Z čeho vychází náš nick?

Dotazy na autory, nebo k těmto stránkám

Příspěvekod webmoon v úte led 15, 2008 1:20 pm

No jednou jsem potreboval e-mailovku, kterou nikdo ze znamejch nemel, tak jsem zkousel webmon, ale to se mi nejak nezdalo, prislo mi to nejak nekompletni, tak jsem pridal jeste jedno o na webmoon a bylo to co jsem chtel, uz to používam pres 7let a nemam problém nikde :twisted:
NOW => E52 Metal SanDisk MicroSD 8GB mobile
previous => [E51 silver MicroSD 2GB OCZ 66x + NOKIA GPS LD-3W; Nokia N73 red&white 2GB SanDisk Ultra II; Nokia 6230i; Nokia 6610i black; Nokia 3510i; Nokia 3510i; Nokia 3310 blue; Nokia 6210 blue; Nokia 3310 grey]
Obrázek
DivX filmy 320x240 CZ
webmoon
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod šulda v pát led 18, 2008 6:56 am

U mě je to přezdívka od 14let a někteří velmi dobří známí znají jen moje příjmení ale křestní ne jen to šulda tak to používám všude.
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Lordx

Příspěvekod lordx v stř čer 11, 2008 3:12 pm

Můj nick [Lord;Lordx] vznikl ještě když jsme na chlaupě měli takovej menší jablečnej sad a v něm odrůdu jablek s názvem Lord Lambourne, ty jsem měl nejradši[mňam!]...a pže jsem se v tý době (kolem 15 roku mého života)seznamoval s PC, tak jsem si tak začal říkat,stejně nikdo nevěděl co to znamená...pak jsem začal hrát pár games a ten nick byl moc dlouhej,taxem ho zkrátil jen na Lord,když už je Lord obsazenej tak na Lordx...toť příběh mého nicku 8)
alcatel:ot 302,DB,535
motorola:r2288,v535
panasonic:gd68
siemens:m50,mt50,sl45
SE:k750@w800,p900,p990,w900,K550,W610,K850,W995,C905,Satio
nokia:3210,3310,3200,6600,N70,N91 8Gb,N82,N95 8Gb,N82,N86 8MP
Samsung: i8510 Innov8,8800 Pixon
lordx
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N86 8MP Indigo

Příspěvekod novalu v stř čer 18, 2008 10:39 pm

nova - zacatek prijmeni
lu - zacatek krestniho jmena

jak jednoduché... Používám naprosto všude, a ještě se mi nestalo, že by to bylo obsazený :)

Ale vcelku úsměvný jsou překlepy na iDnes a další, viz. "Senát projednal novalu zákona" :D
Alcatel 302 -> Nokia 3310 -> SonyEricsson T310 -> Siemens M55 -> Siemens SX1 ->

Nokia N73 Music Edition FW 4.0839.42.0.1 + 2GB Nokia miniSD
iPod nano 4G 8GB blue + Sennheiser CX 400 aqua

Linux Powered ;)
novalu
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod RoSta v čtv čer 26, 2008 9:20 am

Ro - začiatok krstného mena
Sta - začiatok priezviska

Moji známi z internetu (CZ väčšinou) si myslia, že som Rosťa...
SGSII + Plantronics BB903+
E51

N73 (4.0735.3.0.2) + 2GB Apacer + GPS Evolve GoTraxx + Anycom Dyo BT HF (Multipoint)
SE W810i + 512MB MS + GPS Evolve GoTraxx + Anycom Dyo BT HF (Multipoint)
RoSta
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: SGSII + E51

Příspěvekod sk8street v úte črc 22, 2008 1:07 pm

no můj nick vznikl asi když mi bylo 10 v tý době jsem skejtoval a hrál si na hroznýho mástra hehe asi jako všichni co se mnou jezdili a jelikož jsem byl hrdej na to že skejtuju tak jsem si dal SK8=skate no a street= ulice= neměl jsem rád parky :lol: teďka už cca 7let neskejtuju a tak mi to už přijde divný jenže už to mam všude takže se trápim se změnou, pár jsem jich vyzkoušel ale bohužel jsem je zas zapoměl....
Nokia n73 + 2GB karta
sk8street
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod knedlik v úte črc 22, 2008 3:15 pm

knedlik... to vymyslel jeden můj kamarád, teda on vymyslel že bych měl být nok nebo co ale to se mi nějak nezdálo tak jsem si z toho udělal knedlik (pozor, krátké i :D )

Jediný problém je, že na hodně fórech je tento nick už zabraný... potom vznikají různé klony - knedla, knedlon, knedlajz, popřípadě ve WoW u ženského charu knedlinka
knedlik
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod jlp v ned srp 17, 2008 5:43 pm

JLP...inicialy hlavnej postavy serialu, na ktorom som odrastol.. :)

