(Staré téma) N-Gage 2.0 Návod

Kategorie pouze pro N-GAGE hry

Moderátor: Game Moderátor

(Staré téma) N-Gage 2.0 Návod

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned črc 26, 2009 6:34 pm

Obrázek


Co je to vlastně n-gage ? Je to platforma, pro nakupování her pro Váš Symbianový telefon. Podobný jako STEAM, který známe z PC.
Tento n-gage je označován jako 2.0 a je určen jen pro telefony s OS Symbian 9.1 a vyšší.
Logicky před 2.0 musí být ještě nejaký předchůdce. ANO, ale tato verze funguje jen na telefonech se Symbianem 2nd a na Symbianech 3rd jí není možné jakýmkoliv způsobem nainstalovat !!!

Než se pustíte do samotného zprovozňování, čtěte prosím pozorně nadpisy. Samotných postupů je několik a závisí jak na konkrétních verzích Symbianu, tak na firmwarech a i modelech telefonu. Zároveň skupina BinPDA, která hry cr@ckovala, je (snad dočasně) v n-gagi mimo aktivitu. Takže nově vycházející hry můžete pouze zkoušet v trial režimu.
Společný krok jedna - výběr a instalace n-gage klienta (kromě N82, N95 fw 30+, E61, E63, E71, E72 a OS 9.3 telefonů)
N-gage klient je aplikace, která se po instalaci standardně zobrazí v menu telefonu. Jejím prostřednictvím můžete nainstalované n-gage hry spouštět, přihlašovat se do n-gage komunity, odesílat nahrané rekordy etc. Pro spouštění her je nezbytná. Jsou 2 verze n-gage aplikace. Jedna je určená telefonům, které jsou oficiálně podporovány (seznam podporovaných telefonů ZDE), druhá je potom pro všechny OS 9.X telefony bez rozdílu. Veškeré potřebné věci, kromě n-gage aplikace, naleznete v "Hack Balíčku". Jsou v něm věci pro všechny telefony, není tedy chybou, že na svém konkrétním telefonu nepoužijete všechno, ale jen vybrané části. Opravný balíček je vyladěním některých chyb, převážně nestability her na 9.2 Symbianu.
--------------------
Aktuální verze pro oficialně podporované telefony
Kód: Vybrat vše
http://www.n-gage.com/ngi/ngage/web/cz/en/get_ngage/download.html

--------------------
Verze 1.20 pro oficialně NEpodporované telefony
Kód: Vybrat vše
http://www.4shared.com/file/113024507/53d13d2f/_2__N-GageInstallerv1201511_For_All.html

--------------------
Verze build 1381 pro všechny telefony bez rozdílu podpory ze strany Nokie (použijte na starších zařízeních typu N73, pokud nebude aktuální verze 1.20 fungovat)
pozn. Nejprve nainstalujte n-gage aplikaci, a potom instalujte patch 1.381
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/41813/N-gage_installer_firs_acces.rar_5.53MB.html

--------------------
Verze v.1.40.1557 pro všechny telefony bez rozdílu
- Tato verze má přinést hodně usnadnění, nicméně neručíme za stoprocentní funkčnost. Už žádná odstraňování trial ikonek, žádné kopírování souborů, aby hra fungovala i na vašem telefonu s "nepodporovaným displayem", má zabudované Symbian p.i.p.s. 1.01 pro možnost spuštění vyléčeného golfu... Instalujte pouze na hacknutý telefon!!
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/48063/N-Gage_Installer_v.1.40.1557l.zip_9.12MB.html

--------------------
Hack Balíček
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/91748/Hack_Tools.rar_599.71KB.html

--------------------
Opravný balíček
Pokud máte problém s instalací či spouštěním n-gage her, doporučujeme doinstalovat i opravný balíček. Pro některé telefony je prý i nezbytný! Je určen pro FP1 a FP2 telefony. Na pre-FP1 telefonech není zaručena funkčnost! Hry potom instalujte pomocí nakopírování n-gage souboru do složky n-gage na kartě a nezapomeňte mít neaktivní přístup do systémových složek!!
Kód: Vybrat vše
http://www.ipmart-forum.com/attachment.php?attachmentid=515270&d=1248365982

