Všetko okolo fonu Nokia E52

OS. 9.x telefonů

Příspěvekod Hepaa v čtv bře 18, 2010 7:17 pm

Taky mi to dělalo.. zkus smazat všechny emailové účty a WIFI sítě z Cílů (Ovládací panel => nastavení => připojení => cíle). Potom si nastav email, jako přístupový bod musí být internet od operátora (např. O2 Internet, Vodafon Live, ...), ne Wifi síť, jinak se to bude stále ukazovat.

Nebo je potom možnost, že v Ovládací panely => nastavení => záložka připojení => Bezdrátová LAN máš v Zobrazit dostupné WLAN nějaký interval.
Obrázek
Hepaa
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 • 033.002 • HACKED

Příspěvekod Standa Š v pát bře 19, 2010 10:31 am

Díky. Zkusím ten email. WIFInou to určitě není, to jsem kontroloval.

EDIT:
Tak jsem zkusil povypínat všechny synchronizace v nastavení mailu a pomohlo to. Dik za radu :class:

added by prokop:
Sloučeno, a příště prosím bez toho hloupého spamu.:roll:.
Pokud nepoužíváte rozum, tak laskavě aspoň dodržujte pravidla fóra. Každý se k tomu zavázal při registraci!
Standa Š
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia E52

Příspěvekod Petr13 v sob dub 10, 2010 5:15 pm

Mě to taky dělá.Udělal jsem všechno podle Tvé rady.Hláška internetu zmizela.Zůstala mi ze tří hlášek ,
hláška Wlan.Té se nemůžu zbavit Píšeš o nastavení intervalu ve Wlan.Mě to ale nenabizí vypnutí.Pouze nastavení minut od jedné do deseti.Dá se to nějak vypnout ?
Dík za odpověď
Petr13
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: NOKIA E52

Příspěvekod Hepaa v sob dub 10, 2010 9:20 pm

Když si dáš v Zobrazit dostup. WLAN NE, tak ti zmizí nabídka intervalů..
Obrázek
Hepaa
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Petr13 v ned dub 11, 2010 10:07 am

Tak jsem to udělal podle Tvé rady.Zatím se mi to nezobrazuje.Fajn rada.Díky
Petr13
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: Všetko okolo fonu Nokia E52

Příspěvekod Petr13 v pon dub 12, 2010 5:00 pm

Mám otevřenou Aplikaci....Hudební přehrávač....zkoušel jsem různé způsoby jak jí zavřít.Nejde mi to.Céčkem a klávesou nazpátek.Nejde to.Jak to mám udělat ? Dík za odpoveď
Petr13
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Zdenek444 v pon dub 12, 2010 5:26 pm

Pokud je to na všech telefonech stejné, tak jednoduše vlez do něj, dej Volby a nějakou položku typu Ukončit, pak by se měl opravdu vypnout. A dlouhodobější řešení je používat nějakého taskmana, co to zvládne, viz. Seznam Aplikací ;)
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod Petr13 v pon dub 12, 2010 9:04 pm

Tak jsem to zkusil.Nejde to.Ach jo.
Petr13
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v úte dub 13, 2010 5:30 am

>Petr13:
Sorry, ale nevěřím ti.
Jak píše Zdenek444, Hudební přehrávač musí jít ukončit přímo z vlastního menu:
Obrázek

Pokud to takhle nejde a je to nějaká anomálie tvé E52, tak se omlouvám, ale nechce se mi věřit že by tohle nešlo na jakémkoliv telefonu.

Ale v JBakTaskman (=skutečné menu :D ) to musí jít.
V JBakTasman prostě musí jít klávesou [C] ukončit kterákoliv spuštěná aplikace kromě těch s nejvyšší prioritou, tedy i Hudební přehrávač (ve skutečnosti se nejedná o běžné ukončení ale o "killnutí", takže se neuloží neuložená data aplikace)
V JBakTaskman (poslední 3 verze) také musejí jít ukončit i všechny aplikace naráz: Menu → [3] → [OK]

Nebo, a to je asi tak to nejlepší co můžeš udělat:
V JBakTaskman stiskni [#], a:
Obrázek

To "Ukončit po startu" by pro Hudební přehrávač (a tuším že i pro ten zmetek Galerii) měla JBakTaskman dělat automaticky bez nastavování, takže po instalaci JBT a restartu by ti neměly Hudební přehrávač a Galerie samy od sebe vůbec nabíhat. Pokud ano, tak jim stačí právě v JBT dát do pravidel to "Ukončit po startu".

