Worms World Party

Kategorie pouze pro N-GAGE hry

Moderátor: Game Moderátor

Worms World Party

Příspěvekod Maikl v sob dub 25, 2009 3:16 pm

Obrázek

The world’s wackiest, most addictive and enjoyable game hits N-Gage! Habit-forming multiplayer match-ups, a myriad of game options, over 20+ weapons, and globally appealing humor will keep you coming back for more. Do you want to get your hands dirty in a quick firefight or exercise your generalship in a long, thought-out Wormfest? The control is in your hands. Why? Because worms don’t have hands.

Features
Multiplayer Mode: Online
Number of players: 1-4
N-Gage Arena: Multiplayer gaming

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Genre: Strategy
Developer: Codeglue
Publisher: THQ Wireless
Release Date: 07/04/2009

Obrázek

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/225596934/Team15.Worms.v1.00.N-GAGE.SymbianOS9.1.-BiNPDA.rar

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/16012/Team15.Worms.v1.00.N-GAGE.SymbianOS9.1.-BiNPDA.rar_4.52MB.html

http://www.mediafire.com/?ktm1oztdbmm
Obrázek
Maikl
GamesUploader
GamesUploader

Model telefonu: Nokia N900

Re: Worms world party

Příspěvekod Dr. Nebolí to v ned dub 26, 2009 12:35 am

Tak oni jsou kluci zase zpátky ve hře, hurá :D Dobrá práce :)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod stefan v ned dub 26, 2009 11:57 am

Tak to sa mi nechce veriť že BiNPDA je späť. :radost
Nokia 5110 -> Alcatel OT 311 -> Nokia 3510i -> Nokia 3650 -> Nokia N-Gage -> Nokia 6600 -> Nokia N73 -> Nokia N95
stefan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Huny v ned dub 26, 2009 12:10 pm

Ták fajn :) Moc jsem endoufal, že BinPDA znova začnou cr*ckovat .) Mazec překvapení , a ve hře mě nejvíc dostal osel, horší jak bananky :D jen se mi zdá že zvuk je tam nějakej pomalejší, nevim no, ale i tak parada .)
Siemens M65 ► Nokia N73 ► Nokia N95 8GB Warm Black

Obrázek
Huny
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8GB

Příspěvekod AngelDied v úte dub 28, 2009 9:21 am

Konečně....Hurá....Nemohu se dočkat Age of Empires III :radost :radost
AngelDied
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Zdenek444 v úte dub 28, 2009 12:05 pm

Je to sice udělané o něco líp a než symbianová verze, ale ovládání mě teda zklamalo. Čekal jsem, že to bude vymyšlené víc šikovně, než u sis verze - tam čtyřkou je menu zbraní, takže číslama se dá hýbat jen doprava a přepínání mezi wormy jsem si tam doteď nezapamatoval, ale tady je to o dost horší - na číselnou klávesnici se úplně zapomnělo, vše se musí dělat přes menu, kde ale zdaleka není všechno (třeba to přepínání), v Options u nastavení ovládání se dá akorát prohazovat funkce pravého tlačítka a jakéhosi Gaming Key A a B, které jsem zatím neobjevil, takže pokud chci skočit, tak musím stopnout hru a v nastavení změnit funkci Right soft key z menu na jump a pak to zas dát nazpátek... Mohl by mi někdo vysvětlit, co dělám špatně :?:
Naposledy upravil Zdenek444 dne úte dub 28, 2009 3:33 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod Huny v úte dub 28, 2009 2:42 pm

Mě se to ovladani zdá vpohodce. Jo na AOE III , to nevim jestli se máš na co těšit. Podle screenu co sem viděl to bude předělana javovka, ale nechci to zakřiknout, třeba to bude lepší než to vypadá. Nechme se překvapit :D
Siemens M65 ► Nokia N73 ► Nokia N95 8GB Warm Black