Link převzat z ipmart-forum.com
N73, N93, N93i, E50, N95 do fw 21.0.0.16, N82 do fw 20.0.062 a další telefony, na kterých jde instalovat BinPDA Security Manager - Secman
1. Hack telefonu:
a) Z Hack Balíčku nainstalujte Quick Hack kitt a následně ho spusťte
b) Z tabulky, která se vám objeví, vyberte součásti pro váš telefon (a to sice BinPDA security managera, příslušný installserver a CapsOFF drivery) a zaškrtněte je. Potom zvolte pokračovat a nechte aplikaci součásti nainstalovat a umístit.
c) Z Hack Balíčku nainstalujte App_trk 2.7
d) Spusťte Secmana, který vám nainstalovala Quick Hack kitt aplikace, a v jeho menu zvolte "Turn plat security off" a následně "Install root certificate". Tím hacknete systém a umístíte installserver do C:sys/bin
2. Instalace her
a) stáhněte si hru. Ta bude buď
- ve formátu *.exe, čili klasická instalačka pro Windows. Připojte telefon k počítači kabelem, nebo přes bluetooth do režimu PC suite, a v telefonu spusťte App_trk. V menu této aplikace zvolte, zda je telefon připojen přes kabel nebo bluetooth, a zvolte "Connect". Potom spusťte hru v počítači, a proškrtejte se až k samotnému kopírování. Pak vyčkejte, až doběhne ukazatel do konce a průvodce zavřete.
-ve formátu *.n-gage, čili aplikace určená pro instalaci uvnitř telefonu. Hru nakopírujte do telefonu, konkrétně do složky C:data/n-gage, nebo do E:n-gage (Pokud to budete dělat přes PC suite a bude se vás ptát, zda chcete hru instalovat, zvolte ne. Standardně ji tam pouze nakopírujte, můžete použít i režim velkokapacitního zařízení, aby se telefon choval jako čtečka karet). Samotná složka n-gage by se měla vytvořit s instalací n-gage klienta, ale pokud se tak ještě nestalo, ručně ji vytvořte.
b) Spusťte v mobilu n-gage klienta a hra by se měla začít sama instalovat. Pokud se tak nestalo, najeďte na záložku "My Games", kde bude ikona hry v oparu. Klikněte na ni a zvolte instalovat
c) Nyní už hru můžete bez obav hrát.

Část 1. Hack telefonu stačí provést pouze poprvé. Při instalci dalších her postupujte opět podle části 2. Instalace her.

:arrow: Troubleshooting: I na některých novějších fw. starých telefonů, jako je N73 atd., nejde nainstalovat App_trk. Nejspíše se setkáte s hláškou "funkce je vestavěná" nebo zkrátka "nelze instalovat". Potom se ničeho neděste, a použijte způsob, kdy je hra ve formátu n-gage. Tam App_trk totiž nebudete vůbec potřebovat. A i když bude hra ve formátu Win32 aplikace (exe), spusťte ji v PC, zaškrtněte, že máte vše nainstalované, průvodce vám vypíše, že se s mobilem nešlo spojit, a v posledním kroku vám nabídne "extract game". Na to klikněte, a hra ve formátu n-gage se vám objeví na ploše. No a teď už můžete použít zmiňovanou druhou variantu :wink:
E51 a další FP1 telefony, které mají problém s ekern -3 errorem
Základem je hacknutí telefonu podle funkčního návodu.

- postup pro telefony, které jdou hacknout klasicky starým způsobem
Zde je postup naprosto shodný, jako v předchozím návodu pro N73 etc. Navíc musíte udělat jen jedinou věc, abyste se zbavili otravného ekern -3 erroru, který brání spuštění her. A to sice doinstalováním P.I.P.S runntime library
P.I.P.S runntime library
Kód: Vybrat vše
http://www.nahraj.cz/content/download/8a2df0fa-f675-4836-b5b8-db9c14325967


- postup pro telefony a firmwary, které nejdou hacknout pomocí Quick hack kittu či jiného starého způsobu
Zde je nutné postupovat poněkud odlišně. Základem všeho je hacknutý telefon, což lze udělat pomocí Hello OX. Přehledný návod na hack tímto způsobem naleznete zde. Je velice obsáhlý, ale pokud by přesto byly dotazy ohledně hacku samotného, směřujte je, prosím, přímo tam.
Kód: Vybrat vše
http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t=9098

Až budete mít telefon hacknutý, stáhněte si odsud hru. Podmínkou je, aby byla ve formátu *.n-gage. Pokud ji máte ve formátu aplikace pro Windows, spusťte ji a v průvodci se proklikejte až na možnost "extract game", čímž se vám hra ve formátu *.n-gage rozbalí na plochu. Tu potom umístěte do C:data/n-gage nebo E:data/n-gage, a spusťte v mobilu N-gage klienta. Instalace se sama spustí a v případě že ne, posuňte se doprava na kartu "My Games" a klikněte na ikonu hry v oparu. Tím spustíte instalaci. Nakonec už jen, jako v případě firmwarů, které jdou hacknout pomocí starého způsobu, doinstalujte P.I.P.S runntime library. Odkaz je jen o pár řádků výš.
OS 9.3 telefony, N79, N85, 6220c, Samsung innov8 etc

Uživatel Zelych nás upozornil, že existuje i způsob, jak hrát n-gage hry na telefonech s OS 9.3. Bohužel takto nefungují všechny hry, například Hooked on stále padají s ekern errorem v době omezení trialem, ale další hry, jako Asphalt4, Asphalt3 nebo třeba Bounce fungují. Takže zkoušejte, přejeme hodně štěstí :)

1. Je potřeba mít přístup do C:private, čili mít hacknutý telefon. Na novějších firmwarech je zatím jediný způsob, a to pomocí Hello OX 1.03, nebo Hello OX2 - tady záleží, co máte za firmware, protože Nokia neustále proti Hacku bojuje. Přesný a podrobný návod, jak na to, máte zde
Kód: Vybrat vše
http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t=9098&start=0

