vHome Desktop [27.5.2011] (signed/unsigned,CZ,S60v3/v5)

Aplikace pro 9.x telefony

vHome Desktop [27.5.2011] (signed/unsigned,CZ,S60v3/v5)

Příspěvekod Quicksilver v stř říj 07, 2009 7:39 am

vHome Desktop

Výrobce:
Voyager
Licence:
Freeware
Kompatibilita:
S60v3/v5
Aktuální verze:
4.80

Obrázek Obrázek Obrázek

Popis: (převzat z vhome.forumno.net)

vHome vám umožní vyhledávat, prohlížet zprávy, počasí a další internetové služby přímo přes pohotovostní režim vašeho Symbianu S60 3rd! Obsahuje také rychlé Start menu defaultně přiřazené na levou softwarovou klávesu. Na pravou softwarovou klávesu je možné nastavit rychlé vytáčení, kontakty, rychlé přepínání běžících aplikací, nebo cokoli jiného budete chtít, což dělá používání vašeho telefonu mnohem komfortnější, rychlejší a jednodušší.

• vedle schůzek a poznámek kalendáře můžete vyhledávat, prohlížet zprávy, počasí apoužívat další běžné internetové služby přímo na pohotovostním režimu vašeho telefonu.
  • na levou výběrovou klávesu do „Start“ menu si můžete nastavit zkratky na zamykání kláves, vytvoření nové zprávy a další podporované funkce
  • pomocí numerických kláves přímo na pohotovostním display vám umožní najít požadovaný kontakt téměř okamžitě postupným psaním. Tímto způsobem lze najít i nainstalované aplikace.
  • stiskněte červené tlačítko v jakékoli aplikaci pro jednoduché a rychlé přepínání všech běžících aplikací
  • a mnoho dalších funkcí

:ld

vHome oficialna EN verzia 4.50

vHome 4.50 official EN signed.zip

Čeština do vHome Desktop 4.50

vHome 4.50 s60v3 cz.zip
- pokud nepůjdou v počasí přepnout stupne Fahrenheita na Celsia, tak otevřete soubor !:/Data/HDesktop_0x2001E8B2/setting/0fa4 s pomocí hexaeditoru a přepište úvodní hex 01 na 00

vHome megaMOD packs :arrow: Více zde

Další skiny naleznete v tomto tématu nebo na
Kód: Vybrat vše
http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?485684
Naposledy upravil hanni dne pát říj 30, 2009 7:38 am, celkově upraveno 4
Quicksilver
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: vHome Deskop 3.0a FP1 EN FIX by Quicksilver

Příspěvekod prokop v stř říj 07, 2009 2:34 pm

S autory aplikace spolupracuje admin z ForumNo R@ptor a bude jí překládat až bude aspoň trochu funkční. ForumNO také pravděpodobně bude oficiální stránkou české podpory pro VHome.Desktop. Vaše případné dotazy R@ptor rád zodpoví ať už přese mě, nebo radši přímo na ForumNO v tomto tématu.

Já osobně nechápu co na téhle app. lidé vidí tak zvláštního, obzvlášť v těchle polofunkčních alfa verzích.
U mě si místo nenašla a myslím že ani nikdy nenajde.

> Quicksilver:
máme tady jisté zvyky co se týká názvů témat, takže jsem ti ho změnil. A kdyby byl příště archív nezaheslovaný a v zipu, byli bychom taky radši.
A jinak díky :wink:

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Re: vHome Deskop [7.10.2009] (EN, freeware)

Příspěvekod Quicksilver v stř říj 07, 2009 3:41 pm

Uploadovana novejsi verze ! Jiz s popiskem ikonek i pri instalaci a podobne :)
Mozna vyreseno zpusteni na N95.Zkuste a pak napiste.Na N82 funguje paradne.
JJ uz to davam bez hesla.Melo s heslem dost lidi na forech problemy :D
Quicksilver
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: vHome Deskop 3.0a FP1 EN FIX by Quicksilver

Příspěvekod LeUKopLaSt3 v stř říj 07, 2009 7:18 pm

prokop píše:Já osobně nechápu co na téhle app. lidé vidí tak zvláštního, obzvlášť v těchle polofunkčních alfa verzích.
U mě si místo nenašla a myslím že ani nikdy nenajde.

