Chyba systemu -20 - hudebni prehravac N95

OS. 9.x telefonů

Chyba systemu -20 - hudebni prehravac N95

Příspěvekod Zelych v ned kvě 17, 2009 9:25 pm

Zdravim, psal jsem o mem problemu na mobilmanii (bez odezvy) tak to zkusim jeste tady, jinak uz nevim, kde by mi mohli poradit?
Deje se mi na N95 to, ze jsem měl na karte asi vic MP3 nez byl schopen prehravac prijmout do knihovny. Ukazuje mi 499 polozek. Nejake jsem smazal a pridal jine a chtel udelat aktualizaci databaze a vybehne na me "Chyba systemu hudeb. preh. -20"
Bez karty se tahle chyba pri aktualizaci neukazuje. Smazal jsem celou slozku, do ktere si ukladam MP3, ale bez efektu (spis to jeste uskodilo)
Netusite nekdo kam do jakeho souboru si hudebni prehravac (MPX.EXE) uklada informace o nactenych souborech v knihovne. Pripadne nejaky jiny (humani - zadny format atp.) zpusob odstraneni zavady.

EDIT: Tak jsem se zamyslel a prohledal dukladne kartu a nasel kam si hudebni prehravac uklada informace. Je to ve slozkach Private\101FFC31 a Private\101ffca9.
Staci je jen smazat a on si je prehravac pak sám obnovi i s obsahem.
LG 4X HD & Nokia N900
Zelych
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: LG 4X HD & Nokia N900

Re: Chyba systemu -20 - hudebni prehravac N95

Příspěvekod shotteckk v sob říj 29, 2011 10:53 am

mám skoro stejný problém ale nejdou mi smazat ani složky ani soubory samý :?
shotteckk
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N95

Příspěvekod prokop v sob říj 29, 2011 2:33 pm

:welcome:

shotteckk píše:nejdou mi smazat ani složky ani soubory samý :?

??? :think:
To má být spam nebo žádost o radu? Jestli to druhé, tak mi moje jasnozření říká, že máš možná ten přehrávač spuštěný. Takže ho kdyžtak ukonči a mělo by to jít.
Mimochodem, v PC čtečce karet musí dokázat smazat jakékoliv soubory a složky na kartě jakýkoliv správce souborů který je dokáže zobrazit. Třeba Total Commander, ten je asi dodnes nepřekonaný.

"Mám skoro stejný problém" = ???
To může být klíčové, tak ten "skoro" stejný problém kdyžtak specifikuj.

PS: být tebou, tak bych na vestavěný Hudební přehrávač navždy zapomněl, a používal bych nějaký normální. Nejen tohle je totiž jedna z jeho poměrně častých závad, o funkcích a "příjemném" ovládání ani nemluvě :dolu . Osobně doporučuju TTpod.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod shotteckk v sob říj 29, 2011 5:18 pm

jo už je to ok :-)
Edit:
mám jinak Core player a myslím si že o lepším zatím 8-) nevím..
shotteckk
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N95

Zpět na Obecné informace, parametry