Poděkování

Dotazy na autory, nebo k těmto stránkám

Re: Poděkování

Příspěvekod Vlaďaz v ned čer 07, 2009 12:22 am

Chvála se každopádně cení, o tom žádná a jen tak dál. Ale je už tu na to založen link...viewtopic.php?f=2&t=312&start=30
Vlaďaz
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73, N86, htc EVO 3D

Příspěvekod prokop v ned čer 07, 2009 1:44 am

OK, sloučeno.

>Emeritus:
Od toho tu přeci jsme :wink: a zase tak moc jsme toho snad neudělali. Každopádně chvála potěší a dodá chuť do další práce.
(BTW nejsme admini )

PS: Je zajímavé vidět že tu děkovali ti, kdo jsou dneska moderátoři :D .
(Takže děkujte, děkujte, děkujte... a třeba taky dostanete trafiku :lol ...... )

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Smith.F v pon čer 08, 2009 11:33 pm

Tak bych rád využil tomuhle tématu a poděkoval duu prokop & mila6032, dneska mi hodně poradili.
Je vidět, že tomu kluci sakra rozumí :)
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod prokop v úte čer 09, 2009 1:53 am

Rádo se stalo :wink:
ale zas tak moc jsme ti neporadili... a nedokázali jsme (zatím 8) ) vyřešit vše co jsi potřeboval.
Pravda je to totiž taková, že tomu sakra mnohem víc nerozumíme, než rozumíme .

Já bych zase naopak tobě chtěl vyseknout poklonu za to jak jsi excelentně popsal problém a všechny svoje postupy. Něco takového jsem snad ještě neviděl. Z tebe by si měli brát příklad všichni ti, kterým to nejde.

A jen tak mimochodem - myslíš že to bylo z čistého altruismu? Opak je pravdou :idea: . My to totiž děláme především pro sebe abychom se učili. Když delší dobu nemá nikdo závažnější problém s telefonem tak ze zoufalství hrajeme v systémových složkách poker .... kam se na to hrabou všechny N-Gage :D

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Smith.F v úte čer 09, 2009 8:45 am

Už jo. Vyřešili jste mi takových problémů, že nejspíš na všech ostatních fórech by mi poradili 3x formát a pět otčenášů :lol:

No můj popis neměl s altruismem už vůbec nic co dočinění, na vašem místě bych posty ve stylu "Nejde to" rovnou mazal :D

Každopádně taky jsem se toho za včerejšek hodně naučil a to i kromě myšlenky "Jak nic nejde, tady mi pomůžou :lol: "
Ještě jednou - DÍKY!
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Emeritus v pát čer 12, 2009 7:27 am

Kdo si to na OPDA nepo*sral, nemuze vedet, co sulda u Cinanu umi :D
Diky.
Philips, N 3210, N 3310, N 6310i, N 6230i, N 6131, N E66 FW 300.21.012 Hacked
Emeritus
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v pát črc 10, 2009 1:45 am

Fakt mi to nedalo ale chcel by som velmi rad pochvalit toto forum je fakt vynikajuce nasiel som tu mnoho veci a mnoho rad ako vylepsit svoj aplikaciami prepchaty telefon :mrgreen: napriek tomu ze nemam n73 je tu velmi vela uzitocnych veci obecne pre symbian myslim ze smerujete asi k najlepsiemu CZ-SK foru o symbiane :) klobúk dole páni :pivo
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod Rusnak-COBRA v úte lis 03, 2009 3:42 am

tiez dakujem clenom tohto fora...
hanni za neskutocne mnozstvo upnutych aplikacii a zoznamy.
prokop za funkciu "deda vseveda"
šulda za to ze sa v certifikatoch necitim tak sam ;) - samozrejme, stretavame sa snad na kazdom fore kde je o tom zmienka, vsade Ti diky za pomoc pri mojom moderovani a helpovani
mila6032 za to ze je vazne expertom a bavi ho skumanie veci do hlbky
.:Generic:. mi sice na modromzube chyba, ale tu ma asi viac roboty (tak vela stastia aj tu ;) ) aj ja som sa uz od modrehozubu pohol dalej, len inym smerom :D (ako cert povedal, siel si vraj za "hlbsim poznanim")
prcek15 za to ze pokracuje (aj na inych forach) v tom v com som zacal kedysi davno - kompilacia instalaciek navigacii. bohuzial nezvladam to uz mat prvy otestovane skor ako sa to vobec niekde objavi. kvoli financiam som prisiel o fony s GPS, mam len N80 :(

ako vidim, "aktivistov" a viacnasobnych moderatorov je nas tu viac. kto nieco vie sa nestrati :clap
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Poděkování

Příspěvekod hejda11 v ned bře 21, 2010 12:41 pm

Samozrejme ze slova chvali nestaci,jenom ten cas ktery nad tim vsim stravite.Velky obdiv.
Ale pro ty co jako ja pc neni az tak velky fenomem a odborny nazvy v pc logice a mob. telefonech se trochu topime.Proto nam nekdy odpuste nase (pro vas jiste hloupe) dotazy. Po dlouhe dobe(roce) jsem tady bojoval s proslim certifikatem. Nenapadlo by me ze si mam posunout datum v mobilu.Po case jsem to nasel ve foru a hned jsem si pripadal hrozne sikovnej.Clovek by se mel trochu snazit a ne to mit naservirovany pod nosem. Delate to chlapi dobre.Jeste jednou diky Hejda11.Odpovidat nemusite,uz se tak stalo.
N73
hejda11
Uživatel
Uživatel

Poděkování

Příspěvekod prokop v ned bře 21, 2010 4:12 pm

A já děkuju tobě, tohle potěší a jak už jsem tu několikrát psal, dodá to chuť a sílu do další práce.

(Toto není odpověď :D )
No jo, ale když ono je to taky o tom, že člověk často vůbec nemusí bojovat :D .
Naprostá většina těch důležitých věcí tu je v jasně viditelných tématech, nebo na ně jsou aspoň linky v souvisejích tématech. Viz ten prošlý certifikát:
:arrow: ve FAQ (Oznámení - v sekci stále nahoře nad všemi tématy)
:arrow: v tématu o certifikování aplikací (Důležité - v sekci stále nahoře pod Oznámeními)
:arrow: a taky přestože nám tu vyhledávání bohužel nefunguje na 100%, tak v tomhle případě stačilo do vyhledávače napsat "Prošlý certifikát" (to samé platí pro Google, Seznam, Yahoo, Yandex, Jyxo...) Prostě dneska už ty základy lidi najdou během chvilky skoro na každém kroku a nemusí je skládat po střípkách roztroušených na několika málo webech po celém světě, jako před pár lety když byl Symbian OS 9 v plínkách.

Píšu to sem ne jako odpověď, ale jako další připomenutí že FAQ nemá nic společného s výrazem "fuck it", ale je to zkratka z "Frequently Asked Questions", tedy volně přeloženo "Nejčastější dotazy a odpovědi na ně".
A že Oznámení nejsou snad politické nebo reklamní letáky, ale je v nich něco, co je z nějakého důvodu pro uživatele důležité. Nebo že Důležitá témata nejsou Důležitá proto, že je sem dal nějaký "pan Důležitý ", ale mají svůj význam - a to třeba právě ten, aby se tu (nejen)noví uživatelé pokud možno co nejlépe orientovali.

Snažíme se to tu připomínat i uživatelům které tyhle prosté věci tak nějak nenapadnou nebo je nechávají chladnými ( :evil: ), a zbytečně se trápí, zbytečně ztrácejí (nejen)svůj čas. Ale stejně to tu několikrát za týden vidím, a to i u lidí kteři tu už dávno nejsou nováčky.
Proto se také už asi půl roku nově registrovaným uživatelům otevře po akivaci jejich účtutéma pro nové uživatele, kde jsou jim podány v kostce ty nejdůležitější věci nejlépe jak jsme uměli. Dříve na to byl "jen" odkaz aktivačním e-mailu. Jenže občas se stane, že nový uživatel se zaregistruje, zřejmě si říká "tyhle kydy mě nezajímají", a honemhonem běží plácnout svůj dotaz na fórum hlava nehlava, a někdy třeba rovnou pod to Důležité téma kde má odpověď jak na zlatém podnose :D .