2. Po úspěšném hacknutí telefonu si nainstalujte N-gage klienta a následně i patch. Oba soubory máte tady
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/70974/N-Gage_FP2.zip_8.86MB.html

3. Stáhněte si těchto pět souborů, a připravte si je na plochu
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/10382/2Cprivate.zip_9.17KB.html

4. Pomocí Rom patcheru si zpřístupněte systémové složky (položky Disable a Enable Caps). Další informace o něm nejdete přímo v topiku s Rom patcherem.
5. Všechny sobory, které máte připraveny na ploše z bodu 3, :!: až na 20001079.txt :!: nakopírujte do C:\private\20007b38 (C je paměť telefonu, složka private, podsložka 20007b38 - složku private uvidíte, jen pokud máte hacknutý telefon a v Rom patcheru jste zvolili Caps off)
6. Poslední soubor, 20001079.txt, umístěte do c:\private\10202be9\
7. Teď můžete vypnout přístup do systémových složek, pomocí Enable Caps, a začít instalovat hry. Nejlépe způsobem bez použití app_trk, tzn. hry ve formátu *.n-gage kopírujte do E:\n-gage nebo klidně i C:\n-gage (pokud si odsud stáhnete nějakou, která je ve windows formátu *.exe, spusťte ji v PC, proklikejte se až na poslední nabídku a zvolte "extract game" - tím získate hru ve formátu *.n-gage na plochu). Potom můžete otevřít N-gage klienta v mobilu, a instalace se sama spustí. Pokud se tak nestane, dojeďte na kartu games, a uvidíte ikonu hry v oparu. Klikněte na ní a zvolte Install. Po instalaci už můžete hrát dle libost :)

Na závěr znovu upozorňujeme, že tímto způsobem nemusí jít zprovoznit všechny hry, například výše zmiňovaný Hooked On se rozchodit nepodařilo. I tak by vám ale většina her měla jít, přejeme hodně štěstí.

Alternativní poustup, funkční na N79 fw 32.001
:arrow: Za dodání děkujeme uživateli makowec

1. Telefon si hackněte pomocí HelloOX2
2. V Rompatcheru si povolte přístup do systémových složek
3. Stáhněte tohoto n-gage installera, který obsahuje další podřadný software a nainstalujte ho DO PAMĚTI TELEFONU!
Kód: Vybrat vše
http://www.mediafire.com/?izummj13hmo

4. Stáhněte si tyto soubory
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/24378/10202be9.rar_15.47KB.html

5. Aktivovaný přístup do systémových složek máme už z bodu č. 2, a tak se dostaneme do C:/private. Konkrétně nás zajímá složka C:/private/10202be9, kterou přemažeme tou, co je v balíčku.
6. Tento soubor, 20001079.txt, umístěte do c:\private\10202be9\
Kód: Vybrat vše
http://muj3.edisk.cz/stahnout-soubor/78922/20001079.TXT_41.21KB.html

7. Pro odstranění trial ikonky u her přesuňte tenhle *.mbm soubor do C:/resource/app
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/16432/playcommon.rar_93.49KB.html


Než spustíte N-gage aplikaci a pokusíte se hrát, MUSÍTE vypnout přístup do systémových složek.
Je to důležité, bez toho Vám nebudou hry fungovat. Vypnete v rompatcheru.

Není zaručeno, že tímto způsobem bude fungovat vše (např. Asphalt a Golf nejdou), ale většina her by se rozeběhnout měla.
Návod, jak zprovoznit n-gage na N82 a N95 fw 30. a vyšší, a na N96 (testováno na fw. 12.043)

Obrázek Obrázek

Co k tomu pořebujeme :

1)Hack !To je to nejdůležitější. Návod, jak ho udělat najdeme zde :
Kód: Vybrat vše
http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t=9098

---------------------------------------
2)Pak samozřejmě N-gage installer
Kód: Vybrat vše
http://www.box.net/shared/eijpk29ect

V archývu jsou čtyři instalační soubory, které nainstalujte v tomto pořadí :
N-GAGE Installer.sisx
N-GAGE Installer Fixed.sisx
N-GAGE Patch 1281.sis
N-GAGE Patch 1381.sis

Po nainstalování telefon restartujte...
Pozn. Toto byl u mě jediný způsob, který na mé N82 fungoval, s jiným installerem mi N-gage nefungovalo.
Pokud bude chtít, můžete vyzkoušet tento installer :
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/246549254/n-gage_v1.20_1511_Official_Version_.sis

Který pak "zaplácnete" tímto "fix" souborem
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/246545593/N-Gage.Fixes.SiS

Pokud mi někdo ověří funkčnost, budu mu vděčný
[color=#FF0000]----------------------------------------

Pro další krok potřebujete OPDA certifikát a klíč. Pokud jste úspěšně absolvovali první krok, tak předpokládám, že ho máte. :wink:
3)Dalším krokem je certifikace hry :
K tomu kromě certifikátu a klíče potřebujeme :
Kód: Vybrat vše
http://www.box.net/shared/nkx51g8cvi

Co s tím ?
Ve složce "Signgame" najdeme tyto soubory :
nparse.exe
signgame.cmd
signsis.exe
K těmto souborům přidáme certifikát, který přejmenujeme na Cert.cer a klíč, který musí mít název key.key a samozřejmě instalačku hry, kterou přejmenujeme na game.n-gage
Pokud máte vše připraveno, stačí otevřít soubor signgame.cmd a řídit se instrukcemi na obrazovce.
Pokud jste vše udělali správně, objeví se ve složce soubor game.signed.n-gage a to je to co potřebujeme. Tento soubor nahrajeme na paměťovou kartu ve Vašem telefonu do složky n-gage a pokračujeme.. :wink:
Obrázek
Pozn. Bohužel né každá verze hry funguje, tak jak má a dokonce některé nefungují vůbec. Mrkněte se na seznam her uvedený níže.
----------------------------------------
4)Nyní se dostaneme k samotné instalaci hry a spustíme klienta.
Nyní začne samotná instalace hry. Někdy se stane, že po výběru místa instalace (telefon/karta) chvilku trvá, než se hra začne instalovat (u Asphalt 3 to trvalo asi 2 minuty !).
----------------------------------------
5)Nyní nainstalujeme PATCH, ktarý ostraní TRIAL označení.
Kód: Vybrat vše
http://www.box.net/shared/9ur5vqduxf


Další a možná jednodušší způsob odstranění TRIAL označení (Děkuji uživateli Smith.F za upozornění)
Nápis trial je taky jen obrázek. Není nic jednoduššího, než ho přepsat prázdným.
Následující soubor nakopírujte do C:\resource\apps - hotovo
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/16432/playcommon.rar_93.49KB.html

------------------------------------------
6) A teď je čas na restart
------------------------------------------
7)Po zapnutí telefonu otevřeme RomPatcher a vypneme patch Open4all a zapnem n-gage klienta.
Nyní můžete začít hrát.
Pozn. Občas se stane, že po zapnutí hry vyskočí hláška "Unable to start", někdy pomůže nainstalovat P.I.P.S. knihovnu :
Kód: Vybrat vše
http://www.box.net/shared/zu140193tc

Bohužel, pokud to nepomůže, budete se muset smířit s tím, že budete muset hru zapnout několikrát, než se zapne.


Funkční verze her pro tento postup:
Pokud narazíte na ještě nějaké, tak dejte úrpsím vědět. Díky !
Některé hry můžou při spuštění ukazovat klasickou otázku - jestli chcete hru zkusit "try game" nebo aktivovat atd, nelekejte se toho, hra je full, takže stačí kliknout na "try game".

Hry jsou od uživatele niemand, takže i heslo je stejné..
Kód: Vybrat vše
Heslo : niemand


Asphalt 3:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/32348/Asphalt3NGAGE.rar_12.06MB.html


Block Breaker Deluxe:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/96580/Block.Breaker.Deluxe-BiNPDA.rar_1.9MB.html


Brain Challenge:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/27220/Brain.cr@cked.rar_1.31MB.html


Crash Nitro Kart:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/98451/CrashNitroKart_Binpda_modifiedBrazil.rar_5.64MB.html


FIFA 09:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/89270/cr@cked.rar_4.11MB.html


FIFA 08:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/54337/FIFA08NGAGE.rar_3.12MB.html


Metal Gear Solid:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/56016/MGS_binpda_modifiedBrazil.rar_2.35MB.html


Resident Evil:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/58319/ResidentEvilbinpdamodifiedBrazil.rar_2.32MB.html


Snakes Subsonic:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/92230/cr@cked-BinPDA_modified-jasonmy99.rar_2.66MB.html


Space Impact:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/84694/space_impact.rar_11.24MB.html


System Rush Evo:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/66609/SRE.rar_12.12MB.html


Star Wars:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/29384/Star.cr@cked.rar_15.65MB.html


Tetris:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/38176/Tetris_modified-jasonmy99.rar_2.55MB.html


The Sims 2:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/26160/The.Sim2.cr@cked.rar_2.44MB.html

E61, E63, E71, E72 a jim příbuzné placky

Na výběr máte ze dvou možností. První je použití n-gage installeru 1.40, který je hned na začátku příspěvku. Problém je ale v tom, že nepodporuje displaye s rozlišením 320x240. A ačkoliv na něm hry budou fungovat, neuvidíte spodních 120 px, takže banalita jako je instalace hry se může stát problematickou záležistostí. Pomocí tohoto návodu docílíte, že se n-gage aplikace spustí na šířku.

Stáhněte si tento balíček:
Kód: Vybrat vše
http://rychle5.edisk.cz/stahnout-soubor/63598/N-gage_1.40_landscape.zip_10.26MB.html

1. Hackněte si telefon pomocí příslušné metody (E61 pomocí Quick Hack kitt, E63, E71 a E72 pomocí Hello OX 2.03) a v zpřístupněte si systémové složky (přes Secmana či Rompatcher, záleží na použíté metodě). Bez toho nelze postupovat dál.

2. Nainstalujte si N-gage installer z balíčku. Jedná se o poslední verzi 1.40, která obsahuje spousty dalších potřebných utilit. Instalace bude žádat mnoho potvrzení, vše odklikejte. Pokud se objeví problém s chybou aktualizace, odeberte nejprve již nainstalovanou verzi N-gage klienta, a poté spusťte instalaci znovu. Upozorňuji, že nová verze již nainstalované hry neuvidí a bude je nutné naistalovat znovu. Doporučená instalace je na C:.

3. Pokud jste si spřístupnili systémové složky, přes správce souborů (ne interního, použijte výborný X-plore) najděte složku C:private\10202BE9. Složku se stejným názvem máte i v stáhnutém balíčku. Tou přepište stávající adresář v telefonu a přepsání potvrďte.

4. Složka je přepsaná, a teď do ní vlezme (C:private\10202BE9) a najdeme soubor 20001079.cre. Smažte ho.

5. Ve stáhnutém balíčku je soubor 20001079.txt. Nakopírujte ho do složky (C:private\10202BE9) a pokud to bude vyžadovat, potvrďte přepsání stávajícího.

6. Zavřete X-plore a nainstalujte N-gage fixes. Jsou rovněž přibaleny v balíčku.

Tím je instalace hotová. N-gage aplikace se již bude spouštět v režimu celé obrazovky a na šířku. Pokud budete chtít instalovat hry, jednoduše soubor s příponou *.n-gage nakopírujte do složky E:n-gage (E: je paměťová karta), spusťte n-gage aplikaci a instalace se sama spustí (mějte aktivní přístup do systémových složek!). Po instalaci přístup do systému opět zakažte, abyste mohli hrát. Pokud tak neučiníte, je možné, že hra bude padat.

Ozkoušeno mnou na E71, poslední fw. řady 500.21.009.

Ještě upozorním, že nebudou fungovat všechny hry. Ale to by nefungovaly ani použitím standardního n-gage installeru. Hooked On fungují perfektně, ale takový Dirk Dagger se odmítá spustit na šířku a vršek obrazovky je useknutý (nevidíte dialogy!). Nastavení ve hře a rotace displaye doprava či doleva nepomáhá. Ale to je způsobeno přímo hrou, ne N-gage aplikací. S tím už se musíte smířit, E-series nikdy nebyly na seznamu oficiálně podporovaných zařízení.

Hraní v Landscape režimu (na šířku) pro problémové telefony:
N82, N6110 Navigator, N6120c, etc.


Download pro N82 a jiné telefony s OMAP 2420 procesorem (323mhz, 220mhz 3D HW akcelerátor)
Kód: Vybrat vše
http://www.ziddu.com/download.php?uid=ZrCilJ2mZLKZlOKnZKqhkZSrYaqilpSm4

--------------------
Download pro ostatní 9.2 telefony bez 3D akcelerátoru (369mhz single)
Kód: Vybrat vše
http://www.ziddu.com/download.php?uid=a62dlZyoZ7KhnOKnY6qhkZSrYKqimpao3


Přes správce souborů (např. X-plore nebo Active file) otevřte tuto složku a smažte soubor 20001079.cre
C:\Private\10202be9\persists\20001079.cre

Potom otevřte tuto složku a nahraďte soubor 20001079.txt novým, který jste si stáhli z výše uvedených odkazů
C:\Private\10202be9\20001079.txt and replace it with this one.

:!: Doporučujeme oba soubory zálohovat pro případé trable

...Podmínkou je, samozřejmě, hacknutý telefon...
Trial stamp remover & black n-gage skin by dung (2i1)

Funkční na verzi v1.20.1459

Pomocí tohoto patche se zbavíte otravné ikonky trial u her. Zároveň nemá mít tato verze žádný vliv na instalaci dalších her. V instalačce je od autora (dung1291985) přibalen i černý motiv do n-gage aplikace.
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/83290/N-Gage.Patch.TS._.Mod.Black.Skin.v1.20.1459.by.DzungKTS.rar_138.24KB.html

Soubor převzat z ipmart-forum.com, thanks to dung1291985
-------------

Funkční na verzi v1.30.1541

Instalačka obsahuje patch a unpatch stamp aplikaci na odstranění a znovu přidělení trial ikony (je možné, že po jejím odstranění nepůjdou instalovat další hry a bude ji tam nutno znovu vrátit, proto patch a unpatch)
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/93528/N-Gage.Patch_UnPatch_v1.30.1541_By_DeltaFoX.rar_585.87KB.html

Patch originally maked by DeltaFox

Verze v.1.40.1557 má tento patch zabudovaný v sobě. Stáhnout ji můžete v horní části návodu u ostatních n-gage installerů...Copyright 2010, for http://www.forum.n73.eu created by Dr. Nebolí to & Xnovic
Special thanks: Zelych, Smith.F, makowec
Testing: drmarfy
All rights reserved
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Smith.F v ned črc 26, 2009 8:38 pm

Měl bych něco ke svému telefonu:
1. Po hacku jsem neměl problém s oficiálním N-Gage klientem staženým z ngage.com, žádné patche a fixy netřeba.
2. S tím patchem na odstranění nápisu Trial bych byl opatrný, co jsem slyšel, jsou s tím problémy, zvlášť při instalaci dalších her. Co takhle k odstranění toho nápisu použít tenhle návod?
3. Ten postup s podepisováním her pro N82 platí při nehacknutém telefonu (byla to bomba v době, kdy N82 fw30 nešel hacknout). U hacknutého to funguje taky, ale je to zbytečný se s tím tak patlat, když to stačí instalovat klasicky :lol:
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Uživatelský avatar
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.
 
Příspěvky: 833
Registrován: čtv pro 25, 2008 9:12 pm
Model telefonu: Samsung Galaxy S

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Xnovic v ned črc 26, 2009 8:49 pm

Díky ti.. Už je to tam..
P.S. pak tyto příspěvky smažu, pro udržení přehlednosti..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Uživatelský avatar
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 641
Registrován: pon dub 02, 2007 4:16 pm
Bydliště: Plzeň (Beer city)
Model telefonu: ASUS P750

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod martin.101 v pon srp 10, 2009 4:06 pm

Jenom pro Xnovic,který mi dal odkaz z fóra http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=5&t=5891&start=240
Já jsem to dělal podle tohohle návodu. A z těmihle soubory :!: :!: :!:
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
Uživatelský avatar
martin.101
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: úte črc 14, 2009 2:54 pm
Model telefonu: N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod filwar v úte srp 11, 2009 11:58 am

:( Me to nefunguje, vyzkousel jsem tyhle navody a milion dalsich a zadnej nefunguje. Bud to pise ze nelze neco naistalovat, nebo u jinych, ze to ma uz vestavenou jinou verzi, ktera nelze nahradit. Nedokazal by nekdo
z Vas slozit podrobnej navod jak to vsechno udelat na Nokia 5320. Diky predem.
filwar
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 11, 2009 11:27 am

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod martin.101 v úte srp 11, 2009 12:05 pm

Jó já když si chci zahrát Hooked on:Creatures of the Deep tak to chce ňáký aktualizace.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
Uživatelský avatar
martin.101
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: úte črc 14, 2009 2:54 pm
Model telefonu: N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte srp 11, 2009 12:42 pm

filwar: No to teda fakt nevím, jakej způsob jsi zkoušel. Tvůj telefon má 9.3 Symbian, a jak je v návodu psáno, tak zatím neznáme postup, jakým to lze na 9.3 Symbianu zprovoznit. Žádný z těhle by rozhodně neměl fungovat, sám jsem to už zkoušel na 6220c všema možnejma způsobama.

martin: "Nějaký aktualizace", to bude nejspíš "nějakej problém". Trochu konkrétnějc, nejspíš se chce aktualizovat samotnej n-gage klient. Ale to by verze 1.20 dělat neměla, je docela nová. Já se teda nepřipojuju k netu a pořád jedu na starým patchi 1.318, kterej aktualizuje na verzi 1.0X, nevím přesně. Napsat přesně co to hlásí by to chtělo.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod martin.101 v úte srp 11, 2009 12:47 pm

Chtělo by to ovládací prvky to mi to napsalo u the sims 2 pets a u hooked on.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
Uživatelský avatar
martin.101
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: úte črc 14, 2009 2:54 pm
Model telefonu: N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte srp 11, 2009 12:48 pm

:shock: Nepobírám, tuhle hlášku jsem nikdy neslyšel. Nic o ovládacích prvcích. To je znění původní hlášky? Nebo je to tvůj překlad z angličtiny?
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod martin.101 v úte srp 11, 2009 1:05 pm

Překlad z angličtiny a původní hláška zní: "You need the latest N-Gage application to run this game. Download now" A můj telefon není mezi podporovanými tak jsem zkusil aspoň verzi na Nokii N95 Downloaduju a nic nic se nezmění a zase ta stejná hláška.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
Uživatelský avatar
martin.101
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: úte črc 14, 2009 2:54 pm
Model telefonu: N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte srp 11, 2009 7:31 pm

To znamená, že potřebuješ nejnovější N-gage aplikaci. Zkus tu verzi co je tady, pro oficiálně nepodporované telefony. Měla by fungovat, je z ipmartu.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod martin.101 v stř srp 12, 2009 5:18 pm

Tu jsem zkoušel. Nainstaloval jsem N-Gage fixe.sisx secmana všechno pro můj telefon kromě N-gage Installer.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
Uživatelský avatar
martin.101
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: úte črc 14, 2009 2:54 pm
Model telefonu: N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod KillDevill v úte srp 18, 2009 8:24 am

Prosím stáhnul jsem si tady Resident Evil a Metal gear solid,ale oboje archivy po mě chtějí heslo? Jaké je? Jo a když tam dám jakoukoli jinou hru tak mi to napíše PREPARING INSTALLATION a najednou vyskočí hláška že si mám stáhnou novější verzi N-Gage... pomůže někdo? Ta verze 1.20 co je tady mi nešla na N73 nainstalovat tak jsem si nainstaloval tu verzi z předchozího tématu....
KillDevill
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 17, 2008 9:04 pm

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte srp 18, 2009 10:33 am

Je teda možný, že na N73 nová verze 1.20 už nefunguje, to možný je. Já používám pořád starou 1.03 nebo kolik, což je pomocí patche 1381... A tyhle hlášky mě vůbec netrápěj (na N73), takže vážně nevím, co s tím děláte pánové. Ještě sem přidám původní stařičkou n-gage aplikaci pro ty nejstarší telefony i s patchem.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod KillDevill v úte srp 18, 2009 10:59 am

a jaké je prosím to heslo pro ty hry co tady jsou v tomhle tématu ke stažení? :)
KillDevill
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 17, 2008 9:04 pm

