Python balíky modulů [17.9.2012]

Re: Python + MegaPyModulePack [3.3.2010]

Příspěvekod Saros v úte čer 22, 2010 10:47 am

Nezanechává žádný zbytky. To co nainstaluješ, tak to i odinstaluješ. Nejspíš někde ti něco překáží co jsi nainstaloval s jinou aplikací. Jinak o tom kde smazat zbytky píšu o pár příspěvků vejš.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Model telefonu: 6120 classic, E51, N79

Příspěvekod Bear77 v úte čer 22, 2010 12:28 pm

Dik moc... nasiel som 3 subory o ktorych pises v tom prispevku...zmazal ich...uz to ide... :)Edit: Tak nejde tesne pred koncom pise neni mozne nainstalovat...tak neviem...odinstalovat vsetky pyhon aplikacie,alebo trojhmat???
Bear77
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 6220c,hack,8gb,fw/05.15

Příspěvekod Saros v úte črc 27, 2010 6:49 pm

Python Plus VII - 27.7.2010

Nové:
● moduly a knihovny z PythonForsModulPack-E v1.46.5
● Accessory, light, pynewfile, soundsystem, vibra, wf (update)

Pokud máte problémy s instalací, tak odinstalujte předchozí python plus, smažte všechno viz. nahoře a taky vše ve složce "c:\sys\hash\" a restartujte telefon. Mělo by to pak jíd. Žádnej trojhmat není potřeba.

Download
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Python + MegaPyModulePack [3.3.2010]

Příspěvekod Sentinel v stř črc 28, 2010 9:56 am

Slo nainstalovat na verzi Python V plus bez problemu.
Huawei u8800 Ideos X5, Custom ROM: Oxygen 2.3.1_r1, Android: 2.3.7
Sentinel
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Huawei u8800 Ideos X5

Příspěvekod Stoupa v čtv srp 05, 2010 1:44 am

Zdar Sarosi,
a seš si úplně jistej tou radou vymazat vše ve složce "c:\sys\hash\" ???
Já tam mám 333 souborů a když sem vymazal veškerý obsah složky, tak přestaly fungovat nainstalované ngage hry --> error-46 , ale hlavně nespustím ROMPatcher+ ani TaskMana. Co jsem koukal, tak tam byly právě soubory týkající se tohodle všeho ...

Mě to nevadí, sem testoval a stejně bych udělal trojku, ale aby si nenaběhl někdo jinej :)

============================================================================================

Jinak mám ale problémek, s kterým si nevím rady. Chtěl bych v MB mít AniMenu Plus,
jenže to mi funguje pouze, když je Python na kartě - netuším proč :(.
Zkoušel sem ho instalovat i přímo do MB, ale pak taky jen probliklo ...

No a když místo PythonPlus-VII instaluju ty Packy, který byly u Animenu a jdou na kartu, tak pak zase nefunguje pár jiných aplikací .. :(
E52, fw.91.003, Norton-h@ck, 16GB Kingston
Stoupa
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod prokop v čtv srp 05, 2010 7:22 am

Sakryš, to s tím mazáním mi nějak uniklo...
  1. V C:/ sys/hash/ nemazat vše! Vždy jen to co se týká nějaké konkrétní aplikace když s ní má člověk potíže - prakticky vždy půjde o případy kdy instalátor u té aplikace při instalaci či přeinstalaci zahlásí "Nelze instalovat" , nebo po instalaci aplikace nepůjde spustit (pravděpodobně JBakTaskman vypíše hlášku "System error -2").
    V té složce jsou kontrolní součty instalovaných aplikací. Ten druhý případ se dá obejít patchem RemoveHashCheck.
    Jinak obecně při podobných experimentech doporučuju nemazat, ale přesouvat do zálohy -já osobně si rovnou v té složce vždycky vytvořím podsložku a do ní přesouvám. Smazat až když si člověk otestuje,že je vše OK, jinak vrátit zpět a bádat dál.
  2. AniMenu Plus nepoužívám ani nemám instalačku, ale buď je od začátku npasaná tak, že pracuje pouze s moduly na E:/, nebo je tak upravená. Chtělo by to originál nebo aspoň tu tvojí konkrétní. Pak můžeme zjistit o co se přesně jedná nebo se pokusit to přepsat pro moduly na C:/. Našel jsem na netu několik verzí a u každé bylo napsáno "repacked" , takže nebudu zkoušet registrovat se všude možně a stahovat takhle velké soubory.
    Buď té aplikaci udělej nový topic, nebo tu svojí verzi (pokud možno i s originálem, pokud je taky "repacked") dej k MenuTransitions a pak můžeme zkusit něco dělat. Popravdě řečeno se do toho ale mně osobně vůbec nechce. Kdysi jsem zkoušel jakMenu Transitions, tak i AniMenu (Plus?) a byla to podle mě jen absolutně neužitečná ptákovina na efekt . Zpomalovalo to telefon, a bralo si to kvanta RAM. A ani na to teď nějakou dobu nebudu mít vůbec čas

