Nefunguje dioda

Poradna a dotazy k operačním systémům Maemo a MeeGo

Nefunguje dioda

Příspěvekod Kubee900 v pon bře 07, 2011 8:29 pm

Zdravím všechny,

mám problém. Mám asi měsíc n900 a najednou mi přestala blikat upozorňovací dioda. Ještě nedávno blikala normálně, pak jsem vypnul upozornění při zapnutí telefonu a nejspíš od té doby nesvítí. Když jsem v Led Pattern Editoru dal test diody pro některé upozornění vždy to vypíše: "Exit status: 45280, failed to set red led current." Mam strach, jestli mi neodešla hardwareově, popřípadě jestli někdo nemá podobnou zkušenost a nebo jestli to nedělá nějaká další aplikace.

A současně, dá se nějak maemo zazálohovat i s nastavením a aplikacema, at si je nemusím pracně opisovat a znovu instalovat po hard resetu? Už jediné co mne napadá než odnesu telefon do servisu....

Děkuju za odpovědi
Kubee900
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N900

Re: Nefunguje dioda

Příspěvekod Kubee900 v úte bře 08, 2011 12:46 am

Problem vyresen.

NENI POTREBA:
- zadny flash
- zadny mce.ini
- zadny servis
- zadna odinstalace aplikaci

staci jen VYNDAT A OPET po par vterinach ZANDAT BATERKU.

Jinak soucasne s diodou prestane svitit i klavesnice, coz ma nejakym zpusobem na triku prave nejspis mce.ini ktery modifikuje LED Pattern Editor, jak si matne vybavuji, vse mi prestalo svitit pote, co jsem stoural do nastaveni barev diod, dal ulozit. on modifikoval ten mce.ini a pak asi tyden nez jsem si toho vsiml. Uvidim pri dalsich pokusech s LPE.
Kubee900
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: Nefunguje dioda

Příspěvekod kareld v úte bře 08, 2011 9:38 am

Co se týče zálohy, nejlépe se mi osvědčila ta co je přímo v telefonu. Trvá to chvilku, zazálohuju to na paměťovku a obnoví se ti úplně všechno, kromě pár nastavení a pár aplikací např. z Ovi nebo .deb aplikací. Ale je to naprosto super. :D
kareld
Uživatel
Uživatel

Zpět na Poradna OS Maemo a MeeGo