Norton Security Hack - všechny symb. tel., bez certifikátu.

Aplikace pro 9.x telefony

Příspěvekod kyslink v čtv bře 29, 2012 10:11 am

Zdravím,postupoval jsem podle návodu až jsem došel k Rompatcher Plus,najel jsem kurzorem na Open4All RP+ a odkliknul.Místo zeleně zatrhnutého mám červený křížek.Stejně tak u zkoušky InstallServerRP+.Co s tím? .Dost možná v tom mazání krok předtím.Smazal jsem C:/shared/celou složku(20000bc0 jsem po rozbalení nenašel),stejně tak C:/data/celou složku(0810040397.hps jsem po rozbalení nenašel).Jsem úplný lajk a jistě bude chyba na mé straně,ale kde? :D Díky za pomoc
kyslink
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia 5230

Re: Norton Security Hack - všechny symb. tel., bez certifikátu.

Příspěvekod vasikk v čtv bře 29, 2012 10:51 am

Co používáš jako správce souborů? Nainstaluj si :arrow: X-PLORE. Tím určitě soubory pro smazání najdeš.
Jestli ti nefunguje Open4All,který máš v telefonu, tak o 2 posty výše je jich celýbalík. Prostě jen překopíruj do složky Patches.
:arrow: TADY je ještě jedna novinak (nevím, zda ji ten balík obsahuje)
>>Jak zálohovat telefon<<
NEIGNORUJ PRAVIDLA A KOUKNI >SEM<
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA
Návody čti v klidu a pozorně
Je slušné popsat postup vyřešení problému
Chybové hlášky pište přesně

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Model telefonu: THL 5000

Příspěvekod pietrokopriva v čtv bře 29, 2012 10:59 am

už mám vše vyřešeno,ale díky za pomoc.Používám Netqin mguard ve kterém je filemanager díky kterému jsem dotáhl chybějící soubor právě z výše rozbaleného souboru a telefon již plně funguje.
pietrokopriva
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: N 500

Příspěvekod Turek v čtv bře 29, 2012 11:47 am

Pietrokopriva - ty už máš vyřešeno viz. tvůj příspěvek víš tak nechápu proč ta tvá reakce ? :t To co ty jsi vyřešil jiným softem jde bezproblému přes aplikací x-plore. Vasikk totiž reagoval na post od kyslinka né na ten tvůj :tyty:

Kyslink především :welcome V návodu není napsáno smazat celou složku data !!! Neřídil jsi se podle návodu :tyty: Tato nesmyslná věta se nezakládá na pravdě jinak by ti hack šel :idea: Pokud jsi tak učinil a smazal celou tu složku a před hackem jsi už měl nainstalovaný nějaký obsah tak je víc než pravděpodobné že jsi smazal i součásti instalovaného softu a buď nebudo fungovat správně nebo vůbec. Smazáním té složky jsi také přišel o obrázky a zvuky pokud máš tedy nějaké uložené na disku C.
Tak brzdi :stop: a maž jen to čím jsi si 100% jistý. Před smazáním raději zálohuj.

Postup při nefunkčním patchu open4all. Tam tam kde jsi instaloval rompatcher zřejmě na C (pamět telefonu) pokud né tak na e (pam. kartu) tak tam vlez přes x-plore najdi složku patches a nakopíruj tam ty patche o 5 příspěvků víš a otestuj který bude mít zelenou nech zapnutý. Vlez do x-plore a douvám že jsi postupoval podle návodu nastavení x-plore ??? Pokud ano budeš mít teď přístup do skrytých složek private/resource/sys pokud se tam dostaneš klikem a uvidíš tam soubory tak tam hlavně nic nemaž a patch open4all je tedy funkční. Pokud ani jeden ztěch dvou patchů open4all nebude fungovat tak napiš. Dodám další ;)

Řešení nefunkčního patchu installserver v rompatcheru. Nejdříve vyzkoušej ten univerzální co je v prvním postu. Zřejmě si ten návod nečetl pozorně což je jen tvá chyba. Pokud nebude fungovat tak to vyřešíš ale musí být funkční patch open4all !!!
Viz. první post instalace unsigned.