Pro oddělování částí příspěvků můžeš použít tagy, nemusíš to oddělovat takhle ručně (v OM mod tovypadá strašně :D )
Buď tag "list" nebo "list=1" ("list=a". "list=I"), nebo tag "hrc" - dej si citaci a podívej se jak jsem udělal tohle:

proměnné jsou barva a tloušťka (v px) oddělovací čáry:

asi ještě udělám jednoduchý tag "hr" který udělá rovnou tu černou 1px čáru

Ten termín pro formát trojhmatem se mi líbí :D

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Saros v čtv srp 05, 2010 9:16 am

Omlouvám se, měl jsem to líp popsat. V tý složce hash jsem myslel smáznout jen soubory co zůstaly po odinstalaci předchozího Pythonu Plus. Někdy tam něco zůstane většinou po aplikaci co jede skrytě, v procesech třeba infosbserver.exe apod. Na to Animenuplus se mrknu, ale potřebuju vědět o jakou aplikaci-verzi jde.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Příspěvekod Stoupa v čtv srp 05, 2010 9:56 pm

To Prokop ...
jo jo, zálohuju vždycky a všechno - jen jsem ale toho stejně testoval víc : firmware přímo s RP+2.2, abych nemusel přeinstalovávat z 2.3-ky, různý verze nějakejch aplikací a zkoušel jsem právě i různý chybky a jak na ně ... V PC se vyznám dost, ale symbian je pro mě novej :)

To Saros ...
Já to pochopil dobře :D však by mi bylo divný, kdyby to fungovalo (no ale vyzkoušel sem to), ale někdo novej ... upss :lotpot

Jinak teda bych někam upnul to Animmenu - a pošlu ti PM kam ... jestli se teda na to mrkneš ...
Ještě jsem zkoušel nainstalovat modulepackVII na MB a na kartu ho pouze nakopírovat rozbalenej.
:arrow: na MB sem instaloval bez dema a bez acceleratoru, na kartu sem zkopčil vše,
a když sem zapnul ikonku, tak ty dema fungovaly :arrow: zajímavý (možná teda jenom pro mě) :)
Stoupa
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v čtv srp 05, 2010 11:30 pm

ááá, koukám že se nám možná brzy rozrostou řady místních Magorů :D .Jen dál a houšť.... :clap . Poslední dobou se nám tu z nových uživatelů myslím vyrojili adepti minimálně na přístup do Moddingu.
Já to s tou zálohou nemyslel ani tak přímo na tebe, stejně jsi psal že bys udělal trojku ( :D ) Spíš to bylo obecně jako rada všem začínajícím hráčům symbianového pokeru.
A nemysli si, že jsou ta dema zajímavá jen pro tebe. Doporučuju je všem kdo se trochu o Python zajímají. Mně osobně se moc líbil už minulý wf, a tenhle je ještě zajímavější. Ony už ty samotné starší moduly wif a lark jsou výborná věc. A SStest, resp modul soundsystem je taky pěkná hračka.
Škoda že ten wf je tak náročný na překlad, už mám kromě něj přeložené téměř všechno z PP VI, tak bych jen něco upravil do PPVII a zbytek je stejný . Ale ten wf mi dá ještě hodně práce. Zvlášť když to teď musím porovnávat s minulou verzí.

