4shared Downloader/Uploader [26.3.2013] (signed,S60v3/v5/s^3

Aplikace pro 9.x telefony

4shared Downloader/Uploader [26.3.2013] (signed,S60v3/v5/s^3

Příspěvekod Rusnak-COBRA v úte dub 20, 2010 12:39 pm

Teraz si uz mozete spravovat subory na svojom 4SHARED ucte cez mobil. Mobilna verzia podporuje:
* Stahovanie suborov z Vasho uctu
* Upload suborov na Vas ucet
* Mazat a premenovavat zlozky a subory
* Vytvarat zlozky
* Pridat subory do "Oblubene"
* Automaticky Update

Obrázek
Kód: Vybrat vše
http://www.4shared.com/file/g74JYcOO/4shared_Uploder_Downloader_Sym.html

Za info dakujem uzivatelovi HELESIC

mam vyskusane... uploaduje neskutocne rychlo (skusal som male subory do 1MB - proste apps a obrazky)
bohuzial po uploade nevyhodi link suboru, neda sa s tym dat zdielat zlozka atd...
Verim ze tí rusi co to spravili to este vylepsia, je to velmi fajn mat po ruke vsetky svoje subory zo svojej zlozky, pripadne tam nieco z mobilu hned upnut skor ako to zmazem z mobilu ;) aspon čo to...
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Re: 4shared2 [31.7.2011] (signed,freeware,en/ru/uk s60v3/v5)

Příspěvekod pyler v ned črc 31, 2011 7:21 pm

Aktualna verzia 0.00(4)

http://upwap.ru/1639575
Naposledy upravil pyler dne ned črc 31, 2011 8:02 pm, celkově upraveno 1
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

4shared4 [31.7.2011] (signed,freeware,en/ru/uk s60v3/v5)

Příspěvekod prokop v ned črc 31, 2011 9:49 pm

Asi by se hodilo sem zkopčit tohle:
prokop před pár dny na SmartMobil fóru píše:Kdes to sakryš vylovil? Aplikaci používám den co den a aktualizaci nenabízí, přestože jí kontroluje. Na webu 4shared je ke stažení jen předchozí verze 0.0.2 (v about 2.10.S.02 betta), a tu mi taky nabízí verze 0.0.1.
Předpokládám, že changeleog nemáš co?
Tak aspoň můj "changeleog", jediné čeho jsem si zatím pro letmém otestování všiml:
- přidaný adware. Něco s tím zkusím udělat.
- podpora S^3
Jinak mi to nahradilo obě předchozí verze, které jsem měl nainstalované současně. Účet kupodivu zůstal z té 0.0.2, předpokládal bych že buď žádný, nebo spíš z 0.0.1.
Chyba s přípojením, pádem a nutností restartu po delší nečinnosti zůstává.
Mimochodem, tohle jsem nikde nezaregistroval, ale dělají mi to všechny verze na E61 i E71. Zkoušel jsem sestřelovat různé procesy v kombinaci s různými možnostmi ukončení spojení, ale bez restartu telefonu se mi to povedlo znova zprovoznit jen asi 3x. Kdysi jsem to řešil scriptíkem který neustále udržoval spojení pingem, ale fungovalo to jen asi tak na necelých 50% případů. Běžné aplikace typu "pravidelný opakovaný ping" nepomáhají vůbec. Stejně už ho nemám, asi si ho budu muset napsat znova.
Už kdysi dávno jsem žádal autora, aby přidal možnost jednoduchého přepínání mezi několika účty, a slíbil mi že se na to podívá. Škoda, už jsem se docela těšil, že tahle verze už to tam kromě odstranění toho bugu bude mít. No, neva, tak si prostě zas udělám klony s různými ikonkami :D (bude zájem? ), ale ten bug mě vážně s*re.

Ještě dodám k tomu mému "changelogu":
- U předchozích dvou verzí se mi nikdy nepovedlo uploadnout soubor větší než cca 20MB. U téhle jsem uploadnul 48MB bez potíží (až na "rychlost" uploadu :D )
- možnost nabonzování závadného obsahu ( :D ).
- ten adware mě dost zdržuje, je to horší než u X-plore. Takže opravdu nebude. Vyzkoušené už to mám, jen to musím doladit (btw, jestli někdo děláte na SK, tak mi jí kdyžtak pošlete. Chtěl bych to uplácat rovnou komplet)
- K tomu padání a nemožnosti připojení: u v0.0.4 se mi to stává méně často, nebo spíš po podstatně delší době nečinnosti. Předchozí verze stačilo nechat nečinně běžet na pozadí cca 10-30min, a už jsem si bez restartu telefonu až na vyjímky neškrtnul. U té poslední mi to párkrát spadlo taky hodně brzy, ale většinou spíš až tak za 1-2 hod. Ještě bych asi měl zmínit, že pokud mám nainstalovaných současně víc verzí, a spadne jedna, tak ty další taky stávkují.
Proč to ale píšu i tady: nikde jsem se o tomhle bugu nedočetl, a zajímalo by mě, jestli se to stává ještě někomu dalšímu. Kdyby se mi to dělo jen na jednom telefonu, tak to neřeším, ale když na obou plackách, tak je mi to divné :think: (navíc jsem si skoro jistý, že byla E61 kdysi mezi instalací první a druhé verze formátovaná)
Pro Magory:

Znova se mi to v jednom případě povedlo rozběhnout bez restartu. Zatím jsem vykoumal jen že to pravděpodobně souvisí s procesy DownloadMgrServer.exe[10008d60]0001, CookieServer.exe[101f8530]0001 a FLogSvr.exe[10004ee0]0001. Jenže jako obvykle si nepamatuju posloupnost - šlo o sestřelení jednoho z těch procesů (nejspíš ten FLogSvr nebo DownloadMgr, ale fakt v tom mám hokej :oops: ), a zároveň buď ukončení spojení přes dlouhý stisk RedKey v PR, nebo přes režim offline (bacha - je v tom rozdíl). A přitom se to muselo stihnout dřív, než 4shared sama spadne, času na to zrovna moc není - asi 10-15 sec. Samo o sobě to sestřelení procesů nepomohlo, to jsem zkoušel už mockrát na předchozích 2 verzích. Souvislost s připojením jiných aplikací jsem kromě toho script pingu nezjistil. Zdá se, že se to chová stejně ať už něco připojeného běží nebo ne. Teď mě ale napadá, jestli mi to třeba neshazují aktualizace předpovědí počasí nebo aktualizace mailů :t Jenže vykoumat která, nebo jestli vůbec nějaká, to asi nebude v mém případě moc jednoduché - běží mi asi 8 předpovědí a 3 mailové účty :? . A k tomu vlastně ještě pár dalších aplikací a scriptů :?

A ať jen tak neplkám, tady je prozatím pracovní verze českého překladu do verze 0.0.4 ( 2.10.S.04 beta) k ručnímu nakopírování:

4Shared_v0.0.4_CZ_2.zip
(2.13 KiB) 107 krát

Jinak tu verzi 0.0.2 bylo zbytečné uploadovat. Je už víc než půl roku volně dostupná na 4shared:
:arrow: 4.Shared v 0.0.2 (2.10.S.02 betta) pro Symbian s60v3 a S60v5
(tady ještě »pro transformers«, »pro ostružináře«, »pro milovníky nakousnutých jabelk«, a »desktop verze pro normální OS, pro Mac, i pro Windows« )

Co se týká obecně mých poznatků k téhle aplikaci (symbianové) :
  • Nejde uploadovat soubory se symbolem "&" v názvu.
  • Upload složky s větším množstvím souborů prakticky nikdy neproběhne korektně. Ještě se mi nestalo, aby několik souborů nechybělo, ačkoliv aplikace nezahlásí žádnou chybu. Mám tím na mysli opravdu trochu víc souborů ve složce - řádově od 50 výš. Dost mě to naštvalo, když jsem uploadoval složku s několika tisíci soubory v několoka podsložkách. U menšího počtu se to sice občas stává taky, ale ne moc často. Po těch zkušenostech radši uploaduju jen složku do 10 souborů.
  • Upload již existující složky proběhne standardně - soubory se uploadují normálně do té existující, nedochází k přejmenování. Jen pozor na názvy - je to "cache sensitive", takže záleží na velkých/malých písmenech nebo mezerách (obecně je lepší vždy v serverových file systémech používat po názvy složek jen malá písmena a místo mezery podtržítko, ale někdy je to přehlednější s velkými počátečními písmeny a bez podtržítka)
  • Při uploadu větších souborů je potřeba dát si pozor na to, aby na disku ze kterého se uploaduje, bylo cca 2x víc volného místa. Jinak aplikace zamrzá - stačí ale killnutí a její restart, celý telefon (jako u toho bugu výše) není nutné restartovat.
  • Upload relativně větších souborů (přes cca 15 MB) někdy taky skončí zamrznutím aplikace. Opět stačí killnutí + restart aplikace. Se soubory pod 10MB jsem se s tím nikdy nesetkal. Mimochodem, všechno co je ode mě na 4shared, je uploadnuté právě touhle aplikací (a je toho tam ode mě podstatně víc, než co jsem zveřejnil. Podle stavu mých několika 4shared účtů už skoro 20GB. Na mobil je to myslím slušná práce :D )

