Poděkování

Dotazy na autory, nebo k těmto stránkám

Příspěvekod Vampyrjan v pát čer 22, 2007 6:57 am

Když už jsem se zaregistroval , tak bych tímto chtěl vyseknout poklonu všem co to tady dirigují, zvlášť Lukáš26. Před púl rokem jsem nevěděl nic ,dnes jezdim dle navigace po evropě, take díky Vám. Pravdépodobně nejstarší z Vás.
Vampyrjan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Martuška v pát čer 22, 2007 8:07 am

I já musím vyseknout poklonu, všem kteří mají se mnou trpělivost a odpovídají na mé dotazy. Jsem úplná lama se symbiánem, ale i s prací s PC, takže je to pro mě těšší a na vše se ptám jak b.... než to pochopím. Fakt moc děkuji.
Martuška
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8, nokia 5800 a C6-01

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte črc 31, 2007 9:56 am

Rád bych se připojil k poděkování, všem, co tohle vytvořili a který se staraj za chod fóra. Je to bomba, že něco takovýho existuje. Bez toho bych si nepřehrál fw, necertifikoval, neměnil rozlišení u javy a neměl tolik programů a her...prostě je to bájo, takže díky moc kluci :)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod SpikeHARDcore v úte črc 31, 2007 10:05 am

Dr. Neboli to píše:Rád bych se připojil k poděkování, všem, co tohle vytvořili a který se staraj za chod fóra. Je to bomba, že něco takovýho existuje. Bez toho bych si nepřehrál fw, necertifikoval, neměnil rozlišení u javy a neměl tolik programů a her...prostě je to bájo, takže díky moc kluci :)
souhlasím a holky :lol: díky
SAMSUNG GALAXY NOTE
SpikeHARDcore
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Wolf v stř pro 26, 2007 9:46 pm

Sluší se, abych i já jako spokojený uživatel poděkoval adminům, moderátorům i uživatelům, nebýt tohoto fóra, tak bych využíval svoji novou N73 tolik co předchozí Nokii 2610 (volání a psaní sms). Už jsem stihl posklízet pár upozornění na porušování pravidel, ale chybami se člověk učí (až na to, že občas si moderátoři myslí, že jsme jasnovidci a víme přesně, co máme naťukat do vyhledávání, abychom dostali právě to, po čem jsme toužili, i když je to dost nespecifikovatelné, ale to je problém většiny větších fór).

Takže se při této příležitosti omlouvám a zároveň děkuji za existenci a obsah fóra :wink:
Nokia N73 Plum/Silver, 2GB SanDisk miniSD
Wolf
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73

Příspěvekod Potkan007 v čtv bře 06, 2008 5:54 pm

Taky skládám poklonu. N73 jsem dnes prodal, takze se mnou budou zase nove problemy co se tyce N82 :-)
Xiaomi Mi 9 128 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod lukas26 v čtv bře 06, 2008 6:28 pm

Potkan: no už se na tebe těším, bratře :D
lukas26
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: iPhone 4S 16GB

x

Příspěvekod nick182 v čtv bře 06, 2008 6:40 pm

tiez sa pripajam
N82
nick182
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82 Black

Příspěvekod cody v čtv bře 06, 2008 7:21 pm

Ano, všichni jste mi moc pomohli, super stránka, super lidi, co říci, baví mě to tu víc než PC hry :D
cody
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dr. Nebolí to v čtv bře 06, 2008 7:26 pm

Velký poděkování patří ukázněným uživatelům, kteří nespamují fórum a pomáhají řešit problémy, kterým sami rozumí. Všichni tady utváří fórum, těm kteří inteligentně, tak aby někomu pomohli, pobavili nebo udělali radost, patří největší díky :wink:
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Tuxx v čtv bře 06, 2008 9:23 pm

ja dakujem za to ze je to tu take, ze ked clovek nieco potrebuje a snazi sa, tak to najde :wink:
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod cardi v čtv bře 06, 2008 9:35 pm

ja bych chtel podekovat za to ze forum vubec existuje a tomu, kdo ho zalozil a velke dik MODERATORUM FORA,ze maji s nama vsema nervy :) Gl vsem :)
Nokia N5800XM fimware v.40.0.005

http://www.bonsai-dnes.cz
cardi
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 5800XM

Příspěvekod šulda v čtv bře 06, 2008 11:20 pm

Díky lidem kteří se jakkoli snaží pomáhat ale i těm co to potřebují protože bez nich by to nešlo. Mám prošlápých několik fór, ať už činně nebo ne ale tady sem si to oblíbil hned od začátku. Nedá se nikdo jmenovat (páč je tu spoustu skvělejch lidí) ale taky nejde nezmínit se o práci modu která je na skvělé úrovni. Toť vše a věřte že když sedím u compu tak nehrozí abych nenavštívil toto FÓRUM :pivo
Naposledy upravil šulda dne pát bře 07, 2008 12:16 am, celkově upraveno 2
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod Vlaďaz v pát bře 07, 2008 12:06 am

