BackupMenu [Maemo]

Aplikace určené pro OS Maemo a MeeGo

BackupMenu [Maemo]

Příspěvekod ginnes v pon bře 07, 2011 1:49 pm

BackupMenu - zalohovacia utilita pre N900
Dokaze vyrobit Image z vasej N900 pre potreby obnovy systemu. Kto pozna Acronis pre Win, tak by to malo byt presne to iste.

Zaloha sa uklada na SD kartu alebo eMMC (MyDocs).
Pzn: mne moju SD kartu nenaslo, skusal som zalohu do telefonu. Je potrebne sa ubezpecit, ze mate dostatok volneho miesta pre zalohu. Aplikacia pouziva RootFS image, ktory by podla autora mal byt kompatibilny aj s Nokia's Flasher utility.
najdete v :
Kód: Vybrat vše
Extras, Extras-Testing or Extras-Devel

vyzera to takto:
Obrázek

Utilita sa spusta pri restarte s otvorenou klavesnicou. So zavretou pokracuje klasicky start telefonu.

Aplikacia ma kladne ohlasy. Ja som zatial aplikaciu vyskusal, funguje, akurat pri vytvarani zalohy mi vypisalo 1 error(nejaku cast nechcelo nacitat), obnovu som zatial neskusal, ale raz aj to bude.

zdroj:
Kód: Vybrat vše
http://www.my-maemo.com/software/applications.php?name=BackupMenu&fldAuto=1637&faq=42
Nokia N900, Maemo 5, Verze: 20.2010.36-2.203.1 -> Comunity update 1.3.3.7-6.5
ginnes
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: n900

Re: BackupMenu

Příspěvekod LTuzinsky v čtv bře 24, 2011 9:00 am

Já jsem ji vyzkoušel a spadl mi systém, nejde mi naběhnout systém a svítí jenom nápis Nokia.
LTuzinsky
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N900 600 Mhz

Re: BackupMenu

Příspěvekod ORELx v sob čer 11, 2011 6:08 pm

zdravím všechny..BackupMenu by byla skvělá ale musela by fungovat.....záloha Ok bez chyb ale obnova se nějak nepovedla...Místo písmen a číslic jen malé čtverečky a po naskočení widgetu na pozadí se sám resetuje...a pořád dokola...flash přes příkazový řadek OK....
ORELx
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia n900

Zpět na Maemo & MeeGo aplikace