SEKÁNÍ VIDEA PROBLÉM

Fotoaparát v telefonu & jak s ním správně fotit ?

SEKÁNÍ VIDEA PROBLÉM

Příspěvekod praliness v pon zář 21, 2009 1:07 pm

Prosím o radu – při nahrávání videa v jakékoliv kvalitě, na kartu i do paměti telefonu, se mi toto občas seká, běží trhaně, někdy po delší době, někdy drobně, ale častěji.Kartu jsem zformátoval. Na pozadí mi aplikace neběží a RAM pamět je cca 90,0. V telefonu mám jen 3 aplikace. Mám kartu Kingston micro SDHC 8GB class 4.Telefon N 82 bez hacku.FW 31.0.016. Jsem již bezradný a nevím, jak problém vyřešit.
praliness
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: SEKÁNÍ VIDEA PROBLÉM

Příspěvekod hanni v pon zář 21, 2009 7:08 pm

Ake video prehravas a aky prehravac pouzivas? Zasadou je instalovat player do pamate telefonu, video moze byt aj na karte,nemal by to byt problem.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v pon zář 21, 2009 7:25 pm

ak pouzivas vstavany realplayer skus skontrolovat ci nahodou neprehravas prilis velke videa... Ak ich konvertujes do mobilu tak by som poradil app do PC Any Video Converter je free a skvele konvertuje... Dalej by som odporucil zistit framerate videa (ak je nad 30 fps tak by to mohol byt potencialny problem 25 je ideal) no najlepsie bude ak stiahnes nejaky player (napr. Coreplayer) a vyskusas ci je problem aj tam...

Edit:
Bolo by dobre presunut topic...
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod Zdenek444 v pon zář 21, 2009 8:11 pm

Moment, proč přesouvat téma? Zdá se mi, žes to pochopil špatně (možná se mi to opravdu jen zdá, ale soudím tak podle toho, že navrhuješ přesunout téma :wink: ):
praliness píše:při nahrávání videa

To podle mě znamená, že se mu trhá video, co natočí mobilem a ne nějaké přidané... Bohužel neporadím, mě se na N73 taky trochu trhá, ale na N82 by asi nemělo :?
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v pon zář 21, 2009 8:31 pm

hop :D chybicka se vloudila ... Som si nevsimol ze pri nahravani... Aha tak to je iny problem sorry

\\hanni: ja som zase precital namiesto nahravani - prehravani :D

Edit:
Ale ked som uz pri tom tak by som skusil flash fw alebo trojhmat - kedze nemas hack a mas v telefone 3 aplikacie tak ti to nezaberie vela casu znova ich nainstalovat :wink: aj ked nemyslim ze to bude systemom ale ako hovorim ja - symbian je zvlastna vec a pri nej nikdy nevies... Ak nepomoze trojhmat tak by som skusil servisne prekontrolovat mobil zial n82 som v ruke nikdy nemal a nevidel som ani to ako cca vyzera video natocene n82kou tak tu asi moc nepomozem
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod praliness v úte zář 22, 2009 1:22 pm

Díky všem za reakci. Zkusil jsem trojhmat, přehrál firmware a zformátoval kartu - potom šlo vše O.K.Jenže jsem nainstaloval Nokia internet radio, Handy Taskman a CClock a už to zase začíná znovu... tak nevím..asi si zvyknu na trhání videa nebo ho nebudu nahrávat :-((
praliness
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v úte zář 22, 2009 7:03 pm

tym padom je chyba zrejme v niektorej z tych aplikacii tipujem handy taskman (aj ked netusim preco) poradil by som vymenit za jbak taskman je to fakt najlepsi taskman ja som dlho ziadny nepouzival ale vyskusal som bakunina a nemozem si ho vynachvalit :wink: ale ked ti handy taskman prirastol k srdcu tak nic
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v úte zář 22, 2009 8:54 pm

Já bych si spíš tipnul CClock.
A jinak souhlas, jako taskman mi připadá jednoznačně nejlepší JBT (vlastně nejen jako taskman...)

> praliness:
Teď to máš jednoduché, vyzkoušej která z těch tří aplikací to je, možná to pomůže ostatním uživatelům :wink:
Podle mě to nebude Nokia Internet Radio, ale buď CClock nebo H.Taskman protože obě běží neustále na pozadí. A mlhavě si vzpomínám že lidi uváděli u CClock i jiné problémy, naopak u H.Taskmana skoro žádné. Takže bych si spíš vsadil na CClock.

Doufám že se nepletu a nebude to ona pověstná věc kdesi mezi nebem a Symbianem :lol:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v úte zář 22, 2009 9:25 pm

bohuzial to nie je v ziadnom pripade vylucene :D
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Zpět na Fotoaparát