U pravděpodobně nejhoršího "symbianového" telefonu posledních let N5800Shit, a tuším že i u dalších s60v5 telefonů těch interních aplikací po startu nabíhá ještě víc. Soudruzi idioti ze severu jsou prostě idioti a myslejí si asi, že jen oni vědí co je pro uživatele nejlepší :n . Měli by už přestat šňupat ty lišejníky a chlastat Finlandii, a začít konečně vyrábět telefony které si taky sami vyzkouší déle než 5 minut :evil:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Petr13 v úte dub 13, 2010 8:33 am

Díky za rady,ale nešlo to.Asi to tam nějak zamrzlo.Opravdu nevím.Nakonec se mi to povedlo přes propojením s počítačem.Ten přehrávač jsem odinstaloval,a posléze nainstaloval znovu.Konečně je vypnutý.
Ještě jednou dík za rady.
Petr13
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v úte dub 13, 2010 9:31 am

Petr13 píše:Ten přehrávač jsem odinstaloval,a posléze nainstaloval znovu.

Co to??? :shock:
Chceš tím říct, že interní Hudební přehrávač jde nějak z E52 odinstalovat a zase nainstalovat zpět? :shock:
Možná mám mezery ve vzdělání :D , ale o tomhle čtu poprvé :shock: Můžeš napsat přesnější postup? Nechce se mi věřit že by v novějších FP došlo k takhle revolučním změnám a že by konečně byl Symbian trochu otevřenější. Nebo je to výsada upravené ROM při hacku metodou PNHT? Jde v tom případě odinstalovat ještě nějaký další interní zmetek?

Kéž by to tak šlo v mých telefonech :pray A vůbec by nemusel jít nainstalovat zpátky, stačilo by mi aby to bylo navždy pryč :D . A nejen Hudební přehrávač, ale taky všechny ostatní zmetky od Nokie :pray :pray :pray.
Kvůli tomuhle bych snad i uvažoval o pořízení noťasu nebo PC. A na tu chvilku bych risknul i redmontské a helsinské megaviry :lotpot

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Petr13 v úte dub 13, 2010 6:06 pm

Propojil jsem Fon s počítačem.Našel jsem ty podrobné Aplikace co nejsou v hlavním Menu,ale ve Vyhledávání.Potom jsen najel na Hudební přehrávač a na odistalovat.Žádný problém.Ikona která mi signalizovala otevřenou Aplikaci zmizela.Nechápu, ale když jsem to zkoušel podle rad,tak mě mobil nenabízel Aplikaci skončit nebo zavřít.

Edit:Nejsem žádný expert na Fony.Teď opravdu nevím jestli jsem to vymazal z paměti karty,nebo Fonu.Pro mě je důležité,že se mi to povedlo.Kdyby se mi to stalo do budoucna znovu,budu postupovat stejným způsobem.
Naposledy upravil šulda dne ned dub 25, 2010 4:00 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno.
Petr13
Nový uživatel
Nový uživatel

Dotaz na všechny majitele E52

Příspěvekod melo15 v ned dub 25, 2010 2:24 pm

Zdravím,
potřeboval bych zjistit, jak se chová Vaše E52 při těchto krocích:
kontakty - vybrat nějaký kontakt - volby - upravit - vybrat položku "mobil" (nebo telefon) - volby - upravit popis a napište svůj text. Např. Nokia E52 a nakonec dejte Hotovo.
Změnil se vám popis nebo zůstal stejný?
Mám nejnovější FW, mobil mi trojhmatovali na prodejně, potom chtěli přeinstalovat FW ale nějak jim to nešlo, tak jsem přeinstaloval přes Nokia SW Updater sám. Nepomohlo nic, stále stejná chyba.
Na N73, N82 mi tohle funguje bez problému, ale na E52 ne.
Pokud budete odpovítat, uveďte prosím verzi svého FW.
Je to na reklamaci? Obávám se, že v servisu s tím nic neudělají.
Díky za spolupráci.
Naposledy upravil šulda dne ned dub 25, 2010 4:02 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto ze sólo téma.
-> N82-1 black
-> FW: 35.0.002 hacked
-> microSDHC NOKIA 8GB
-> Koss Spark Plug & Koss Porta Pro Obrázek

melo15
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82

Příspěvekod aernor v pát dub 30, 2010 11:42 pm

ahoj te, chci se zeptat jestli nekdo rozchodil internet v mobilu pres pc, pres bluetooth? cetl jsem hodne navodu, ale s zadnym to nemelo stastny konec
aernor
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod faaic v ned kvě 09, 2010 8:45 am

Ahoj.

