Zpomaleny Telefon

OS. 9.x telefonů

Re: Zpomaleny Telefon

Příspěvekod prokop v stř čer 03, 2009 9:42 am

> JOY.007
Vítej na fóru :wink:

OFF → "*" + "3" + "Green Key" → ON → držet do naběhnutí.

Doporučuju ti ale, abys mi kliknul do podpisu na "Pro nové uživatele" aby ses nemusel příště ptát na podobné základní věci.
Trojhmat je trochu podrobněji popsaný ve FAQ a ve "Všech Tipech &Tricích" - obě jsou to Důležitá témata :idea: .

PS: a nezapomeň na zálohy - nespoléhej přitom jen na samotnou zálohu na zálohu v Nokia PC Suite, zálohuj nejlépe aspoň dvěma jinými způsoby, pokud formátuješ kvůli nějakému problému, tak neobnovuj zálohu kompletně.

.....................
EDIT: Zdenku, to jsem zase jednou pomalej... :D (musel jsem si totiž vygooglit něco o trojhmatu :lol: )

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Zpomalená N73

Příspěvekod ReturnEE v ned čer 07, 2009 1:47 pm

Zdravim všechny
.. nokii mám už třičtvrtě roku ale došla mi trpělivost. Stále se mi vypínala což bych od mobilu této cenové kategorie neočekával. To jsem vyřešil podložením baterie papírem ale i tak mě zaráží proč do mobilu, který mě stál 5000,- mám cpát kus papíru aby se mi nevypínal. Co mi ovšem nyní dělá větší starosti je že je mobil neuvěřitelně zpomalený, sekají se mi všechny aplikace na N73 určené a další půlka z nich mi nejde nainstalovat. Přemýšlím o zaslání do servisu jelikož schéma na mobilu mám původní a tak nevidím důvod proč jinak by se mě nokie měla sekat. Kdybyste někdo věděli návod jak problém se sekáním nokie vyřešit a jak zprovoznit všechny možné aplikace, prosím napište a popř. napište jestli si myslíte že je rozumné nokii reklamovat. Díky
Naposledy upravil prokop dne ned čer 07, 2009 2:42 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno
ReturnEE
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v ned čer 07, 2009 2:33 pm

1) Vypínání + baterie: holt je to víceméně výrobní vada tohohle telefonu (a ne jediná), ale prakticky na každém telefonu i v podstatně vyšší cenové relaci se nějaké najdou . Tohle bych já osobně řešil reklamací

2) Zpomalený, sekající se telefon: záleží na množství spuštěných aplikací, případně na monožství nainstalovaných aplikací/her a počtu jejich instalací/odinstalací. Lék je na to sice pro někoho drastický, ale účinný - formát trojhmatem. Na reklamaci to není protože tam bych s neformátovaným telefonem ani nechodil a když už, tak v servisu stejně jako první ten formát nebo reflash firmware udělají

3) Souvislost s původním schématem nechápu :shock:

4) Jak zprovoznit všechny možné aplikace bychom ti možná i poradili, ale bohužel to nejde. Věšteckou kouli jsme tu totiž měli jen jednu a tu jsme minulý týden dali klenotníkovi na přeleštění.
Jediná šance snad je, že bys nám objasnil co může znamenat "....půlka z nich mi nejde nainstalovat" .

Téma sloučeno.

sulda: Sry že se vtírám.
ReturnEE píše:který mě stál 5000,-
Když ho vypustily na trh stál 15000,- a tobě se zdá 5000,- moc :mrgreen:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Zdenek444 v ned čer 07, 2009 4:39 pm

Já jen k té trojce, souvislost s s základním schématem naprosto chápu - ze začátku jsem si do mobilu natahal spousty schémat, měly na pozadí pěkné obrázky a takové hezké ikonky... :D Jenže byl problém (všiml jsem si ho až po nějaké době) že s nima byl mobil o dost pomalejší... Startovalo dlouho prakticky úplně všechno, od menu až po kalkulačku :) . Přišel jsem na to teprv až když jsem si náhodou jednou dal to základní schéma a hned to bylo o dost svižnější :) Od té doby už používám jedině témata se základníma ikonama (a těch bohužel moc není, aspoň ne zrovna ty, co se mi líbí :( ...)
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod prokop v ned čer 07, 2009 4:52 pm

Aha, to mě nenapadlo :oops:
Ono to spíš bude tím jak je to téma napsané. Když jsem kdysi zkoušel témátka LowMem a Turquoise_No_UID tak se mi zdálo že se telefon maličko zrychlil a taky jsem měl o fous víc volné RAM.
A naopak, teď mám v obou telefonech Night Wind by Boroda1 kterého jsem se napřed bál protože je hodně velké, má změněné všechny ikony (i k většině externích aplikací), toolbary, progressbary, systémové hlášky atd . Ale žádné zpomalení jsem nezaregistroval. Taky zrovna průběžně dělám na překladu a úpravě jedné aplikace která se témat týká, takže přitom musím na chvilku vybrat nějaké jiné - a to bych si určitě všimnul.

prokop
Administrátor
Administrátor

N73 prosím o radu

Příspěvekod eXtreeM v pát zář 25, 2009 2:38 pm

Dobrý den, mam problém s N73. Telefon se mi z ničeho nic sám od sebe vypl, když jsem ho znova zapl, tak je hrozně zpomalený, např. do menu se nedostanu vubec, jako by telefon zamrzl, nebo se mi otevre treba az po 2 minutach. Takto je to pokazde s kazdou klavesou.

Prosím o radu, děkuji
PS: přes USB,ani BT se do PC nedostanu ...
eXtreeM
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N73

Re: N73 prosím o radu

Příspěvekod prcek15 v pát zář 25, 2009 2:52 pm

eXtreeM: Poradil bych ti formát pamětí a přehrát fw, ale nedělej to! Věřím, že ti tu někdo poradí líp. :D

PS: A navíc se do PC nedostaneš, takže by ta rada byla na nic. :mrgreen:
Pravidla fóra | Pravidla psaní příspěvků
Pro nové uživatele | Sygic 8.06 2010 CZ-SK
Neposkytuji podporu přes SZ, napište do diskuze!
prcek15
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: HTC HD2, N95 8GB

Příspěvekod eXtreeM v pát zář 25, 2009 3:08 pm

to doufam :D
eXtreeM
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N73

Příspěvekod Smith.F v pát zář 25, 2009 4:07 pm

Zkus vypnout, vyndat paměťovku a zapnout. Tím zjistíme, jestli je chyba na kartě nebo v telefonu.
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod hanni v pát zář 25, 2009 5:01 pm

Ked nie je chyba v pamatovke,tak skus trojhmat,ak nepomoze,tak servis.
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod prokop v pát zář 25, 2009 5:46 pm

>eXtreeM:

Vítej u nás.
Vyhledávač mi našel několik podobných témat, a tohle se mi zdálo vhodné, tak jsem ti to přesunul sem. Možná tu nějakou pomoc vyčteš.

Příště prosímtě zkus vyhledat téma sám a když ho nenajdeš tak aspoň zvol inteligentní název. Ostatně pro ty, koho to nenapadne samo od sebe, je to také napsané v Pravidlech fóra .

prokop
Administrátor
Administrátor

Předchozí

Zpět na Obecné informace, parametry