Jen prosím v tomhle případě žádnou PM s odkazem na AniMenu Plus Jak jsem říkal, buď jí udělej nový topic, nebo jí přidej k MenuTransitions. Soukromničení není v tomhle případě na místě - víc hlav víc :wink: . A třeba se toho chytne někdo, kdo zatím jen zpovzdálí pokukuje a druhý den tu budeš od něj mít hotové řešení. Normálně bych ti napsal abys to dal rovnou jako přílohu na fórum, ale je to přece jen dost velké, zvlášť když se dá čekat že jí někdo upraví. Místa sice zatím máme dostatek, ale časem se nám prostor zaplní. Tak jí kdyžtak klasicky upni na nějaký share server a dej sem link.

Zároveň si tady při té příležitosti zkouším tu obecnou oddělovací čáru. Ještě si trochu pohraju se šířkou a ... no, to je jedno. V podstatě je to hotové, stačí jen doladit detaily. Vlastně... to uvidím až tenhle post odešlu :D Třeba pak budeme muset nahodit zálohu :lol:
EDIT: tak koukám že fórum běží :D , Čára je zhruba taková jak jsem si jí představoval, takže jí jen doladím a nechám k posouzení představenstvu :D Ale nejde dohromady s oťasem .... Asi se mu taky podívám na šířku :t .

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Stoupa v pát srp 06, 2010 6:33 am

:D muj "Magorismus" má už léta za sebou ... Období Reshackeru (jasně že pro komp), pár překladů her a prográmků, nebo dekomprimace exáčů & dll ... prostě sem chtěl vždycky módovat dle sebe a ne se spokojit s tím, co nám předpřipravili výrobci .
A hlavně nemám rád, když je něco moje a nemám full přístup - no tož se snažím si ho zařídit :twisted:
======================================
Jo když sem si plnil founa kravinkama, tak sem instaloval se vším a projel i ty scripty.
fakt zajímavý, co tam s tím jde 8-) ale už sem to někde psal - Symbian je pro mě teda zatím španělská vesnice ...

Jen by mě ale u těch scriptů zajímala jedna věc:
testimagedecoder.py - po spuštění mi to na konci vyhodí [Errno -1] KErrNotFound

to je tak v poho, nebo mi v mobilu něco hapruje ?
No jo, ten share server - když se Saroš nabídnul :) - sem mu už včera tu PM poslal
právě, že sem si říkal, že to je na tenhle server přeci jen objemnější :)
Kód: Vybrat vše
http://www.4shared.com/file/NNh_P6nL/AniMenu_Plus_v2.html

má to ca 9MB, ale odsud to jede na to, že to je free server celkem dobře (mám sice rapid, czshare ... ale netuším, kde všude můžeš stahovat) Jinak je to pohromadě i s přiloženým původním Pythonem, kterej samozřejmě pokud mám MPMP tak nepoužiju (soubory 1 & 2)
Ale osobně to už ani nebudu potřebovat - opravdu zafungovalo to, co jsem udělal.
MPMP-VII nainstalovaná na mobil + rozpakovaná na kartě a funguje vše, včetně toho Animenu ;)
No jo, takže buď jak píšeš, se někdo chytí a nebo tu je minimálně případná testovací pomoc, pokud někomu nepojede nějaká aplikace jak má --> "install MB/copy to card ..."
Stoupa
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Silas15 v sob srp 07, 2010 1:58 pm

ahoj, stahl jsem si tem phyton plus v, jenže když to chci nainstalovat, napíše to chyba systému. Je tam několik verzí, kterou mám použít? díky
Silas15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52

Příspěvekod kubrt888 v ned zář 12, 2010 5:52 pm

a kde toto mam stahnout ?? ten Python + MegaPyModulePack ?? prosím o odpověď
kubrt888
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: n73

Příspěvekod Zdenek444 v ned zář 12, 2010 6:23 pm

Zkus to třeba tady, v tomhle tématu, na první straně :idea:
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod kubrt888 v ned zář 12, 2010 6:25 pm

nenašel jsem odkaz :cry:
kubrt888
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: n73

Příspěvekod Zdenek444 v ned zář 12, 2010 6:38 pm

Co na to říct... :t

Obrázek
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Benecore v stř zář 29, 2010 10:29 am