Kdyby se tak našla dobrá duše a poradila mi s něktrým nastavením.

Předně mi nejde spojení s PC přes PCSuite. Prostě telefon nevidí ať dělám co dělám. To bych asi mohl oželet. Vše jsem přetáhl s E66 přes Bluetooth.
Celkem jsem si zvykl u E66, že když jsem poklepal na telefon, tak se zvonění ztišilo. Na E52 to nemohu najít.
Doma mám WiFi, ale nemohu se připojit. Pořád to hlásí "Neplatný název serveru". Tak nevím, co s tím.
Rovněž mi chybí Pěněženka, kterou jsem měl na NOKIA 6230. Jest-li to jde někal zprovoznit.

Předem dík.

...a ještě jsem zapomněl na dotaz, jak instalovat nějaké ty doplňky? Např. stáhl jsem eggtimer.sis. Jak to dostat do mobilu, aby to fungovalo.

Vyhledávač nenašel nic, tak proto ty dotazy dávám sem a pokud je budete považovat za stupid, tak skutečně stupid jsou :oops:
faaic
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia E52 a E66

Příspěvekod prokop v ned kvě 09, 2010 1:21 pm

Obrázek
K tomu poslednímu bodu: mrkni do FAQ. Viz téma pro nové uživatele do kterého jsi byl přesměrován po aktivaci účtu :tyty: . Mám ho kdyžtak v podpisu.
Ale tomu jak se ve FAQ píše, že pro instalaci aplikaci je nejvhodnější použít PC Suite vůbec nevěř, spíš je to naopak asi to nejhorší řešení. Doktor to tam napsal zřejmě ještě kdysi dávno jako nováček když ještě nevěděl co virus PC Suite dokáže :D . Už dlouho to chci opravit, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat.
V kostce se to dá říct i takhle: aplikaci dostaň jakýmkoliv způsobem do telefonu (BT, kabel, iRDa, stažení z netu), pak na ní v telefonu jen klikni a následuj pokyny na displeji. Ideální je jako první nainstalovat X-plore a s ním si to pak ještě víc ulehčovat.
Ale docela mě ten dotaz zaráží když vidím že to není první telefon který máš v rukách :t

K Peněžence: netuším co to je, ale podívej se do Seznamu aplikací (viz téma pro nové.... :D ) a třeba tam něco podobného najdeš

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod faaic v pon kvě 10, 2010 6:12 am

prokop píše:... mrkni do FAQ. Ale docela mě ten dotaz zaráží když vidím že to není první telefon který máš v rukách :t K Peněžence: netuším co to je, ale podívej se do Seznamu aplikací (viz téma pro nové.... :D ) a třeba tam něco podobného najdeš

Dík za odpověď. Pomohla mi. FAQ musím pořádně prostudovat, ale to základní už se povedlo. Zapomenu tedy na nějak yPC Suite. X-plore je bezva a až příjdu na to, jak ho zaplatit, tak to koupím (ani ne tak kvůli tomu malému zdržení, ale z důvodu podpory tvůrců).
Pěněženkou jsem myslel aplikaci, která je chráněná heslem. Mám tam pšechny údaje o platebních kartách a hlavně PINy. Prostě takový poznámlový blok, ale otevřít ho může jenom tem, kdo zná heslo.

