Pro Series Golf

Kategorie pouze pro N-GAGE hry

Moderátor: Game Moderátor

Pro Series Golf

Příspěvekod hanni v úte pro 30, 2008 12:18 pm

Obrázek

REAL GOLF. REAL RIVALRY

Pro Series Golf is an addictive combination of accessible gameplay blended with the emotive rivalry of competitive golf. Going beneath the surface of typical golf simulations, it exposes the heart of this elite sport -- deep-seated rivalry and the drive to be the best!

It's a game experience built on pure competition allowing you to take on your golfing rivals anytime and anywhere. Whether you're working your way to the top of the single-player rankings or challenging your friends online, it's golf on your terms.

Features:
* Take on your golfing rivals anytime and anywhere, whether you're working your way to the top of the single-player rankings or challenging your friends online.
* Grow and track your progression as you become the greatest clubhouse pro of all time
* 3D golf environments deliver realistic in-game physics
* Challenge 1 to 4 players in online golfing showdowns, tournaments, and competitions to prove who's best
* Features six of the world’s best golfers, including Colin Montgomerie, Sergio García, Retief Goosen, K.J. Choi, and Annika Sörenstam
* Play on four authentic championship courses from around the world as well as two unique fantasy courses

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Genre: Sports
Players: 1-4
Developer: Mineshaft
Publisher: Nokia
Rating: Pending
Release Date: TBA

Obrázek

Kód: Vybrat vše
http://www.mediafire.com/?4rdr0ywfwol

http://rapidshare.com/files/133837657/Mineshaft.Pro.Series.Golf.v1.39.N-GAGE.SymbianOS9.1.Crckd.Repack-BiNPDA.rar

*.n-gage subor:
http://uloz.to/629344/proseriesgolf-repacked-binpda.n-gage
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod hanni v stř pro 31, 2008 3:07 pm

bexxx píše:takže problém s padajícím golfem. Na IPMartu se objevila repacnutá verze a tak jsem ji vyzkoušel. Přišel jsem na to, že mi ale dělá uplně to samý jako první a to že padá buď s chybou Error KERN-EXEC a nebo USER 44 ERROR. tak jsem se naštval a jelikož jsem měl telefon i dost zadělaný softwarem tak jsem formátoval a přehrál firmware. Jen přehrál, neaktualizoval - mám nejnovější. Potom jsem začal dávat gamesy zpět. Přiznám se jsem na třičtvrtiny legální uživatel NGAGE ale golf pořídím až tento měsíc a zatím pařim cra*klou verzi. Mno abych se dostal k jádru. Jelikož když vyšel tak jsem si frknul oficiální trial do founu na zkoušku a tam si myslím že je zakopaný problém. Jelikož něco zůstane z toho trialu ve founu a pak padá ta cr*cká. Důkazem toho je že ted mi druhá verze chodí i v kariéře bez sebemenšího problému. vyzkoušejte také a podělte se. Mě to fakt funguje na 100%.

w.i.n.k.i píše:Bohužel ta přepackovaná verze co jsem stáhl z rapidshare.com také nefunguje a při kariéře spadne (mam N73).

Cocan píše:Já můžu bohužel jenom potvrdit slova w.i.n.k.iho

bexxx píše:Ano nefunguje ale vlastne funguje. Nefunguje jestliže jste měli nainstalovanou trial nebo predeslou cracnutou verzi golfu!!!!! zanechávají nějaké soubory v systému, které donutí tu hru spadnout!!!!! proto říkám hard reset a rovvnou šoupnout repack verzi a vše jede jak má u mne jsem ověřil a jde mi uplně super i kariéra! před tím ani prd. Takže jestli ho chcete je potřeba vyčistit system resetem nebo přehrátím firmwaru a vše si nafrkati znova. Na IP martu se to řeší. Někdo tam odkazuje na soubory které je treba smáznout a pak to někomu fičí. Ale tohle je zaručená cesta. Tak tu jen nebrečte a snažte se také pátrat:-)

Muti píše:GOLF - Má zkušenost - komplet reinstal systému, nová instalace té druhé verze golfu a kariéra jede, ale jen částečně: na poprvé spadla hned na druhý pokus se rozjela (plynule, vše ok.) Po ukončení prvního kola a pokračování dál v kariéře opět spadla, asi 3x, na počtvrté jsem zkusil starou fintu z.Hooked.on.Creatures.of.the.Deep, když padalo to demo.--zběsile jsem mačkal jojstick ...a světe div se, ono to naběhlo. Odehrál jsem opět celé kolo bez problémů. Ale při pokračování do dalšího kola už jen padá a padá, zhruba v půli nahrávání další hry.
Teď by mě zajímalo, jestli by mi to nedělala na mé N73 i oficiálně koupená hra. A chtěl bych se zeptat, jakou cestou ji oficiálně a nejjednodušeji koupit.

bexxx píše:Není to tak docela pravda. Hru sice zakoupíte alespoň u mě to na N73 tak bylo. Ale hra spadne při ověření licence s errorem. Já jsem si zakoupil hned ze začátku tři hry a dvě z prvních tedy Asphalt a Kappa base šli aktivovat ale třetí System Rush mi hodil tuto hlášku - ověření klíče se nezdařilo!. Přišel mi normálně email o koupi ale hra při zadání klíče zase padla při ověření. Řešil jsem tenhle problem a všude fuck off - tedy nemáte podporované zařízení. Takže nejde a po druhé kdy jsem aktualizoval firmware už nešli aktivovat ani ty první. Navíc po zadání 10x mi klíč napsal - litujeme ale vyčerpal jste množství pokusů o zadání klíče a váš klíč je neplatný. Řešil jsem to z koupí N95 8GB. Psal na nokii, že mám nový telefon a klíč, že se mi zablokoval, poslal jim informace ale nic nevyřešily. Kód spadne po deseti nezdařených aktivacích do nepoužitelných a jediná cesta je koupit si novej.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Zpět na N-GAGE hry