Virtuální operátor 99mobile

Co se nevešlo jinam

Zaujaly Vás služby od 99mobile?

Anketa končí za sob lis 30, 2013 1:39 pm

Ano, ihned jdu do toho:
0
Žádná hlasování
Ano, ale ještě počkám na reakce konkurence:
0
Žádná hlasování
Ano, ale mám ještě starý závazek u svého operátora:
1
17%
Ano, nedávno jsem si pořídil neomezený tarif, ale teď toho lituji:
1
17%
Docela ano, ale můj současný tarif mi stačí:
0
Žádná hlasování
Docela ano, ale něco mi vadí (v diskuzi napište co):
0
Žádná hlasování
Docela ano, ale víc by se mi líbila předplacená karta s podobnými cenami:
0
Žádná hlasování
Ne, nedávno jsem si pořídil neomezený tarif, který mi vyhovuje víc:
0
Žádná hlasování
Ne, nejsem cílová skupina, hledám něco jiného:
3
50%
Ne (důvod napište v diskuzi):
1
17%

Celkem hlasů : 6

Příspěvekod Vincent Green v pát kvě 31, 2013 11:48 am

Obrázek

Dneska v 8:00 byl spuštěný další český MVNO (Mobile Virtual Network Operator). Pod značkou 99mobile je provozovaný v síti T-Mobile telekomunikační firmou Maxprogres mobile z Brna. Je to plnohodnotný oficiální virtuál jako Mobil.cz nebo Blesk Mobil, žádný šedý přeprodejce firemních SIM.

Cílovou skupinou zákazníků by měly být domácnosti, které dosud utrácejí za mobilní služby max. 500 Kč měsíčně, ale také jednotlivci, kteří volají málo, nechtějí se vázat k operátorovi, nebo utrácet za nevyužitý internet v ceně tarifu, atp.

Služby virtuálního operátora 99mobile:

• 4 hlasové, 2 datové měsíční paušály. Prepaid karta ani neomezený tarif v záměrech není. Maxprogres ale plánuje v průběhu června rozšířit nabídku a cílení na drobné živnostníky prostřednictvím Brand Resselingu pod značkou 99mobile Partner.
  • Datový tarif je možno dokoupit zvlášť.
  • Nevyčerpané volné minuty se převádějí do příštího zúčtovacího období (do dalšího se nesčítají). Zúčtovacím obdobím se rozumí 1 kalendářní měsíc počínaje dnem aktivace.
  • Tarifikace je 60 60 (každá započatá minuta)
  • Aktivace služeb stojí 49 Kč.
  • Doručení SIM karty výhradně kurýrní službou stojí 199 Kč (SIM je "zdarma", cena je za doručení. Ať už si objednáte jednu SIM nebo třebas 5 SIM pro celou rodinu najednou, zaplatíte vždy těch 199 Kč). SIM karta je velikosti nano, v balení je redukce na micro a standard.
  • Ověřování bonity zákazníka (pochopitelné vzhledem ke způsobu objednání, fakturace, zákonu a povaze některých lidí).
  • Přenos stávajícího čísla pod 99mobile: 300 Kč.
  • Služby jsou bez úvazku, ale výpovědní lhůta je 3 měsíce (při řádném placení faktur slibuje 99mobile individuální rychlou dohodu). Podepisuje se pouze smlouva při dodání SIM.
  • Přenos stávajícího čísla: 300 Kč
  • Roaming a Premium SMS jsou stejně jako většina standardních síťových služeb aktivní. Pokud to nejde přímo z telefonu, zrušit jdou přes síťovou zákaznickou linku 9999
  • 99mobile FAQ
  • Zákaznická linka zvenčí: 799 999 999, ze sítě 99mobile: 9999

Tarify pro volání a SMS:

Měsíční paušál:
Volných minut:
(cena volné minuty):
Hovor a SMS v síti:
Hovor a SMS mimo síť:
MMS:
Poslouchám

49 Kč
10 min
(4,90 Kč)
1,49 Kč
1,49 Kč
3,99 Kč
Občas si brnknu
149 Kč
100 min
(1,49 Kč)
0,49 Kč
1,49 Kč
3,99 Kč
Mluvím

249 Kč
200 min
(1,25 Kč)
0,49 Kč
1,49 Kč
3,99 Kč
Volám více
399 Kč
400 min
(1 Kč)
0,49 Kč
1,49 Kč
3,99 Kč

Datové tarify:
Měsíční paušál:
FUP:
Data 100
79 Kč
100 MB
Data 200
129 Kč
200 MB
Data 500
199 Kč
500 MB

Po vyčerpání FUP samozřejmě můžete datovat dál, ale rychlost přenosu spadne na 16kb/sec. Reálně skorem nepoužitelných, tak pozor na aktualizace a reklamy v Androidu atp. Použitelný overFUP má jen O2 v paušálních tarifech. A náš admin tam FUP umí i obejít, sám jsem ten trik vyzkoušel. Pochopitelně máte-li chytré mobily, na Windows Phonech nebo Iphonech to nedokážete .

:arrow: Mapa pokrytí.
:arrow: Ceník služeb.

SIM si můžete objednat online, nebo na čísle 799 999 999.

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Nepamatuje si náhodou někdo, nebo nevíte jistě, kolik se za bolševika platilo poště za místní hovor v UTO a paušál? Táta s mámou se o tom prej hádaj od rána, co jsem jim tuhle nabídku posílal. Shodnou asi jen na 50 Kč paušálu a žádnejch volnejch minutách. Hovor v UTO buď za 1 Kčs nebo 0,50 Kčs -> buď za hovor, nebo za minutu nebo za 5 minut. Já to moc nepamatuju, ale myslím si, že místní hovor stál 1 Kčs. Buďto nonstop, nebo to za nějakou dobu (hodinu ? :t ) ohluchlo. A pak se myslím muselo volat aby to prošťouchli z druhýho konce z ústředny. Nebo tak nějak :t

Zároveň se veřejně a z vlastní vůle omlouvám našemu adminovi za to, že když předpovídal už v zimě skorem stejnou nabídku a celou nedávnou operátorskou revoluci s několika možnýma variantama (jednu z nich plus-mínus trefil), tak já se mu vysmál :oops: Jen bych vážně strašně rád věděl, kde ty informace tehdá dostal 8) :t Seknul se ale stejně :lol:. Podle jeho tipu měla vypuknout operátorská revoluce v létě, a nejprv mělo bejt na trhu 3-5 virtuálů.
Vincent Green
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E5

Příspěvekod Turek v sob čer 01, 2013 9:05 am

Děkuji ti moc za info ;) Osobně bych do paušálního virtuálního operátora nešel. Ne moc dobré zkušenosti osobní i některých jiných ku stávajícím operátorům ...... Vysvětlím různé dohady o poskytovaných službách a věcí s tím souvisejících. Kam jít s případným problémem ? Takzvaně v uvozovkách ušetřit za každou cenu se né vždy vyplatí, ale často právě opačně. Také jsem si myslel že už rozdělování dle sítí je pasé, zřejmě tedy stále ne .... Snad největší góóól je zpoplatnění přenesení čísla .... Nemluvě o tarifikace je 60 60 (každá započatá minuta) standard .... No a aktivace služeb stojí 49 Kč, se mi zdá také v dnešní době mimo .... Pokud virtuálové budou stavět takto své nabídky u mě neprobudí ani ten nejmenší zájem .....
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod Vincent Green v sob čer 01, 2013 8:28 pm

Dík za reakci :class:
Turek píše:Kam jít s případným problémem?

Tam, kam bys s ním šel u jinýho operátora ;)
V ostatním s Tebou souhlasím. Poplatky za přenesení čísla k virtuálovi budou asi letos v souteži o nejabsurdnější poplatek roku aspirovat na titul, nebo aspoň atakovat přední pozice :dolu: To je jako bych měl dneska servisu zaplatit za to, že tam budu nechávat prohlídnout nebo opravovat auto :lol: . Nebo Globusu za to, že tam vůbec smím nechávat tejden co tejden svý 2-3 litry :lol:
Souhlasím i s tím. že se Ti aktivační poplatek zdá mimo. To mně taky. Je to stejně absurdní poplatek jako ten za přenos čísla. Ale zas na něčem ten virtuál vydělat musí, a je to jen jednorázový páďo. Pamatuju doby, kdy aktivace stála u Eurotelu 5 litrů plus daň. A to tehdá koštovalo půlku platu. Dneska bych si teda u 99mobile odpustil panáka :) . Kdybych do toho teda šel. Jakože nejdu kvůlivá tej tarifikaci 60 60 :dolu: . Dneska odstartoval další virtuál GoMobile, a ten má 60 1. Aktivace tam sice stojí 2x tolik co u 99mobile, ale přenos polovic. Minuta je tam dražší, ale kvůlivá tej tarifikaci 60 1 to nakonec vynde by-eye nastejno. Kdo by teda chtěl přejít k virtuálovi, tak by ten přenos s aktivací měl u GoMobile o kilo levnější než u 99mobile. A tam se vlastně neplatí za aktivaci, ale za SIM . To je něco jinýho než platit za aktivaci :)
Však nakoukni, krom jinýho, povzbuzenej Tvojí první větou jsem udělal GoMobile taky vlákno. Jenomže mně tam neseděj ty ceny za data :t
Vincent Green
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Turek v sob čer 01, 2013 8:51 pm

Stále nevím kam jít s případným problémem :t Myslel jsem to tak, mám problém s t-mobile mohu zajít na prodejnu. Tady by se mi nechtělo někam do Brna. Nebo případný problém budu moci vyřešit u t-mobile ? To pochybuji. Nějak tak ..... Jinak v době kdy je takový výběr a tady chce něco někdo zaplatit co druzí ne, tak to není moc šťastně zvolená strategie ;)

Jsi šťastný člověk, mě už nic nakopnout nedokáže, já to prostě s aktivitou na fórech zkrátka balím :(

Turek
Uživatel
Uživatel

Re: Virtuální operátor 99mobile

Příspěvekod Vincent Green v sob čer 01, 2013 10:54 pm

Ty vážně chodíš kvůlivá nějakejm problémům s operátorem na prodejnu? :shock: Já vemu telefon a vytočím zákaznickou linku. To jsem tím myslel zase já. Faktem ale je, že s virtuálama to bude těžší. Maj napnutej rozpočet. Je to dobře vidět třebas i na stránkách GoMobile.
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:To bude tím počasím. Taky nemám zrovna nejlepší náladu když je tak jak je. I ten pes se mi už vyhejbá :D Ale jen hlavu vzhůru ;) Zase bude líp :class:. A krom toho: podobnejch prohlášení jsem tady od Tebe nebo o Tobě viděl tolik, že bych je nespočítal :lol:
Vincent Green
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Turek v ned čer 02, 2013 9:03 am

Jo navštívil jsem operátorský krám tak za celé léta 3x a vždy díky špatné sim, dostaneš jí na počkání u virtuála nevím :t Jo vlastně 1x špatné vyúčtování. Jinak v zásadě už jen volám spíše teď jen vytáčím *123#

Počasím to není, je to lidmi a díky negativnímu vnímání mé práce pro fórum. Celkově se většina lidí chová jak prasata a práce druhých si prostě neváží, a vůbec si neuvědomují že to děláme pro ně. Hodně sem už delší dobu neudělal žádný pořádný topik, krom CFW Delight i to jsem velice váhal, ale když už jsem přidal do diskuze na dailymobile, tak sem cosi spáchal. Jo občas napíší že končím, ale vždy mě dokázalo něco nakopnout zpět, nyní už né. Nyní jsem nevzal dvě spolupráce na aplikace což jsem nikdy neudělal. Odmítl jsem se podílet jako tester CFW pro n701 pro kterou si jdu zítra. Dokonce nebudu provádět na ní ani h@ck, čistě bude na volání a sms, což už je praktický konec. N603 a c7 půjdou do světa. Co bude se mnou jednoduché, už mám odeslán email pro zakladatele fóra na odebrání moderátorského oprávnění. Prostě ať si to tady řídí neaktivní kecalové a kritici.

Turek
Uživatel
Uživatel

Zpět na Nezařazeno