Všetko okolo fonu Nokia E52

OS. 9.x telefonů

Re: Všetko okolo fonu Nokia E52

Příspěvekod kitrab v pon zář 12, 2011 7:03 am

hm že by to bylo těmi 200 mA ? možné to je :)
ja se díval po orig. Nokii a ta dává také "jen" 1 000 mA.
asi mi nezbyde než koupit toho erika co máš odkaz.
s E52 na tuty jede ?
kitrab
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52

Příspěvekod mickielli15 v úte říj 18, 2011 11:49 am

sorry, nebyl jsem tu déle - ano, s E52 jede jako z praku, stíhá nabíjet i při navigaci. Supeeer!!!
P.S. - jinak - nabíjím orig. USB kabelem od NOKIE - ten funguje spolehlivě :-) :class:
mickielli15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E66 dark, E52 black

Všetko okolo fonu Nokia E52 - rada

Příspěvekod Tgrifo v stř říj 26, 2011 7:54 pm

Zdravím všechny
chtěl bych Vás požádat o radu ohledně telefonu Nokia E52. U telefonu se mi vyskytl následující problém :help: : při příjmu hovoru dojde samovolně ke ztlumení mého telefonu a volající mne neslyší a ani já jej. K tomuto dochází nepravidelně a cca po 10 sek. po přijmutí hovoru. Tento stav je oznámen pípnutím a na displeji se objeví symbol přeškrtnutého sluchátka a nápis ztišen. Nejsem si vědom chybného nastavení, byl přehrán software na novější verzi a závada je stále stejná. Nemáte zkušenost s tímto projevem telefonu? Telefon má následující software:
verze: 054.003 (datum verze 15.1.2011)
uživatel. verze: 054.003.220.03 (dat. verze 15.3.2011)
jazyková sada: 06.01
typ: RM-469
Děkuji za pomoc za jakoukoliv pomoc.
Tgrifo
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E52

Příspěvekod pitris v pát led 27, 2012 4:05 pm

Zdravím lidi, potřeboval bych pomoct ohledně wifi v E52. Pokud zapnu wifi, najde všechny sítě dám připojit, připojí se, ale pak už nic jen bílý displej. Šipkou jde pohybovat po displeji, ale nic nezobrazuje. Dám připojit ke konkrétní stránce a ve vrchní liště se to načítá, načte, ale pořád nic... Jinak normálně vše funguje bez problémů...
Ještě poznámka... nevím, jestli to má souvislost, ale naposledy mi šla wifi asi tak před měsícem, ale vždy jen chvíli a pak mi to psalo plná paměť, nebo tak něco, musel jsem to vypnout a zase zapnout, ale poseldní dobou už vůbec nic. Připojuji se na veřejných sítích (McDonalds, krevní centrum, shopping park a pod., doma ji nepoužívám).

Děkuji za pomoc.
pitris
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52, N73

Příspěvekod Zdenek444 v pát led 27, 2012 5:18 pm

Zkoušel jsi se připojit nějak jinak, například přes Operu Mobile/Operu Mini/UCWEB a tam zvolit jako přístupový bod tu wifi? Přes ty interní správce a průvodce se vždycky otvírá jenom interní prohlížeč a chyba může být u něj. Předpokládám, že jsi zkoušel víc wifin a různé webové stránky. Nemáš náhodou v telefonu moc SMSek (stovky)? To pak totiž můžou být problémy snad se vším...
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod pitris v pát led 27, 2012 8:29 pm

Přes jiný prohlížeč jsem to nezkoušel... jo zkoušel jsem asi 5 míst, kde je wifi signál, ale všudejen ta bílá obrazovka... Stránky jsem taky zkoušel různé... A smsky pravidelně mažu, mám jich tam jen pár.

No zkusím tedy jiný prohlížeč a uvidíme... zatím díky
pitris
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E52, N73

Příspěvekod franni v ned čer 24, 2012 10:59 am

Ahoj,chtel jsem se zeptat,jestli pujde do E52 nainstalovat novy Symbian,nekde jsem cetl ze ne,a tu jsem zahledl seznam telefonu,Anna,Bell,tak uz nevim,diky za info
franni
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia E52

Příspěvekod pyler v ned čer 24, 2012 3:44 pm

nie, nepojde ..
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Re: Všetko okolo fonu Nokia E52 - chyba systemu

Příspěvekod peskat v pon zář 17, 2012 1:41 pm

koukam,ze CHYBA SYSTEMU se objevuje nejenom u mě :( .