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod Turek v ned črc 31, 2011 10:23 pm

Prokope - díky za cz už jí mám zabalenou v app.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod prokop v ned črc 31, 2011 11:41 pm

Zabalenou? A to proč? Vždyť jsem přece psal že je pracovní. Počkej si, chci sem dát komplet (no adware, CZ/EN/SK/RU, nezávislá, se změněnou ikonkou) :wink: Stejně je v tom mém překladu nejmíň jedna velká chyba, pár věcí nepřeložených, a pár nevhodně formulovaných. Omylem jsem sem totiž dal úplně první pracovní verzi spáchanou narychlo během pár minut z RU (a jako obvykle jsem tam udělal přesně stejné chyby jako vždycky, a jako naschvál si to ještě spletl, bo tu první rychlovku jsem tentokrát nedělal v resource, ale v RAMce)

Vidím že je to už 5x stažené, tak si to kdyžtak stáhněte znova, teď jsem to vyměnil. Ale pořád to ještě není finálka, pár drobností tam budu měnit :wink: (něco je taky v exe, rusky a anglicky, ale zatím jsem nezjistil k čemu se to přesně vztahuje. Myslím ale, že s tím se sotvakdo někdy v praxi potká)

Pokud jde o to, že tady ta aplikace ještě nebyla, tak jsem se dost divil, že už to sem dávno nedal někdo jiný.
Z mé strany byly vícéméně dva důvody - první verzi ani nemělo smysl sem dávat (neuměla zkopírovat odkaz), a další tu měly podle dohody být rovnou jako ofiko s CZ i SK, jenže až potom, co bude 4shared web v CZ. Kdyby tam ale furt něco neměnili, tak už to dávno mají :roll: . Zatím poslední varianta je, že tam bude CZ dodávaná postupně do jednotlivých stránek a scriptů, a případné změny se opět nahradí EN s tím, že se budou opravovat později.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Turek v pon srp 01, 2011 12:05 am

Zapakoval jen tak z nudy. Rozkuchat, se dá přeci vždy, jde o banalitu. Stejnak většinu aplikací mám v EN, pokud je jednoduchá a srozumitelná. Nezávislou (nezávislé uid) bych určitě bral, pokud to tedy myslíš tak, jak si to skvěle spáchal s x-plore.
Turek
Uživatel
Uživatel

Re: 4shared4 [31.7.2011] (signed,freeware,en/ru/uk s60v3/v5)

Příspěvekod pyler v pon srp 01, 2011 8:23 am

ten xplore2 je prokopova praca ? :shock: fuha, ja som myslel ze jakeho cinana :-D btw, prokope ako si odstranil ten adware ?? budes nam musiet stlct nejaky popis jak na to :-D

Edit: ach jo :roll:
:arrow: viewtopic.php?f=4&t=11550
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Re: 4shared4 [31.7.2011] (signed,freeware,en/ru/uk s60v3/v5)

Příspěvekod pyler v pon srp 01, 2011 10:02 am

Diky za vysvetlenie s tym xplore2, takze prokop GW! :class:
Naposledy upravil pyler dne pon srp 01, 2011 10:06 am, celkově upraveno 1
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod prokop v pon srp 01, 2011 10:13 am

Ale houbeles, X-plore2 není moje práce :naughty . To je nějaký informační šum.
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:Psal jsem k tomu tuším jen to, že jsem na tom už kdysi dávno dělal, a měl jsem to v podstatě hotové, stačila maličkost. Adware bych zrovna v případě X-plore asi neodstraňoval (kdyžtak bych použil soubory kde už je to odstraněné, a dal bych je do klonu, v binárce by se mi to upravovalo dost těžko). Možná jde o Xplore MT2 + tu mojí srandičku :D , ale to jsme dělali s milou6032 a mysl, že i Generic nám v tom pomáhal. Každopádně se ale chystám udělat klon verze 1.53
Co se týká klonování aplikací, tak to se u různých aplikací liší podle okolností, ale kostra je jednoduchá: UID exáče + UID _reg.rsc + názvy + skoro vždy private. V podstatě je to přesně to, co udělá aplikace pythonýrka Smart Coexist. Jenže jenom tohle samotné stačí jen na jednoduché aplikace. U dalších je potřeba mrknout na UID případných knihoven, na *.ini, *.set atd.. Je potřeba se podívat, odkud si ta aplikace načítá data, případně kam si data uloží, když si je sama vytvoří. No a pak jim změnit cesty v exe (někdy v rsc nebo dll), a všechno zkontrolovat aby to klapalo. Někdy toho bývá docela dost. Právě na jedné jediné kravince u mého pokusu o X-plore2 jsem kdysi ztroskotal já. Šlo o špatně zapsanou cestu nového _reg.rsc (proč zrovna tady :pray: školácká chyba :oops: )
Když se na něco takového zapomene, tak klon buď nepůjde nainstalovat ("Chyba aktualizace", nebo "Nelze instalovat"), nebo nepůjde spustit ("-1", nebo prostě nic), nebo v nejlepším případě nepůjde spustit současně s originálem. To se mi kdysi stalo např. u Zntxhanu - všechno fungovalo, ale spustit šel buď originál nebo klon. Obojí ne. Myslím že bych musel změnit i umístění databáze

