Koupě E52

OS. 9.x telefonů

Koupě E52

Příspěvekod HonziCZ3k v stř bře 02, 2011 5:49 pm

Nazdar pánové, poslední dobou zvažuju koupi E52ky ktera mne zaujala predevsim vydrzi baterky. Bohužel jsem se na ni nikde nedočetl nic moc pekneho. V nekolika neNokia obchodech (Mobilpohotovost apod.) mi však bylo sděleno že většina problemu je jenom softwarova a že všechny problemy jsou spise nafouknuta bublina. Věřím že se Nokii již po teměř dvou letech prodeje tohoto modelu podařilo většinu firmwarovych much odstranit. Dostal jsem doporučeni že nejlepsi koupi je originalni česka distribuce, se kterou by neměly byt problemy. Největši problemy jsou pry se šedivkami a brandovanymi verzemi. :shock:
Má otázka tedy zní: :help:
Je E52 v dnešní době dobrou investicí? Máte někdo zkušenost s výše uvedenymi fakty brandovanych telefonu?
N 3410->N 6070->N N73->N E52

Formát a obnova softwaru (včetně nastavení) mi zabere max. 2 hodiny, tak když něco nefunguje proč neudělat trojhmat nebo reflash?
HonziCZ3k
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E52

Re: Koupě E52

Příspěvekod vasikk v stř bře 02, 2011 5:55 pm

Kromě těchto "problémů" si našel jaké chyby?

Edit: vypadlo mi tam slovo :oops:
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod HonziCZ3k v stř bře 02, 2011 6:03 pm

Asi jsem dost dobře nepochopil otazku...

Formát a obnova softwaru (včetně nastavení) mi zabere max. 2 hodiny, tak když něco nefunguje proč neudělat trojhmat nebo reflash?
HonziCZ3k
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod enjoy v čtv bře 03, 2011 4:32 pm

podle mě je E52 nejlepší symbianovej telefon s klasickou "mobilni" klávesnicí, co lze pořídit... tedy pokud chceš symbian, nokii a nechceš dotykáč, nic lepšího neexistuje
enjoy
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia E52 071.004 hack

Příspěvekod HonziCZ3k v pát bře 04, 2011 10:18 am

asi bych měl upřesnit co od telefonu ocekávám:
Nechci dotykáč, nechci QWERTY klavesnici, a nemusi mit ani zadne supermoderni funkce. Dulezita je predevsim vydrz baterky, protože 4 dny mi opravdu nestači.
Naposledy upravil HonziCZ3k dne ned bře 20, 2011 2:18 pm, celkově upraveno 1

HonziCZ3k
Nový uživatel
Nový uživatel

Koupě E52

Příspěvekod Dr. Nebolí to v pát bře 04, 2011 11:58 am

Pokud jde o baterku, nejsou 4 dny jako 4 dny. Spotřebu ovlivňuje tuna faktorů. 3G, wifi, velikost a jas displaye, vytížení procesoru, gps, periferie... Můžu s klidným svědomím říct, že moje E71 vydrží týden jako nic, ale přesto je v nabíječce každej druhej večer (což považuju za senzační výsledek když si vezmu, jak vytížená je. N73 umírala už první den). Další věc je, co se ti nelíbí na 4 dnech. Daň za silnější hw, kterej se do smartphonů zpravidla dává, je právě větší spotřeba a tím i menší výdrž baterky. Skoro by to chtělo napsat, co všechno s telefonem hodláš dělat a co si od něj slibuješ. Ve finále by se možná vyplatilo pořídit nějakou S40, protože symbianovej telefon, co by v zátěži vydržel 4 dny ještě nikdo nevynalezl. E52 si před rokem koupila kamarádka a zatím je spokojená.

Mimochodem, není nutný citovat poslední příspěvek, máme tu tlačítko "odpověď" ;) Opraveno...
R.I.P. Symbian (1998-2012)

R.I.P. BB10 (2013-2016)

Děkujeme všem, poslední ať zhasne. Až bude na trhu opět kvalitní mobilní OS, vzbuďte mě. A až se ho někdo bude zase soustavně snažit zabít, zastavte ho dřív, než to dodělá!
Dr. Nebolí to
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: BB KeyOne, BB Q5, Nokia E71

Příspěvekod hanni v sob bře 05, 2011 7:27 am

Myslím,že v súčasnej dobe je už E52 odladená softwarovo aj hardwarovo,takže určite je to to najlepšie, čo medzi symbianovými nedotykáčmi môžeš kúpiť.Ako už spomínal Doktor, výdrž baterky je ovplyvnená mnohými faktormi a v neposlednom rade aj aplikáciami, ktoré používaš.Mnohé z nich bežia na pozadí a monitorujú,čím sa znižuje výdrž. Pre mňa osobne sú 4 dni utopia, nabíjam každý druhý deň ;)
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Koupě E52

Příspěvekod funtcz v ned bře 06, 2011 4:50 pm

HonziCZ3k píše:Nazdar pánové, poslední dobou zvažuju koupi E52ky ktera mne zaujala predevsim vydrzi baterky. Bohužel jsem se na ni nikde nedočetl nic moc pekneho. V nekolika neNokia obchodech (Mobilpohotovost apod.) mi však bylo sděleno že většina problemu je jenom softwarova a že všechny problemy jsou spise nafouknuta bublina. Věřím že se Nokii již po teměř dvou letech prodeje tohoto modelu podařilo většinu firmwarovych much odstranit. Dostal jsem doporučeni že nejlepsi koupi je originalni česka distribuce, se kterou by neměly byt problemy. Největši problemy jsou pry se šedivkami a brandovanymi verzemi. :shock:
Má otázka tedy zní: :help:
Je E52 v dnešní době dobrou investicí? Máte někdo zkušenost s výše uvedenymi fakty brandovanych telefonu?

Ja bych nedelal rozdil mezi sedivkyma a cz distribuce.To je zalezitost reklamace a ne kvality telefonu.Mam osobne koupenou v PL 52 Gold a zadny problem a co kamos zaplatil o 1500 kc vice uz po druhe sel reklamovat :D .
Jedine jsem si musel zmenit product code na EURO3 at mam co nejdrive aktualizovany software a jsem spokojeny !!
Nokia C7-00 ANNA Hacked Edition
Sygic Aura 2011
Nokia Maps 3.08
funtcz
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia C7-00 Frosty Metal

Koupě E52

Příspěvekod jirpet v sob bře 12, 2011 7:26 am

Ahoj, ja jsem do ni sel jelikoz me ma byvala N95 8GB zacala zlobit ( display a oprava 2000 ) takze jsem hledal normalni nedotykovy ( mam zle zkusenosti viz N97 48GB ) a nic lepsiho jak E52 jsem nenasel a velke plus ma + 16GB microSD a - horsi fotak a video ale to me tak nevadi.

A i E52 je cenove krasna oproti co me stala N95 8GB 5.900>14.500 to je krasny srovnani.

Jinak me baterie vydrzela 8hodin ale u me je to az az protoze z mobilu chatuju a vlastne mobil jede naplno v N95 8GB byla vymena baterie po 4hodinach :)
jirpet
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N8 48GB

Zpět na Obecné informace, parametry