Virtuální operátor GoMobil

Co se nevešlo jinam

Virtuální operátor GoMobil

Příspěvekod Vincent Green v sob čer 01, 2013 7:52 pm

Obrázek

Dneska spustil pod názvem GoMobil svoje GSM hlasové a datové služby další MVNO (Mobile Virtual Network Operator, virtuální operátor), který je stejně jako 99mobile provozuje prostřednictvím GTS v síti T-Mobile.

Stručný přehled:

Tarif

Měsíční paušál:
Volných minut:

(cena volné minuty):
Hovor v síti:
Hovor mimo síť:
SMS v síti:
SMS mimo síť:
MMS:

Data
50 MB :
100 MB :
200 MB :
500 MB :
1 GB :
Start

0 Kč *
0 min
-
0,90 Kč
1,90 Kč
1,00 Kč
1,50 Kč
4,00 Kč

50 Kč
75 Kč
150 Kč
250 Kč
400 Kč
100

100 Kč
60 min
(1,66 Kč)
0,70 Kč
1,70 Kč
0,70 Kč
0,50 Kč
4,00 Kč

40 Kč
75 Kč
150 Kč
250 Kč
400 Kč
200

200 Kč
100 min
(2 Kč)
0,60 Kč
1,50 Kč
0,60 Kč
1,30 Kč
4,00 Kč

0 Kč
0 Kč
75 Kč
150 Kč
300 Kč

*U tarifu START je paušál zdarma, pokud v posledních 6 po sobě následujích měsících od aktivace bude celková využitá částka za tyto měsíce alespoň 500 Kč. Když bude nižší, tak bude za poslední měsíc zaúčtovaný udržovací poplatek 30 Kč.
Naposledy upravil Vincent Green dne sob čer 01, 2013 8:39 pm, celkově upraveno 1
Vincent Green
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E5

Re: Virtuální operátor GoMobil

Příspěvekod Vincent Green v sob čer 01, 2013 8:00 pm

Brzy vám na tomto místě představíme skvělou nabídku mobilních telefonů za lákavé ceny! Těšte se na kvalitní mobilní telefony od všech předních světových výrobců

Satanžel pro mě ty přední světový výrobci krom Androidů nevyráběj smartphony, a já navíc potřebuju smartphone s qwerty. A Androida s qwerty abys u nás lupou hledal :( . Mamma mia :pray jak já bych si přál, aby měli qwerty telefony s devítkovým Symbianem. Nebo aspoň qwerty s Androidem :pray . Klidně i Čínu, Vietnam, Rusko. V dnešní zoufalý situaci na kvalitu satanžel kadím. Jen ať je to smartphon, a má to klávesnici :pray Hned bych si od nich vzal tarif a určo překecal i rodinu :!: .

Z těch cen za data jsem teda zmatenej :t . Mám to chápat tak, že čím víc prodatuju, tím víc zaplatím? Mně to teda tak přinde. To bych do toho teda nešel. Mobil.cz je proti tomu i s dražší minutou pro mě jako nebe a dudy. Žádnej vstupní poplatek za to, že vůbec můžu platit za jejich služby, koupil jsem ho ve druhý trafice, přenos zadáčo... To leda až kdyby GoMobil měl ten qwerty smartphone :D . Nebo bych si nanejvejš ten START dal jako druhý číslo do druhýho telefonu jen pro občasný volání a kdybych to pětikilo za půl roku neprovoval, tak bych holt zaplatil to pivo navíc :D . Já prodatuju 500 GB tak za 3 tejdny. A co by se dělo, když bych prodatoval těch půl giga? To bych měl do zbytku měsíce útrum? Tady mně to nesedí. Všichni ostatní operátoři maj FUP, ale o tom jsem u GoMobile nic nenašel :t
Vincent Green
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E5

Zpět na Nezařazeno