Fleky na fotkách (N82)

Fotoaparát v telefonu & jak s ním správně fotit ?

Fleky na fotkách (N82)

Příspěvekod Kelty v sob led 23, 2010 1:46 pm

Zdravim . Mám problém s N82 , za sklíčkem foťáku je nějakej prach , ale nevím jestli to je tím .. Dělá to HLAVNĚ VE TMĚ takový světlý kolečka na fotkách. Nevím , jestli to je okolním prachem ( napsali mi to z nokie ) nebo tim vevnitř.. Vím , že ten vevnitř nebude nic dobrýho , ale jak se tam dostal??? Sklíčko jsem z venku čistil a to mi nepomohlo. Těšil jsem se , že to bude ve tmě dělat super fotky a ne super fleky :D .. Díky za odpověď. :help: Zajímavý ale je , že je to okaždý někde jinde ty fleky

Obrázek

Pokud se nezobrazí tak :

šulda: On se zobrazí když dáš správnej odkaz :inot:
Naposledy upravil šulda dne sob led 23, 2010 1:52 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven náhled
Nokia 5800 + 2GB ;)
ASUS K50ij , Win7,4GB RAM, 500GB HDD, DualCore ;)
Kelty
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 5800 Blue,N6220classic

Fleky na fotkách (N82)

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob led 23, 2010 2:13 pm

Tak malá sekce, jako je fotoaparát, a on ten důležitej topik přejde :roll:
viewtopic.php?f=15&t=8314

Sakra chlape, jsi tu dost dlouho, abys měl přehled o pravidlech. K problému - nejspíš byl mobil vystavenej těžkýmu vlhku a chladným prostředí, pak následný ohřev. Vypadá to 100% na zkondenzovanou vodu na vnitřní straně ochranýho sklíčka foťáku. Takhle vypadaj uschlý kapky vody. Takže do servisu na vyčištění.

LOCK
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Fleky na fotkách (N82)

Příspěvekod prokop v sob led 23, 2010 2:36 pm

:?: :t :t
Kelty píše:Zajímavý ale je, že je to okaždý někde jinde ty fleky

Dr. Nebolí to píše:Takhle vypadaj uschlý kapky vody.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Fleky na fotkách (N82)

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob led 23, 2010 4:20 pm

Tak to nechápu, protože přesně takhle opravdu vypadaj uschlý kapky vody. To se omlouvám, i tak by to ale nečistota bejt teoreticky mohla - když se láme světlo, tak se dějou doslova "divy". Zkus udělat několik samejch fotek toho samýho místa ve stejnou dobu, a pak by snad měly bejt už na stejným místě. Pokud ne, tak je to opravdu softwarová chyba. Ale jestli chcete dál pokračovat, tak určitě už ve správnym topiku.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Zpět na Fotoaparát