No tak ja som sa nudil na hodine v skole tak som to chcel len vyskusat ze co je to vlastne zac :)

Edit:
Tak je to celkom haluz ale mne to bude nanic ja nepouzivam pohotovostny rezim (klavesove skratky su rychlejsie) navyse nespolupracuje s active standby pluginom ION Battery timeru na ktory som si uz velmi zvykol... Ale inak podarena app :wink:
Naposledy upravil LeUKopLaSt3 dne stř říj 07, 2009 7:40 pm, celkově upraveno 1
NOKIA N95-1 (RM-159) FW 35.0.002 Deep Plum + 4GB Kingston MicroSDHC HACKED! with HelloOX2
LeUKopLaSt3
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N95-1, FW 35.0.002

Příspěvekod pospec99 v stř říj 07, 2009 7:27 pm

Neexistuje i verze N73 NON FP?
Nokia N73-1 Plum Silver + 2GB MicroSD Card
pospec99
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73

Příspěvekod hanni v stř říj 07, 2009 9:33 pm

Mne to tiez moc revolucne nepripada...okopirovany Handy Shell, ktory pouzivam a pride mi lepsi, ako toto..mozno to vymakaju,ale zatial ma to nepresvedcilo
hanni
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: Nokia N8 Blue

Příspěvekod pospec99 v čtv říj 08, 2009 1:31 pm

Handy shell ale čte z netu ne?
Nokia N73-1 Plum Silver + 2GB MicroSD Card
pospec99
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73

Příspěvekod prokop v čtv říj 08, 2009 2:23 pm

>pospec99:
Handy Shell nic z netu nečte.
Naopak velká část funkcí vHome Desktop vyžaduje internetové připojení.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod hanni v pát říj 09, 2009 10:07 am

pospec99 píše:Handy shell ale čte z netu ne?

U Handy Shell cita z netu iba Handy Weather plugin.. :wink: u tejto aplikacie je to pocasie, RSS, Google Searchbar a co ja viem co este tam je.
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod teplice v sob říj 10, 2009 7:47 am

fachá i na N73, ale ani to zatím nemá cenu zkoušet
O telefonním čísle svého spolužáka si Vašek zapamatoval jen to, že je devítimístné, začíná dvojčíslím 23, neobsahuje žádné dvě stejné číslice a je dělitelné pětadvaceti. Určete, kolik telefonních čísel připadá v úvahu.
teplice
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Quicksilver v sob říj 10, 2009 6:25 pm

Pridana nova verze.Uz to vypada mnohem lepe :)
Quicksilver
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Smith.F v sob říj 10, 2009 6:33 pm

Děkuju za info. Každopádně lepší by bylo, kdybys napsal "o co lépe", čili změny od poslední verze (nejlépe udělat screenshot, jak to teda vypadá) a neškodilo by psát číslo verze a taky bez toho hesla (je to akorát zbytečné zdržení, hlavně pro lidi, co to stahují přímo v telefonu) :wink:
Dřív Symb-magor, nyní Androiďák.
Smith.F
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: Samsung Galaxy S

Příspěvekod BioBijec v úte říj 27, 2009 11:55 pm

No tak tohle je dobrá věc, půjde to instalovat, je to dost hutný, ale při instalaci se má povolit čtení a zápis uživatelských dat, to bych pochopil, ale rovněž použití aplikací pro připojení a používání sítě a provádění telefonických volání. Tak se ptám, jestli pak se dají určité featury toho vHoumu, které by právě používaly připojení a síť, deaktivovat. Jako já nechcu aby mi něco udělal :lol
BioBijec
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N73