Jean Luc Picard from starship Enterprise. :)
Notebook: 13.3" LED 16:9; Mobile Intel Core2 Duo P8600, 4GB DDR3 1.066GHz RAM, 320GB 7200rpm SATA2 HDD, Intel GMA4500MHD
Mobil: Nokia 5800 XpressMusic
jlp
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia 5800 XpressMusic

Příspěvekod LinDan v ned srp 17, 2008 8:22 pm

LinDan - Dan je moje křestní jméno a Lin je začátek mýho příjmení.
Přezdívku používám cca. 2 roky. Zjistil jsem,že LinDan je taky nějaký tenista/badmintonista z Číny. :lol:
Naposledy upravil LinDan dne pát říj 24, 2008 8:47 pm, celkově upraveno 1
Sony Xperia P, Nokia 6120c a 6310i, sbírka (BenQ-)Siemensů
Pravidla fóra | Pro nové uživatele | FAQ | Seznam aplikací
LinDan
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Sony Xperia P

Příspěvekod Marcus_Fenix v stř srp 20, 2008 8:49 am

Četl jsem jednou recenzi v levelu na Gears of war a jméno hlavního hrdiny se mi líbilo tak jsem si ho dal jako nick = Marcus_Fenix. Pak ještě používám vaňous (tak mi řikaj ve škole) a Mr.Ev1l.
Nokia 3100 - Sony ericsson D750i - Nokia N73 + 2GB Kingston
Obrázek
http://cz.iq-test.eu/?d=19615
Marcus_Fenix
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod wirer v sob srp 30, 2008 8:39 pm

Wirer nie je skratka ničoho, je to skôr vymyslené z "nudy" prezeraním slovníka Translator, tuším ešte 2005 - a vtedy to našlo wirer ako elektrikár (čo čiastočne som)
E7-00 Silver White + O2, FW 22.014 Anna, H@ck, 16GB
EEE 1005HAG 3G, Nikon S3100
& nádherná priateľka (+Galaxy mini)
V.I.P. on Smartmobil.sk
Upload 4shared.com, multiload.cz, dataport.cz; testované aplikácie a témy sú moje screeny.
wirer
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: C7-00

Příspěvekod Dohy v pon lis 03, 2008 4:15 pm

dohy = Z prijmení Dohanyos ;) 8) řecko madarske prijmeni pry ;)
Dohy
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod opa.key v pon pro 29, 2008 4:14 pm

opa key... opa je nemecky deda... deda prezdivka od mala kvuli prijmeni dedek... deda neni moc dobry, anglicky se mi to nelibi a nemecky to je jednoduchy a to key aby to nebylo tak suchy :D
N78 FW 20.149
opa.key
Uživatel
Uživatel

Re: Z čeho vychází náš nick?

Příspěvekod Zelych v pát led 23, 2009 10:46 pm

Objevil jsem tohle téma taky až teď.
Můj nick vznikl už někdy na základce, tam mi říkali Zeliš (nebo zelí- podle mého příjmení) kdysi měl kámoš měl program, který převáděl text do řeči, ovšem anglicky a to tam pak znělo jako "zelaj-eš"
Na učňáku, mi říkali Zelič, tak jsem z toho chtěl udělat Zelycz, ale to už měl nějaký tvůrce češtin do her, tak z toho vznikl výsledný Zelych- to Ch na konci by se mělo v němčině vyslovovat jako š.
To tvrdý Y tam je taky z příjmení. Máte vidět, jak se tváří úřednice za přepážkou, když jim hláskuju své příjmení a dodám na konci s tvrdým.... :-)
Jinak 90% telefonů s T9 mě zná! ;-)
LG 4X HD & Nokia N900
Zelych
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: LG 4X HD & Nokia N900

Z čeho vychází náš nick?

Příspěvekod prokop v ned črc 04, 2010 5:01 pm

uff... Dneska mám v SZ spousty gratulací :D . Dokonce i od lidí, o kterých jsem si myslel že už sem dávno nechodí :shock: Všem kondolentům (zas o rok starší.... :( ) tedy takhle hromadně velice děkuji že si na mě vzpomněli. Vážím si toho.
Ale prosím už žádné další gratulace :D. Přestože tým fóra má trochu větší schránku než ostatní uživatelé, tak jí mám přeplněnou (= standardní stav :D, ale zvětšovat si jí dál nebudu, to už by bylo kontraproduktivní ). Takže teď se mi odmazávají SZ, na které jsem dosud nestihl odpovědět :oops: ***
K několika dnešním prakticky stejným dotazům ohledně mého nicku je odpověď právě v tomhle tématu na předchozí straně, a na další zde a v souvisejících odkazech.