Už mě ten telefon začína pěkně štvát. Jsem skoro stále bez signálu a to bydlím v Praze, kde je signál téměř 100 % a já mám na E52 sotva jednu čárku. A tedˇposlední dobou mi to začalo psát CHYBA SYSTEMU. Dělá mi to vždy, když se připojuji na wi-fi. Nic jiného zapnutého nemám na pozadí.
Myslíte, že mám zkusit reklamaci? Mobil mám od ledna.

Když čtu, že tady ani trojhmat nepomohl, tak mě nic jiného nenapadá.
peskat
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 v081.003

Příspěvekod flibor v pon zář 17, 2012 3:34 pm

"Chyba systému" je příliš obecná hláška, soudruzi ze severu si tím zjednodušili práci.
Pokud si nevyzkoušel trojhmat, určitě ho zkus. Když máš možnost, tak potom jako poslední volba flash firmware, jinak asi servis... :t

sulda>> "vyzkoušela" ;)
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Příspěvekod Marv v sob pro 22, 2012 12:38 pm

Ahojek, prosím Vás, mailový klient na E52 je fakt tak postižený, že nejde zvolit, aby při smazání mailů zůstaly ty maily na serveru? Normálně se mažou při synchronizaci z obojeho. Ale na tom E52 (není můj, já bych nikdy toho interního maila nepoužil :D ) je plná paměť a všechno maily, je jich tam přes 400 a je třeba je smazat, aby bylo možno ten telefon vůbec používat, ale když dáme smazat, tak se smažou i ze serveru. Co se s tím dá udělat? Je možné případné smazané maily pak na serveru obnovit?
Koukám, že máš vopravdu moc fajnovou Nokiu.
Marv
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N73, 5230

Příspěvekod flibor v sob pro 22, 2012 8:32 pm

Použij klienta Profimail, ten má u protokolu IMAP volbu "Odstranit smazané IMAP zprávy" (která jde i vypnout)...

Od těch mailů v systémovým klientu si pomůžeš jedině volbou "Nastavení" > "Volby" > "Odebrat schránku".

A příště použij radši použij ten Profimail, ten ti telefon nezpomalí (já v něm mám 600 zpráv a není s tím problém), může klidně ukládat i na disk E: atd. .
flibor
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod PE1PA v ned pro 30, 2012 1:07 pm

Ahoj,
prosím o radu s hudebním přehrávačem orig. v E52. Je normální, že se pustí přehrání písničky, skončí a hned hraje další?
Jak zajistit aby se přehrála jedna? V nastavení se nic nedá nastavit.
Díky za odp.
PE1PA
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod flibor v ned pro 30, 2012 9:04 pm

Přehrávač přehraje postupně všechny skladby v aktuálním seznamu skladeb. Můžeš to obejít jedině tím, že si vytvoříš vlastní seznam, kde bude třeba jen 1 skladba...
flibor
Moderátor
Moderátor

Re: NortonHack nového FW 091.003?

Příspěvekod Richie v ned dub 14, 2013 9:17 pm

Takže po třech letech užívání musím zkonstatovat, že mi prakticky odešel přední reproduktor na telefonu. Reprodukovaný hlas účastníka na druhé straně "chrchle" (pardon, rezonuje) jak skopčácké rádio z druhé světové. Nadešel proto čas na výměnu:

Nyní mám nový telefon E52 s nejnovějším FW: 091.003. Chci do něj natáhnout hack. Dočetl jsem se, že by měl fungovat jednoduchý Norton Security hack. Funguje i s tímto nejnovějším FW? Máte někdo zkušenosti? Nechci s hacky moc laborovat, neboť vím, jaká to byla dřina tehdy pomocí PNHT. :) Děkuji...

EDIT:

Tohle jsem teď našel:

Turek píše:Mám potvrzenou funkčnost hacku na e52 s Fw 091.003 přes >>Norton<<

Z tohoto příspěvku ze dne stř čer 20, 2012 je patrné, že hack přes Norton funguje. Proto nebudu na nic čekat a zkusím to. :-)
Richie
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 091.003 h@cked

Předchozí

Zpět na Obecné informace, parametry