Příspěvekod prokop v stř říj 28, 2009 3:27 am

Prosím? :shock:
Promiň, možná je to touhle pozdní hodinou, ale nějak ti nerozumím.
Vyzkoušel jsi tu aplikaci? Víš něco o jejích funkcích? Řekl bych že asi ne, nebo asi jen hodně letmo, a přesto dokážeš napsat že "tohle je dobrá věc" a " je to dost hutný" :think:
Možná se ale pletu a objevil jsi nějaký její skrytý hutný potenciál který navíc nevyužívá datové připojení a který mi při testování unikl. Je to klidně možné, na mých telefonech díky rozlišení displejů několik aplikací funguje jen částečně :think:

Tou "hutností" myslíš např. tohle?

Obrázek

K tvému dotazu: ty určité featury se nedají deaktivovat, nemusíš je ale ani aktivovat a používat. Nebo si můžeš smazat přístupové body a nemusíš se bát že by se ti někam aplikace připojovala.
Takové používání téhle aplikace bych ale přirovnal... třeba k tomu, že bych svoje telefony používal na volání.

BTW: poznámce "půjde to instalovat" nějak nerozumím vůbec. To zní skoro jako bychom tu snad jinak měli samé aplikace které nainstalovat "nejdou" :t

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod hanni v stř říj 28, 2009 9:50 pm

v3.0.2c :

http://www.ziddu.com/download/7119226/vHome_302c_unsign.rar.html
hanni
Moderátor
Moderátor

Re: vHome Deskop [28.10.2009] (EN, freeware)

Příspěvekod R@ptor v čtv říj 29, 2009 12:09 am

S dovolením si zde troufnu postnout link. :) Nejnovější vHome naleznete vždy zde:

http://vhome.forumno.net

Snad odkaz nebude nikomu vadit (kdyžtak smažte. :)

BioBijec:
Pokud si nenastavíš po instalaci aplikace město pro předpověď počasí, nebo RSS krmivo, nebude se automticky připojovat nikam. Tyto funkce můžeš vypnout i v nastavení. :) Ale jak říkal prokop:

Nevidím důvod, proč tyto funkce nepoužívat (tím totiž ořežeš značně funkčnost aplikace).
Nokia N900 ->20.2010.36-2 -> 8GB microSDHC Transcend (class6)
Nokia N95 (Deep Plum) -> FW 35.0.002 -> 8GB microSDHC Transcend (class6)
Obrázek
R@ptor
V.I.P.
V.I.P.

Model telefonu: Nokia N900 (20.2010.36-2)

Příspěvekod matho v čtv říj 29, 2009 6:45 am

Ake mesta v tom pocasi vlastne idu?
Sak ani Prahu nenaslo

Favorities contacts celkom dobra funkcia
N82 - 8GB micro SDHC
samozrejme hacknuta
matho
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod hanni v čtv říj 29, 2009 7:30 am

R@ptor: V pohode, vlastne si ma predbehol. Chcel som link na cesku fansite tejto aplikacie sem hodit teraz rano, usetril si mi prácu ;) a vlastne Prokop to uz dal aj do uvodneho postu.

Inac som vcera vecer len tak pre zaujimavost a vyskusanie odinstaloval Handy Shell a nainstaloval vHome a mam rovnaky problem ako matho, weather plugin je nefunkcny, nenajde ziadne mesto na svete :roll:
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod prokop v čtv říj 29, 2009 10:36 am

ObrázekObrázek

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod rose263 v čtv říj 29, 2009 11:52 am

Já bydlím v malém městečku (cca 2500 obyv.) a pořídil jsem ho pomocí této poslední verze najít, přidat i aktualizovat. V aplikaci Handy Weather jsem moje město ani nenašel.
E72, 052.005, BH-503
rose263
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: NOKIA E72

