tyhle povídačky o Marsu a Venuši...A taky jsem nikdy nerozuměl tomu, proč muži myslí hlavou a ženy srdcem. Minulý týden jsme šli s manželkou do postele. Začali jsme se pod dekou navzájem dotýkat a hladit se... Už jsem byl pěkně nadrženej a myslel jsem si, že je to oboustranný a že je to jednoznačně nasměrovaný na sex. Ale přesně v tu chvíli mi manželka povídá: „Poslouchej, já teď nemám vůbec chuť na sex, mám chuť jenom na to, abys mě pořádně obejmul, jasný?”

Odpověděl jsem: „Cooo?”

Na to mi odpověděla kouzelnými slovíčky: „Ty neumíš prostě a jednoduše zacházet s emocionálními požadavky ženy.”

Tak jsem to vzdal - tuhle noc jsem musel usnout bez sexu. Následující den jsme šli s manželkou do nákupního střediska chodit po krámech. Díval jsem se na ni, jak si zkouší troje nádherný, ale drahý šaty. Protože se nemohla rozhodnout, řekl jsem jí, ať si vezme všechny. Nevěřila vlastním uším a motivována mým plným porozuměním hned kula železo, dokud bylo žhavé: „Miláčku, k takovým šatům ale potřebuji nutně nové boty, už vím, jaké by se mi hodily, ale stojí dva a půl tisíce.”

Řekl jsem jí na to, že má absolutní pravdu a ať si je samozřejmě vezme. Pak jsme šli kolem klenotnictví. Vrazila mi šaty a boty do ruky a zmizela vevnitř. Vyšla s nádherným náramkem posázeným diamanty. Souhlasil jsem a pochválil jí její vytříbený vkus. Kdybyste ji viděli... Byla nadšená, na vrcholu blaha. Nejspíš si myslela, že jsem se asi zbláznil, ale v tom momentě jí to bylo v podstatě jedno. Myslím, že jsem jí mým souhlasem totálně naboural její filozofické schéma. Byla už jak v extázi a snad i sexuálně vzrušená. Lidičky, výraz jejího obličeje byl neuvěřitelný, to byste museli vidět. A v tom okamžiku mi svým nejmilejším hlasem povídá: „Už jsem spokojená, teď můžeme jít k pokladně!”

Bylo pracné se nezačít smát, když jsem jí odpověděl: „Ne ne, drahoušku, myslím, že momentálně nemám vůbec chuť na to, abych tyhlety všechny věci kupoval.”

Zbledla jako stěna a snad ještě trochu víc, když jsem dodal: „Mám chuť jenom na to, abys mě pořádně obejmula.”

A když začala praskat vzteky, přišel poslední mistrovský kousek: „Ty neumíš prostě a jednoduše zacházet s finančními požadavky muže.”

Myslím, že tak do roku 2013 nebudu mít žádnej sex...
Motorola Amio, Motorola T2288R, Nokia 6150, Nokia 6310i, Nokia 3310, Nokia 3410, Siemens C55, Nokia 7650, Nokia N73, Nokia N95 8Gb

Obrázek
Uživatelský avatar
MC1980
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 233
Registrován: sob kvě 26, 2007 1:48 pm
Bydliště: Ústí nad Labem
Model telefonu: N95 8GB (hacked)

Zpět na Něco pro pobavení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron