Nokia N 95

OS. 9.x telefonů

Nokia N 95

Příspěvekod viktorian v pon led 21, 2013 3:46 pm

Ahoj, dostal se mi do ruky výše zmíněný telefon. Nemám k němu manuál a moc o něm nevím, tak se obracím sem s zádostí o pár informací ...

Telefon má wi-fi, je tedy možné se připojit někde na nezašifrovanou wi-fi a prohlížet obsah internetu ?
Jaký operační systém telefon používá ?
Jde nastavit, aby radio hrálo bez handsfree ?
Jakou má telefon paměť a jak zjistím aktuální stav ?
Chtěl jsem si stahnout pár užitečných aplikací včetně slovníků z pc a přes software do telefonu a telefon dal hlášku " soubor sis nepodporován " a při tom to byly slovníky určené pro N 95 v čem je tedy problém ?
Jak do telefonu vložit mapy ?
Za zodpovězení otazek budu velice vděčný :-) :help:
viktorian
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia N95

Re: Nokia N 95

Příspěvekod šulda v pon led 21, 2013 4:19 pm

:welcome
Začni >>Tímto<<
1) Ano
2) Kousek nad tvým tématem najdeš >>Verze operačního systému Symbian <<
3) Sluchátka jsou využita jako anténa = Ne
4) Aktuální stav zjistíš např. ve správci souborů. (Nejlépe v JBak Taskman)
5) Jsi si jistý že se jedná o .sis pro 3rd? Ta hláška vypovídá že ne, ale neznám zdroj daných .sis
6) >>Navigace pro Symbian<<
Jen v prvním odkazu jsem opustil fórum, zkus prosím otevřít oči než se začneš ptát :idea:
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod viktorian v úte led 22, 2013 11:49 am

Díky za uvítání i za odpovědi šuldo :D
Máš pravdu, že odpovědi na mé otázky tady na foru určitě NĚKDE budou, ale nepodařilo se mi najít, když jsem zadával do vyhledávače nokia N 95, tak se mi nic nezobrazilo, nebo, že popis je příliš stručný a když neznám klíčová slova, tak je hledání docela umění :-)
Teď si zase nevím rady z wifi, připojím se na nešifrovanou šíť a když otevřu prohlížeč, nenačte se a dá hlášku : server nenalezen, nebo web and walk dá zprávu " stránka nebyla nalezena ", nebo " žádná odezva brány "
Tak nevím v čem je háček ?
Za vyjádření budu vděčný, popřípadě nějaký ten odkaz na vlákno o Nokii N95 bych též uvítal ...
viktorian
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia N95

Příspěvekod šulda v úte led 22, 2013 12:21 pm

Nejde přeci o N95 ale o daný OS všeobecně, nehledej tedy doslova ale např. o Mapách v sekci s navigacemi, o systému v "Obecné informace, parametry" o fičurkách a problémech v "Tipy & Triky & Poradna" atd. Jako první věc bych radil zbavit se viru co máš v telefonu = brand Firmware = zlo od OPA, jestli sem dobře pochopil, je v tý N95 FW od T-Mobile. Lze to provést změnou >>Product code<< a následným flash FW např. přes NSU či Nokia Suite, nebo pomocí Phoenix což už ale nemusí být dlouho pravda kvůli údajnému zamezení k serverům s FW (na Phoenix tě případně nasměruji). Teď k WiFi, na 99% nemáš zvolen přístupový bod WiFi jako výchozí. Podívej se v nastavení připojení, je potřeba zvolit WiFi jako výchozí. K prohlížení webu ti doporučím Operu mini, je 100x lepší než ten vestavěný zmetek.
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Nokia N 95

Příspěvekod flibor v úte led 22, 2013 7:23 pm

Ono je to vyhledávání na fóru opět poněkud impotentní, nenajde nic. Takže je třeba použít Google s operátorem site:forum.n73.eu .
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Zpět na Obecné informace, parametry