Kuriozity z fór aneb. tohle nemá obdoby

Něco pro pobavení a odreagování

Příspěvekod lukas26 v sob zář 13, 2008 4:24 pm

jsem asi trošku mimo kýblík no :D
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Příspěvekod Tuxx v sob zář 13, 2008 9:57 pm

treba uznat...postreh ti nechyba :D len ten ping...c c c :P
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát zář 19, 2008 2:03 pm

Tak tohle nemá chybu.
xxx píše:Ahoj
muze prosim nekdo poradit mam cinskej certifikat ocertifikoval jsem jak aplikaci tak i DRM

aplikace je ok ale
ten cr*ck me napise pozadovany pristup k aplikaci nejni zajisten musim heknout ten symbian nebo bude stacit ten cinskej certifikat??

diky za rady :-)

Takhle se chtěl vypořádat s IR remote control, ale má mobil bez infraportu :lol
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod novalu v pát zář 19, 2008 2:24 pm

No co, stát se může, ale dokud se nebude ptát na externí infraport, je to pořád dobrý :D
Alcatel 302 -> Nokia 3310 -> SonyEricsson T310 -> Siemens M55 -> Siemens SX1 ->

Nokia N73 Music Edition FW 4.0839.42.0.1 + 2GB Nokia miniSD
iPod nano 4G 8GB blue + Sennheiser CX 400 aqua

Linux Powered ;)
novalu
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v čtv zář 25, 2008 7:13 pm

A další z topicu Psiloc IR Remote:

xxxx píše:Možno blbá otázka.
Bude mi táto aplikácia fungovať na N82 keď nemá infraport? Vďaka.

:lol :lol .
A zvlášť když je tam to samý o pár postů výš....
Ležím doma s horečkou ale mám pocit že už mám přes 40 a přechází to do halucinací :lol

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod LinDan v čtv zář 25, 2008 7:29 pm

Tak tohle mě dostalo. :lol Příště se budou ptát,jak zprovoznit BT hry na telefonech bez Bluetooth. :lol:
Sony Xperia P, Nokia 6120c a 6310i, sbírka (BenQ-)Siemensů
Pravidla fóra | Pro nové uživatele | FAQ | Seznam aplikací
LinDan
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Sony Xperia P

Příspěvekod novalu v čtv zář 25, 2008 9:20 pm

si piš, pamatuji i, že si kdosi chtěl ten "bluetooth" doinstalovat :)
Alcatel 302 -> Nokia 3310 -> SonyEricsson T310 -> Siemens M55 -> Siemens SX1 ->

Nokia N73 Music Edition FW 4.0839.42.0.1 + 2GB Nokia miniSD
iPod nano 4G 8GB blue + Sennheiser CX 400 aqua

Linux Powered ;)
novalu
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v čtv zář 25, 2008 10:12 pm

jj, taky si pamatuju... :D .

Připomíná mi to tohle, schválně se podívejte do diskusí pod jednotlivými verzemi, až se dívím že někdo nechce nacpat FP2 do SE K750i :D.

A nad některými komentáři pod tímhle článkem se mi tajil dech.... :D
(Zdenu fakt nezkoušejte, nestojí to ani za prd starýho Tutanchamóna)

Člověk se prostě někdy nestačí divit a neví jestli se má smát nebo brečet...

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod šulda v sob zář 27, 2008 10:40 pm

My se tady snažíme a přitom je to tak jednoduché, z jiného fóra ale myslím že nás to hodně poučí:

xxx píše:čau, používám N73 a žádnou aplikaci NECERTIFIKUJI !!!! je to zbytečné, naprosto stačí před instalací aplikace se podívat na vlastnosti dané aplikace v PC a tam zjisti datum vytvoření souboru, toto datum pak nastavím v telefonu a poté instaluji. Nikdy se mě nestalo že by to nefungovalo.

Co vy na to :idea: Asi si pořídím tu samou N73 co má on Obrázek
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod prokop v ned zář 28, 2008 2:03 am

:lol :lol :lol:lol :lol

sulda:

Hledal jsm to a nenašel, prosímtě kde to bylo ? :D :D .
Musíme toho génia zkontaktovat s FCÁčkem & spol. aby si už konečně mohli dát šlofíka.

:lol :lol .

Holt v jednoduchosti je síla

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod lukas26 v ned zář 28, 2008 2:22 am

trochu moc :lol
asi chlapec měl to štěstí a nikdy nenarazil na nic závažnějšího...ale možná je to fakt a má tak vymakanou EnSedmdesátTrojku :D
lukas26
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod prokop v ned zář 28, 2008 2:52 am

Nebo má hacklej PC :D .

Já PC nepoužívám tak jsem přišel na velice zajímavou věc: datum změny toho souboru vidím dokonce i v X-plore když stisknu pětku :idea: :D Hurá, konec installserverům, rootcertifikátům, SecManům, nemusím se učit čínsky, bye bye $$.... A jdu smáznout topic o certifikacích....

