Asphalt 3 - Street Rules

Kategorie pouze pro N-GAGE hry

Moderátor: Game Moderátor

Asphalt 3 - Street Rules

Příspěvekod hanni v úte pro 30, 2008 12:02 pm

Obrázek

Asphalt 3: Street Rules Burn up the asphalt and reign over underground racing!

Asphalt 3: Street Rules is rocketing onto your mobile device! The third installment of the most famous mobile phone racing game throws you right into the heart of the underground racing world. Take the wheel of your dream car or bike and make a name for yourself at the four corners of the world in amazing 3D surroundings. Force your opponents off the road and avoid the police roadblocks to attract TV helicopters filming your exploits live!

Features:
* The third installment of the most famous mobile racing game in full 3D!
* A plunge into the heart of the world of underground racing thanks to 3D graphics unrivaled by any other mobile game
* Ultimately spectacular driving: master the drifts, send your opponents crashing into the surroundings, make the police eat your dust and make the TV helicopters show up
* Incredible variety: 14 different road layouts located in seven cities around the world, 9 cars and 3 motorcycles straight out of the catalogs of the most famous manufacturers

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Genre: Racing/driving
Player: 1
Developer: Gameloft
Publisher: Gameloft
Release Date: 02/04/2008

Obrázek

Hra pro starší verze n-gage klienta, než je 1.20
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/19495/nge_a3sr.rar_11.77MB.html

Hra pro verzi n-gage klienta 1.20 a novější
:arrow: Nejprve nainstalujte oficiální demo hry (je v balíčku níž), a na to nainstalujte fix (rovněž v balíčku)
Kód: Vybrat vše
http://data.edisk.cz/stahni/06036/ASPHALT_3_STREET_RULES__FOR_N-GAGE_V1.20_AND_HIGHER_VERSION_.rar_23.11MB.html
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod hanni v stř pro 31, 2008 2:54 pm

ArmyPark píše:Mam takovej mensi problem, kdyz zapnu Asphalt 3D rules, tak to vypada jako kdyby se to spoustelo ale po chvili se to vrati zase na uvodni obrazovku N-gage...vsechno mam podle navodu a bez problemu :?

Maikl píše:Nejspíš už to tu někde je,máš nedostatek ramky ke spuštění hry,resetni mobil nebo vypni a zapni a pojedetito :wink:
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Re: Asphalt 3 - Street Rules

Příspěvekod square v sob led 17, 2009 9:40 am

vypnout a zapnout mi vždycky pomohlo a potom už to frčelo normalně a je to dobrá hra někdy i těžká xD
square
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod vodafone22 v stř říj 07, 2009 2:08 pm

ahoj tohle je už několikátá n-gage hra kterou mám ale ještě mě žádná nešla,dal jsem tam n-gage pak fix.sis a nejde to spustit CITACE-Close some applications and retry starting the game (error -1000002) pls help dík :cry:
Používám jen kvalitu.......kvalita to je NOKIA:D I LOVE NOKIA

Obrázek

Obrázek
vodafone22
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: nokia 6730 classic

Příspěvekod Dr. Nebolí to v stř říj 07, 2009 2:11 pm

To je hláška, jako když nemáš ramku, což bys musel bejt orpavdu expert, abys ji na 6730 vyčerpal. Spíš je to prostě 9.3 Systémem. Na tom to blbne všeobecně, bohužel. Nezbejvá než zkoušet a kombinovat postupy s chabou šancí na úspěch
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod vodafone22 v čtv říj 08, 2009 1:33 pm

jak jsem to tam dal tak to spadlo pak jsem restartoval mobil a zapnul a v pohodě se načetla,pak jsem ji vypnul chtěl jsem to zapnout znova ale už se zase nenačetla ani další restart nepomohl :(
Používám jen kvalitu.......kvalita to je NOKIA:D I LOVE NOKIA

Obrázek

Obrázek
vodafone22
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: nokia 6730 classic

Zpět na N-GAGE hry