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Xnovic v úte srp 18, 2009 11:11 pm

Já vůl...
Dík
Doplněno... :wink:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Uživatelský avatar
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 641
Registrován: pon dub 02, 2007 4:16 pm
Bydliště: Plzeň (Beer city)
Model telefonu: ASUS P750

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Animal v stř srp 19, 2009 11:41 am

Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.sk/stahni/81820/N-gage_Inst._patch.rar_5.53MB.html
..... Toto je ten instaler aj s patchom...Pred chvilou som tento funkcny N-gage instaler aj s hrami odinstaloval...len tak pre skusku...a nainstaloval opat aby som zistil jeho funkcnost...funguje na N73 bezproblemov...hned za tym nainstaloval hru ONE...tiez funkcne,ziadny trial...otazka asi 6 minut....
Naposledy upravil Xnovic dne stř srp 19, 2009 11:46 am, celkově upraveno 1
Důvod: Link do CODE
Animal
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned srp 09, 2009 9:30 am
Model telefonu: Nokia E61i ,2Gb,QuickHackKit

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř srp 19, 2009 9:25 pm

Od uživatele drmarfy doplněno potvrzení o funkčnosti Xnovicova návodu i na N96. Děkujeme :)

Animal: Jo, taky ho používám. Máš pravdu.

Jakýkoliv další poznatky jsou vítány.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod IMP v stř zář 09, 2009 6:48 pm

Ahoj potřebuju poradit jak sprovoznit V 1.2.1511 fungujou mi jen verze 1.10 a níž :( :( u ostatních nevidím ikonku.
Uživatelský avatar
IMP
Game Moderátor
Game Moderátor
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv úno 26, 2009 12:16 pm
Bydliště: http://www.youtube.com/SymbianManCZ
Model telefonu: Nokia N95 8GB + Nokia N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Backup v čtv zář 10, 2009 5:32 pm

Potřeboval bych poradit s jedním problémem.
Mám nokii E50 a dal jsem si na ní n-gage(build 1381), ale když spusim hru, nefunguje mi u ní obraz. Klávesy i zvuk funguje, jen obraz ne. Když ale podržim menu(interní taskman), tak uvidím toho taskmana a na pozadí obraz tý hry.
Dík za každou radu :?
Backup
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 06, 2009 2:43 pm

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod .:Generic:. v čtv zář 10, 2009 5:51 pm

Pokoušet se rozjet N-Gage hry na E50 se dá přirovnat pokusu o poražení Integry na 1/4 míle s Feldou...kolik Ti zbyde RAM, po spuštění?
Uživatelský avatar
.:Generic:.
Expert fóra
Expert fóra
 
Příspěvky: 1448
Registrován: sob lis 10, 2007 9:53 pm
Bydliště: ブルノ
Model telefonu: Galaxy SII

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Backup v čtv zář 10, 2009 7:02 pm

.:Generic:. píše:...kolik Ti zbyde RAM, po spuštění?

1,6 MB :lol :lol

takže to mám asi vzdát, co? :D
Backup
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 06, 2009 2:43 pm

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod AngelDied v pát zář 11, 2009 10:07 pm

ne asi ale určitě :lol: :lol:
AngelDied
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát úno 06, 2009 9:54 am
Bydliště: Konice 79852

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob zář 12, 2009 10:28 am

Doporučím pár kroků, který by mohly na E50 pomoc.
1. si stáhni utilitku Killme, která ukončí nepotřebný procesy
2. Na telefonu si vypni pohotovostní režim, žere to ramku. N-gage aplikaci si přiřaď k nějaký zkratkový klávese na joysticku, stejně tak aplikaci killme
3. Zrestartuj telefon
4. Po restartu spusť aplikaci killme, zkratkou, nelez do menu, to je taky ramkožrout. V killme ukonči nepotřebné procesy (volby - kill all)
5. Spusť n-gage aplikaci a potom hraj

Jestli to po tomhle postupu už pojede, tak je problém v ramce. Pokud to s tímhle postupem nepojede, tak je problém v E50, ale spíš v customizaci než v hardwaru. Taky by se hodilo uvíst, ze kdy je tvůj firmware a jeho číslo. Ale ten pětibodovej postup by ti měl vymáčknout slušnejch 20MB ramky po startu, a to je na n-gage úplnej dostatek (kromě fify) :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod martin.101 v sob zář 19, 2009 8:08 pm

Mám problém dám hru na E:n-gage a v n-gage klientovi se mi nic neobjeví.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
Uživatelský avatar
martin.101
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: úte črc 14, 2009 2:54 pm
Model telefonu: N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob zář 19, 2009 9:29 pm

rozbalenou hru, ve formátu n-gage? Nebo je to ještě exe z PC. Musí to bej ve formátu "název hry.ngage" a v E:\n-gage a potom to musí jít, není možná
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod martin.101 v ned zář 20, 2009 12:59 pm

Ano rozbalenou s .exe soubory nemám problém. Takže dám v Nokia PC Suite "Sem přetáhněte obsah",přetáhnu ten soubor na ten nápis, zeptá se to "Chcete nainstalovat soubor aplikace N-gage" dám ano přetáhne se to pak se podívám do N-gage a nic není to tam ani v oparu tak co mám dělat ?

ps.Nemáte někdo ten Resident evil Degeneration v .exe abych to mohl stáhnout.

