Antivir pro symbian

OS. 9.x telefonů

Antivir pro symbian

Příspěvekod micinka111 v pát črc 10, 2015 10:02 am

DObrý den bohužel jsem klikla na co jsem neměla a ted se bojím že mám v telefonu viry, mám Nokii 5230 funkčí je, ale chodím přes ní i na internetové bankovnictví. Nevíte zda se dá někde stáhnout antivir pro tento typ telefonu? Děkuji za radu
micinka111
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia 5230

Antivir pro symbian

Příspěvekod prokop v sob črc 11, 2015 2:57 pm

:welcome:
micinka111 píše:Nevíte zda se dá někde stáhnout
antivir pro tento typ telefonu?

Ano, víme. A ty bys to samozřejmě věděla taky, kdybys neignorovala téma pro nové uživatele, jež se ti otevřelo při aktivaci svého zdejšího účtu :wink: (doporučuju ti, aby sis ho zběžně přečetla aspoň teď - stačí kliknout na odkaz v mém podpisu)
Ale to je celkem jedno, pokud tě zajímá tzv. "mobilní antivirus" jen kvůli té funkci "antiviru", protože:

micinka11 píše:ted se bojím že mám v telefonu viry

Neboj se nic, ujišťuju tě, že nemáš. Delší dobu jsem sice teď mobilní scénu téměř nemohl sledovat, ale pokud vím, tak pořád ještě nic takového neexistuje (myslím,, že tohle by se ke mně určitě doneslo, i kdyby mi to měl přinést poštovní holub :D ). Obzvlášť ne pro Symbian, který bohužel Micro$oft už dávno zákeřně pohřbil, aby mohl svoje kktotálně hloupé telefony prodávat drze jako "smartphony". To, že existují mobilní viry, si myslí jen špatně poučení začátečníci (nebo hlupáci, kteří nedokážou pochopit, co je to Wiki favicon logopočítačový virus, a jak funguje systém mobilního telefonu)

Jen tak mimochodem:
micinka111 píše:bohužel jsem klikla na co jsem neměla

Zajímá mě, co to bylo, na co jsi klikat neměla, a z čeho usuzuješ, že jsi na to klikat neměla.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Antivir pro symbian

Příspěvekod micinka111 v sob črc 11, 2015 5:13 pm

no na jedných stránkách mi napsali, že jsem byla napadena virem ale během chvilky jsem je zavřela
micinka111
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia 5230

Re: Antivir pro symbian

Příspěvekod fpolocek v pon črc 13, 2015 9:44 am

Tipuji že rozhraní té stránky vypadalo jako UI androidu.
Toho si nevšímej, chtělo tě to jen přesměrovat ke stažení nějakého rádoby antiviru (pro android samozřejmě) který by sledoval aktivity uživatele...

Prostě a jednoduše, na Symbianu žádné viry neexistují (samozřejmě by existovat mohly, ale to se nikomu nevyplatí)!
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Zpět na Obecné informace, parametry