Hladam tema win xp

Něco pro pobavení a odreagování

Re: Hladam tema win xp

Příspěvekod mila6032 v ned úno 08, 2009 9:34 pm

Jasný,drž tužku a potom vlez do E:\others\RealVista Desktop\RealVista Desktop v1.0 EN.swf
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod jirka607 v ned úno 08, 2009 9:44 pm

kdyz drzim tuzku tak se nic nedeje
kdyz na ten soubor najedu tak mi flash player ukaze file corupted
Naposledy upravil jirka607 dne ned úno 08, 2009 9:46 pm, celkově upraveno 1
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod .:Generic:. v ned úno 08, 2009 9:44 pm

Drž tužku, spustí se ti mobil. je to upravený takže bios upravovat nemusíš..nebylo to zrovna stabilni. až ti naběhne mobil spust ten soubor co psal mila
.:Generic:.
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Galaxy SII

Příspěvekod jirka607 v ned úno 08, 2009 9:47 pm

:( :( ten bin by byl asi lepsi snad kdyz uz to pujde nebudu muset furt to spoustet
pres flash lite to jede ale mys nevidim
Kdyby to nabehlo uz samo bylo by to lepsi
ani to ctrl alt delete nevidim :( :( :cry: :cry:
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod .:Generic:. v ned úno 08, 2009 10:09 pm

Zkus nainstalovat ještě tento Framework a potom to zkus znovu
Přílohy
Compact_Net_Framework_2.1_s60V3.zip
(538.45 KiB) 96 krát
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod jirka607 v ned úno 08, 2009 10:11 pm

co by se ted melo stat
me uzb to bezi ale ten boot soubor.bin by byl lepci bo by se to zaplo samo ale ten ctrl alt delete nevidim
Naposledy upravil jirka607 dne ned úno 08, 2009 10:13 pm, celkově upraveno 1
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod .:Generic:. v ned úno 08, 2009 10:13 pm

Jestli máš nainstalovanej symbian vista beta 0.1 Testerjirka607 tak spust E:\others\RealVista Desktop\RealVista Desktop v1.0 EN.swf
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod jirka607 v ned úno 08, 2009 10:15 pm

no to mi bezi ake ty veci jako ctrl alt delete a takovy tam nejsou a ten bin fakt se zamyslete bo to autospusteni by bylo lepsi
+ naka ta vifikundace jako plocha s ikonama by nebyla o prdu
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mila6032 v ned úno 08, 2009 10:17 pm

Neboj děláme na tom :-)
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod jirka607 v ned úno 08, 2009 10:18 pm

i na tom bin auto spusteni
no nic ja du spat zejtra do skoly a dyztak si to stahnu mobilem diky za snahu a snad se to zas obrati na ten bin
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod mila6032 v pon úno 09, 2009 7:15 am

Ono je to s tím bin souborem těžký. Nám se nedaří to nakonfigurovat tak, aby se to bootovalo stejně jako symbian. Přece jenom jsou Windows trochu jinak strukturovaný a trošičku náročnější. A vzhledem k tomu,že musíme dodržovat bootlog symbianu a Vistu jen emulovat,tak nastává problém s výkonem mobilního telefonu a omezení v Ram paměťí. Takže se kolikrát stane,že se nabootuje symbian a pŕi bootování Vist se telefon začne zahřívat(hodně!!!). Takže já veškeré testy provádím u otevřené lednice aby se telefon chladil. Zatím je jistější startovat telefon z externího HDD. Hlavně ale při tý simulaci ctrl+alt+del asi bude nutné vyvrtat na boku telefonu otvor pro vsazení nové klávesy(del),protože při přemapování klávesy " del" na tlačítko spoušťě fotoaparátu dochází k neustálému focení přední kamerkou a následnému ukládání vyfoceného obrázku na pozadí.(někdy to jsou opravdu bizarní obrázky) Takže bych zatím poprosil o trpělivost.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod jirka607 v pon úno 09, 2009 8:37 am

tak to zkuste dat na klavesu galerie a hodne z daru
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v pon úno 09, 2009 9:19 am

>jirka607:
na Galerii to nemá smysl přemapovat protože Galerie si začne okamžitě vytvářet náhledy a velice rychle zaplní disky E:/ i C:/, pak i Z:/ a může dojít ke kolapsu systému s nutností reflashe, trojhmat totiž právě kvůli tomu Z:/ nepomůže.

>mila6032, .:Generic:.:
Pánové, tohle mělo zatím zůstat v Moddingu, ale vypadá to že aplikace už je funkční a může postoupit do fáze veřejného testování. Vy víte že mě tyhle serepetičky nikdy nezajímaly ale já i celé mé okolí je okouzleno. Tohle je fakt bomba, díky.

Jen pár mých poznámek:
  • - Na telefonu Nokia E61 není klávesa tužka. Vyřešil jsem to namapováním tlačítka ON/OFF na externí soubor pen_K-i-N.exe ale je to tak trochu neohrabané řešení. Nemohli byste udělat prosímvás udělat i verzi pro telefony s QWERTY? Stačilo by myslím ten pen_K-i-N.exe integrovat do Compact_Net_Frameworku ale já tohle bez PC nezvládnu. Taky si nejsem jistý jestli Compact_Net_Framework bude kompatibilní s N5800 XM ale to už asi bude hračka přeportovat a pak už stačí jen navštívit tuto stránku.
  • - Na druhou stranu jsem ale nemusel u E61 dělat žádné HW úpravy pro klávesu Del protože se mi žádný obrázek na pozadí neukládá. Nevím estli je to chyba nebo vlastnost ale nevadí mi to.
    Btw ten obrázek se ukládá přes celý displej? To by se mohlo spoustě lidí hodit, a dalo by se to použít i jako foto volajícího/volaného, střídání obou obrázků se by se pak dalo lehce spouštět přes konzoli Pythonu.
  • - Ještě bych chtěl dodat k tomu chlazení: je dobré si nastavit intenzitu Calexky na nějakou nízkou úroveň protože podchlazení telefonu odporuje podmínkám užívání přístroje (viz manuál - Provozní podmínky). Teplotní čidlo totiž při překročení nastavených hodnot zapisuje tyhle informace do souboru Z:/private/80099300/Frost/frst.dat a ten vypaluje do EPROM chipu. Ty krajní hodnoty mají sice dostatečnou rezevrvu takže se není čeho bát ale v případě závady by pak nemusela být uznaná reklamace. Podle mých zkušeností to sice v autorizovaných servisech nekontrolují ale berte to jako možné riziko.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod mila6032 v pon úno 09, 2009 9:27 am

Jirka607:To právě nemůžem. Protože tlačítko spouště fotoaparátu je jediný duoupolohový. Při první poloze vyskočí to klasický win okno s běžícími procesy a při druhý se emulace Vist ukončí a díky dualbootu můžeš pokračovat v práci s telefonem normálně v prostředí symbianu. Teda jestli se nám podaří s Genericem odstranit ten bug s přední kamerkou. Ještě musím popohnat prokopa aby uspíšil psaní to scriptíku na správu úloh,protože to nám zatím strašně žere RAMku a zpomaluje telefon(a možná částečně zapřičinuje i to přehřívání procesoru). Samozřejmě Tě jako dvorního testera budem o všem přednostně informovat.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod .:Generic:. v pon úno 09, 2009 9:38 am

prokop: Jakou máš nastavenou intenzitu Calexky? Já běžně nastavuju kolem 6 a zvládá to..je sice pravda že telefon trochu hřeje ale není to nic hroznýho. Spíš mě štve že potřebuju silnější baterii kvůli USB hostu a připojenýmu HDD :roll:
mila6032: s tou přední kamerkou to nějak pořešíme. Dal bych tam jinačí modul než ten co je z výroby. Bude to lepší si myslím. No a ten scriptík by se fakt hodil. S tou RAMkou jsme na tom trochu zle :(
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod prokop v pon úno 09, 2009 10:29 am

>.:Generic:.:
u Calexky intenzitu nevím protože jsem kdysi lahváčem urazil regulátor ale teplota na nejspodnější polici je +1°C. U Zahnussky mám intenzitu normálně na 8 ale pro tenhle případ jsem si jí před pár dny dal na 2 a dodneška jsem ladil tu teplotu dole aby byla taky +1°C protože ta se mi po mnoha testech jeví jako nejbezpečnější a přitom ještě dostatečně účinná pro chlazení telefonů. Tu 6 bych neriskoval, já jsem si totiž na objímku žárovky namontoval nabíječku aby se telefon během chlazení taky dobíjel a víš jak je to se zahříváním při dobíjení.

S tím scriptem to bude potíž, chová se podobně jako ten na odesílání SMS zdarma - bez kompilace si sám od sebe bere RAMku tempem cca 1,5 MB/hod a kompilovat ten 230kb script v telefonu neumím, moje aplikace na kompilaci to zvládají maximálně zhruba tak do 60kb. Ale už to řešíme s některými ruskými pythonýry, možná script celý překopeme a zmenšíme.
Btw kdyby někdo věděl o aplikaci na kompilaci větších pythonských scriptů tak sem s ní. Zkoušel jsem Two_TowersN, deCompFix i Compyler a největší script který zvládly byl kolem těch 60kb.
Kdyžtak to pořešíme v Moddingu ať tu nezaplácáváme zbytečně místo.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod mila6032 v pon úno 09, 2009 11:05 am

Ty jsi teda kaskadér. Nabíjet při testech...ja mám pro jistotu ještě v lednici připevněný malý větráček vyrobený z elektromotoru vrtačky značky narex. Každopádně mi psal Generic,že už upravil ty systémové knihovny a ovladače,takže by se tu tak do dvou dnů mohla objevit nová beta verze pro jirku607 a toho našeho druhýho testera z Finska(tomu se to testuje,když maj v Laponsku -31,7....přes den)

Jirka607:vážně to nepodceňuj. Při každém testu jdi opravdu do chladnějšího prostředí (lednice je ideální) a ještě si dávej bacha na výboje statické elektřiny. Při tom zahřátí všech součástek je telefon daleko náchylnější k výkyvům napětí a proudu. A i malá odchylka může způsobit problémy. Takže před testem doporučuji netřít ebonitovou tyč lyščím ohonem a vykázat z improvizované zkušebny(místnosti s lednicí) všechno osrstěné a s delšímí vlasy. Dále je dobré nepracovat ve vlněném svetru a například tričko a trenýrky vyprat v antistatické aviváži. Testům zdar.
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod prokop v pon úno 09, 2009 11:30 am

>mila6032:
já v tomhle případě neměl na mysli nabíjení při testech ale chlazení při dobíjení. Dám si vždycky na noc telefon do Calexky, a klidně nechám stahovat třeba film o velikosti 1GB - nehrozí při tom přehřátí.

Na druhou stranu i při testech někdy dám po vzoru hnniho telefon nabíjet - takhle on přece přišel na to že se dají nainstalovat i aplikace které jinak nainstalovat nejdou (možná by to pomohlo i těm nešťastníkům co nemůžou nainstalovat MapDrives, přepnou prostě telefon do angličtiny, dají ho nabíjet do ledničky a třeba budou mít i oni otevřený OS Obrázek )

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod jirka607 v pon úno 09, 2009 5:32 pm

Tak dobre a z testu te flash verze muzu rict jednoduse genialni :pivo
Edit doufam ze to nebude pres python ten nemam a nechci mit
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v pon úno 09, 2009 6:52 pm

>jirka607:
Je přece jedno jestli je aplikace napsaná v C++, Pythonu, Ruby, nebo Javě - důležité je jak funguje. Nevím co ti na Pythonu vadí a je mi to jedno ale co se mě týká tak to přes Python bude protože je to pro mě nejjednodušší jazyk a můžu v něm psát přímo v mobilu.
A pokud by ti ten Python až tak moc vadil - Nokia uvažuje o tom že ho implementuje do Symbianu stejně jako Javu a bude i součástí nových firmware, tak než budeš aktualizovat fw tak si zjisti jestli Python už neobsahuje. Podle vysoce postavených zdrojů z Finska se příští aktualizace firmware symb. telefonů už stejně budou týkat jen dvou věcí: update Pythonu + ModulePacků a uzavření operačního systému aby mu lidi nemohli ublížit. Jinak už je v Symbianu i Nokia aplikacích po těch letech vše vymyšlené a doladěné k dokonalosti přesně podle představ Nokie a nic se zlepšovat nedá protože už to nejlepší je.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod .:Generic:. v pon úno 09, 2009 7:06 pm

Nokia jej bude impentovat do budoucích FW? Tak to je parádní zpráva....to odpadne spousta problému s potřebnýma knihovnama, různejma modulama apod....fuha ani nevíš jakou jsi mi udělal radost. Python je totiž něco extra..dneska kdo má python tak je machr...každej to ovládat neumí tak to má svoji exklusivitu..
Bude obsahovat i python ovladače(drivery)?...už mě nebavilo psát ty ovladače jak matouš, k tomu USB hostu, emulaci tlačítek apod...ještě k tomu když je N73 jinej systém jako moje N95 na které vše testuji....
No jirko, máš se na co těšit....to mi věř ;)
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod jirka607 v pon úno 09, 2009 7:27 pm

nuze budu se tesit a dotaz budu muset byt u lednicky dotaz2 kdy to bude
jirka607
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod a1ex v pát úno 20, 2009 12:10 pm

lol ja se z vas poseru :D
n82 / fw 31.0.016 hacked
a1ex
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod JardaZajda v sob srp 15, 2009 5:17 pm

chlapy co se to tady reží koukal jsem a vše četl ale nevím o co jde
Nokia N73, FW 4.0747.31.0.1, MiniSD Kingston 2GB
JardaZajda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Smith.F v sob srp 15, 2009 6:44 pm

Jedná se tu o spuštění windows vista na telefonu se symbianem, respektive dualboot Visty a Symbianu.
S kolegy na tom v Moddingu úpěnlivě pracujeme, jen jsme trochu změnili původní zaměření. Windows7 jsou svojí architekturou mnohem lepší pro testování, Visty šly v telefonu strašlivě pomalu a zároveň jsme narazili na fatální chybu - na Visty byl potřeba speciální mikročip, který by si většina uživatelů nemohla dovolit.

S Windows7 máme zatím skvělé výsledky ohledně stability a funkčnosti, bohužel telefon se stále velmi přehřívá. Jeden kolega zajistil testovací prostory v jednom nejmenovaném pražském masokombinátu, kde je stále udržovaná teplota -12 stupňů Celsia - tato teplota je v této fázi optimální. Při teplotách v běžných ledničkách se brzy dosahuje teplot u N97 nad 60 stupňů, u starších telefonů ještě o něco vyšší. Na druhou stranu, prostředí je už nyní velice svižné i s kvalitními animacemi a jsem si jist, že jakmile dokončíme novou kompilaci jádra, bude projekt připraven k vypuštění na veřejnost.
Celé nám to ale ztěžuje společnost Microsoft, která výslovně zakazuje jakékoliv úpravy svého systému a má ve zdrojovém kódu zabudovanou vysoce sofistikovanou obranu na základně 4096 bitového kódování, které se nám stále nedaří prolomit.

Každopádně - Windows7 výrazně rozšiřují možnosti běžného telefonu a dokáží z něj vytáhnout skutečně maximum. Jakmile dokončíme současné změny, budou je moci používat všichni majitelé telefonů se Symbianem 9.1 a novější, pouze u N73 bude nutné přidat dalších 32MB RAM a u telefonů bez QWERTY klávesnice tlačítko delete, které se jednoduše nedá na stávající tlačítka naemulovat.
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v stř zář 16, 2009 6:23 pm

tak to ma podrzte... Ja som myslel ze sa tu bavime o nejakej superultra theme win vista a ono je to fakt cely os?? Tak to teda uz hej pani... Do tohoto rozhodne idem aj ked az potom ked bude verzia pri ktorej budem moct nosit vlneny sveter nebudem musiet kupovat antistaticku avivaz a vo vacku budem moct nosit tak bezne ako doteraz ebonitovu tyc spolu so zajacou labkou a mobilom :lol: inak vela stastia s prekonanim toho 4096 bitoveho kodu :D ale myslim ze na to budete potrebovat o nieco viac kompikov nez jeden... Aspon 20 :D
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod Xnovic v stř zář 16, 2009 8:15 pm

Jestli rozběham windows 7 na N97, tak to bude super..
Navíte, jak je to s integrováním všech tří grafických čipů z Voodoo 2 do N97? Budou se muset připájet i paměti, nebo si je systém vezme z té operační? :?:
Čip z voodoo 1 mi v telefonu běhá dobře, ale mam problémy s ovladači, protože windows XP, kerý mam na svém telefonu trvale nainstalován mi je nechce vzít.. Pořád to hlásí problémy s instalací a pak následuje modrá smrt a restart..
Na N97 s voodoo 1 mi fungují hry, které běhají pod DirectX a OpenGL, ale hry pro rozhraní Glide nefungují, právě kvůli problémům s ovladači..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod prokop v sob zář 19, 2009 9:58 am

4096 bitový kód se podařilo částečně decryptovat v pythonské aplikaci pyDecryptHash (museli jsme za splnění jistých podmínek spojit E61+E71+E52) , takže práce na dualbootu Win7&Symbian opět nabraly na obrátkách. Hlavně díky sponzorovi, kterého nám obětavě zajistil P.V. , takže máme k dispozici profesionální testovací provozy :radost

Tentokrát proběhly testy na skvělé Nokii 5800S:

Obrázek(je to náhled, takže na něj klikněte)

Ale pořád se to dost hřeje.... :evil: :( . Ovšem rýsuje se nadějná spolupráce s dalším sponzorem, který vyvíjí na základě nanospider technologií homogenní grafické holokryowoodoochipy. Ty se budou jednoduše připojovat přes microUSB port s optickou redukcí, společnost Elmarco ale neplánuje výrobu redukce pro pop-port.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v sob zář 19, 2009 10:07 am

mam to chapat tak ze si budem musiet napajat na mobil nejaky chladic?? :D dost neprakticke ale nevadi technika nieco stoji
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod Smith.F v sob zář 19, 2009 10:29 am

LeUKopLaSt3: Počkej, tys ještě nesehnal na N95 pasivní chlazení? Já mám místo zadního krytu měděné žebrování propojené s procíkem a když je zrovna venku chladno, tak mi XPčka běží poměrně svižně.

prokop: Koukám, že jsi s W7 hezky pokročil. Počítám, že k tomu využíváš ten zapůjčený prototyp nanočipu od nVidie.. :?:
Zkusím to zkompilovat a překryptovat pro N82, jenže to abych zase vytáhl ten větráček ze starého PC a pro testování možná i baterku z nějakýho starýho auta. Ale stejně se obávám, že to půjde hlemýždí rychlostí. Snad to domluvíš s ElMarcem, co jsem slyšel, tak mají s těmi holokryowoodoochipy úžasné výsledky při zachování rozumné spotřeby :!:
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

PředchozíDalší

Zpět na Něco pro pobavení