Vasikk - první post obsahuje vše co je k hacku nutné. Ty patchy o 5 příspěvku víš jsou sólo bať Pietrokoprivovi nefungoval ze záhadných důvodů patch open4all ;) Tedy vzácná vyjímka není nutné odkazovat jinam. Zřejmě do prvního postu postnu nějaký sesbíraný balík patchů open4all jistota je jistota.
Turek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: MOTO E4 plus

Příspěvekod kyslink v čtv bře 29, 2012 1:43 pm

Turek-já věděl,že jsem někde udělal kopanec :oops: .Díky za pomoc,zkouška č.2 a snad už to rozeběhnu.Na C: jsem naštěstí žádné obrázky ani muziku neměl,vše mám na PK(E:).Jinak díky za přijetí ;)

EDIT:
smazal jsem Smazal jsem tedy jen C:/shared/20000bc0 ,ale pod C:/data/ nemůžu nikde najít 0810040397.hps .Proč?Je to semnou těžký,já vím :D tom prvním příspěvku

EDIT2:
už to to šlo zatrhnout ikdyž jsem C:/data/0810040397.hps nenašel ani vyhledávačem,nebyl tam.
Naposledy upravil prokop dne čtv bře 29, 2012 2:51 pm, celkově upraveno 1
kyslink
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia 5230

Příspěvekod prokop v čtv bře 29, 2012 2:37 pm

jj, těžké to s tebou je. Když už nemáš rozum, tak buď od té dobroty, a aspoň dodržuj Pravidla fóra. Byl jsi na ně 3x upozorněn, a zavázal ses je dodržovat!
Takže jestli budeš chtít na toto fórum cokoliv dalšího napsat, tak si je napřed přečti, a hlavně dodržuj. Jinak bude zle :tyty:

Na ten soubor se vykašli, když ho tam opravdu nemáš. Už jsme o pár takových četli. A ono by se teď stejně nic nestalo, ani kdybys ho tam nechal. To jen později by ti mohl spolu s dalšími zbytečnými soubory trochu zpomalit chod telefonu, nebo kdybys náhodou chtěl z bůhvíjakých důvodů ten "antivirus" aktualizovat, tak by možná dělal neplechu.

A jestli jsi opravdu smazal celou složku C:/data/, tak ho tam logicky mít nemůžeš. I když já si myslím že jsi jí nesmazal. V tom svém prvním příspěvku jsi to napsal hodně divoce, a dál v podstatě taky.

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Model telefonu: SX1, E61, E71, E5, Xperia P...

Příspěvekod hodme v čtv dub 12, 2012 1:31 pm

Nemůžu dokončit hack, nejde mi po instalaci spustit x-plore. Nevíte co s tím? (N701 Belle)
hodme
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: nokia 701 belle

Příspěvekod Turek v čtv dub 12, 2012 1:46 pm

Co s tebou :t do topiku o x-plore píšeš o hard resetu tady to vynecháš.
    1) Jak si provedl hard reset ?
    2) Když byl proveden hard reset co jsi vše poté instaloval ?
    3) Jak se chová a co ti píše x-plore když jej chceš spustit ?
Chlape snaž se když chceš pomoci viz. pravidla fóra a také neměný fakt, že o pomoc žádáš ty a né my ;)
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod prokop v čtv dub 12, 2012 1:52 pm

hodme píše:Nevíte co s tím?

:idea: Jiný správce souborů? :idea:
:idea: Jiný způsob hacku? :idea:
To jen tak na okraj, mám pocit že to ti možná taky nepomůže. Spíš jen jako ponaučení pro příště.