Obrázek
Huny
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N95 8GB

Příspěvekod gogo v stř dub 29, 2009 8:53 am

jsou tam celekm tezky ukoly na body vubec se mi to nedari udelat :-(
Vyhraj quick game - 100 points - to mam
Hraj online - 100 points - to mam
žadný worms nezemře - 100 points - tak to v zadnym pripade nedavam
vyhraj bez toho byt zasazen - 250 points - tak to je jeste horsi nez to predchozi
zabij 2 wormse najednou - 150 points - to semi povedlo po nekolika hrach
zabij 3 wormse najednou - 300 points - tak to se mi jeste nepovdle nikdy nejsou tri u sebe a kdyz si je tam tak nastrazim tak stejne dalsi kolo hraji oni a bud utecou nebo me dodelaj
nemate nekdo nejaky figle jak ty ukoly udelat? me se to zda celekm tezky tak by se mi pohila nejaka vypomoc :pivo
gogo
SerialRipLoader
SerialRipLoader

Model telefonu: Nokia N73

Příspěvekod AngelDied v stř dub 29, 2009 6:05 pm

možná se domluvit a nahrát to spolu :radost , mám ty samé ako ty ale další se mi nedaří udělat :(
AngelDied
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv dub 30, 2009 8:42 pm

Tak pro mě jsou Worms2 víceméně zklamáním. Oproti Symbianový verzi jsou vylepšený zvuky, grafická stránka jenom nepatrně, hlavně co se týče textur na pozadí. Fajn věc je pár novejch motivů, např. s menší gravitací. Přibyla 1 nová zbraň, za to jich slušná kupa ubyla. Palec dolů. Ovládání v původních Symbianových wormech bylo náhodou dobrý. Ze začátku horší na zapamatování, ale po 20 minutách prostě člověk uměl všechno zpaměti, a šlo dělat všechno okamžitě. Za to tady chodit na všechno přes menu je vysloveně jak pro impotenty :evil: Já se zbavím Nokia menu, a oni mi ho vnutěj ve wormsech :lol: Chtě nechtě, Worms 2 jsou propadák jak má bejt. Když hru srovnáme s původníma Worms pro N-gage 1, tak se mi ve finále ty starší líběj přeci jen o něco víc. To je sice subjektivní názor, ale co se odpustit už prostě nedá - srovnáváme to s hrou z roku 2004. Kdo najde ve hře tak propastný vylepšení, jako je propastnej rozdíl 5 let, tak je opravdu borec 8)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Xnovic v pát kvě 01, 2009 9:27 am

Přesně !!! Na 100% souhlasím s doktorem...!! Abych pravdu řek, radši si zapnu původní wormsy, i přes absenci textur na pozadí...!!Ty n-gage jsou děsně neohrabaný...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod stefan v čtv kvě 07, 2009 3:34 pm

No tak mne sa podarilo tých 3 zabiť naraz. Som si dal vlastnú hru pridal toho osla a akurát som začínal a dal som si malý ostrov a boli pri sebe tak som ich zabil bez toho aby oni mne čo len trocha života zobrali ale dostal som iba body za zabytie 3 naraz.
Nokia 5110 -> Alcatel OT 311 -> Nokia 3510i -> Nokia 3650 -> Nokia N-Gage -> Nokia 6600 -> Nokia N73 -> Nokia N95
stefan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Andromeda v úte pro 22, 2009 4:30 pm

Zdenek444 píše:Je to sice udělané o něco líp a než symbianová verze, ale ovládání mě teda zklamalo. Čekal jsem, že to bude vymyšlené víc šikovně, než u sis verze - tam čtyřkou je menu zbraní, takže číslama se dá hýbat jen doprava a přepínání mezi wormy jsem si tam doteď nezapamatoval, ale tady je to o dost horší - na číselnou klávesnici se úplně zapomnělo, vše se musí dělat přes menu, kde ale zdaleka není všechno (třeba to přepínání), v Options u nastavení ovládání se dá akorát prohazovat funkce pravého tlačítka a jakéhosi Gaming Key A a B, které jsem zatím neobjevil, takže pokud chci skočit, tak musím stopnout hru a v nastavení změnit funkci Right soft key z menu na jump a pak to zas dát nazpátek... Mohl by mi někdo vysvětlit, co dělám špatně :?:

presne tet se stim taky potim.
v te hre neni hudba?nebo se mi to nejak pomrvilo,idou mi jen zvuky.
jak gogo psal za co dostanu ty body,tak kde to najdu napsany u teh her?neebo na strankach?
Andromeda
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95 8GB FW 30.0.018

Zpět na N-GAGE hry