Na druhou stranu už takových případů není tolik jako dřív, takže bych touto cestou chtěl poděkovat všem uživatelům, kteří napřed hledají a přemýšlejí než se zeptají, prostě těm kteří projeví aspoň minimum vlastní iniciativy. Takovým je pak radost pomáhat co to jde.

A pokud jde o ty dejme tomu "neodborné dotazy" : však my to chápeme, ani my jsme se nenarodili s rukama na klávesnici nebo s telefonem v ruce :wink: . Jen někdy nechápeme takové to "nejde mi to", "nefunguje to", "hodil jsem to tam a nic" .... :D

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Potkan007 v úte dub 13, 2010 3:51 pm

Já bych se tu chtěl rozloučit s místní symbianovou elitou a zároveň poděkovat a omluvit se za ty hrozný časy se mnou kdy mi 100-příspěvkový Doktor a 600-lukas26 radili ohledně flashe N73-šedivky, já to odmítal chápat a nakonec se jim všechno nadálku povedlo. N82 mi dlouho vyhovovala. Bohužel, předevčírem jsem si napustil horkou vanu a telefon si 2 hodinky zaplaval (zapoměl jsem na ni). Pak jsem lovil O2 kačenku :lol , včera nabil a ráno zkusil zapnout. Naběhla naprosto vpořádku, měl jsem radost. Bohužel, telefon se celkem rychle vybije, zkoušel jsem 2 baterky i formát a asi tak 2* denně spadne. Proto ho v sobotu plně nabiju, prodám (N82 nemá štítek na vlhkost jako N73 a snad to nekontrolujou, u máminy 5300 na výkupu vlhkost nekontroloval) a půjdu si pro Nokiácký skvost- N900. Dlouho jsem přemýšlel o novym mobilu (respektive dneska celou matiku a angličtinu). Chci zkusit něco novýho, ale zároveň mám nějak příliš oblíbenou Nokii a tohle fórum. Proto zůstávám a doufám, že bude N900 dlouho a dobře sloužit.

sulda: Tobě a dlouho :lotpot
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Poděkování

Příspěvekod Dr. Nebolí to v úte dub 13, 2010 9:05 pm

To bys nebyl ani ty, abys tomu telefonu něco neproved :lol Skoro by sis zasloužil titul mobilního vraha, tak doufej, že si to tu prokop nebude pročítat. Jinak ti ho zcela jistě přišije :D Jestli hodláš zůstat u Nokie, možná by měli popřemejšlet nad rozšířením toho dokumentu, kde povídaj o smluvních podmínkách užívání :?

Tak ať ti dobře slouží, jenom ji prosimtě nepusť z x-týho patra, neutop nebo neprošij display sešívačkou ;)

To mě naladilo na pročtení si toho starýho topiku s prošitou hubou. Ježiš, to byla hlína. Kam se asi poděl, musim ho najít :D

R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod Smith.F v stř zář 08, 2010 3:13 pm

Mám nějakou děkovací, takže tu toho využiju. Chtěl bych poděkovat převážně:

- prokopovi za extrémní množství věnovaného času a trpělivosti, vždyť on to má snad na plný úvazek! :shock:
- Dr. Nebolí to a Zdenek444 za dlouhodobě kvalitní moderování
- Potkan007 mj za vybudování sekce Maemo z nuly
- vasikk za uploadování javovek a že je prostě dříč :D
a v neposlední řadě Hannimu za seznam aplikací a uploadování nových verzí a šuldovi za věci okolo certifikátů a hacku.
Jo a ještě Mílovi, však on se ještě vrátí. On je prostě kurňa génius :)

Mám vás prostě rád, kluci, a to jsem si svou orientací jist.