1. jakou verzi X-plore jsi instaloval?
  2. restart jsi zkoušel?
  3. Jakým způsobem jsi telefon "hardresetnul"?
  4. Zkoušel jsi to opakovat?

PS:
Tu duplicitu v tématu o X-plore jsem ti přesunul do Žumpy. Ono to zřejmě nakonec bude stejně patřit jinam, takže to nakonec jinam přesuneme, nebo prohodíme tenhle post s tím v Žumpě, ale rozhodně to tu nebude 2x :roll: Mysli, nebo aspoň dodržuj pravidla fóra :wink:

EDIT:
No vidíš, Turku :D Teď jsi byl zas rychlejší ty :D

Při žádostech o vyřešení problému s telefonem, aplikacemi apod, uvádějte přesné chybové hlášky, a problém se snažte co nejvíce popsatDokud zde bude tento text, budu odpovídat na SZ jen v těch nejnaléhavějších případech.
prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod pyler v čtv dub 12, 2012 6:19 pm

a to len x-plore existuje ?? pouzi nejaky iny file browser
tu mas Nokia File Browser 1.1
Kód: Vybrat vše
http://upwap.ru/2027137

btw, X-plore na 701,700 a 603 s Belle FP1 naozaj nefunguje. nie je iste ci lcg team to fixne :-/

added by prokop:

Aha, takže ne hard reset, ale zřejme aktualizace firmware. Nebo obojí. Lidi, naučte se proboha už být přesní a přesně popisovat situaci. Takhle vznikají nedorozumnění a zbytečné ztráty času :roll:
(doufám, že se z toho nakonec nevyklube jiný šotek :D )

:ld
:arrow: Přímý link ke stažení Nokia FileBrowser v1.01 signed

>pyler:
Proč LCG Team ? Neměli by to fixnout spíš soudruzi ze severu? No, nakonec to stejně zase zbyde jako obvykle na externích vývojářích... :roll:

Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Model telefonu: nokia n97 mini

Příspěvekod Pávek v čtv kvě 10, 2012 2:30 pm

Zdravím všechny.Ha°°°ck Nokie 5230 byl bez nejmenšího problému, jenže jsem si pořídil Nokii 500.
Mno a v pc i na pam.kartě a flešky se mi vytvořili samí zástupci,udělal jsem tedy to že jsem provedl
*#7380# a provedl tak tovární nastavení (měl by to být hard reset),když mob zase najel nainstaloval Nortona a vše dle návodu,stáhnul installserverS3.zip,mám instalovaný i x-plore a také jsem smáznul složkuC:/shared/20000bc0/a ten další soubor jsem také nenašel.Problém pak vzniknul v tom že nejdou nainstalovat úplně všechny aplikace či hry jako jsem to měl u 5230 kde makalo vše co jsem chtěl ale ještě navíc nemohu instalovat ani některé orig.z Nokia Obchodu kde jsou také některé aplik.zdarma.Poraď te pls.
PC,flešky i pam karty mám vpořádku a nevím tedy jestli mám udělat znovu hard reset a znovu provést hck mé nokie.(jinak jsem měl také jak zde již bylo uvedeno v nortonu ty samé problémy že nebylo zelené ale červené,ale postupoval jsem dále jak již bylo také uvedeno).Poctivě jsem si pročetl všecky tři stránky které tu jsou ale takový problém který řeším jsem tady zatím nenašel,pokud jsem nepřehlédl.
Jestli víte poraďte pls.Nevím jak to řešit.THX
Pávek
Uživatel
Uživatel

Model telefonu: Nokia 500

Příspěvekod vasikk v čtv kvě 10, 2012 3:24 pm

Co to znamená nejde? Vypíše telefon nějakou hlášku? Zkoušel si něco odinstalovat?
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Pávek v čtv kvě 10, 2012 3:40 pm

aj to jsem zapoměl napsat. Když instaluji např. Camera Lover tak naběhne instalace,zeptá se kam to chci inst.
a pak jako že začíná instalovat ale vypadne hláška "chyba systému" a to mě trápí protože teda nevím jestli jsem udělal chybu a musím teda znovu i s hard restartem opakovat celý postup či stačí jen upravit některou složku nebo vložit nejaký patch.

