SUPER

Co se nevešlo jinam

SUPER

Příspěvekod Krteshek v stř zář 02, 2009 11:08 pm

Tak se divam,ze tenhle server je fakt SUPER. Clovek hleda radu a behem cca 5 hodin smazne admin celej topic. Timhle zpusobem se clovek opravdu neco aj dozvi.

Klidne mi dejte BAN je mi to sumak,ovsem chovani admina,nebo adminu, je v mych ocich nulove.

DEBILITA

esce ze jsou i jine servry. Preji vsem,at zemrou hloupi
Krteshek
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: SUPER

Příspěvekod šulda v stř zář 02, 2009 11:40 pm

Vítej na fóru.
Tvoje téma nebylo smazáno ale přesunuto na místo kam patří viewtopic.php?f=4&t=5963&p=119978#p119962. Byl jsem tu přes den jen na skok z mobilu a jedno tvé duplicitní téma sem mazal a v tvém přesunutém příspěvku, na který už máš dvě odpovědi, vidím že jedno už ti mazal i Xnovic takže si sem flákl tři stejná témata a ještě se rozčiluješ :evil: BAN ti nikdo dávat nebude, ale napřed trochu kázání :mrgreen: Měl by sis napřed přečíst něco o fóru abys věděl jak se tu chovat a pohybovat. Aktivační email by ti v tomto měl být nápomocen odkazem na správná místa.
Pokud jsi nebyl schopen svůj post nalézt stačilo reagovat na někoho z moderátorů jak se věci mají. Tvoje reakce je však taková jaká je a každý si snadno udělá obrázek. Takže i já tobě přeji krásnou a klidnou noc 8)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod mopy v čtv zář 03, 2009 7:18 am

:) Člověk žasne nad tím, co ty lidi dokážou :)

to Krteshek: Věř tomu nebo ne, ale admini tady denně prochází témata desítek lidí, co to nacpali někam jinam než měli, tak měj trochu úctu k jejich práci ;)

Jsem na fóru už několik let a vždy jsem našel co jsem potřeboval... Stačí jen zapátrat, najít si topic, kde se to už řešilo (v 99% už se to opravdu řešilo) a v něm se zeptat.
Netřeba zakládat stále nové. I ten starý, když do něj přibude příspěvek se šoupne nahoru. A navíc lidem, kteří v něm přispívali přijde upozornění na odpověd v tématu, takže máš naopak větší šanci rychlé odpovědi.
Chce to jen oči otevřené a všechno jde lépe :radost
N95 8Gb
mopy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8Gb

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v pát zář 04, 2009 11:06 am

Mimochodom pre Krteshek:
Toto forum je najlepsie fungujuce forum ako som kedy videl a ludia su tu velmi napomocni. Okrem toho nie je sranda udrzovat v tych topicoch poriadok chcel by som videt teba ako to tu upratujes po ludoch ako si ty. Naproti tomu su take fora kde das do vyhladavania napr. "x-plore" a vyhodi ti 30 rovnakych topicov a mozes tam pisat do aleluja a nikto ti nikdy neporadi lebo je v tom bord*l a nevyznaju sa tam ani admini. Potom tie fora aj tak vyzeraju. Tak nenadavaj a precitaj si pravidla a potom sa vyjadruj.. V mojich ociach je TVOJE spravanie nulove.

PS: keby si sa pokusil odpoved na svoju otazku VYHLADAT (ako napisal mopy vsetko tu uz na 99% je a vsetko je tu hierarchicky dokonale zoradene) alebo po tych PIATICH hodinach kliknut na "Zobrazit vaše příspěvky" tak by si tam svoje odpovede nasiel. Lenze keby boli vsetci taki lenivi ako ty tak by sme sa doteraz na svete ohadzovali kamenmi a palicami.

Takze prajem pekny den :)
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Zpět na Nezařazeno