Kuriozity z fór aneb. tohle nemá obdoby

Něco pro pobavení a odreagování

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř zář 29, 2010 9:38 pm

Moc pěkná věc se mi dneska stala. Snažil jsem se nastavit univerzitní wifi v mobilu (docela procedůra). I když jsem měl všechno nastavení správně, mobil se ne a ne připojit. Po hodině pokusů jsem to vzdal a došel si na informační, kde seděli za stolem 3 technici. Tak jsem je poprosil, jeslti to nezkouknou. No tak nám to sem dejte, říkali. Položil jsem telefon na stůl a nechal je čarovat. Najednou koukám, že jeden z nich osahává display. No čuměl jsem a nechápal, než mi došlo, že se pokouší scrollovat. Tak jsem to chvíli pozoroval a dobře se bavil, jenže ten chlap začal bejt nevrlej a už na display dost tlačil. Tak jsem je lehce upozornil, že to není dotykáč, a že je to docela evidentní. Načež prones větu "No jo, když já to nastavoval jenom na ajfoun, s windows mobile to neumím". Ehm :lotpot Tak jsem telefon popad, ukázal jsem mu celý nastavení, a on že je v pořádku. A zkuste to vypnout a zapnout, povídá. Tyhle telefony se sekaj. Já měl E51 a to bylo furt.

Tak to byla poslední kapka a odešel jsem. Fakt odborník na slovo vzatej, to jsem neviděl. Smály se tomu i naše holky, a ty moc technický zrovna nejsou. Moniku jsem doteď nenaučil používat x-plore. No srandy kopec :D
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Kuriozity z fór aneb. tohle nemá obdoby

Příspěvekod Smith.F v stř zář 29, 2010 9:51 pm

:lotpot

A nemáte tam Eduroam? Ten jsem si nastavil bezpro.
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř zář 29, 2010 11:07 pm

Máme. Jsem zapomněl dodat, že mi to samo asi po další hodině naběhlo. A přednášející se nemoh dostat do systému, takže s tím technici nejspíš něco prováděli. Hlavní je, že teď už to funguje. Ale sranda byla :D
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Turek v úte čer 19, 2012 5:11 am

Tohle mě dostalo :lotpot

volná diskuze u jedné recenze na Alcatel OT896 se píše:Já měl alcatel one touch easy z GO sady od eurotelu za akčních 9.990,-Kč
Byl to moc hezký mobil, ale
vzhledem k ceně tehdejšího
volání jsem se na něj víc
díval než s ním volal :)

Zajímavej kousek je ten Alcatel OT896 něco málo je >>ZDE<<
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod Potkan007 v úte čer 19, 2012 4:02 pm

Takže se vlastně moc nezměnilo, alespoň u mě s předplacenkou. Volání jsem měl ještě s N73 za 4.20 (30+nevím) do všech sítí, pak se rušily tarify, tak mi to převedli na 5.50 (60+60) a poslední zdražení bylo na 6.60 (60+60). První změna tarifu má být zdarma, pravděpodobně mi nedobrovolnou změnu počítali, takže za to abych měl zpátky alespoň 5.50 chtějí 100 korun. Radši jsem přestal volat.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod my5800 v stř srp 01, 2012 12:38 pm

dobrý... to je jako volej a provolej i gatě

added by prokop:
Mistr my5800 je jen sprostý spammer, který zde i jinde parazituje kvůli propagaci jedné firmy.
Jinde spamuje například pod nicky honza080, JB08078, čmurdo, Jan Kraus, Jan Jan, či jen Jan
Jeho maily jsou například janb080@gmail.com, johnyb080@gmail.com.
IP adresa: 91.148.12.111
Reklama odstraněna, odesláno Varování, nucená reaktivace účtu, aktivace kontraspambota.
my5800
parazit
parazit

Model telefonu: nokia 5800

Předchozí

Zpět na Něco pro pobavení