Vaše zkušenosti s Maemem

Základní informace, parametry týkající se telefonů s OS Maemo a MeeGo

Vaše zkušenosti s Maemem

Příspěvekod Potkan007 v sob kvě 01, 2010 6:30 pm

N900 není první zařízení s Maemem, pouze je první s telefonním modulem. Měli jste v ruce některého z tabletových předchůdců? Pochlubte se, jak na vás působil, jak rychle pracoval.

Já jsem se zatím setkal pouze s N900, která mě velice překvapila a jak tu někdo kdysi psal, že tablety jsou hned po Finlandii to nejlepší od finů, tak jsem nevěřil, ale musím souhlasit. Určitě plánuju v budoucnu po někom s N7xx, nebo N8xx pátrat.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Re: Vaše zkušenosti s Maemem

Příspěvekod RIH11 v čtv lis 18, 2010 10:12 pm

Ahoj, mám takový specifický dotaz a nevím do jaké kategorie zařadit, tak píšu sem. Hrozně špatně mi funguje aktualizace e-mailů v telefonu. Víceméně mi aktualizace funguje jen při zapnutí WIFI na telefonu u mně doma. To mi e-maily do mobilu naskáčou. Ale pak můžu být připojený třeba celý den a žádný e-mail už se během dne nezaktualizuje i když nastavím aktualizaci každých 5 minut a jsem stále připojený na wifi. To pak musím nejméně 2x, někdy i 3x vyvolat "odeslat a přijmout" než se mi zobrazí nové e-maily.
RIH11
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N900

Příspěvekod Vintrc v pát lis 19, 2010 2:54 pm

@RIH11
Vestavěný e-mail od nokie je děs a hrůza sama..jsou s tím problémy už od začátku..
lepší je použít něco z katalogů, třeba QMF Mail, ale tam je hodně nastavení..
nebo si ulož přímo když jsi na mejlu v prohlížeči na plochu jako záložku a jedním kliknutím jsi na mejlu ;)
Vintrc
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: n900

Příspěvekod Potkan007 v pát lis 19, 2010 3:23 pm

Vestavěný emailový klient má zásadní problémy zejména s objemnějšíma schránkama. Ještě před měsícem fungoval dá se říct spolehlivě, teď mám v inboxu 1364 emailů a N900 je naprosto odmítá stahovat. Navíc celkem úspěšně kašle na dělení podle složek.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Zpět na Obecné informace, parametry