Sulda to řekl i za mně. Děkuji především moderátorům fóra, zkušenějším uživatelům, ale taky těm laikům, kteří tak neodbytně obtěžují. Těm proto, že alespoň vím, kudy cesta nevede a vyvaruji se tak jejich chyb. Větší DÍKY ale patří těm, kdo se zde dělí o své zkušenosti a ochotně pomáhají jiným. N73 je můj první Symbian a ze začátku jsem dost tvrdě narazil, už to nebylo to klasické Nokiacké menu. Nalezl jsem však toto skvělé fórum a překážky byly překonány a to dokonce BEZ dotazování- vše jsem našel. Změna PC, nový FW, dokonce mám i svůj certifikát, TT, a spoustu dalšího. A to mám N73 teprve dva měsíce. Takže vřelé DÍKY.
Vlaďaz
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73, N86, htc EVO 3D

Příspěvekod šulda v pát bře 07, 2008 12:17 am

Vlaďaz: To je na zápis do white list :!: PRVNÍ PŘÍSPĚVEK :!:
pardon 8) tohle nejde edit :idea:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod rkub@t v pát bře 07, 2008 12:38 am

I já bych rád smekl a poděkoval adminům a moderátorům za starost o chod stránek a taky všem uživatelům za aktivitu a příspěvky do tohoto bezkonkurenčního fóra . Bez Vás bych měl jen "mobil".

Díííííky... :wink:
.: N95 8GB warm black 20.0.016 :.
.: Omnia i900 DXHH1/DXHH1 :.
rkub@t
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dino Velvet v úte bře 11, 2008 10:37 pm

-Samozřejmě i mé díky patří tvůrcům tohoto webu, jinak bych asi nikdy nepoznal, co všechno se dá z N73ojky vymáčknout.

-Pak taky všem starším moderátorům, kteří musí mít mnohkdy moc moc pevné nervy (dříve i se mnou)

-A nakonec všem poctivým členům tohoto fóra, kteří, nám pomohájí udržet až skoro nevídanou přehlednost oproti ostatním fórům, třeba tím, že čtou pravidla a hledají a bloumají.....

BTW: díky partě paradních adminů a moderátorů, kteří na to tady dohlíží, si odvažuji říct, že jen málokdy narazím na tak přehledné a hlavně spořádáné fórum.

Díky kuci, jen tak dál
N 8 2 . C ZObrázek
Obrázek
Obrázek
Dino Velvet
MOVIΞ RIPPΞR
MOVIΞ RIPPΞR

Příspěvekod nemamnic v ned bře 16, 2008 8:04 am

Ahojte.
Už dlouho jsem to někam chtěl napsat, sleduju jak se to tady už nějakou dobu proměňuje a jsem moc mile překvapený.
Bez nadsázky tohle fórum považuju za nejlepší u nás v ČR/SR - chodím i na jiná známá fóra a myslím že jsou až daleko za tímhle. Tady se prostě dá najít skoro všechno - aktuální programy, skvěle vypracované návody, hry, výborný byl nápad s certifikáty (bohužel to po**** symbiansigned :( ), FAQ, Tipy a Triky.... Jsou tu opravdu rady k nezaplacení.
Vidím tu práci aktivních moderátorů (btw obdivuju taky jejich trpělivost) i některých více aktivních uživatelů a chtěl bych jim touhle cestou poděkovat.
Samozřejmě taky nesmím zapomenout na McLarena :wink:.
Takže: chlapi i holky - díky, máte můj respekt, díky, díky !

PS: taky se snažím přispět občas svou troškou do mlýna, ale až na jednu vyjímku byl vždycky někdo rychlejší :lol:.
Microsoft má majoritní podíl na trhu nových desktopových PC. Toto je chyba, pro jejíž opravu je vytvořeno Ubuntu.
nemamnic
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Dupi v čtv bře 20, 2008 2:09 pm

Konecne by som aj ja po roku a pol mohol napisat jedno velke DAKUJEM vsetkym, ktori mi zo zaciatku pomahali. Velmi som sa od vas naucil a jedna z najdolezitejsich veci bola precitat naprv cele forum a az potom sa pytat a nezakladat nove temy. Len niektori novacikovia to nevedia (velka cest vynimkach, ktori naozaj vedia ako sa na fore spravat).
Tiez by som tomuto foru chcel podakovat za spoznanie jednej velmi dolezitej osobky v mojom zivote, ktora pre mna znamena vsetko na svete.
THX to all a vela stastia v dalsom pokracovani.

PS: preto pisem tak "smutne", pretoze som presedlal na Windows Mobile a tak zistujem opat nieco nove :) . Takze N73 ide do suplika ako moj pamatny mobil, ktory si necham zaramovat :) .
HTC TyTN II (Kaiser) :) :) :) + N73 Silver/Black + 4.0735.3.0.2 + 2GB Kingston
Dupi
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Maťa v pon bře 24, 2008 6:49 pm

Tak ja vám ďakujem nápodobne ako Dupi. Konečne mám svoj vysnívaný HTC TyTN II ale pri N73 ostávam a to z toho dôvodu, lebo mám 2 sim karty a tak ju budem používať naďalej, aj keď pasívne. Ďakujem Vám za všetky rady, ktoré ste mi dali, ktoré si veľmi cením. Dúfam, že som aj ja niekomu trošku pomohla. :)

Ďakujem veľmi moc
Maťa
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod toxiczek v stř dub 23, 2008 7:26 pm

Tak i já bych chtěl poděkovat, díky vám sem se o symbianu dověděl spoustu nového a stal se ze mě jeho plnohodnotný uživatel. A zároveň bych se chtel také rozloučit, důvod je stejný jako u Dupiho a Maťy, HTC TyTN II Kaiser. Takže přeju tomuto foru a jeho uživatelům mnoho uspěchů, ať se daří!!!
Nokia N82, Firmware 30.0.019, SanDisk 4Gb, T-Mobile, Bav se, Internet +
;)
toxiczek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v čtv dub 24, 2008 5:56 am

:D pozeram,ze Kaiser je v kurze...mal som ho v ruke a vyse hodiny som sa snazil prist na chut "vindovz mobajl",ale nepodarilo sa. Aj ked Kaiser ponuka obrovske moznosti pre pracu s telefonom a jeho personifikaciu, ja osobne zostavam u Symbianu :wink:
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod Tuxx v čtv dub 24, 2008 9:04 am

presne to je moj nazor. Ja som sice Kaiser v ruke este nemal ale TyTN I som uz mal a tiez som tomu WM nevedel prist na chut.
Momentalne iPhone 4 16GB
''Když už člověk neví kudy kam, je načase otevřít manuál'' ™ by prokop
MacBook Pro 13''
Tuxx
Krotitel šelem

Model telefonu: iPhone 4 16GB

Příspěvekod ramonm v čtv dub 24, 2008 9:30 am

Jindy bych tenhle topic bral jako lezeni nekomu do zadku :D ,ale i ja musim podekovat. N73 je muj prvni Symbian telefon a tohle forum me hodne naucilo
Nokia N73 + 2GB SandDisk + GPS modul Evolve touchTraXX
ramonm
Uživatel
Uživatel

Dik moderatorum

Příspěvekod renek v úte črc 22, 2008 9:32 am

Chtel bych moc podekovat vsem dobrym moderatorum jako jsou hanni,prokop a dalsi kteri maji zasluhu na tom ze my obycejni uzivatele muzeme nabrat jejich zkusenosti a diky nimz je tohle forum jedno z nejkvalitnejsich.Dik
N8 Dark Grey, CFW Belle N8-FeReT v2.0-ofiko Obrázek
renek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v úte črc 22, 2008 3:26 pm

Dakujem za pochvalu :wink:

Apropo,toto si cital? :D

:arrow: http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=312
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod prokop v sob srp 02, 2008 5:44 pm

Uff, tohle mi uniklo...

Samozřejmě i já děkuju, pochvala potěší a dodá chuť do práce :wink: .

Děláme to pro vás rádi (já ještě radši zamykám a zapisuju na BL, vlastně v tom vidím jediný smysl svého působení tady :D )

Slibuju že než tu skončím tak pro tohle fórum budu dělat přinejhorším to co doposud.

Obrázek

PS: a co ti ostatní nevyjmenovaní :?: :o

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: Poděkování

Příspěvekod Zdenek444 v stř bře 04, 2009 3:38 pm

Myslím, že by to tu chtělo trochu oživit, tahle diskuze si to zaslouží :D. No, co říct... Tohle je můj stý příspěvek (aspoň podle počítadla), tak jsem si říkal, že by se hodilo, kdybych přispěl zrovna sem :) - Takže strašně moc dík všem moderátorům i ostatním lidem, co se tu o to starají a pomáhají :D ... Tohle je opravdu všestrané fórum, není prakticky třeba chodit někam jinam - je tu od věcí týkajících se přímo mobilů, přes filmy, bazar a třeba i diskuze o konci světa :lol: , prostě spousta věcí, a vše je kvalitně udělané a aktuální... Ještě jednou moc děkuji :radost
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Re: Poděkování

Příspěvekod Michael322 v pon bře 09, 2009 3:47 pm

také se připojuju k díkům už když jsem čekal na N73 tak jsem na toto forum chodim a nyni mi skvěle pomáhá seznam aplikací když něco opravdu potřebuji najdu to zde... za to děkuji hannimu :radost pamatuju si ještě Siemensmanii a moje problémy s c65 :lol:
    N-gage QD
    Nokia 5800
Michael322
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 5800-C6 pirated

Poděkování

Příspěvekod Emeritus v sob čer 06, 2009 1:37 pm

Děkuji tímto za ochotu a vstřícnost adminum prokopovi a suldovi.
Zaroven potvrzuji uspesne hacknuti Nokia E66 , FW 210.21.007 / 27-02-2009 / RM-343 / E66-1 (06)E66.
Jeste jednou diky.
Emeritus
Philips, N 3210, N 3310, N 6310i, N 6230i, N 6131, N E66 FW 300.21.012 Hacked
Emeritus
Nový uživatel
Nový uživatel

PředchozíDalší

Zpět na O nás