a děje se tak jestli to dám do vnitřní paměti či na kartu
Pávek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod vasikk v čtv kvě 10, 2012 4:06 pm

Hard reset Nokie 500 kódem není 100%.tní trohnat.
Ten se dělá kombinací kláves:
ZELENÉ + TLAČÍTKO ZÁMKU + HLASITOST NAHORU
Rozdíl mezi kódem a trojhmatem najdeš :arrow: TADY

Jestli máš telefon po formátu a hned blbne, tak ho proveď výše uvedeným způsobem zase. Přijdeš jen o hack a to je otázka několika minut.
Nezapomeň na fotmát karty.
ČTI DŮLEŽITÁ TÉMATA

Zasměj se
vasikk
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Pávek v čtv kvě 10, 2012 4:37 pm

THX zítra dám vědět a ještě jednou THX za rady.
Pávek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod zirafak v čtv kvě 10, 2012 9:24 pm

Tak po poslední aktualizaci na nokia 700 je vše jinak. Co se týka aplikace X-Plore stačí stáhnout poslední verzi a zase maká, ale bohužel již nefunguje řada dalších aplikací. Nevím proč, ale valí to na mne hlášky a chybách certifikátu a neověřených autorech software. Jinými slovy Hack telefonu je nefunkční (a to i po hard resetu a čisté instalaci) Nevíte někdo, co tam pozměnili?
Díky
zirafak
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia700

Příspěvekod pyler v pát kvě 11, 2012 5:04 am

pouzi prosim najnovsi installserver patch v1.7 ..
Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Turek v pát kvě 11, 2012 7:57 am

zirafak - k hacku nových fw belle fp1 je zapotřebí použít nejnovější x-plore v1.58 který je fixnutý to už jsi ale vyřešil snad také díky diskuzi víš ;) Nepleť si laskavě hack a instalaci unsigned :pray bať jde o dvě rozdílné věci které spolu málo souvisí viz. první post respektivě odkaz na topik HACK SYMBIANU ROZCESTNÍK.

zirafak a Pávek - k instalaci unsigned pro fw belle fp1 stačí použít nejnovější patch installserver 1.7 (pyler díky za upo :class: já ho zapoměl přidat do prvního postu respektivě sám ho tam neupnu bať se tam nedostanu :lotpot ) Prozatím jej tedy šoupnu aspoň sem:

Install Server RP v1.7.zip
(866 bajtů) 226 krát

Pávek - poděkovat je sice slušnost ale napsat to do jednoho postu s větou "zítra to zkusím" je OT a také proti pravidlům fóra a nemá to žádnou informační hodnotu nikomu to nepomůže a jen to zbytečně natahuje vlákno ;) Není lepší to udělat tak : Nejdříve zkusit pak napsat jestli to pomohlo vyřešit problém a nakonec v tom samém příspěvku poděkovat ? :idea: S hláškou chyba systému při instalaci aplikace jsem se už také setkal ale byla to tenkrát chyba špatného cr@cku tady mě to u té aplikace dost zaráží bať aji google mlčí. Dle mě jsi tu hlášku zřejmě nenapsal SPRÁVNĚ a nebo NEPŘESNĚ což je VLASTNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ !!! Zkus ten installserver v1.7 a znovu instalovat pokud se instalace nezdaří tak mi prosím tu instalačku někam upni a pošli mi odkaz přes SZ předem ti děkuji.
Turek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Pávek v pát kvě 11, 2012 6:59 pm

