Battery Timer [9.8.2010] (unsigned,CZ,SK,S60v3/v5)

Aplikace pro 9.x telefony

Příspěvekod Semry v úte čer 24, 2014 2:50 pm

Tak než SK tak to radši nic. ;)
nemám rád dotykové displaye
Semry
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E90 3600mAh Mug. + 16Gb + LD4W

Příspěvekod Turek v stř čer 25, 2014 8:28 am

Uff. Jeli ti vhodnější v Eng. tak prosím, pokud mi paměť neklame v SK verzi od Benecoreho, je slovenština jako path takže obsahuje i čistou intalačku v Eng. Pokud se mýlím tak pohledej na internetu, určitě jí najdeš. Pokud chceš pouze CZ verzi musíš si počkat jestli se někdo najde kdo ti udělá reup. Vždy tady bylo československé fórum a SK či CZ nehrálo roli v překladech ani jinak, takže jde pouze o tvůj problém .....
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod prokop v stř čer 25, 2014 8:58 pm

>Semry:
To je pro tebe vážně slovenština až tolik nesrozumitelná? :shock:
Já ti to tedy zkusím přeložit. Ale radši ještě den-dva počkám, protože včera jsem náhodou v jiné souvislosti narazil na R@ptora (spíš on na mě :D ), tak jsem ho sem "nenápadně" nasměroval. Měl by mít zálohu. Nerad bych se s tím patlal, abych nakonec zjistil, že to sem dal těsně přede mnou :D
Myslel jsem si taky, že jí vyhrabu ze svých záloh, ale po skoro hodině pátrání jsem to radši vzdal. Mám záloh tolik, a na tolika místech, že rychlejší by bylo rovnou to přeložit znova :lol:

Turek píše:Jeli ti vhodnější v Eng.

No jo, když on ale Semry píše, že radši nic než SK :D
Turek píše:pokud mi paměť neklame...

Neklame , a velice snadno verzi 1.05 taky najde Google.
PS: Čau :hi

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: Battery Timer [9.8.2010] (unsigned,CZ,SK,S60v3/v5)

Příspěvekod vasikk v čtv čer 26, 2014 9:31 am

Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Poměrně často se srtkávám s tím, že psaná slovenština dělá lidem problémy.
Ale proč :t
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod prokop v čtv čer 26, 2014 10:01 am

vasikku, říkal jsem si, že tenhle topic bych případně s tou češtinou rovnou měl upravit, protože po tom přímo volá. Ale taky jsem si říkal, že můj den má bohužel pořád ještě jen 24h :(.
Ale vzhledem k:
Pravidla fóra píše:Pouhý offtopic příspěvek bez vztahu k probíranému předmětu tématu (i když je celý v tagu offtopic)...

....mám už po starosti, že jo? :lotpot

No, vzhledem k tomu, že se toho tedy ujmeš (:8 :D ), tak pojedu dál v OT:
Taky občas zírám, že většina mladší české generace slovenštině fakt skoro nerozumí :shock: . Přitom Slováci (i ti mladí) s češtinou prakticky nemají problém, ačkoliv tam platí poněkud zvláštní jazykový zákon. Viz třeba: http://m.digizone.cz/clanky/slovenska-t ... ovy-zakon/

A pak je ještě jedna kategorie Čechů: slovenštinu odmítají programově. Semry, napiš prosímtě (kdyžtak v SZ) tvůj důvod. Fakt mě to zajímá :t

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod R@ptor v čtv čer 26, 2014 11:59 am

Zdravím pánové :) Obnovil jsem zálohu celé subdomény fnpda, tudíž všechny releasy, patche, alfy atd jsou již opět stáhnutelné se stejným odkazem. Bohužel jsou ale za tu dobu ty verze poněkud outdated, pokud s tím tedy nemáte problém :)
Nokia N900 ->20.2010.36-2 -> 8GB microSDHC Transcend (class6)
Nokia N95 (Deep Plum) -> FW 35.0.002 -> 8GB microSDHC Transcend (class6)
Obrázek
R@ptor
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia N900 (20.2010.36-2)

Příspěvekod prokop v čtv čer 26, 2014 12:10 pm

R@pe, moc díky :class: (tak přece jen je FB k něčemu užitečnej :D . Ty další věci později tamtéž)

vasikku, jestli se do úpravy tohohle topicu přece jen pustíš (byl to pochopitelně jen vtip, ale kdyby sis našel čas, fakt by mi to ulevilo), tak tu R@povu češtinu dej prosímtě do prvního postu pro jistotu taky na disk fóra.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod vasikk v čtv čer 26, 2014 4:37 pm

ot:

Budu to tu čistit jak ďas :D
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod Semry v pon čer 30, 2014 2:06 pm

Takového povyku. Berete si to moc osobně, tak to ale vůbec nebylo myšleno. Ale je to pravda, slovenštině občas nerozumím, když zaniklo Československo bylo mi 5let. Mluvené slovo mi dělá občas problém, a čtení v SK jsem často línej, z toho důvodu si to nebudu dávat do telefonu. Nic víc jsem tím nechtěl naznačovat. Jediné co mi vadí, je fakt že někteří zejména slovenští herci, žijící v Čechám mluví veřejně, tj. TV + rádio slovensky. (přesto že skvěle ovládají češtinu). A to mi vadí. A to mládež slovensky neumí je prostě fakt, už nejsme jeden národ.

Mimo jiné ten program se zatím celkem plete, používám 3600mAh baterku a měření ještě nejsou příliš přesná zato spořič je super (baví mě).
nemám rád dotykové displaye
Semry
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: E90 3600mAh Mug. + 16Gb + LD4W

Příspěvekod pyler v sob črc 05, 2014 10:39 am

OT:
Neviem preco by mali Slovaci v Cesku sa hanbit za svoj jazyk a hovorit cesky. Pozrime sa na to opacne, som strasne zvedavy, ci by aj Cesi hovorili po slovensky na Slovensku. Ja pokladam iba za bonus, ked nemam vacsi problem s cestinou. Ale naozaj nevidim dovod, aby som trebars aj tu, na fore, pisal po cesky. Ale mas pravdu, doba sa zmenila. Cesi slovencine nerozumeju, slovaci cestine ako tak hej.

Nuz, a ak tomuto textu nebudes rozumiet, hod ho do Google Prekladaca.
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Předchozí

Zpět na Symbian i Java aplikace