Konkurz na nové moderátory

Dotazy na autory, nebo k těmto stránkám

Příspěvekod Plexxak v úte led 16, 2007 7:15 pm

No sam by som moderatorom byt nechcel, kedze je to fakt praca navyse a to neni nic pre mna :D ;) ... dufam pani, ze forum budete viest a usmernovat zodpovedne, ze nebude zneuzivat svojho postavenia a vyvysovat sa nad ostatnych a podobne, gratulujem :) ...
Nokia N85-Black is brilliant
Plexxak
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Sir Sprice v ned bře 16, 2008 1:52 pm

Tak se chci zeptat, jestli by byla nějáká možnost stát se moderátorem, jak jsem již tady psal mobilní technologie je můj velký a již letitý koníček a mít možnost podílet se na rozvoji svého oblíbeného fóra bych jen uvítal. A když člověku někdo dá vyšší zodpovědnost, pak se ten dotyčný stará o vyšší výkon :-) děkuji za zvážení nabídky (Původně jsem chtěl zažádat až tak za půl roku, pač si připadám svým datem vzniku za nováčka :-D nicméně opak je pravdou :-) )

EDIT: Občas když se opravdu nudím, tak si tady čtu celý fórum, takže to už bych měl zmáknutý 8-)

to nemamnic: "není o co stát" - tady nejde o to, jestli člověk z toho něco má, já to chci dělat pro lidi a pro toto fórum a protože je to můj koníček, né pro to, abych ""z toho něco měl" a rovněž se neptám, jestli je potřeba nových moderátorů či jestlli by se někdo jinej hodil více, ale co osobně já pro to můůžu udělat, pač bych tuto f-ci vykonával svědomitě a rád 8-)
Naposledy upravil Sir Sprice dne ned bře 16, 2008 2:46 pm, celkově upraveno 2
Sir Sprice
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod nemamnic v ned bře 16, 2008 2:12 pm

Já myslím že to tady kluci zvládají dobře a není třeba další moderátoror. Protože ses zatím moc neprojevoval tak se dá těžko posoudit jestli bys byl dobrej nebo ne a čistě teoreticky - já bych tu viděl jiné kandidáty (nic proti tobě, spíš naopak jak jsem viděl tvoje příspěvky ale jsou tu lidi který dokážu už trochu víc posoudit).
Ale podle toho jaký mám informace od jednoho z moderátororů tak není o co stát, aspoň já bych to dělat nechtěl. Sám to tady opravdu hodně sleduju i když nejčastějc nepřihlášenej, takže vidím jejich práci. Chce to spoustu času a hlavně pevný nervy :D.
Microsoft má majoritní podíl na trhu nových desktopových PC. Toto je chyba, pro jejíž opravu je vytvořeno Ubuntu.
nemamnic
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod lukas26 v ned bře 16, 2008 2:55 pm

Sir Sprice: moderátorů je momentálně dost, takže v nejbližší době nepočítáme s tím, že bysme někoho dalšího přibrali...a pokud by bylo třeba tak již máme vybrané lidi...nic proti tobě...

Doktor: je to přesně tak. Je nás akorát a další adepty máme. Každopádně nemusíš bejt moderátor, abys moh pro fórum udělat spoustu věcí. Usměrňovat nováčky, vyhledávat aplikace a hry, radit když víš...to vše dělat můžeš aniž bys byl moderátor. My defakto jenom děláme správu topiců a samozřejmě všechno výše popsaný, ale to dělá podstatně víc uživatelů a za to sem jim vděčnej :wink:
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

Předchozí

Zpět na O nás