Sorry, jsem jen člověk a navíc mám poslední dobou ještě míň času než jindy. Pokouším se postupně na SZ odpovídat, ale vypadá to zatím zhruba na poměr jedna odpověď: 3 další nové SZ :D . Docela často se jedná o dotazy, na které by člověk snadno našel odpověď během chviličky, kdyby použil toto, nebo toto, nebo hlavu a nebyl líný přitom spustit proces brain.exe :roll:
Takže prosím uživatele, aby brali ohled jak na můj čas, tak i na ostatní. Viz můj podpis. Pokud to bude v mých silách, tak se budu rád pokoušet odpovídat na vaše SZ a pomáhat v situacích které by nebylo vhodné řešit veřejně, ale vůbec mě nebaví odpovídat lenochům. Ti se ode mě můžou dočkat maximálně tak toho co jsem napsal zeleně.
Díky za pochopení.
A ještě jedna prosba ohledně SZ: komunikujte prosím ohledně jedné záležitosti v jednom vlákně a ne další novou SZ. Jednak se já osobně v těch SZ často ztrácím a zabírá mi často zcela zbytečně spoustu času zorientovat se v nich, a druhak se může snadno stát, že zapadne důležitá informace.

Extra pro Sároše: nemohl bys Prokopa vyškrtnout aspoň ze Svátků ? :think: :lotpot

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod vasikk v ned črc 04, 2010 10:16 pm

"taky vše nej" - Po dnešku už budeš vědět, kdy má Prokop svátek :D

Jinak můj nick.... Vasikku mě oslovoje kámoška na ICQ...
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Z čeho vychází náš nick?

Příspěvekod prokop v ned črc 04, 2010 11:00 pm

Díky.
Prej po dnešku.... :D Jako by to loni a předloni bylo jiný :D Jen jsem tehdá ještě neměl tolik SZ a dokázal jsem na ně odpovídat.
Ale příští rok už to asi udělám jinak. Prostě tu 4.7. nepůjdou odesílat SZ a basta :lol: .
A běda jestli si teď někdo dá upomínku na 3.7., aby mi příští rok gratuloval už v předvečer výročí přijetí Deklarace nezávislosti :D . Nebo mailem... Já si vás najdu... :tyty:

Abych nebyl tak úplně OT: pořád ještě vidím že mě tu docela často lidi píšou jako "Prokop"
Na začátku věty bych to i pochopil, ale uprostřed už je to úmysl. Omyl :naughty - všude kde mám tenhle nick, jsem "prokop" s malým 'p' :D . Proč mám malé 'p' , je napsané na té předchozí stránce.
Zapamatujte si to prosím:prokop s malým 'p', prokop s malým 'p', prokop s malým 'p', prokop s malým... :lol:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v pon črc 05, 2010 1:22 am

Ak som to pochopil správne z tej predošlej strany - prokop je len tvoj nick nie skutočné meno?
ak sa mýlim tak sa ospravedlňujem

čo sa môjho nicku týka...
dlhá história :D
kedysi sme sa v škole na hodinách bavili štýlom "uhádni ktoré debilné bluetooth meno má práve môj telefón"... proste sme si vymýšlali kraviny písali to ako názov bluetooth a potom sa navzájom vyhľadávali a hádali kto si dal akú kravinu ... no a ako posledné mi tam ostalo leukoplast (proste je to odveci - ale to môžem byť ešte rád predtým tam bola rýchlovarná kanvica :D ) a raz mi niekto išiel cez bluetooth niečo posielať a to "leukoplast" tam proste ostalo :D mám to tam doteraz nezmenené (v starom mobile).

Samozrejme ma tak nevolajú bežne - bežne ma volajú menom alebo inou prezývkou. Toto mi ostalo do všetkých internetových a elektronických mien, registrácií a názvov. Nikdy nikde som nemal problém s registráciou tá trojka je tam z toho dôvodu že som sa raz registroval na ten istý portál dvakrát tak som tam pridal 3 (moje obľúbené číslo - je to preto lebo trojka sa v starom japonsku považovala spolu so sedmičkou za najsilnejšie číslo - keď mala byť vojna a z 12 generálov traja povedali nie - tak vojna nebola pretože 3 bolo viac ako 9 - mám rád japonskú kultúru, mangu, anime, jazyk všetko) ... Tak vzniklo Leukoplast3 pridal som esteticko-neestetickú zložku - veľké a malé písmená prehodené (má to aj postupnosť teda veľké,malé,veľké,veľké,malé,malé,veľké,malé,veľké,malé) teda LeUKopLaSt3 no a odvtedy si to dávam fakt všade... je tomu už pár rokov...

je to ale fajn pretože pri niektorých weboch pri registrácií zistím že už som tam raz bol keď mi vyhodí vetu "tento nick je už použitý" tak viem že nemusím prechádzať znova registráciou.. a keďže všade používam väčšinou heslá z rovnakej série tak ich pár vyskúšam jedno vždy zapasuje... pomaly mám problém nájsť web kde som nikdy nebol :D

Zároveň leukoplast súvisí s mojou povahovou črtou - ak som nablízku a môžem tak pomôžem (ale aj tak si to nikto neváži požvachle ma a zahodí do koša :D ) takže ma to aj vystihuje. Má to len jednu chybu. Sem tam ma na serveroch považujú za spambota :D
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod fpolocek v pon úno 18, 2013 10:15 pm

První písmeno křestního jména,zbytek příjmenní. :)
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Předchozí

Zpět na O nás