Mobil nevibruje, vibrační motůrek ano

Poradna a dotazy k operačním systémům Maemo a MeeGo

Mobil nevibruje, vibrační motůrek ano

Příspěvekod Potkan007 v ned kvě 29, 2011 7:10 pm

Nějak se mi začíná moje N900 sypat pod rukama. Řešil jsem tu obrazovku, ale zatím jsem se na ni vykašlal, protože zrovna teď potřebuju mobil s přístupem na internet a jiný použitelný nemám.
Dneska jsem měl vypnuté zvonění a úspěšně se mi podařilo zmeškat 3 akutní hovory :wall: :n . Zjistil jsem, že mobil nevibruje (ani po restartu a formátu). Vydává výrazný nepříjemný zvuk, zhruba takový, jako když vibruje na stole (i s těma pauzama- "zzz zzz zzz"), ale vyšší a silnější. Přitom to s ním ale ani neškubne.
Oddělal jsem motůrek? Podle zvuku ještě jede, ale vypadá to jako kdyby se odporoučelo to cosi co vibruje.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Re: Mobil nevibruje, vibrační motůrek ano

Příspěvekod rozik.l v pon kvě 30, 2011 10:29 am

Podle toho co píšeš tak mi to přijde jako by se ti odlepil vybrační motůrek od středového krytu, ale zase mi nejde dohlavy jak by byl napájenej, jelikož u všech founů co jsem kdy měl rozebraný tak žádnej motůrek nebyl připojenej přes kabel. Jediná rada co ti můžu dát je tel rozebrat a pak uvidíš ;-) Ovšem jen pokuď se nebojíš záruky a tak podobně :twisted: .
rozik.l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N900 ke vší spokojenosti :-)

Příspěvekod Potkan007 v pon kvě 30, 2011 4:22 pm

Tak už jsem to chtěl odnést do servisu. Ještě před hodinou nešel (další zmeškaný hovor) a když jsem přišel ke kamarádovi a chtěl jsem mu to ukázat, N900 ukázkově vibruje :radost . Tak doufám, že si tam jen nesedlo něco na něco a za týden se to nepodělá znova.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Příspěvekod rozik.l v pon kvě 30, 2011 5:22 pm

hold se nerada předvádí :D
rozik.l
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N900 ke vší spokojenosti :-)

Zpět na Poradna OS Maemo a MeeGo