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Turek v pon srp 01, 2011 10:33 am

Prokope - jak vidím s dvojením příspěvku v opeře bojuješ také jako já. Nevím jestli to píšeš v deditu jako já a dělá to kopírování ze schránky. Ten x-plore2 v2.51 8 dec. 2010 je good pokud tedy vím a umím číst tak jsi odstranil čínštinu a ještě cosi a přidal si cz/sk. Tu jsem myslel.
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v pon srp 01, 2011 10:50 am

No jo, ale to co jsem tam udělal, je jen maličkost, naklonoval to ten číňan.

S tou operou bojuju především v javových mini modech, ale tohle byla jiná věc, která se mi stává až v posledních sisových verzích 6.1. Jak se pokusím do formuláře něco vkopírovat, tak se skoro vždycky zároveň kus postu zduplikuje znova na konec. Přitom to v tom odesílacím formuláři není vidět, jen se někdy jakoby přidá pár prázdných řádků, které ale neodpovídají počtu těch zduplikovaných.
S Deditem to nemá souvislost, stává se to i když kopíruju/přesouvám kus textu v rámci toho formuláře.

PS: nechme už toho OT, začíná se to tu pěkně motat. :D

prokop
Administrátor
Administrátor

Re: 4shared Downloader/Uploader - S60v3/v5 SIGNED

Příspěvekod pyler v pon srp 01, 2011 11:40 am

A sakra :evil: ... v EXE je trosku "viac" stringov , a to som len tak nakukol :t
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

4shared Downloader/Uploader - S60v3/v5 SIGNED

Příspěvekod prokop v pon srp 01, 2011 11:59 am

Jasně, ale skutečně jazykových je jich jen pár. Ostatní jsou systémové, myslím že jsou to většinou mutexy, a něco určitě semafory. Když ty jazykové stringy z exáče nepřeložím, tak se podle mě prd stane. Nikdy jsem se nesetkal s žádným z nich při používáni 4shared v praxi. A používám to opravdu hodně často, a taky jsem se tam pokoušel záměrně vyvolat chyby. Akorát si tak nějak mlhavě pamatuju, že v předchozích verzích jsem z exáčů v praxi snad jeden string opravdu viděl. To co je tady, mi ale nic neříká.

prokop
Administrátor
Administrátor

Re: 4shared Downloader/Uploader - S60v3/v5 SIGNED

Příspěvekod pyler v pát srp 05, 2011 7:14 am

Text v EXE:
http://kravtovsv.liveyournal.com
Internet connection necessary for this app.
Internet connection failed
Is access point confugured?
Reguest error
false
String to add to abuse lin for md5 calcution
Connection expired
Download: paused
Download: failed
Timeout expired
Select folder
Back
Upload
Folder name
Folder name
File name

atd ..

EDIT: tak bude daco z toho ? aspon tu non-adware verziu by som chcel ...
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

4shared Downloader/Uploader [9.8.2011] (signed,S60v3/v5)

Příspěvekod Turek v úte bře 26, 2013 11:22 am

4shared v 0.00(7)

www.4shared.com/m/

Changelog nemám. Na n500 funguje skvěle, jako vždy obsahuje reklamní okno.

Upravená verze bez reklamního okna, v EN úprava Benecore by DevPDA. Děkujeme.

4shared_0.0(7)_withoutAds.zip
(128.3 KiB) 105 krát

Upravená verze bez reklamního okna, přeložená do SK. Autor překladu pyler. Děkujeme.

4shared_0.07_sk.zip
(127.69 KiB) 86 krát
Turek
Uživatel
Uživatel

Zpět na Symbian i Java aplikace