Problémy s fórem

Informace uživatelům o technických a organizačních změnách na fóru

Re: Problémy s fórem

Příspěvekod prokop v pon čer 08, 2009 11:42 pm

ajtakrajta ...
Vidíš co stačilo? Mrknout do tématu s tak výstižným názvem které bylo jen ob jedno nad tím co jsi založil :idea: :D .

Bohužel má fórum momentálně pořád ještě technické problémy takže mimo jiné téměř nefunguje to vyhledávání.

A když se teď napodruhé pokusíš zvednout oči tentokrát přímo tady:D tak zjistíš jak ho z větší části nahradit.

Kdyby ti to náhodou zase nevyšlo:

:arrow: tetička Gůglová
Kód: Vybrat vše
Česká RAPublika site:forum.n73.eu

:arrow: ENTER
... a máš za pár vteřin aspoň tu žádost.

(sorry :D :D , já vím - stane se)

----------

:Smith.F:
sakryš, teď jsem si všimnul že v původním tématu zůstala osamocená tvoje tvoje odpověď.

To by se ale taky stát nemělo :shock: . Buď by ti neměla jít odeslat odpověď, nebo mně by nešlo to sloučení. A určitě by tam neměla zůstat samotná odpověď když mezitím všechno z tématu zmizelo. :shock:
Je pravda že jsem měl trochu problémy takže mi slouční zabrálo pár minut ale pak jsem už původní téma neviděl. To jsou mi věci....

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v pát črc 10, 2009 12:26 am

Nazdar, chcel by som sa opytat ako si vlastne pridam avatara??? lebo v uzivatelskom paneli je cosi o galerii "nic" a nikde nevidim button typu "prehladavat" aby som si avatara mohol pridat... som uz fakt bezradny nikde o tom nic neni a se**m sa tu s tym uz pol hodinu ale fakt som este neprisiel na to ako to spojazdnit ... dakujem vopred za odpoved :D

edit:
Mimochodom precital som si aj FAQ ale popravde som stale nepochopil :D regnuty som takze by tam nemal byt problem
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Re: FAQ (často kladené otázky)

Příspěvekod Xnovic v pát črc 10, 2009 1:11 am

Bohužel tato možnost nefunguje už nějakou dobu.. Fórum má problémy od doby, co se na nás napíchnul nějaký hacker. Bohužel :(
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Příspěvekod prokop v pát črc 10, 2009 6:24 am

Poslední dva příspěvky jsem přesunul sem, protože to FAQ kde byly se týkalo aplikací.
Na vyřešení těch zbývajících technických problémů fóra a možná i na dalších změnách se pracuje :wink: .

Prozatím se za současný stav uživatelům omlouváme :oops:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Smith.F v ned črc 12, 2009 12:20 pm

Ty blááho, vypadá to, že většina věcí už zase šlape. Využil jsem toho a dal si avatar, který jistě mnozí ocení :D

Každopádně za práci s opravením fóra převelice adminům děkuji :pivo
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod prokop v ned črc 12, 2009 12:45 pm

McLarene, díky :wink:

Bohužel pořád ještě skoro vůbec nefunguje to nejdůležitější: vyhledávání :( .

Co jsem si všimnul, tak už jdou nahrát avatary, přidat příloha a dole zmizela ta chyba, jinak ale ještě kromě toho vyhledávání pár věcí hapruje.

>Smith.F:
Pěkné, souvislost s jistými tématy mi došla :lol:

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned črc 12, 2009 12:52 pm

Hmm cojaviem mne ten vyhladavac celkom funguje... zatial mi vzdy nasiel to co som chcel :mrgreen:
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v ned črc 12, 2009 1:10 pm

No, právě že skoro nefunguje. Zkus vyhledat např. "X-plore" nebo "Bayan", nebo přímo v tomhle topicu "antiviry" .

Myslím, že vyhledávač teď hledá jen v příspěvcích napsaných v nějakém časovém období. Myslel jsem že to bude v příspěvcích od předposlední opravy, ale před pár dny jsem si to testnul tak, že jsem do topicu X-plore napsal slovo "X-plore", ale nic mi nenašel.