PS: A za uši bych chtěl dát Smithovi za to, že je línej jak veš :D
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod vasikk v stř zář 08, 2010 10:33 pm

Já díky všem zeleným i modrému za to, že tu jsem :D

//EDIT Smith: Nemáš zač :D
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Poděkování

Příspěvekod karl v čtv kvě 17, 2012 5:53 pm

Myslím že zas poruším pravidla tohoto fóra ale částečně to sem patří.

Tak že v první řadě bych chtě pochvalit "Generic" má pěkně popsaný hack telefonu
který i laik a začátečník dovede udělat pokudsi to tu řádně přečte. Narazit na toto fórum před
rokem ušetřilo by mi to mnoho času a proklínání Nokie.
Pokud se dodrží postup pomocí PHOENIXU tak je to paráda.

Pak bych chtěl pochváli pana "Rusnak-COBRA" vyskoušel jsem jeho romku na C6 - 00
trochu mne zarazilo že jetam napsáno C6-01 ale po chvilce tápání mi došlo že C6-01 má jiné RM.
Po instalaci této romky jsem byl mile překvapen přibylo mi asi 12mb RAM. což u C6 je velice pěkné
tak že se nemusím bat hlašek typu "RAM je plná". Jetam i Ramblov a rompatcher což je výborné odpadá tak
složité instalování "Rompatcheru". Tak že uvidim co to udělá po delším používání, pokud nic tak před váma
smekám klobouk a uklánímse.

No ateď příde trochu krytiki:
Pane "Turek" pravidla jsou od toho abyse někdy porušovala
ROMPACHER do nehacknutého mobilu jde na instalovat sám to tu popisujete ve starších příspjevcích
Pomocí tohoto patcheru se mi eště nestalo abych aplikaci nenainstaloval krom "aplikace není pro váš telefón)
Ano souhlasím instalace "Rompatcheru je dost složitá" ale co jiného zbývá než to udělat když chcete
nainstalovat a používat svůj chytrý telefon.

Pro pana "vaska" nemám žádný certifiká z OPDA ani All4.ru a ani z Čínských stránek
přesto po ninstalováni třeba již zmiňovaném panu rusnákovy jeho RM 612 romkou to funguje taky (prozatím)
nevím jestli jsem zaspal dobu pokud mislíš to datum 17 a 18 tak ste tý slečně mislím moc nepomohli
proto jsem to tam napsal když přide někdo jiný že to de i jinak a může to vyskoušet.

Pro pana "šulda" měl bystese naučit číst pokud sito pořadně prečtete tak jetam napsáno "Přibližný překlad je:)
neboli také doslovný překlad což znamená neupravený.

Toto je poslední výtka nevím kdo více uvádí v omyl, promne je dost zavádějíci když na jedné stránce
najdu že bez hacknutého telefónu to nejde a po chvilce hledání se dočtu že to jde i bez haknutého telefónu
tak že neví a jsem na rozpacích.

Shrnutí toto forum je velice dobré, najde se tu dost dobrého a prospěšného pro telefón
Dáse říct asi největšího fora na Českém servru.

Děkuji za přečtení - za porušení pravidel se radši odpojím sám a po přečtení hodit do žumpy
Sám sobě si uděluji trvalý ban
karl
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: C6 - 00

Příspěvekod šulda v čtv kvě 17, 2012 7:23 pm

Sem rád že ti fórum pomohlo a užívej si hacku :wink: A pro pořádek, nenarážel jsem na žádný překlad :naughty ale na to že pořádně čtu a vidím tak např. toto: "krytiki" takže pokud mi chceš dát lekci ve čtení tak si dej napřed lekci pravopisu :tyty: To je drobet mojí kritiky ;)
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Poděkování

