Midnight Pool

Kategorie pouze pro N-GAGE hry

Moderátor: Game Moderátor

Midnight Pool

Příspěvekod hanni v úte pro 30, 2008 12:17 pm

Obrázek

Rack 'em, cr*ck 'em, & sink a few solids in 3D!

Gameloft takes mobile billiards to the next level with tons of personality, atmosphere, fun, and satisfying pool table physics including realistic spin and jump effects. With the game's amazing 3D graphics, you can view the table from any angle and zoom in and out to focus on your shot or see the layout of the table. Drop in for a game at any one of eight colorful 3D bars and play against seven entertaining opponents, each with their own story and attitude. Play US 8-ball, 9-ball or UK 8-ball.

Features:
* The friendly, feisty atmosphere of seven American pool bars, each with a sonore atmosphere
* A great pool game offering three sets of rules -- 8-ball US, 8-ball UK, an d 9-ball -- in addition to the special shots option like massé shots and jump shots to perform real trick shots.
* Seven available characters (five to unlock), with original personalities, none of whom is at a loss for words! Tables and cues can be customized as you advance through the game.
* Numerous game modes: Instant Play, Arcade Mode, Story Mode, Challenge and Score Sending.
* Hyper-realistic graphics and intuitive gameplay in an integral 3D universe, making this a great pool simulation game for mobile phones!

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Obrázek

Kód: Vybrat vše
http://www.mediafire.com/?ixvovhxeda3

http://www.ziddu.com/download/4320112/Midnight_Pool_3D_v1.2.4.ngage.zip.html

.n-gage subor:

http://www.4shared.com/file/uuvBwqze/Midnight_Pool.html
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod hanni v stř pro 31, 2008 2:52 pm

radekCZ píše:Mám dotaz ohledně MidnightPool. Já nemám na své nokii net a když to spustím tam si vyberu jazyk a potom tam furt mám jen connecting.Není tahle hra jen online?

Dr. Nebolí to píše:To tedy není :wink: Mně to žádný connecting nepíše, to by mě zrujnovalo :lol:

racelando píše:Mě to taky psalo connecting a nešlo se toho zbavit tak jsem to smazal. Nejde to nějak obejít?

Dr. Nebolí to píše:Já fakt nevím, prostě sem to normálně zapnul a naběhlo to, jak má. Ten od BinPDA, co je tu o pár řádků výš :wink:
Jinak, je to lehce trhaný a nic moc. Můžu potvrdit, že Virtual pool mobile je mnohem lepší :wink:

Aici píše:Jde to obejít. Ptáte se jak? Inu: stačí dát v mobilu profil offline, zapnout hru, chvilku hrát a nakonec vypnout. Pak si dejte profil normální a můžete už v klidu hrát.
hanni
Moderátor
Moderátor

Re: Midnight Pool

Příspěvekod hanni v pát říj 02, 2009 10:08 am

Neodporucam instalovat do novsich telefonov OS 9.3 s N-Gage 1.4...tato hra uplne znefunkcni N-Gage, ani sa nespusti, je nutne odinstalovat cez spravcu aplikacii.
hanni
Moderátor
Moderátor

Zpět na N-GAGE hry