Hack Symbianu by IAL (bez certifikatu, vsetky Nokie a FW!)

Aplikace pro 9.x telefony

Re: Hack Symbianu by IAL (bez certifikatu, vsetky Nokie a FW!)

Příspěvekod Rusnak-COBRA v ned zář 18, 2011 6:20 pm

to je nam uplne jasne...
takisto presne ako hovoris, pre drvivu vacsinu telefonov je dostupny RP+ installserver patch aj installserver.exe
tych par ludi ktorym by patch nesiel som ochotny poriesit osobne ako by som mal "mess up" cely navod kombinovanim akehosi installserver.exe kamsi, comu ludia figu rozumeju :roll:
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod Turek v ned zář 18, 2011 6:54 pm

Rusnak-COBRA - installserver.rmp nefunguje př. e51,e66,e71, ale jen installrerver.exe aby bylo jasno. Na os9.2 installserver.exe nefungoval, proto chytré palice vymyslely installserver.rmp. Později sem zaznamenal, až u CFW tvůrce FAENIL sprovoznil, asi jako první installserver.exe. Následoval CODeRUS kdo vytvořil ty další nevím. Schválně jsem tou novou metodou hacknul e51 a hádej installserver.rmp hlásí červenou. Tak jak u justhackit, zabral installserver.exe. Tak že to zde patří.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod Rusnak-COBRA v ned zář 18, 2011 7:07 pm

no mne je to jasne ze u tychto mobilov je to tak. tie telefony su v mensine, a ako hovorim, som ochotny tychto ludi osobne poriesit, ako zbytocne robit navod neprehladnym.

nechcem sa tym nikoho dotknut, ale tychto vynimocnych S60v3 telefonov uz je brutalna mensina, a daju sa hacknut inymi metodami. pre tieto telefony ma vacsinou kazdy davno certifikat a hack tiez uz roky spraveny. ak by niekto nemal, doporucujem novy pylerov navod na cinske certifikaty hotove do HODINY! kto by hladal, vedzte ze je "u nas doma".
Rusnak-COBRA
Potrebujete pomoc? Ozvite sa kde ma najdete :D

Symbian & MeeGo fan, skor cestny funkcionar par for vratane Nokioteca

ZBIERAM MOBILY - stare, rozbite a pokazene... POTESTE MA AJ VY ;)
zbierka cez 880ks
Rusnak-COBRA
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: Jolla, BB Z10, N950, N9, Peak

Příspěvekod pitr007 v sob říj 22, 2011 7:36 pm

děkuji za toto forum,můžu potvrdit že použití tohoto hacku na mém tel nokia X7 je funkční
pitr007
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: X7-00

Příspěvekod az.kirk v stř říj 26, 2011 2:00 pm

Ahoj, poridil jsem N97a hacknul prvním způsobem. Od té doby se mi sice telefon pripoji, zepta se me jakym způsobem priojit, ale když chci přes PC suite nebo OVI neco instalovat nebo prečíst pouze seznam tak mi to píše, že telfon nemám připojený. Nějaká rada prosím?

Díky
az.kirk
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N97 mini, v 30.0.004. hack IAL

Příspěvekod prokop v stř říj 26, 2011 3:17 pm

az.kirk píše:Nějaká rada prosím?

:welcome
Nejlepší rada jakou můžu v souvislosti s PC Suite nebo Ovi Suite dát: odinstalovat, pročistit od toho svinstva počítač PC Cleanerem nebo ručně, a už to neinstalovat, nebo v případě nejvyšší nouze (nedokážu ale si nic takového představit, pokud člověk nepatří mezi Magory a nechce to jen pro testy :D ) nainstalovat na separovaný disk, a pak s tím zase radši pryč + očista. Ten werk je dobrý jen pro zlost a pro masochisty. Škodlivý software prostě do PC nepatří :dd:

Instalovat se přece dá jednoduššími způsoby, nebo snad máš na mysli instalaci něčeho speciálního, co bez toho krámu jinak nejde? Nevzpomínám si na nic, k čemu by to bylo potřeba. Pochybuju taky, že by se vůbec našly víc než 2-3 případy, ve kterých bylo potřeba mít tuhle věc na nějakou akci související se symbianovým telefonem. A ty nejsou zas tak moc běžné. Vzpomínám si snad jen na upgrade firmware oficiální cestou, ale ta se dá jako snad všecho s výhodou obejít PNHT flashem.
Prostě, pro symbianové telefony dneska není potřeba skoro k ničemu ani ten PC. Bylo to nutné díky Elopokalypse jen od 23.6. do objevení téhle metody hacku, a to jen pro některé telefony, a ještě snad pro některé navigace, resp. kradení map pro ně. Sám PC nemám už přes 4 roky, a s telefony dělám docela psí kusy. A i když jsem ještě PC měl, tak jsem brzy zistil že ho vlastně k ničemu ve spojitosti se symbianovým telefonem nepotřebuju, a že prakticky všechno je bez něj jednodušší. A to tenkrát nebylo zdaleka tolik uživatelsky příjemných možností jako dneska (dneska bych ho zase na několik málo věcí potřeboval, ale to už jsou specialitky pro gurmány :D )

Co myslíš tím "seznamem"? Kontakty? Jestli ano, tak nechápu proč si je chceš číst, a proč zrovna přes ten krám :?

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod az.kirk v stř říj 26, 2011 4:08 pm

Jde mi o to, že jsem teď měl N5800, kde jsem měl OPD certifikat a co jsem chtel jsem podepsa a PC Suitem nainstaloval. Telefon jsem si rozbil a pořídil jsem ze zvyku N97 mini, a chtěl jsem pokračovat stejně. Bohužel certifikáty, jak jsem se dočetl už neběží, tak jsem přistoupil k hacku. Chci si nainstalovat vsechny programy, co jsem měl v 5800 a hlavně SYGIC. Takže jsem podle navodu hack. Telefon připojím, když vyberu velkokapacitní uložiště tak mužu do tlefonu. Když připojím jako OVI suite, mohl jsme do něj radči přes PC Suite, ukazuje mi, že je připojený, ale když do něj chci něco nahrát, napíše mi to, že telefon není připojený. Tak nevím co s tím?
az.kirk
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Zdenek444 v stř říj 26, 2011 7:36 pm

No a na to se tě prokop ptá, potřebuješ ten režim PC Suite k něčemu? To bych ti asi pak doporučil všechno smazat tímhle - http://www.nokia.cz/ziskat-podporu-a-so ... te-cleaner a zkusit znova nainstalovat. (Jinak připojení přes BT funguje normálně?) Ale pokud ti funguje režim Velkokapacitní paměť, tak nevidím důvod :wink: Já sice PC mám, ale jiný režim než tenhle nepoužívám. Vždyť instalačky si přece můžeš na kartu nakopírovat a aspoň je pak budeš mít rovnou v telefonu k dispozici.
Jeden čas, když mi běželo PC Suite na pozadí, tak se mi stávalo, že mi jen tak z ničeho nic zatuhnul počítač a musel jsem ho natvrdo vypnout. Přestalo to potom, co jsem tomu NPCS zrušil autostart, takže tam sice někde na disku je, ale už asi půl roku jsem ho nespustil...
Obrázek
Zdenek444
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: N79 FW 31.002

Příspěvekod az.kirk v sob říj 29, 2011 8:45 am

Defakto pc suite nepotrebuji, ale nevim jak instalovat programy primo z telefonu, to jsem nikdy nedelal, je tu na to nekde nejakej navod, ja kdyz eco hledam tak je tu tolik veci, ze najdu kulovy. Nicmene na me N97 mini mi nejak nejde rozbehnout Hack by IAL, mam zkusit neco jineho, taky nevim, který z hacku si mám vybrat a udelat, tak jestli mi muzes poradit i s timhle dekuji.
az.kirk
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v sob říj 29, 2011 11:33 am

az.kirk píše:Nicmene na me N97 mini mi nejak nejde rozbehnout Hack by IAL, mam zkusit neco jineho, taky nevim, který z hacku si mám vybrat a udelat, tak jestli mi muzes poradit i s timhle dekuji.

by IAL :D ("nejak nejde" = ??? :idea: )
Nebo jiný pomocí antivirů
(doplním to, přeuspořádám a možná ještě pár způsobů přidám, ale je to pořád to samé - jediné smysluplné využití mobilních "antivirů")
Ještě můžeš zkusit PNHT Flash hack, ale ten je zbytečně
"složitý", a zrovna lidem jako ty bych ho raději moc nedoporučoval.

az.kirk píše:je tu na to nekde nejakej navod, ja kdyz eco hledam tak je tu tolik veci ze najdu kulovy

• FAQ = Frequently Asked Questions :idea:
  • Důležitá témata jsou snad na fórech pro srandu králíkům? :idea:
  • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ v aktivačním e-mailu je na co? :idea:
  • Jakápak stránka se ti otevřela, když sis tu aktivoval účet? :idea: (jsi zřejmě další ignorant, nebo se pletu? Mám ti to předvést znova? :tyty:)

Pokud chceš instalovat přes PC a nelze ho z nějakého důvodu spojit s telefonem pomocí Bluetooth aby do něj šlo přenést potřebné soubory, tak jediný soft od Nokie co potřebuješ, je ovladač USB kabelu (ještě jsem neviděl zmínku že by s ním byly potíže - mám tušení že vlastně asi taky nebude od Nokie :D )
Další cesta je stažení souborů přímo do telefonu.
Je to jednoduché - jde jen o to, dostat jakýmkoliv způsobem do telefonu instalační soubor a pak na něj už stačí jen kliknout :wink: Tudíž kromě toho co je ve FAQ nyní (doplním to):
  • Přenos přes kabel kamkoliv do telefonu → click na soubor v jakémkoliv správci souborů.
  • Přenos přes Bluetooth → otevřít zprávu. Nebo např. X-plore → 4 → click na soubor (já osobně bych to v takovém případě z několika důvodů dělal právě přes X-plore)
  • Stažení přímo do telefonu ("Over the air", bez PC) → click na soubor v jakémkoliv správci souborů.
    Existují ještě další cesty, ale myslím že tyhle jsou dostačující, nejpoužívanější a nejjednodušší.

Určitě ale podle toho cos dosud napsal, nepotřebuješ to svinstvo PC Suite/ Ovi Suite. Doporučuju zbavit se ho, a pročistit pořádně PC dřív než bude pozdě. Viz např.:
:arrow: Problém s PC Suite (ten začátek od pana mistra bartysse je tedy fakt síla, ten by se snad měl dávat za vzor totální zhovadilosti :roll: )
:arrow: Problém: telefon nejde připojit k PC. V tomhle tématu jsi to měl řešit, tak kdyžtak pokračuj tam, a já nebo kolegové ti tam tyhle posty přesuneme. Ale spíš bych to na tvém místě dál neřešil, je to jen ztráta času a nervů. Vážně na PC Suite / Ovi Suite radši zapomeň, dej na rady zkušenějších :wink: (tím samozřejmě nemyslím sebe, já už po svých horrorových zkušenostech s tím virem před více než 4 roky čerpám v tomhle směru jen ze špatných zkušeností jiných lidí).
Mimochodem, předpokládám že jsi nezapomněl na tu úplně nejzákladnější první pomoc při potížích s jakýmkoliv počítačem a restartoval jsi telefon i PC.

Pro ilustraci ještě pár zmínek o Nokia Suite Shit:

:arrow: Taky poučné...
:arrow: N73 - Nelze připojit k PC

sir.ed píše:každopádně jestli ti to nabízí režim Mass Storage, tak to jednoduše připoj, aplikace nakopíruj do paměti a instaluj je z telefonu. PC suite je brak, kterej nepotřebuješ.

Dr. Nebolí to v tématu "Nokia Software Updater + problémy a jejich řešení píše:Rada nakonec: nezkoušet Ovi Suite, vyhnout se tomu jako čert kříži

FAQ v tomtéž tématu píše:Mam problém s instalací NSU
Toto je dosti neurčitý dotaz, mnoho problémů může vyřešit program PC Suite Cleaner

A proč? :idea: - protože Suite zasral poč :D

Ze Symbianfóra:
šulda na Symbianfóru píše:Ovi Suite je šmejd a je mi líto lidí kteří to používají

egee tamtéž píše:u mě OVI suite letělo po pár minutách z PC...

vrso2 píše:kua, ja doslova nenavodim OVI shit. Hmm, laguje, pada, blbne, je neprehladne...

Swmag:
Zdeněk k Ovi Suite píše:Nechápu k čemu je tahle blbost dobrá. Akorát to zaplácává počítač smetím.

atd atd atd

A ještě by sem mohl Dr Nebolí to postnout svoje podrobnější osobní zkušenosti s tím šmejdem :D

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod pyler v sob říj 29, 2011 11:38 am

prokop píše:(přeuspořádám a možná ještě pár způsobů přidám, ale je to pořád to samé - jediné smysluplné využití mobilních "antivirů")

to by som nerobil ... bavili sme sa s CODeRUSom o tom a povedal že ak nokia blokne tieto AV tak musíme mať plán B (nejaký iný AV s nezabezp. karanténou)

proste,4 hacky cez 4 rôzne AV (Norton,UMU,Trendo,Dr. Web) nateraz úplne stačia,všetky symbian tel. su hacked! :-D

@ az.kirk: ty ked nevieš základné veci ako instalacia aplikacii v telefone tak hack ani nerob,za par dní to budeš plakať že si niečo doj*bal ...
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod psykus v ned říj 30, 2011 8:14 pm

Zdravím vás,
zkouším prosím ten hack na mém telefonu Nokia N8.Ačkoliv postupuju přesně podle návodu hned v prvním příspěvku tohoto fóra(od Rusnaka),tak skončím po aktivaci Dr.Web v záložce Options/Select All-nic takového tam není(měly by se tam asi zobrazit všechny položky složky Quarantine).Přitom mám zkopírovaný obsah složky Quarantine do složky Private na Ečku.Mám ale pocit,že jsem při té instalaci udělal nějakou blbost,poněvadž v celém tom archivu je ještě položka drweb32.key a s tím nevím co s ní.Mám ji někde přímo nakopírovat?
Snad jsem při pročítání celého tohoto fóra něco nepřehlédl a už se to tady někde řešilo.Pokud ano,tak se moc omlouvám,ale nic takového jsem nenašel.Poraďte mi prosím.
Děkuji vám.
psykus
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N96,N8-00 fw.025.007

Příspěvekod prokop v ned říj 30, 2011 9:34 pm

Taky zdravím :hi
psykus píše:...v celém tom archivu je ještě položka drweb32.key a s tím nevím co s ní.Mám ji někde přímo nakopírovat? Snad jsem při pročítání celého tohoto fóra něco nepřehlédl a už se to tady někde řešilo

No jo, přehlédl:
prokop hned ve druhém postu a v ReadMe.txt píše:Rozbalte do rootu disku C:/ obsah složky Dr Web Anti-virus/c/ z archívu Hack_IAL

:wink:

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod pyler v ned říj 30, 2011 9:59 pm

Ludia,ser*e na ten subor drweb32.key!! To je taky problem dodrzat par bodovy navod ...
@prokop: prosim Ta,davaj do svojich navod len tie najnutnejsie veci,vidis,riesime tu potom iba taketo somariny kvoli tomu ze si pridal "nieco viac" a ludia su z toho pokakani ;-) Readme.txt ? No uz len kto to cita ...
@psykus: RTFM !!!
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod prokop v pon říj 31, 2011 8:36 am

Napřed se ještě vrátím:
pyler píše:nejaký iný AV s nezabezp. karanténou

No, nevím, nevím... :? Ani soudruzi idioti z Nokie by se snad nepárali s blokováním jednotlivých "antivirů". Já na jejich místě (no fuuuuuuj :D ) bych se určitě pokoušel nějak zablokovat celý ten způsob. Kdyby to nešlo, tak bych je bloknul jednotlivě, ale všechny. Zas tak moc jich není. I když u nich jeden nikdy neví, a možná tam pár rozumných lidí dělá některé věci schválně navzdory těm idiotům. Jisté indicie by tomu možná nasvědčovaly.
Každopádně jít na to s dalším antivirem mi nepřipadá jako plán B, ale pořád jen x-tá varianta plánu A. Takové si můžou dovolit možná Číňani a Rusové :D . Dobrý generál protivníka překvapí tam kde to čeká nejméně.
Naštěstí to Nokia může udělat jen v nových telefonech a firmwarech, takže to nebude zas takové zoufalé vakuum jako po té zhovadilé Elopokalypse.
Plán B ... no, myslím že se něco rýsuje.
Mimochodem, opět se ukazuje, že všechno zlé může být i k něčemu dobré :D . Bez Elopokalypsy by Vivaz/Pro byl pro spousty lidí asi pořád ještě téměř becenný GSM minivideopřehrávač. Teď se zas vrátily do hry, a možná bych už i já asppň teoreticky uvažoval o Vivazu Pro, kdyby mi ho někdo nabízel za rozumnou cenu.
PS: Vážně bych chtěl vidět jak asi diverzantovi Elopovi a bandě z M$ popadaly čelisti, když byl tenhle způsob zveřejněný :lotpot

pyler píše:riesime tu potom iba taketo somariny kvoli tomu ze si pridal "nieco viac"

Vážně kvůli tomu? :shock: :oops: Hmm... :think:
Jenže já bych spíš řekl že ti uniklo z čeho ta psykusova otázka pramenila. Postupoval přece "přesně podle návodu hned v
prvním příspěvku tohoto fóra(od Rusnaka)", tudíž se ptal na soubor ve vašem archívu, o kterém jste vy nenapsali ani zmínku :wink: (aspoň si myslím že je to vaše společné dílo, kdyžtak sorry, ale původní návod byl přece jen jiný, a předpokládám že jste ho pak upravili společně)
Já mu jen ukázal kde přehlédl odpověď. Ve vašem návodu jí nenašel, přestože v odkazovaném archívu ten soubor máte (a naopak installservery.exe tam chybějí :?) Takže by se třeba bez toho mého návodu mohlo divit mnohem víc lidí, a ne jen ten kdo něco přehlédl. Já osobně kdybych se ocitl v situaci psykuse a nebyla by tu ta moje varianta, nebo kdyby došlo k jakémukoliv zádrheli, tak bych se ptal určitě stejně.
A ani by k zádrheli dojít nemuselo. Otázka na co tam ten soubor je, mě napadla hned jak jsem to u Rusů objevil a podíval se na to. A víš proč jsem ho tam tedy nechával a psal jak s ním naložit? Protože pořád ještě existují lidi co věří na "mobilní viry" pro OS.9x , a mohou mít nainstalovaný DrWeb z dřívějška :wink:
Píšeš, že mám dávat do návodů jen nejnutnější věci. OK, ale já už asi jiný nebudu, snažím se dělat návody co nejkomplexnější a zároveň pokud možno polopatické. Což jde těžko dohromady, a navíc jak oba dobře víme z praxe, ani návod o třech holých větách není úplně blbuvzdorný. Uznávám, že tady jsem měl připsat ještě jednu-dvě větičky k tomu klíči, a udělat jinak to co jste mi nakonec vysvětlili, ale to jsem ještě v té době nevěděl. V tom vašem návodu podle mě zase chybí ty installservery.exe i jakákoliv zmínka o nich, a taky tam v podstatě přebývá ten soubor drweb32.key. Buď jste měli napsat co s ním nebo ho tam nedávat. Já to aspoň napsal, a myslím že jednodušeji to nejde. V mojí variantě navíc pak odpadá ta hláška o klíči, a pokud měl člověk trial, tak ho tímhle ukradne, takže úplně zbytečný zas není.
Proto se může divit jen člověk co to tady a v ReadMe přehlédl, nebo ReadMe prostě nečte. Přehlédnutí se omluvit dá, ale tady půjde zřejmě i o něco jiného. Přes veškerou jednoduchost postupu je hack poměrně vážný zásah do telefonu, tady nejde o klik-klik a mp3ojky. Takže já kdybych na něco takového šel poprvé, tak bych si o tom přečetl co nejvíc, a to radši 2x (a že bych to přehlédl 4x? To by se asi nepovedlo ani mně :D ).
Mimochodem, jinde se mě asi 5 nebo 6 lidí po postupu podle vašeho či stejně "neúplného" návodu ptalo co dělat když se zamotali do toho stahování klíče. Když jsem si to nasimuloval, tak jsem koukal že je tam záludností s tím klíčem víc. To ale řeší ta moje varianta.
Taky si teď nejsem moc jistý o 100% správnosti bodu 3 ve vašem návodu, ale to už je "celkem nedůležitá banalita". Hack fungovat bude. Pokud si ale dobře vzpomínám, tak jsem i při tomhle testu instaloval RP jako vždy na E:/.

O lidech co nečtou ReadMe, instalační infa, chybovky atd, si myslím svoje. A vím že se to některým i nevyplatilo. To už je ale jen a jen o jejich vlastní hlouposti. Radu jim můžu nabídnout, ale nehodlám ani neumím jim jí vnucovat (maximálně je občas tím směrem nakopnout :D )
Pro ty ostatní ale budu ReadMe dál přidávat pokud si budu myslet že by v archívu být mělo, a návody dál budu dělat ve stejném duchu jako dosud. Ale budu přitom na tvou prosbu myslet a pokoušet se to dělat jednodušeji :wink:
Howgh.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod pyler v pon říj 31, 2011 9:23 am

to nie je nas pack,to je cisto Rusnakov pack .. Ja viem ze to mozu bloknut uz len v novych fw trebars ze daju do installserveru podmienky ze ak maju instalacky take a take UID tak proste smola,preto netreba si vsetky AV hned zablokovat ...
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod psykus v pon říj 31, 2011 9:52 am

Děkuji Prokope :) Teď jsem v práci a tady na tom kompu jsou ještě 98ičky,tak mi polovina věcí ani nejde přečíst.Je pravda,že jsem to celé dělal jen podle prvního Rusnakova příspěvku.Tvé doplňující informace v následujícím příspěvku jsem ignoroval-teď už vím,že to byla chyba :oops: Nicméně dnes jedu na dva dny pryč,tak budu úplně mimo komp,ale hned potom to zkusím znovu i s Tvým doplněním.Dám Ti potom vědět.
Zatím díky a přeji všem tady pěkný den.
psykus
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod pyler v pon říj 31, 2011 10:56 am

PC ti na hack netreba,vid. viewtopic.php?f=4&t=13248
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod psykus v pát lis 04, 2011 11:21 am

to Pyler:Máš pravdu,PC k tomu vlastně ani člověk nepotřebuje(aspoň tedy v některých případech).Jinak díky za ten odkaz.Patří Ti můj dík :class:
A pro ostatní potvrzuji úspěšný hack Nokie N8(s nebrandovaným fw),ale metodou využití Nortona v příspěvku výše od Pylera.Díky moc :clap
psykus
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod maarian v sob pro 03, 2011 3:47 pm

Ahoj. Bohužel už tento postup nefunguje, certifikát byl odvolán u Dr Web Anti-virus_v6.0.1222_signed.sis
maarian
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia 5800 XM

Příspěvekod pyler v sob pro 03, 2011 3:52 pm

jak ze nefunguje ?! :shock: nic netreba podpisovat !!! :tyty: nainstalujes to bez problemov(Antivir je signed od Nokie!) :class:

Alternativny hack: viewtopic.php?f=4&t=13248
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod maarian v ned pro 04, 2011 2:16 pm

nevím, ale mně to vždycky napíše: certifikát byl odvolán
maarian
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod Turek v ned pro 04, 2011 2:24 pm

Ale pyler ti dal odkaz na :arrow: norton hack ten vyzkoušej ;)
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod maarian v ned pro 04, 2011 7:28 pm

norton hack u mi na 5800XM funguje, díky
maarian
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod ice22222 v pon pro 12, 2011 11:31 am

mohl by mi nekdo prosim rict jestli toto jede na VIVAZ PRO? pokud ne jaky hack na vivaze prosim pouzit. diky
ice22222
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82 35.0.002

Příspěvekod Benecore v pon pro 12, 2011 11:39 am

N950 MeeGo Harmattan PR1.2
BlackBerry Z10 Limited edtition
BlackBerry Dev Alpha B
---------------------------------------
Ako sťahovať z madlink.sk
• Otvoriť odkaz
• Počkať 5 sekúnd
• Stlačiť SKIP AD vpravo hore
---------------------------------------
Problémy narastajú, čím viac sa človek blíži k cieľu.
Nejde o to, ísť hlavou proti múru, ale skôr o to, nájsť očami dvere.
Benecore
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: N500 111.021.0028, N97 a N96

Příspěvekod pyler v pon pro 12, 2011 3:04 pm

Radsej norton hack...
viewtopic.php?f=4&t=13248

bo umu hack uz nejde :-(
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod ice22222 v pon pro 12, 2011 4:49 pm

ok zkusim. diky za rady

nakonec sem pouzil tento navod a sem spokojeny :) plus taky pouzito na N97
ice22222
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: N82 35.0.002

Příspěvekod alesking v sob dub 21, 2012 8:12 am

Konečně se mě to povedlo a hned na poprvé ;) ;)
Děkuji za pěkně udělaný popis jak h@cknout mobil ..
A jinak to jede na NOKIA C5-00 úplně v pořádku .. a nevím jestli to je možný ale zdá se mě že to i zrychlilo..
alesking
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia C5

Příspěvekod Pavel 5800 v ned říj 14, 2012 8:22 pm

Zasekl jsem se na bodu č.6. Get Key → Options → Copy from file → Done, píše mě to NO VALID KEY FILE FOUND, při tom soubor mám zkopirovany na C:, zkoušel jsem stáhnout i jiný drweb32.key, ale pořád nic :-(
nevite čim to je? dik
Pavel 5800
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia 5800

PředchozíDalší

Zpět na Symbian i Java aplikace