Ultimate Python Pack 6.0
Obrázek
Jediný python pack vďaka ktorému my ide úplne každá aplikácia ( ktoré sú zatiaľ dostupné )
http://benecore.tym.sk/symbian/Aplikacie/Python/Ultimate%20Python%20Pack%20v6(POPDA).zip
N950 MeeGo Harmattan PR1.2
BlackBerry Z10 Limited edtition
BlackBerry Dev Alpha B
---------------------------------------
Ako sťahovať z madlink.sk
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
• Stlačiť SKIP AD vpravo hore
Problémy narastajú, čím viac sa človek blíži k cieľu.
Nejde o to, ísť hlavou proti múru, ale skôr o to, nájsť očami dvere.
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: N500 111.021.0028, N97 a N96

Příspěvekod pyler v sob říj 09, 2010 10:55 am

bude fungovat python na symbian ^3?
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod melo15 v ned lis 14, 2010 9:23 pm

Benecore píše:Ultimate Python Pack 6.0
Jediný python pack vďaka ktorému my ide úplne každá aplikácia ( ktoré sú zatiaľ dostupné )

To jo teda.. Mode zero nefunguje. :dolu:
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod Honzýk v sob pro 04, 2010 12:37 pm

Zdravím ve spolek,

mám takový dotaz a prosím vás o odpověď.

V prvním příspěvku jsou mimo jiné uvedeny linky na stažení samostatného Pythonu,konzole PythonScriptShell,ModulePacku a RightPacku.

Zajímá mě,zda si mohu do telefonu nainstalovat ModulePack a RightPack zároveň ? Nebo tam můžu mít nainstalovaný pouze jeden z nich ? Nebudou se mezi sebou nějak ,,mlátit" ?

Předem děkuju za odpověď. :)

Možná někdo bude považovat tento dotaz za hloupý,ovšem já se raději ujistím.

// Omlouvám se,pokud by zde již byl obdobný dotaz.Nyní jsem přihlášen přes mobil.Z tohoto důvodu jsem pouze letmo očima přelétl těchto pět stránek. //
,,Mobil by neměl být chytřejší než jeho majitel." by Honzýk :)
Honzýk
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73-1 FW 4.0735.3.0.2

Příspěvekod vmonkey v sob pro 04, 2010 12:53 pm

Stáhni si poslední Python Plus a tam to máš všechno a tlouct se ti to nebude:)
Nokia e51 v410 hacked
vmonkey
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia e51 v410 hacked

Příspěvekod Honzýk v sob pro 04, 2010 1:04 pm

Děkuju. :)

Takže i kdybych si to stáhnul a nainstaloval všechno postupně jednotlivě,tak to tedy bude OK ?
,,Mobil by neměl být chytřejší než jeho majitel." by Honzýk :)
Honzýk
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73-1 FW 4.0735.3.0.2

Příspěvekod Zdenek444 v sob pro 04, 2010 2:28 pm

Jo. ;)
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v sob pro 04, 2010 6:41 pm

Ne :D .
Abych to upřesnil (ale stejně už je to tu psané, stačí číst a zapojit do toho brain.exe):
Konzole + Python + jeden z Module Packů nainstalovat půjdou (v libovolném pořadí, ať už si instalátor říká co chce).
Nepůjde ale nainstalovat současně ModulePack <=> RightPack protože instalátor zahlásí chybu aktualizace (velká část modulů je v obou stejná, nebo jsou aspoň stejně pojmenovaně)

Nicméně je podle mě úplná blbost to řešit, a to hlavně z těchto důvodů:
Oba zmiňované Packy jsou zastaralé.
Vše co je pro pythonýrky běžící pod Pythonem 1.4.5 potřeba, je v jedné instalaci Python Plus (resp. téměř vše, ale v praxi zatím nové moduly bude postrádat jen málokodo. Troufám si tvrdit, že z tohoto fóra čistě teoreticky asi jen Magoři, a ti už je vzhledem ke svému Magorství už jistě mají :D ).
V jediné instalaci Python Plus je prakticky vše potřebné pro chod pytthonýrek pod Pythonem 1.4.5. Není tedy potřeba provozovat masochismus, nebo riskovat případné komplikace. Právě proto Sároš věnoval tolik času Pythonu Plus: aby prostě bylo vše jednoduché i pro začátečníky. On Sám to 100% nepotřebuje, dělá to pro vás.

