Virtuální operátor City mobile

Co se nevešlo jinam

Virtuální operátor City mobile

Příspěvekod Vincent Green v úte črc 16, 2013 9:58 pmZítra, tj. 18.7.2013 spustí svoje služby virtuální operátor City Mobile pod MVNE GTS Czech v síti T-Mobile. Nabízet bude výhradně předplacené tarify (ale s možností balíčků). Základní nabídka * je již víceméně známa, podrobné představení všech služeb bude zveřejněno zítra na webu City mobile.

Hovor v síti:
Hovor mimo síť:
SMS:
MMS:
Data týden 100 MB:
Data měsíc 500 MB:
0.60 Kč *
1,50 Kč*
1,50 Kč
4,50 Kč
89 kč
249 Kč

* Cena za hovory v základní nabídce se podle různých zdrojů liší. Na některých serverech je uvedena částka 1,90 Kč do vlastní sítě, a 2,50 Kč do sítě cizí. Spíš bych ale vzhledem k současné velké konkurenci očekával tu nižší, tak jsem do tabulky napsal tu, kterou uvedl pokrytecký bulvární server mobilmania.cz. Dnes odpoledne ale City mobile na Facebooku informoval:
Již zítra se vám všem představíme. Představíme vám naše nové tarify.
volání v síti od 0,59 Kč/min., do ostatních sítí od 1,39 Kč/min.
SMS v síti od 0,59 Kč/za zprávu, do ostatních sítí od 1,19 Kč/za zprávu
tarifikace: od 1. minuty po vteřinách
žádná smlouva, poplatek za vedení SIM zahrnut do paušálu od 133 Kč
Když karta na volání tak nízké ceny za minuty, když karta na SMS tak nízké ceny za SMS, když karta na internet tak nízké ceny za MB dat, když karta na vše tak nízké ceny za všechny služby
čím více služeb budete mít, tím zajímavější cena za všechny služby bude.


 • Tarifikace by podle některých zdrojů měla být 60+1, podle jiných 60+30 nebo dokonce 60+60 ( jinak ale vizte informaci z FaceBooku výše)
 • Nevýhodou je stejně jako u ostatních virtuálů pod MVNE GTS Czech minimální měsíční útrata, která u City mobile činí 38 Kč měsíčně. Při nižší útratě bude z kreditu odečtena částka do této výše. Bude ale také možné pozastavit služby na dobu až 84 dní, takže odcestuje-li například uživatel City mobile na delší dobu do ciziny, a nebude-li tam chtít využívat roaming od City mobile, po těch až 84 dnů nebude platit nic.
 • Upozornění: Zákaznická linka 225 125 225, pokud jí někdo stačil zaregistrovat, již neplatí. V den uvedení služeb by mělo být oznámeno nové číslo.
 • City mobile připravuje i tarify pro rodinu s názvem Family, kde z jednoho tarifu budou moci využívat služby až 4 čísla *
 • V nabídce by měly být také předplacené karty se zvýhodněným voláním do některé země, nebo předplacené balíčky s různými slevami na služby.
 • Připravovány jsou i levnější datové tarify, a také tarif zvýhodňující vše, který se bude chovat jako paušál *
 • Dále připravuje City mobile např. 20% slevu při pořízení jeho služeb v den svého svátku nebo narozenin, 20% slevu při nevyužívání služeb živého operátora (na rozdíl od většiny ostatních virtuálů je zde hovor s operátorem zdarma).
  K tomu chce City mobile svoje služby zpestřit i soutěží:
  [quote"City mobile Facebook"]Hrací kostku určitě dobře znáte, skládá se ze šesti straně je číslice od 1 do 6 my tuto číslice vynásobíme 10. Vznikne nám tak nový rozsah od 10 do 60. A pak už bude jen záležet na vašem štěstí kolik hodíte. Podle toho co v!am na kostce spadne za číslo bude ourčena vaše sleva na tarif po dobu prvních 6 měsíců a to je přeci fér hra[/quote]
 • SIM karty bude možné objednávat od 27.7.2013 na emailu info@citymobile.cz, ve větších městech by měly jezdit prodejní autobusy a na podzim má být otevřena prodejna v Praze 4.
  City mobile Facebook píše:První zastávka naší pojízdné prodejny bude v Praze 4 -Chodovec, Türkova ul. - parkoviště u STK.... až vyjednáme všechny potřebné věci k bezproblémovému stání.
*** Omlouvám se za to odkazovací logo, které se dnes nezobrazuje. Zřejmě proto, že na webu se pracuje (a to až tak, že je tam momentálně základní instalace CMS Joomla. Jinak tam ale stejně nebylo nic jiného než oznámení kdy služba odstartuje, a odkaz na Facebook )
Vincent Green
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: pát říj 28, 2011 6:25 am
Model telefonu: Nokia E5

Re: Virtuální operátor City mobile

Příspěvekod Vincent Green v úte črc 16, 2013 10:13 pm

Můj názor:
* Podle FaceBooku City mobile připravuje tarif Family za 1996 Kč. To si představuju jako flat pro celou rodinu.
Kdyby šly ty slevy kombinovat, tak do toho jdu bez váhání. à propos, doufám že ta hra nebude ve flashi :pray
Tarifikace se zřejmě bude lišit podle těch zatím nepředstavených balíčků.
SIM karty se zvýhodněným voláním do některých zemí si představuju jako SIM karty pro tradiční přistěhovalecké země a nejznámější destinace českých grilturistů. Čili: Čech jezdící rok co rok na dovču k móři do Chorvatska, si pravděpodobně pořídí kartu Chorvatskou, a Ukrajinský nádeník kartu Ukrajinskou. Doufám že na takové kartě ale bude možná 1x ročně změna, jinak to podle mě pro Čechy moc populární nebude.
Rozšířená nabídka bude podle mého pro mnohé překomplikovaná a nečitelná, ale kdo si dá práci s jejím prostudováním, mohl by ušetřit.
Docela zajímavá může pro někoho být cena za data už u základního tarifu, kdy vyjde 1MB při 0,5GB balíčku na necelých 0,50 Kč. To je prakticky stejná cena jako u Relax Mobil, ale ten má strop 150 Kč a FUP se tam nedá navýšit. Po vyčerpání FUP limitu je stejně jako u všech ostatních operátorů vyjma O2 a Tesco mobile internet takřka nepoužitelný, a to i přes komprimační proxy server. Jakž-takž to jde s vypnutými obrázky, ale tady mají operátoři T-mobile a Vodafone ještě hodně co napravovat :doubledown: ). Asi bude na místě, aby potenciální zákazník který chce jít k virtuálovi, zvážil, kolik měsíčně prodatuje, a podle toho si virtuála vybral. Já osobně prodatuju asi 1GB měsíčně, tak mi nezbývá než zůstat u O2 nebo přejít Tesco mobile. Data u Tesco mobile vyjdou s akcí dvojnásobku kreditu při každém dobití nejlevněji z virtuálů, a k tomu mám jistotu, že i po překročení FUP limitu mi internet bude skutečně fungovat. Sice pomaleji, ale hlavně fungovat. U O2 platím něco přes 80 Kč měsíčně, ale mám tam drahé hovory. Asi budu používat na data O2 v jednom telefonu, a na hovory nějakého virtuála v telefonu dalším :t Osobně vidím rychlost internetu po vyčerpání FUP limitu za velmi slabé místo T-mobile a Vodafone virtuálů v jejich sítích.
Vincent Green
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: pát říj 28, 2011 6:25 am
Model telefonu: Nokia E5


Zpět na Nezařazeno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník