dostačující telefon pro sygic

OS. 9.x telefonů

Příspěvekod homole v ned srp 29, 2010 4:53 pm

Zdarec všichni, poraďte mi s koupí telefonu. Chci jej využít především pro navigaci Sygic, jinak jako telefon.
Může být levný, žádná extra třída. Poraďte mi jakou značku a typ. Uvažuji o externím GPS modulu. Díky.
homole
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: sonyericsson k550i

Re: dostačující telefon pro sygic

Příspěvekod Smith.F v ned srp 29, 2010 11:18 pm

Ehm... cokoliv se Symbianem?
Měl bys mít i nějaké další požadavky. Hlavně třeba jestli chceš dotykovej displej nebo klávesnici.
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon srp 30, 2010 8:53 am

Jak píše Smith. Buďto specifikovat líp, co chceš a potřebuješ, nebo ti můžeme poradit akorát
:arrow: http://www.nokia.cz/produkty/telefony

Jestli chceš opravdu jenom navigovat a nevadí ti asi nejnecitlivější dotykáč na světě, tak jednoznačně 5230. Velkej display na navigaci, držák do auta zdarma a velice nízká cena. Jestli chceš ten telefon ale opravdu používat, jakože fakt používat, tak se dotykáči od Nokie radši vyhni. Ne bez vysouvací klávesnice ;)
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod homole v pon srp 30, 2010 6:59 pm

Aha, tak na dtím jsem nepřemýšlel. No dotykový display to být nemusí a véčko zrovna taky ne. Je to vcelku jedno. Spíš mi jde o klasifikaci jak si stojí jednotlivé mobily v rychlosti zpracování dat pro navigaci atd. Zatím ale děkuji za všechny příspěvky:-)
homole
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: sonyericsson k550i

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pon srp 30, 2010 9:45 pm

Všechny nový Symbianový Nokie navigujou normálně, nejsou mezi tím rozdíly v rychlosti. Některý telefony nemaj GPS modul a musíš ho dokoupit v externí podobě, některý ho maj v sobě. Ten externí líp chytá signál. A tím to končí. Na to není potřeba žádnej super hardware, jestli ti jde jenom o tohle, neuděláš blbost ničím.
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Zpět na Obecné informace, parametry