Příspěvekod R@ptor v čtv říj 29, 2009 12:38 pm

matho:
Víš, to je taková velká záhada. Alespoň pro mě teda. Bydlím v takovém malém městečku, co sotva získalo statut města díky počtu obyvatel (asi 5000) a v počasí jsem jej vždy bez problémů našel. Ale hodně lidí má problémy s tím najít již zmíněnou Prahu, nebo třeba i Vancouver. Ač vHome uchovává nastavení již ze starších verzí i po odinstalaci, nemůže to být ani tím, protože počasí se zjišťuj vždy znovu. Každopádně se nebojte, že se tomu nebudeme věnovat. Toto je jedna ze stěžejních funkcí vHome a přece vás o ni neochudíme. :)

hanni:
Díky :) Ohledně toho počasí platí to, co už jsem psal mathovi.

prokop:
Díky, za umístění odkazu do prvního postu. :) Jsem rád, že alespoň Tobě počasí jde a je vidět, že si nevymýšlím :D
Obrázek
R@ptor
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Jara78 v čtv říj 29, 2009 3:10 pm

Zravím všechny,tak mám pár poznatků k poslední verzi:Mám E51
1.počasí mi funguje bez problému,jen by bylo lepší kdyby se v pohotovostní režimu ukazovala přepověd na těch pět dní, tak jak to bylo Handy shellu.
2.Další nedostatek je kalendář: jsou pouze vidět schůzky,ale bylo by dobré kdyby se ukazovaly all day funkce(jako svatky) atd.
3.Nevím jestli je to typem telefonu,ale nefunguje vůbec volaní z Vhome pohotovostního režimu.Pokuď dám vyhledat kontak pomocí klávesnice tak boužel se nedá vůbec zavolat,pouze funguje odesílání sms.
4.Navíc když v nastavení zaškrkneta oba pohotovosní režimi jak Vhome tak i Standardní tak nefunguje červená klavesa na ukončení hovoru,hovor prostě nejde ukončit.

Závěrem chci říct že je to docela zajimavá aplikace a pokuď se vyřeší těch pár problému tak je to velice propracovaná aplikace. :D :clap
Jara78
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: E51,N97 mini

Příspěvekod R@ptor v čtv říj 29, 2009 7:23 pm

Jara78:
1.) Jsem rád, že funguje. Ale co se týče předpovědi na těch 5 dní přímo na desktopu, tak lituju :( Už teď jsme se dohodli, že se vypne i zobrazování města, aby se šetřilo místo. Když si pozapínáš všechny volby ( a počítej s tím, že co nevidět se implementuje Twitter i FaceBooku), tak už by opravdu nebylo, kam to dávat. :(

2.) Tady si dovolím trošku nesouhlasit. Jediné, co se nezobrazuje jsou Poznámky. Úkoly mají samostatný bar dokonce a dají se přepínat, Svátky se zobrazují také (mě teda už od začátku), a schůzky také. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že schůzky a události (svátky) mají dohromady jeden bar a nelze je přepínat směrovými klávesami.

3.) Toto bude zřejmě problém u Tebe, jelikož toto mi také funguje :)

4.) Tuto volbu nepoužívám, ale schválně jsem ji teď vyzkoušl :) Opět mi funguje dobře. U Tebe se to možná brání proto, protože se červeným tlačítkem přepíná standardní APR a vHome :)
Obrázek
R@ptor
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod hanni v čtv říj 29, 2009 10:42 pm

R@ptor: u mna nemohlo nic ostat ani z predchadzajucej verzie,lebo som ziadnu inu v telefone nemal...je mi to divne, vsetko mam nastavene, aj pristupove body v aplikacii a ani prd. Nech tam zadam mesto,ake chcem,nenajde..napise iba hlasku Very busy a koniec. Neviem,ci to bude operatorom, ktory poskytuje net,ale tam nevidim dovod,preco by mal byt problem. :t
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Jara78 v pát říj 30, 2009 11:15 am

R@ptor: A nedalo by se tedy udělat varianta ohledně počasí na pohotovostní řežimu kde by bylo na výběr mezi pěti dny a jedním dnem na řadek.Ať si to v menu nastaví každý jak bude chtít. :D