EDIT:
Snad všechny ostatní chyby jsou odstraněny, bohužel stále přetrvává ta nejdůležitější - vyhledávání. McLaren na tom ale pořád pracuje.
Naposledy upravil prokop dne pon črc 13, 2009 5:33 am, celkově upraveno 1
Důvod: Aktualizace

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v ned črc 12, 2009 1:30 pm

aha ... noo vyskusal som fakt mi nenaslo :? ... hmm nevadi .. tak drzim palce nech to date do poriadku.. aspon avatary uz funguju :radost
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v stř črc 22, 2009 11:38 pm

111screedbotn73.gif
111screedbotn73.gif (11.7 KiB) Zobrazeno 4926 krát
Vážené soudružky, vážení soudruzi, milé uživatelky a uživatelé, drazí spolufóřané
Někteří z vás možná zaznamenali, že dnes v noci-časně ráno došlo výpadku fóra a následným méně vážným technickým potížím. To je už nyní v pořádku a s radostí v srdci Vám také můžeme oznámit, že byla odstraněna naprostá většina jiných potíží které byly (i nebyly) zmíněny v tomto tématu. Dokonce i největší problém, kterým bylo od počátku dubna téměř nefunkční, ale postupně opravované >>Vyhledávání<< , bylo z velké části zprovozněno.

Z velké části znamená... prostě a jednoduše: vyhledávání na tomto fóru až na vyjímky funguje, ale můžete se v některých případech setkat například s tímto:
Nebyl nalezen žádný příspěvek, protože slovo xxx není obsaženo v žádném z příspěvků.

Následující zadaná slova byla při vyhledávání vynechána, protože jsou příliš obecná: xxx. Musíte zadat minimálně jedno slovo, které chcete vyhledat. Každé slovo musí obsahovat nejméně 3 a maximálně 14 znaků (kromě *).

V takovém případě Vás prosíme: zkuste použití např. zástupného znaku, čili "hvězdičky", viz >>návod zde<<.
S tímto byste se ale neměli setkávat moc často a doufáme že v nejbližší budoucnosti bychom mohli zaručit opět 100% funkční vyhledávřní.
Jestliže nám aspoń trochu v tomhle směru pomůžete tím, že to v případě potíží opravdu napřed zkusíte sami, tak nám zbyde trochu času na jiné věci, třeba znova ten Reputační mod :wink: .

index(03).gif
index(03).gif (1.44 KiB) Zobrazeno 4928 krát

Mísní Národní výbor podotýká a zdůrazňzje: Vyhledávání v téhle chvíli opravdu - až na vyjímky uvedené výše- funguje a na 100% funkčnosti se nadále pracuje.Za vše patří díky administrátorovi fóra McLarenovi.

Děkujeme za pozornost, konec hlášení.

--------------------------------------------------
....čéče Franto, a teď se musíme modlit aby se ta p**a zase nepo****...
To bude dobrý Pepo... Už to máme skoro pod kontrolou, tak stačí každej večír jeden zdrávas.
Franto, ale ty lidi chtěj svoje jystoty, jinak pudou jinam...
Hmmm, Pepo, tak jim ty jystoty dej,jestly je máš. Já je nemám protože je kryze, a stejně: tenhle lán slibuje dobrou úrodu a já jinam nepudu. Grunt je grunt. Jestli voni pudou jinam tak se ty chytrý nakonec po tý kryzy stejně vrátěj. A třeba budou mile překvapený.... .

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Zdenek444 v čtv črc 23, 2009 9:53 am

No já teda pořád nevím :? :

Obrázek
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod mila6032 v čtv črc 23, 2009 10:15 am

Koukám, že máme všichni stejné nápady při zadávání testovacího slova do hledání :-) x-plore je prostě zvláštní. Stejně jako Sygic. Když zadáš xplore bez pomlčky, tak se výsledky ukážou. A když zadáš Mcguider, tak taky. Ale zadej jen sygic a jsi v pasti. Ale většinu to najde. A jak píše prokop, když za hledaný výraz přidáš hvězdičku, tak je úspěšnost téměř stoprocentní. Ale podle jakého klíče si hledání určí jestli daný topic najde netuším. Třeba "navigační rozcestník" najde, ale tom tom ne. A to jsou z jednoho dne. Kdyžtak někdo zkuste topic tom tom přejmenovat(jen na test) a pak vyhledat...já to můžu udělat až večer z compu, teď mám minimum času :-)
Obrázek
mila6032
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Blackberry 9105 Pearl

Příspěvekod Xnovic v čtv črc 23, 2009 2:24 pm

Navigační rozcestník, neboli Navigační aplikace - rozcestník :wink: mi to najde, když napíšu jen navigační..
Jinak zatím to funguje jak má...
P.s.1 Rozcestník mi to najde, i když napíšu jen Navigační rozcestník
S tím Sygicem je to divný..

P.s.2 Našel jsem si starý téma V-rally 3D N73. Pokud do hledej napíšu přesný název topicu, tak mi to nic nenajde, pokud napíšu jen rally, tak mi ho najde.. Čím to může být ??Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Telefon : ASUS P750 (Windows Mobile 6.1 Professional)
Xnovic
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: ASUS P750

Předchozí

Zpět na Novinky na fóru