Takže - jak správně píše vmonkey: stáhnout poslední verzi Python Plus, tedy zatím VII a nainstalovat. Jak prosté...

PS: k "Ultimate packu" či "SuperPacku" se vyjádřím až budu mít čas sepsat aspoň pár argumentů. Každopádně: nedoporučuju jejich instalaci. Kdyby byly lepší nebo srovnatelné s Python Plus, tak by tady určitě byly ode mě nebo od Sároše dávno předtím, než se tu objevily.

Prostě a jednoduše: nejlepší je k dnešnímu datu instalovat Python Plus VII.
Tečka.

//Zdenek444: Á kruci, tak ne :D

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Benecore v pát pro 10, 2010 12:17 pm

K tomu Ultimate Python Pack-u

Je na nič :oops: :oops:

PythonForsModulPack 4 je lepsi
BlackBerry Dev Alpha B
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Re: Python MegaPyModulePack [3.3.2010]

Příspěvekod Saros v pát pro 10, 2010 1:25 pm

Já tyhle modulepacky sleduju a jakmile se v nějakým objeví něco nového hned to jde do Pythonu Plus. Sleuju i nějaký vývojáře, hlavně na jednom tureckým fóru. Nějaký nový knihovny už zas mám, ale zatím nejsou pro zdejší aplikace potřeba. Až toho bude víc, bude novej Python Plus. Jde nám hlavně o to, aby všechny aplikace co jsou tady bezproblémově pracovaly.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

Příspěvekod Benecore v pát pro 10, 2010 1:51 pm

Co sa tyka Python Plus KLOBÚK DOLE :class: :class: :class: odviedli ste dobrú prácu.

Ale ja som s ním mal na n96 problémi. Nešiel my napr. UCWeb
PythonForsModulPack - na tomto my išlo všetko vrátane UCWebu
BlackBerry Dev Alpha B
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod pyler v pát pro 10, 2010 1:57 pm

a co hovorite na ten golden python 1.0 od menpda?

link nan
http://www.uloz.to/6586500/golden-python-1-0-s60-v3-v5-symbian-3-by-menpda-team-

Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod Zdenek444 v pát pro 10, 2010 2:28 pm

Benecore: Možná jsem trochu mimo, ale jakou souvislost má Python Plus s UCWEBem? :D
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Benecore v pát pro 10, 2010 2:47 pm

UUPPSS :oops: tak s UCWebom to nemalo nič spoločné ( ale pravda je že my nešiel - až po flashnutí mobilu )

Nefungoval my QuickRSC a ukazovalo my nejaké správy na mobile v pravom hornom rohu napr.
Apend
nejaké zvláštne príkazy.

PS > Python neni moja silná stránka respektíve ešte som nemal kedy sa sním zaoberať tak aby som dokázal riešiť problémi s ním spojené. Preto je pre mňa jednoduchšie nainštalovať ModulPack na ktorom nebudem mať problém spustiť "všetky" aplikácie a PythonForsModulPack to zvládol.
BlackBerry Dev Alpha B
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Re: Python MegaPyModulePack [3.3.2010]

Příspěvekod Saros v pát pro 10, 2010 2:58 pm

Ucweb jak prohlížeč opravdu s pythonem nemá nic společnýho a z PythonForsModulPacku je v Pythonu plus taky všechno. Tuším že od 4. vydání. Na ten golden python mrknu ale myslím že to je od stejnýho člověka co dával dohromady právě
PythonForsModulPack. Samozřejmě každej ať si používá co chce, já jen že Python plus je na všech tady vyskytujících se aplikacích odzkoušenej a navíc nám Prokop přeložil konzoli a powlite_fm.
Jo a QuickRSC opravdu s Pythonem plus nešel ale jen s tou verzí co se instalovala na kartu.
Saros
Pythonýr a Expert fóra
Pythonýr a Expert fóra

PředchozíDalší

Zpět na Python Aplikace