No a telefonů mi prošlo rukama skutečně hodně, ale první s operačním systémem E66 a nyní E52. V podstatě jsem nepotřeboval instalovat různé aplikace. Až teď jsem tomu nějak přišel na chuť :-)

Ještě jednou dík. :clap
faaic
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia E52 a E66

Příspěvekod Eric v pon srp 30, 2010 5:14 pm

:help: Potrebujem poradiť, :help:
chcel by som či sa dá sfunkčniť aby som sa pripojil Nokia 6300 a E52 cez blututh a na 6300 by som mal spustený net a ten by som používal v E52. :?:

Potrebujem to lebo nechcem platiť drahšie dáta na E52 ktorú mám blokovanú a odblokovať ju nechcem dávať, kvôli poruchovosti už mi raz menili dosku a nechcem prísť o záruku. :sorry:

Ďakujem za nápady a rady...............
Eric
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73, Nokia E52

Příspěvekod enjoy v čtv zář 09, 2010 9:37 pm

nevím, čím jsem si to zasloužil, nebo vykoledoval, ale spuštění foťáku, to je záležitost tak na půl minuty, když něco vyfotím, než se ta fotka uloží, abych mohl fotit dál, to je tak 10 sekund, až minuta a o videu snad ani nemluvím, než se spustí, to je hrozná doba a to co nahraju se seká až běda .. přitom po startu mi běží snad jen PhoneLocker a Jbaktaskman... co to může tak děsně zpomalovat?

... ukládám na kartu a formátoval jsem jí přes PC
enjoy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 071.004 hack

Příspěvekod Richie v sob zář 25, 2010 12:53 pm

Mám dotaz: Telefon Nokia E52 byl před několika týdny aktualizován na firmware:

034.001
2.duben 2010
034.001.C00.01
E52-1
RM-469

Od 21.září se nezobrazují jména volajících, pouze číslo... což je nepředstavitelně nasírající. V telefonu nebyly cca. poslední 2 týdny prováděny změny. Nevíte co je v telefonu teda špatně?
Richie
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 091.003 h@cked

Příspěvekod Dr. Nebolí to v sob zář 25, 2010 4:47 pm

Nezkopíroval jsi si omylem kontakty ze zálohy, aniž by sis všimnul, že ti tam po flashi zůstaly? Pokud máš jeden kontakt v seznamu 2x, tak se zobrazuje pouze číslo, a ne jméno. Jinak mě nic nenapadá.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod vodič v pon zář 27, 2010 10:42 am

Zdravím. Pomůže někdo jak propojit E52 s navigací v pc nebo noťasu. Díky. Podařilo se někomu propojit telefon s Centrum zařízení widows mobile.
vodič
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod king12 v pon zář 27, 2010 8:20 pm

Přemýšlím o novým mobilu a rozhoduji se mezi e52 a 6720 clasic.. co myslíte :..?
king12
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod hanni v úte zář 28, 2010 6:16 am

Pokial nepotrebujes 5 MPx Carl Zeiss s autofocusom, tak jednoznacne E52..tu neni co riesit.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod hanni v stř zář 29, 2010 9:30 pm

hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod enjoy v čtv zář 30, 2010 9:36 pm

jak moc velký rozdíl ve FW je mezi 034.001 a 051.018 ?
číselně to vypadá na obrovský skok, ale funkčně a viditelně?
enjoy
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v pát říj 01, 2010 7:11 am

Vsimol som si nejake nepodstatne zmeny pri nastavovani emailu a celkovo sa mi zda byt telefon o nieco rychlejsi,ale to moze byt iba moj subjektivny dojem...ale musel som pri aktualizacii cez FOTA nasledne formatovat telefon a kartu,lebo to blblo a telefon sa sekal.
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod enjoy v pát říj 01, 2010 1:44 pm

jj, koukal jsem, že už se dá stáhnout přes navifirm, romka je zde už taky, takže by šel asi nahrát přes phoenix, jen se mi pak nechce tolik věci doinstalovávat a nastavovat, tak jestli to vůbec stojí za to, to je tak na hodinu práce :D
enjoy
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Hepaa v pát říj 01, 2010 6:33 pm

FW jsem nahrával přes NSU, nějaké změny jsem ani moc nepostřehl, spíš se telefon začal sekat, načtení SMSek trvá 10 sekund..takže budu muset jít na Phoenix flash. Ach jo..
Obrázek
Hepaa
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v ned říj 03, 2010 7:14 am

Nemusis robit flash cez Phonix,to iste robilo aj mne...urob kompletny format telefonu a karty...to zarucene pomoze..telefon uz slape ako hodinky...zatial FW, s ktorym som najspokojnejsi.
hanni
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Obecné informace, parametry