Blbý je že když soubor překopíruju jinam tak se to datum změní :( (dělá vám to v PC také tak? :D ). Když zformátuju kartu a pak si na ní ty soubory zase nakopíruju tak bych byl asi v háji, co myslíte? Jestli jo tak budem muset udělat Důležitý témata v Tipech&tricích a Aplikacích: "; !!! Nikdy neformátujte pam. kartu !!!"

:lol :lol

sulda: Našel sem ho na warfóru :wink:

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod lukas26 v ned zář 28, 2008 4:23 pm

vidíš, to mě nenapadlo, asi mu fakt někdo hacknul PC a nebo koupil spešl Windows XP HE (Hack Edition)...možná už vyšla i Vista HE, nevím, po té jsem se nepídil...
pak by to vysvětlovalo naprosto všechno a ten topic o certifikacích můžeme kompletně smazat a do aktivačního mailu poznamenat, že slovo certifikace je pro budoucí komunikaci nepříspustné a zapomenuté!!!
:lol :lol :lol

btw vy formátujete kartu? na co? je přece jasné, že i při přehrání fw je potřeba kartu neformátovat právě z důvodu, aby se vám zachovaly všechny potřebné věci, které se pak při zapnutí telefonu nainstalují přímo do paměti ROM a možná i EPROM, což sice chvíli trvá, ale stojí to za to...
:D :D :D
lukas26
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod prokop v pát říj 03, 2008 1:20 am

Tak jsme řešili se suldou reup Draka 3.01 a přitom jsem dostal 'několik' zpráv od Járy Cimrmana :

ObrázekObrázek

Omlouvá se mi ale opravdu to prý nejde řešit na fóru...

Podle prvních 30ti zpráv co jsem přečetl to vypadá na symbianovou revoluci: je to technický popis nového tel. JDC01 s OS Symbian 25.12 FP16 a vypadá to velice zajímavě - podpora nanoSDH2C karet až do velikosti 8TB, skládací displej o proměnlivé velikosti 1,8 - 14,2'', přijímač DVB-C, podpora Ultra HSDPA o rychlosti až 600GB/s..... Obrázek .

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod LinDan v pát říj 03, 2008 5:29 am

Že by chyba phpBB :?:
prokope,nic si z toho nedělej,pořád je lepší mít 65535 nových zpráv než se (jak já) 2x za sebou přihlašovat na fórum přes Nokia Web Browser. :D Poprvé mě to samo odhlásí. :lol:
LinDan
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v pát říj 03, 2008 8:13 am

LinDan:

Používání Nokia Web Browseru pro běžné surfování se trestá postupným snižováním volné RAM až k nule (uvažujeme že dáme jeho používání na tomto fóru do pravidel a budou za to zápisy na BL :D ), proč nesurfuješ v něčem použitelnějším? To se děje při každém přihlášení? A autorizaci nedrží?

Přátelé, soudruzi, kamarádi: mám smutnou zprávu. Zatím jsem si přečetl zhruba 800 SZ od Járy Cimrmana a samotný telefon JDC01 vypadá sice jako opravdová symbianová revoluce ale zhruba od dvousté zprávy začíná popis napájecího zdroje.

Pro ilustraci část SZ č. 364:

Jára da Cimrman píše:......při testování prototypu JCD01 spolu s JC-SG01 vždy přišlo rychlé zatažení oblohy v okruhu cca 80km, jednou došlo dokonce k politováníhodné události. Po požití nepřiměřeného množství jistého nápoje jsem totiž opominul 31.7.2008 na noc vypnout prototyp.....

........odjel jsem tedy do Ženevy konzultovat možnosti napájecího zdroje s vědci rozvíjejícími můj předchozí nápad.....

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod LinDan v pát říj 03, 2008 2:45 pm

prokop píše:...Používání Nokia Web Browseru pro běžné surfování se trestá postupným snižováním volné RAM až k nule (uvažujeme že dáme jeho používání na tomto fóru do pravidel a budou za to zápisy na BL :D ), proč nesurfuješ v něčem použitelnějším? To se děje při každém přihlášení?...

Problémy s RAM nemám a na BL snad nepůjdu,u mě se to totiž jmenuje web'n'walk. :D :D :D
Přes tuhle aplikaci surfuju jen kvůli její rychlosti a kvalitnímu zobrazení (skoro jak na pc :) ). V telefonu mám i operu mini a ucweb,ale ty používám jen minimálně. Ano,děje se to při každém přihlášení na tomto i většině dalších fór. Už jsem ale přišel na to jak se přihlašovat jen jednou. :) Stačí najet do nějakýho topicu,kliknout na odpovědět,přihlasit se a hurá zpět na obsah fóra. :)
LinDan
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát říj 03, 2008 4:12 pm

Tohle dělá i IE na PC a zlobil i Firefox, osobně si myslím, že je to spíš problém fóra. Opera mobile taky zlobila. Já jdu do sekce moderátoři, tam to chce přhlašovací údaje a je to hned napoprvé. Pro ostatní doporučím udělat to samé na sekci VIP, pokud to tedy taky tak funguje, což snad ano. Pokud použiju ten panel nahoře nebo dole, tak taky ztroskotám a co víc, nic se mi nerozsvítí zeleně a nevím, co je nový a co ne :wink:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod LinDan v pát říj 03, 2008 6:41 pm

