lFocus -manuální zaostřování a vypnutí přisvětlení videa

Tipy & Triky s Nokií N900 a OS Maemo & MeeGo

lFocus -manuální zaostřování a vypnutí přisvětlení videa

Příspěvekod Potkan007 v úte kvě 11, 2010 4:29 pm

Máte plné zuby šíleného mobilního zastřování co dělá přesně opak vaší představy? Vemte ostření do svých rukou! Stačí jenom při otevřeném fotoaparátu zmáčknout nabídku co vyjíždí z hodin a kliknout na ?klávesnici? (zelená= ostří mobil, červená= ostří uživatel pomocí tlačítek zoomu). Funguje i v průběhu natáčení videa, takže velmi užitečné.
Musíte si pouze dát pozor- se zapnutou touhle funkcí se nedá zoomovat a telefon se chová jako bez AF.

Kód: Vybrat vše
http://n900.hu.cz/Aplikace/lfocus.deb/

Image

Pozor na tohle- záměrné přehnané!
Zaostřování stažené na nejbližší, ale fotím vzdálený předmět
Image

edit: Ta druhá ikonka vypíná otravné přisvětlení při nahrávání videa.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Re: lFocus -manuální zaostřování a vypnutí přisvětlení videa

Příspěvekod 8vasa8 v stř čer 02, 2010 7:17 pm

moc dobrá appka už požívám
Nokia n900 - 950MHz
8vasa8
Uživatel
Uživatel

Re: lFocus -manuální zaostřování a vypnutí přisvětlení videa

Příspěvekod Potkan007 v pát čer 04, 2010 3:32 pm

Bohužel, po přehrání na PR1.2 jsem všechny aplikace nahrával znovu do telefonu ze zálohy. Tahle stará verze je super. Mně se nainstalovala novější a to vám nepřeju. Aniž bych to předtím věděl, při každém otevření foťáku začne buzerovat s ostřením. Je to jen taková lišta, ale když je vysunutá, nejde fotit! Předjížděli jsme Renaulta Alpinu, chtěl jsem si ho vyfotit. Zmáčknul jsem foťák- vyjelo okno. Znova- nic se neděje. Zavřu okno, zmáčknu foťák- vyletí okno na ostření. Pak už mi šlo jen o to vyfotit i za cenu rozmáznutí, ale lFocus se (úspěšně) brání. Prostě tuhle aplikaci už nechci radši ani vidět a doporučuju neaktualizovat ji. Ze super aplikace která zaostřuje manuálně udělali v nové verzi nepoužitelnou, která po požaduje vždy a když odmítnete, ozve se znova.
Tady ke stažení je deb instalačka, tedy ta starší verze. Já už jí mám plné zuby, takže se vykašlu i na tuhle.
iPhone 7 32 GB + Nokia N900 (+ asi 20 dalších starších, třeba E66, E71, dvě Lumie)
Pravidla fóra||Maemo fórum||Taktování||Instalace a odinstalace
Obrázek
Potkan007
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Lumia 735, Lumia 520

Zpět na Tipy & Triky