Příspěvekod Turek v pát kvě 18, 2012 11:38 am

karl píše:Pane "Turek" pravidla jsou od toho abyse někdy porušovala
jj mírné porušení ano, ale reaktivaci si zaslouží každý, když nedodržuje pravidla fóra, a to byl váš případ: 3 příspěvky v 1 tématu, během 2 hodin podsebou se vám zdá normální ? Reaktivace vašeho účtu provedena nebyla, jen upozornění, že se tak může stát. Neuvádějte ostatní v omyl. Vše co tady děláme je přeci pro VÁS.

karl píše:No ateď příde trochu krytiki: Pane "Turek"
ROMPACHER do nehacknutého mobilu jde na instalovat sám to tu popisujete ve starších příspjevcích.

už jsem odpověděl zde:
Turek píše:3) Rom Patcher bez hacku do mobilu nedostaneš, jen lite verzi, ale bez potřebných souborů v c/sys/bin, tak že žádný nepodepsaný soft nenainstaluješ.

Pane Karl ukažte mi příspěvky, kde popisuji chybně instalaci rom patcheru. Snad né v norton či PNHT hacku, nebo v topiku o RP ? Mimo tyto témata o RP nepíši. Četl jste vůbec první posty těchto topiků ?
karl píše: Pomocí tohoto patcheru se mi eště nestalo abych aplikaci nenainstaloval krom "aplikace není pro váš telefón

Pokud je aplikace vázaná podpisem na daný IMEI telefonu, tak vám garatuji, že ten soft nenainstalujete. Pokud jej nezbavíte certifikátu.
karl píše: Ano souhlasím instalace "Rompatcheru je dost složitá" ale co jiného zbývá než to udělat když chcete nainstalovat a používat svůj chytrý telefon.

Už dlouho není. Nevím nevím, co je na tom tak složitého ? Nyní je možnost provést hack nortonem, a během 5 minut je hacknuto, obsahuje RP a s jeho instalací a funkčností není problém. Eventuelně za určitých podmínek by mohl nastat problém, ale při DODRŽOVÁNÍ POSTUPU/NÁVODU vylučuji. Pokud, jste jej neprovedl jen skrz hlášku nekompatibilitě, tak vaše chyba viz.Norton hack návod.

"Kritika" pokud je opodstatněná a pravdivá, tak se jí nebráním a vítám jí, ale váši neberu a proč ? Není totiž objektivní. Kritizovat se dá každý, všechno a vždycky. Český národ je tím proslaven.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod vasikk v pát kvě 18, 2012 2:38 pm

Sice jsem to původně psal jako SZ, ale proč to tajit :?:

Na internetu je krásná anonymita a proto budu anonymě tykat :D . Určitě nejsem pan :D .

Ban si neuděluj, ale máš v tom opravdu zmatek a unikají ti další souvislosti.
C6 - 00 vs C6 - 01
C6 - 00 - má "starý" symbian S60v5 a klávesnici
C6 - 01 má symbian S^3 a je bez klávesnice

Pravidla jsou sice od toho aby se porušovala, ale záleží na prohřešku a koukni se na to z druhé strany.
Snažíme se to tu udržovat přehledné. Pak příjde někdo jako ty a začne to tu zasírat několika posty pod sebe. Doufám, že nejsi vztahovačný.
Ale uvědom si to co jsi sám napsal. To, že je to tu (budu citovat ostatní uživatele - když to napíšu já, nebude to znít objektivně) nejlepší na českém internetu je právě v přehlednosti. Snažíme aby každý našel vše podstatné v 1. příspěvku.
Když řešíš problém a odpověď bude někde v nějakém postu mezi 500 příspěvky, tě asi odradí takové téma pročítat. Raději pročteš několik delších a smysluplných příspěvků. Nám moderátorům každý jako ty přidělává zbytečně práci.
Když budeš mít vlastní fórum, nebo nějaké moderovat, tak to pochopíš.
Fórum totiž dělá fórem několik věcí.
Informační hodnoty, přehlednost a uživatelé.
Uživatelé se informují a my modi dbáme na to aby to mělo nějakou formu.
Tolik k pravidlům (z nichž drtivá většina je naprosto logická, a my je tu jen připomínáme pro nemyslící uživatele. Zbytek je pár pravidel specifických pro toto fórum). Jestli ti nevyhovují, tak máš opravdu smůlu. Ale uvědom si, že tu jsme zdarma a volném čase. Pro vás, běžné uživatele a začátečníky. My to nepotřebujeme, jen s tím máme hromady práce, kterou zde vykonáváme často dlouhé hodiny po nocích:
Nechci se opakovat, tak koukni >>sem<<

Snad pochopíš co se ti tím snažím naznačit :idea:

Ty romky:
Proč myslíš, že se upravují? Nahraj si do telefonu ze srandy FW bez upravené části a zkus RomPatcher (dál RP) naistalovat. Nepůjde ani když se postavíš na hlavu a budeš se odrážet ušima. Je to tak. Právě díky této upravené části ROM-ky ti RP jde naistalovat a funguje.
S Turkem jsme se snažili vyvést tě z omylu. Jsou to dlouhodobě získavané zkušenosti. Mám silné tušení, že se Symbianem zabejváš krátce. Ale jestli tě to baví, tak studuj. Jednou se tomu zasměješ. Každý nějak začínal :class: . Hackování jde taky mimo mě, takže to dále rozvádět nebudu :D .

Opožděná reakce - nebylo co radit. Nepamatuji si to přesně, ale jsou 2 situace které mohou vypadat tak, že je to nedořešené.
1) Ten kdo chtěl poradit, přestal reagovat. To nesnáším. Když se mi koukneš do podpisu, tak uvidíš proč.
2) Vyřešilo se to přes SZ.
Nebylo to myšlené jako rejpání, ale tobě to zabralo čas. Nekládej s ním jak cheš, ale pro některé z nás je to pomalu luxus.

Teď na obranu šuldy. Neber to špatně, ale šulda tě svým způsobem (někdy působí drsně, ale po nějaké době se tomu člověk směje :lotpot ) chtěl upozornit na překlepy a hrubé chyby v pravopisu.
Překlepy se "tolerují".
Ale do očí mlátící v tvém textu je slovo "mislím"?
Když to napíšu neobaleně jak mi pusa narostla, tak ze sebe děláš veřejně (promiň to slovo pro moderátora nevhodné) blbce.

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Jediná pravopisně přijatelná chyba je když kluk napíše "MYLUJI TĚ..." - dlouhodobím zkoumáním se přišlo na to, že kluk s měkým milovat opravdu nemůže :lol :lol :lol
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Rusnak-COBRA v pát kvě 18, 2012 4:20 pm

no, vassku :D
ked Ty dokazes napisat: "někdy působý drsně" :) tak to ma tiez grady... a to som slovak

vasikk:
:oops: Sakra tak i já jsem opravdu pravopisec :D
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod šulda v pát kvě 18, 2012 5:08 pm

jj když mě něco mlátí do očí tak to prostě řeknu a je pravda že se s tím nekakám, např. v úterý svému nadřízenému, dnes to přišel dořešit s tím jestli už jsem klidný, vysvětlil sem mu že sem klidný pořád a stojím si za tím co sem na něj vybaf ve středu, takže se tu neschovávám za anonymitu, prostě sem takovej a nemyslím to zle, každej jsme nějakej :wink:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Poděkování

Příspěvekod Karkulka v úte říj 09, 2012 11:36 am

Děkuji tímto všem aktivním, i dnes již neaktivním uživatelům tohoto fóra. Zejména těm s hodností "Expert fóra" a moderátorům. Načerpala jsem tu neocenitelné informace, a taky se někdy velice dobře pobavila :class: . Mějte se tu hezky :hi
The End
Karkulka
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E72, HTC Sensation, Yota C9660

Předchozí

Zpět na O nás