Jakou verzi IE máš? Já na pc používám IE7 a žadnej takovej problém nemám ani jsem nikdy neměl,jen na tom mobilu.
LinDan
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát říj 03, 2008 6:54 pm

Ano, sedmičku a řeším to pořád. I když to bude možná tím, že chodím často od jinud a doma mám zaškrtnuto automatický přihlášení :wink:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod LinDan v pát říj 03, 2008 7:10 pm

Já automatický přihlašování na pc nepouživám,protože pokaždé mažu nepotřebný data cCleanerem a na mobilu mi nefunguje.
S IE7 mám problém snad jen se stránkou http://c55.netuje.cz kde se mi celá stránka divně trhá.
Počkej si na IE8. Ten snad zlobit nebude. Beta už je,tak doufám v to,že už brzo bude i full. :)
LinDan
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v pát říj 03, 2008 7:29 pm

LinDan píše:Já automatický přihlašování na pc nepouživám,protože pokaždé mažu nepotřebný data cCleanerem a na mobilu mi nefunguje.

Promiň ale mně to nepřipadá jako nejlepší řešení. Mazat věci které nechci CCleanerem :?: Obrázek....

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod LinDan v pát říj 03, 2008 8:37 pm

prokope,já nemyslel soubory jako jsou mp3,video,obrázky atp. ale cookies a historii navštívených webů. :wink:
LinDan
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v sob říj 04, 2008 11:18 am

LinDan:
No vždyť jo, taky jsem neměl na mysli zrovna ty multimediální soubory :D . A cookies nebo historie snad nejsou soubory? :D .

Já tu věc od M$ používal snad jen 2 dny ale jestli si dobře vzpomínám tak cookies i historie šly smazat bez CCleaneru - myslím že to bylo v Temporary files

Mimochodem: W´n´w není NWB :wink: .
Jestli se ti W´n´w spouští po dlouhém stisknutí nuly v PR, tak to je další důsledek těch idiotských brandů fw od T-Mobile. I když v tomhle případě je to jedno. W´n´w je jen jeden ze starých klonů Opera Mini mod.
EDIT: sakryš to je ale OT, berte to tak že jsem kuriozita, jinak mi daj kolegové zápis na BL :D

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Tuxx v sob říj 04, 2008 3:54 pm

pisem si....prokop -> kuriozita fora :idea: :!:
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod tomas_2002 v ned říj 05, 2008 9:25 am

Možná by nebylo od věci tuto kuriozitu odchytit, označkovat ( vypálením loga NOKIA na zadnici ) a monitorovat. Třeba jich je víc :)
Tomáš

Obrázek

HTC Touch Diamond
tomas_2002
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned říj 05, 2008 10:18 am

Ne, NOKIA na pr*el nikdy !!! Styděl bych se sednout na mísu :D .

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod .:Generic:. v ned říj 05, 2008 7:55 pm

Pos*rte mě na holý záda :D :D :D :D

xxx píše:možem poprosit certifikat pre sony ericsson g 900 symbian uiq 3 farba krytu černá
.:Generic:.
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Galaxy SII

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob říj 18, 2008 9:44 pm

Tak sem se rozhod, že pořádně naštvu prokopa :lol:
Vzal sem si na mušku věc, který se říká Nokia web browser. Ačkoliv sem slyšel jen to nejhorší, tak musím smeknout, že je to skutečně dobrej prohlížeč. Je svižnější než Opera mobile, má lepší kurzor, kompatibilitu se stránkami. Při odesílání mailu přes seznam se dokonce ukázala tabulka s průběhem odeslání, což nedělá jak opera mobile, tak seznam na pc. Nádherné grafický zpracovaná fce kroku zpět, možnost miniaturizace atd. Dá se skvěle pohybovat i při reálném zobrazení stránky, text browser přizpůsobí na šířku displaye, zkrátka paráda, nemám výhrad.

ALE, abych prokopovi nekřivdil, musím v závěru vyjádřit lítost, že v n73 nemám aspoň 512 MB ram :lol To jediný je totiž fakt naprosto na palici, naprosto to prohlížeč degraduje a je to velká škoda. Vážně je to žrout na n-tou...

PS: prokope, keep cool :wink: :lol:

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod šulda v sob říj 18, 2008 10:17 pm

Jo NWB je skvělej, chodím sem (a samozřejmě nejen sem) teď z telefonu hodně cca. 50% u načítání NWB sem nepostřehl větší rychlost než u Oper, zobrazení celé stránky se mi taky nejeví jako bůhví co a když chcete na stopkách změřit jak dlouho se ta věc udrží při životě tak musíte použít jinej telefon protože ty vaše co máte v telefonu vám to při harakiri (jak píše prokop) dodám že z lavinovým efektem sejme spolu se vším ostatním :lol
Ale proti gustu žádnej dyšputát :lol:
Naposledy upravil šulda dne sob říj 18, 2008 11:04 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

PředchozíDalší

Zpět na Něco pro pobavení