Opera Mini sis [28.1.2013] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Aplikace pro 9.x telefony

Re: Opera Mini sis [7.12.2012] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Příspěvekod šulda v pát pro 14, 2012 5:13 am

VincentGreen>> Link na Free (např. Opera) viz odpověď od Turek hned na začátku postu nad tímto a ještě Nokia žid (rádoby obchod), to co je placené tu může mít upload jako kradené když to sem někdo dá, logické. To co je tam zdarma a nejde ti sosnout si vyřiď s nimi ale mělo by to jít sosnout v PC nebo mobilu ve web prohlížeči, osobně to nedělám jinak a zatím vše free v poho (ale nesosám odtud mnoho), Nokia žida totiž vůbec nepoužívám.
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Opera Mini sis [7.12.2012] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Příspěvekod Turek v pát pro 14, 2012 4:02 pm

Vincet Green - tak ti nevím vytáhl jsem e51 co mám v šuplíku, která má sice moc za sebou, také jde o 3rd a opera mini 7.00(32407) jede už bezmála 4 hodiny bez padání, bez záseku, bleskově ;) Tak nevím kde je problém :t a proč ti padá.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Opera Mini sis [7.12.2012] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Příspěvekod Chuck Norris v sob pro 15, 2012 1:34 am

Vincent Green - freeware klidně na fórum, proč to Turek nedělá dostatečně vysvětlil. Já jen dodám, že právě linky na operu mají minimální výpadky, proto se flibor ani Turek neobtěžují házet upload na fórum ... Mimo to Turek veškerou moderátorskou činnost včetně postů a uploadů provádí pouze jen přes mobil, donedávna přes e51 a flibor jede přes e52 ;) Co to obnáší si musí každý sám vyzkoušet aby pochopil. Věř Turek není žádný blb, symbianu kapánek rozumí. Pracně sosá vše co najde, a pomáhá vždy když ví, když neví tak pátrá a zkouší. K tomu (re)uploaduje, stará se o fórum jako o vlastní dítě. Osobně nevím kde bere tolik elánu ? :t Mimo to symbianu se věnuje od jeho vzniku, tak už nějaké zkušenosti pobral. Když neví, udělá botu tak se veřejně přizná :D Není to óda pro Turka, jde o holá fakta. Flibor je motorová myš. Vidět moderátorský panel zřejmě by si dostal infarkt ;) Co zato mají ? Většinou jen konstruktivní kritiku :D Mimo to všichni mají rodiny, děti, své starosti, a čas není nafukovací, to snad chápeš ;) Díky umírajícímu systému symbian, a nezájmu většiny uživatelů na cokoliv sáhnout, je docela složité udržet fórum :( Symbian je ve finále vlastně mrtev. Přechod uživatelů k jinému os, hlavně díky strategickým krokům nokie, dovede k záhubě jednou i toto fórum. Ban dáváme jen za spam v mimořádných případech i uživatelům u kterých to nejde opravdu jinak. Nehrajem si na tyrany ani na bohy a dokonalé, jsme obyčejní smrtelníci, ze vším co ke smrtelníkům patří ;)

Turek: Chuck, díky za podporu, ale nemá cenu reagovat, neboť kdo chce psa bít ........ Dodám vlastně upřesním. Veškerou činnost na internetu, co jsem kdy přidal sem či jinam, tak sem k tomu opravdu nikdy nepoužil pc.
Obrázek
Chuck Norris
Chuck Norris fóra

Model telefonu: CHN 19-9®, 1GBRAM, 4TB μSDHC

Opera Mini sis [22.1.2013] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Příspěvekod flibor v úte led 22, 2013 7:06 pm

Asi tak jak píše Chuck, to přísloví na to sedí. Jen já vlastní rodinu nemám, takže ve volným čase se tomu můžu věnovat. Omezuje mě spíš jedna ošklivá věc: "FUP" a taky ne úplně ideální dostupnost WiFi (doma nic, leda cestou z práce)...

Opera Mini 7.10.32444

Změny:
- možnost přejmenovat soubor před stažením
- stahování souborů lze dokončit i při dalším startu aplikace
- podpora obnovy stahování i pokud předchozí pokus o stažení souboru selže
- upozornění, pokud je pokud je ve složce soubor se stejným názvem
- výchozí cílová složka je nyní stejná pro každý typ souboru
- opravy chyb a zvýšení stability

Stahujte v prvním příspěvku.
flibor
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: ZTE Grand X In 4 GB

Re: Opera Mini sis [28.1.2013] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Příspěvekod fpolocek v stř dub 03, 2013 6:40 pm

Mohl by mi prosím někdo upnout nejlíp na uložto staré verze opery mini sis?

Edit//Až do verze 6.
Siemens CX75 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia 6210 Navigator -> Nokia 5800 XpressMusic -> HTC Desire X -> Sony Xperia E4g -> Google Nexus 4 (nyní rezervní) -> BlackBerry Z30
fpolocek
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: BlackBerry Z30

Opera Mini sis [28.1.2013] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Příspěvekod Turek v stř dub 03, 2013 9:25 pm

Nevím proč bychom to měli vlastně dělat :t Jaký k tomu máš pádný důvod ? Ve vláknu máš nějaké modifikace, a bety ke zbytku zkus poprosit strýčka google. Stejně bych chtěl vidět šílence který by měl v záloze archaické verze ani nevím k čemu je to vlastně dobré :t
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Uložené soubory na C:/

Příspěvekod Kemik v pon lis 25, 2013 7:08 am

Cau, takova jednoducha otazka?Mam Operu mini verzi 7.1.324444 a uložené soubory se mi ukladaji do C:/data/sounds, jak to zmenit na ukladani na kartu na E:/.Diky.
Naposledy upravil šulda dne pon lis 25, 2013 7:31 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto tam kam to patří.
Kemik
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia N73,Nokia N900,Nokia N79

Re: Opera Mini sis [28.1.2013] (CZ/SK, free, s60v3/v5/S^3/A/B)

Příspěvekod šulda v pon lis 25, 2013 7:26 pm

Stejně jednoduše jako umístit tento dotaz tam kam patří, tedy do Opera mini sis o kterou ti jde a ne to strkat do javy :idea: Před započetím stahování si v okně zvol kam to chceš uložit, stačí jen rozbalit tu nabídku a zvolit místo.
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Předchozí

Zpět na Symbian i Java aplikace