A co se týče kalendáře by mě zajimalo jak se ti tedy ten svátek neboli ALL DAY událost objev.Já totiž když mám v kalendáři schůzku nebo poznámku tak to má přednost před ALL DAY(svátek).A když je smažu, abych tam konečně viděl ten svátek tak to začne ukazovat zase schůzku nebo poznámku z následujícího dne.Možná to zase bude telefonem. :(
Proto bych změnu v tom kalendaři docela uvítal ,aby byl ALL DAY (svátek) na samostatné řádku nebo jak si říkal použít kurzorové tlačítka pro přepínání mezi jednotlivejma položkama v kalendáři.
Já osobně si myslím že by bylo lepší ty ALL DAY události na samostaný řádek,protože ty jsou každý den a na schůzky a poznamky udělat další řádek s kurzorem pro přepínání protože ty zase každý den nejsou a tudíž by to mělo ukazovat tu nejbliší schůzku nebo poznámku a poté třeba následující po zmáčknutí kurzoru. :class:

Jinak co se týče úkolů tak ty fungují dobře.

Celkově dávám palec nahoru zatím je to super :class: i na těch pár nedostatků.
Jara78
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod nedbamil v sob říj 31, 2009 11:00 am

az to bude mit ctecku RSS kam si budu moct dat svoji, tak to bude super, zatim zustavam u handy shell, je lepsi :dolu:
nedbamil
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia 5320XM

Příspěvekod R@ptor v sob říj 31, 2009 1:32 pm

Jara78:
No to nevím hochu :) S tím kalendářem máš částečně pravdu. Bohužel schůzky (i nadcházející) mají vyšší prioritu. Dával jsem včera návrh, aby se dalo nezi schůzkami a dalšími eventy přepínat jako v To-Do baru :) Ale navrhnu možná i separaci, ať má každý typ události svůj bar...

nedbamil:
Chlape, časem to určitě půjde a je to v plánu, ale současná koncepce aplikace to prostě neumožňujeme a proto všem nabízíme, aby navrhovali své oblíbené RSS kanály a ty, co budou mít nejvíc hlasů se přidají do aplikace. Není to tak jednoduché, jak si myslíš :)
Obrázek
R@ptor
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Jara78 v pát lis 06, 2009 9:14 am

Tak jak to vypadá stou novou verzi toho kalendaře.Bude se konat nějaká změna a nebo je to stále v jednání.
Jara78
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod hanni v pát lis 13, 2009 3:14 pm

vHome Desktop v3.10a S60v3 SymbianOS9.x English Translated-FoXPDA

Upozornujem, ze toto nie je oficialna 3.10a verzia, iba preklad APAC (cinskej) verzie od FoxPDA:

http://www.divshare.com/download/9338196-cca

Je mozne, ze nebude fungovat pocasie a RSS. R@ptor na svojom fore spominal, ze na odstraneni chyby s nefunkcnostou pocasia a RSS, ktore sme poniektori mali, autori uz silno pracuju, tak dufam, ze v oficialnej anglickej verzii uz to bude OK.
hanni
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod R@ptor v čtv lis 19, 2009 12:22 pm

Pokud byste měli zájem, tak na čínskou verzi vHome je již vydaný fix na počasí. Mám jej k dispozici a mohu jej uploadnout. Ale !!POZOR!! tento fix je funkční pouze na čínskou verzi, protože například Weather plugin EN a CN verze se liší. Pokud budete mít zájem, žekněte a až budu u svého PC, tak uploadnu.

Jinak jak říkal hanni, fix se dělá i na EN verzi, ale chtěli bysme jej vydat už přímo v nové verzi a Steven má bohužel nyní plné ruce práce, takže on sám neví, kdy nová EN verze vyjde.
Obrázek
R@ptor
V.I.P.
V.I.P.

Další

Zpět na Symbian i Java aplikace