EDIT:Mám to zkusil jsem to tam nakopírovat přes správce souborů a povedlo se jsem šťasnej jako blecha.
Web:Můj web stačí kliknout sem
Když nevíte kam napsat příspěvek tak to napište do Hovadin http://www.forum.n73.eu/viewtopic.php?f=9&t=10330&start=60
Nokia 6230 -> Nokia N73 -> Sony Erricson Xperia X10 Mini Pro
Uživatelský avatar
martin.101
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: úte črc 14, 2009 2:54 pm
Model telefonu: N73

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon zář 21, 2009 10:48 am

Vidíš, to bude asi novou verzí Nokia PC suite. Já mám ještě super starou z dob, kdy n-gage nebylo, takže tohle na mě ani nezkoušela :)

EDIT: Tak jsem tuhle zkušenost doplnil i přímo do návodu, aby to nemátlo další lidi. Díky za zkušenost :)

Jinak jsem odstavil původní verzi návodu, a tenhle už jede naplno. Pokud by byly nějaký dotazy, připomínky, dejte vědět :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Zelych v úte zář 22, 2009 11:41 pm

Dr. Nebolí to píše:
OS 9.3 telefony, N79, N85, 6220c, Samsung innov8 etc

V současné době nám není znám způsob, jak hry na nových telefonech s FP2 n-gage hry zprovoznit. Při testování na 6220c fw. 3.23 se podařilo přístroj úspěšně hacknout přes HelloOX 1.03, stejně tak nainstalovat vyléčenou verzi N-gage klienta (bez ekern-3 erroru fungovala pouze verze 1.01 (patch 1281)) i samotné hry. Ale ve chvíli, kdy došlo na omezení trialem, vyléčené hry od BinPDA záhadně spadly s ekern-3 errorem, namísto původního ukončení s tabulkou "please, purchase the game" u oficiálních her v trial režimu. Nijak se tento problém nepodařilo vyřešit (těžko zpočítat, kolik "zaručených postupů" jsme vyzkoušeli). Vaše případné poznatky z praxe tak budou vítány. Ale v takovém případě prosím řádně ozkoušejte, zda hry nespadnou v době omezení původním trialem. Už to, že se vám hra spustí nic neznamená, to se nám spustila taky.

Zda hry fungují správně alespoň při zakoupení jsme netestovali. Teoreticky by měly, ale nedáváme na to žádnou záruku, je to čistě domněnka.

Přejeme hodně štěstí
_____________________________________________________________________________________________


Hlásím úspěšné zprovoznění N-Gage her na 6220 Clasic FW 5.15 :radost
Odzkoušeno na oficialnim trialu Asphalt 4, kdy po 40 vteřinach trialu vyskočí regulerní dotaz na koupi plné verze, a na vyléčené verzi Bounce a Asphaltu3 - žádný trial pruh, úspěšně odehrán první level a možnost postupu do dalšího, bez jakýchkoli errorů!
Návod jsem našel nedaleko na ForuNO, kde ho uvedl Yossi. (zde uvedené uploady jsou moje)
Ještě jsem si jeho návod trochu zjednodušil. Zde je moje verze:

1. Potřeba mít hacklý telefon pro pčístup do C:\Private
2. Nainstalovat N-Gage klienta (1. klient, 2. patch - ale u něj si nejsem uplně jist, ze mi proběhl)
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/70974/N-Gage_FP2.zip_8.86MB.html

3. Stáhnot soubory, které příjdou do C:\Private
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/10382/2Cprivate.zip_9.17KB.html

4. Zpřístupnit systemové složky pomocí ROM patcheru.
5. Zkopírovat 4 soubory (20001079.txt NE!) do C:\private\20007b38
6. Soubor 20001079.txt do c:\private\10202be9\
7. Teď už můžete vypnout přístup do systemových složek a začít instalovat hry (já je instaloval v telefonu nakopírováním do E:\n-gage)
LG 4X HD & Nokia N900
Uživatelský avatar
Zelych
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 228
Registrován: pát úno 29, 2008 11:57 am
Model telefonu: LG 4X HD & Nokia N900

Re: Nový N-gage návod, beta v. 1.0

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř zář 23, 2009 9:54 am

Dřív jsem ho zkuošel na Hooked on, a výsledek je popsanej v prvním příspěvku. Každopádně, pokud se prokáže, že skutečně funguje, třeba jen na některý hry, tak ho do prvního příspěvku samozřejmě přidám. Děkujeme za upozornění :)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Uživatelský avatar
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 4452
Registrován: úte dub 10, 2007 5:28 pm
Bydliště: Pardubice
Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Další

Zpět na N-GAGE hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron