Kam to spěje?

Co se nevešlo jinam

Kam to spěje?

Příspěvekod šulda v sob kvě 25, 2019 12:00 am

iOS sračka, Android druhá sračka, Škodovka třetí sračka atd. Svět se v zadek obrací, aspoň že fungujou slušný pivovary a je na čem si pochutnat :pivo
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Kam to spěje?

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte kvě 28, 2019 11:12 am

Není tak zle. Já jsem na Android přešel z donucení, resp. BB10 začlo být příliš otravný. Aplikací málo, zprovoznění čehokoliv z Androidu opruz s nejasnou kompatibilitou atd. Tak jsem chmatnul po Keyone a nelituju. S androidem se dá sžít, ve verzi od BlackBerry navíc nemá tunu bloatwaru. A hlavně je zde stále klávesnice. Za dobrý aplikace se platí, ale většinu má možnost člověk vyzkoušet zdarma (s reklamami) a hry jedu občasně spíš porty (další silná stránka androidu). Například jsem byl překvapen, že mi funguje naprosto plynule TES3 Morrowind a díky klávesnici se to hraje úžasně komfortně. Kdo má jenom dotyk je na tom o dost bidnejc. Členění systému z hlediska složek je katastrofa, ale to beznej uživatel moc nepocítí. Vlastně do browseru chodím jen kvůli hudbě nebo staženejm souborum. A na Android je starej znamej X-plore, takže se v tom bordelu dá zorientovat. Většinu času člověk stejně tráví v UI systému a tam ho tohle netrápí. Žádný pokporocilejsi nástroje pro správu nepoužívám, ono jich bez rootu ani moc nefunguje. Možná jsem zpohodlnel, ale spíš je to přebytkem výkonu dnešních telefonů, že necítím potřebu bojovat o každej MB RAM apod. A protože BlackBerry a klávesnice, tak funguji klávesový zkratky, takže super.

Škodovka byla vždycky pro konzervy. Místo jejich Simply never by si měli dát slogan We dont fucking care. Za všechno se priplaci, i v nejvyšší výbavě. I pro Lauren Klement výbavu je asi 60 položek, co si může člověk přikoupit. Oproti tomu když koupím např. Mazdu v edici Takumi, tak se mě zeptaj na barvu metalízy a tím končíme, protože tam už všechno je automaticky. Proto je to nejvyšší výbava. A takhle to má prakticky každá japonská automobilka. Za Prusery typu HTP (exkrement to pojede aka honem to prodej) nebo první generaci TSI a jejich rozvodovy řetízky no comment. Velkej kufr na kolech, nic jinýho to není. Fake výfuky, kdy se nenamahaji to ani maskovat. Ford má jinou masku podle výbavy, Škodovka není schopna dát do falešného výfuku alespoň plastovou zaslepku za tři pade. Natož vyrobit nárazník ve dvou variantách. Prostě Škoda mluvit :D

Mohlo by bejt hůř. Sluníčko pořád svítí, holky chodej odhaleny, čím jezdit je a telefonem se taky dovolam. Dokonce i neomezený data byly vynalezeny a kvůli jejich pořízení nemusí člověk ani prodat dítě do otroctvi :D Plzeň taky nikdo nevybombardoval, ani Američan, ani Rus ani jinej Alibaba, tak je to dobrý ;)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Zpět na Nezařazeno