"Speciální" tarif od O2

Něco pro pobavení a odreagování

"Speciální" tarif od O2

Příspěvekod flibor v čtv zář 27, 2012 2:49 pm

Poslední týden v souvislosti se zaváděním nových datových tarifů Internet + má O2 problémy s jejich aktivací - aspoň u mě - chybné zavedení, samovolné deaktivace.
To, co O2 vykouzlila naposledy, mě dostalo. Posuďte sami na obrázku: tarif O2 Internet Start na měsíc (ne obvyklý týden) a bez FUP (obvykle s FUP 37,5 MB). :lotpot

O2tarif.jpg
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Re: "Speciální" tarif od O2

Příspěvekod Potkan007 v sob zář 29, 2012 11:12 am

To bych si taky hned objednal, kdybych věděl, že mám do 200 neomezený internet. Jenže s tím omezením to na Sensationu nedává moc smysl, Android si proti Symbianu tahá data přes internet jen tak z legrace. Má v základu sledování datových přenosů a zjistil jsem, že za poslední měsíc si natahal jen tak mimochodem na pozadí 450MB.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

"Speciální" tarif od O2

Příspěvekod flibor v sob zář 29, 2012 5:26 pm

Android je prostě takovej "komunikativní"... :)
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod vasikk v sob zář 29, 2012 5:54 pm

Z pohledů lidí bez datového tarifu je možná ukecanej až až :lotpot
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Potkan007 v sob zář 29, 2012 7:33 pm

Já jsem IvM zrušil po tom, co mi O2 dávalo už za dob N900 z ničeho nic FUP limit hned po aktivaci- chodily rovnou dvě SMS několik vteřin po sobě, že mi aktivovali internet a že jsem vyčerpal limit. Tak jsem to zrušil. Android má v nastavení možnost zakázat datové přenosy operátora.
Ale je to svině, dneska jsem zjistil co že mi to žere desítky MB měsíčně. Všechny, opravdu VŠECHNY fotky se mi zálohujou na DropBox. Jednou jsem se přihlásil z mobilu na DropBox, udělala se mi tam složka a všechny fotky se mi teď uploadujou na dropbox. Ale nechám si to, už se mi to jednou vyplatilo, nafotil jsem fotky mobilem, zapoměl jsem ho doma, tak jsem se přihlásil na DropBox.
edit: Ale že je ten dropbox slušně drzej. Byl jsem pro benzín, vyfotil jsem si tam auto, přijel jsem domů, potkal jsem kamaráda, tak jsem šel k němu. Na několik málo vteřin jsem se tam připojil na wifi a teď koukám, že fotka od benzinky už je na droboxu.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

"Speciální" tarif od O2

Příspěvekod Turek v sob zář 29, 2012 7:37 pm

Teď zbejvá jen otázka. Stahuje si data jak si zamane, ale co naopak ? Neodesílá si data kontakty, sms atp. bez vědomí uživatele ? Někam do tramtárie ? :t Prostě systém který nemohu sám ovládat nemá u mě šanci .....
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod Potkan007 v sob zář 29, 2012 8:17 pm

Minimálně je v základu hluboko v nastavení zaškrtnutá položka o odesílání "anonymních" informací o používání zařízení společnosti Google. První co dělám, když někomu zprovozňuju Android je, že jdu do nastavení a tohle zruším. Doporučuju i ostatním.
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Zpět na Něco pro pobavení