Tak za ten post "zítra to zkusím" se omlouvám.
Nechtělo se mi dělat hard reset a tak jsem nejprv provedl opravu soft přes Nokia Suite, ta sice neproběhla korektně,ale znovu jsem nainstaloval Nortona pak jsem odinstaloval aplikaci Symantec Symbian Hack
nainstaloval RomPatcherPlus v3.1 LiteVersion.sisx a provedl vše jak je popsáno v prvním postu.
Odstranění C:/shared/20000bc0/ (a soubor C:/data/0810040397.hps jsem nenašel), toto jsem provedl až po instalaci RomPatcheru.Pak jsem zde stáhl Install Server RP v1.7.zip od Turka, který jsem nakopíroval přes x-plore do C:/patches, spustil jsem RomPatcher z aktivoval onen server a bylo hotovo.
Tak Velké THX všem zůčastněným.
Pávek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Nokia 8 v ned kvě 27, 2012 3:07 pm

Postupoval jsem presne podle navodu na me N8. Nic nefunguje. Opatrne jsem postupoval podle navocu dale v pripade, ze to nepujde a doposud mi nic nefunguje. Muzete mi poradit kde je chyba? Muzu postup zopakovat znovu? Mam N8-00 Belle a firmware 111.030.0609 uzivatelska je stejna + 00.01. Dekuji.
Nokia 8
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Nokia N8

Příspěvekod pyler v ned kvě 27, 2012 3:40 pm

'nic nefunguje' - ???

added by prokop:
Nokia N8 píše:Můžu postup opakovat znovu?

Ano.
Pravidla fóra (a zdravého rozumu) píše:Svoje problémy se snažte co nejpřesněji popsat včetně případných chybových hlášek. Pochopte prosím, že uživatelé kteří by vám rádi pomohli nejsou jasnovidci a nemohou tušit v čem je problém když například napíšete "nejde to", "nefunguje to" apod.

:x
To co máme na krku, se dá použít i k myšlení :idea: :pray
Protentokrát ti to tu nechám, ale každý další podobný post už ti rovnou přesunu tam kam patří, a možná přidám i Varování :tyty:
Mimo téma → Zobrazit
Mimo téma:'nic nefunguje' :?: Nevykládej tu pohádky, mně funguje všechno :naughty: (skoro :D )
'nic mi nefunguje' :?: . Takže ti telefon nezvoní, lednička nechladí, světlo nesvítí, voda neteče, stěrače nestírají, blinkry neblikají.... :?: :t :D

Naposledy upravil prokop dne ned kvě 27, 2012 4:11 pm, celkově upraveno 1
Albert Einstein
pyler
Expert fóra
Expert fóra

Příspěvekod Nokia 8 v ned kvě 27, 2012 5:15 pm

Ano rozumim. Takze certifikaty po po me chce neustale nebo mi to vlastne hlasi neplatny nebo propadly certifikat. Jel jsem na sve N8 presne podle popisu do mista, kde jsem mel odstranit soubory
C:/shared/20000bc0/ a C:/data/0810040397.hps. Ten prvni jsem nasel a odstranil. Ten druhy jsem nenasel tak jsem pokracoval dal jak jsem napsal. Pri pokusu celou proceduru opakovat jsem sice nainstaloval room patcher + ale po jeho otevreni jsem tam nic nemel. Nyni nechavam vse tak jak je a pockam. Poradite mi nyni jak to opravit (ty certifikaty) ? Dekuji.
Nokia 8
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod prokop v ned kvě 27, 2012 6:21 pm

Nokia N8 píše:Pri pokusu celou proceduru opakovat jsem sice nainstaloval room patcher + ale po jeho otevreni jsem tam nic nemel

návod píše:Nejdříve vyzkoušejte tenhle univerzální installserver.rmp do rom patcheru a nakopírujte jej do !/patches...

:idea:

Nokia N8 píše:Ten druhy jsem nenasel

Pokud ho v telefonu skutečně nemáš, tak to je v pořádku. V některých případech tam opravdu není. Máš v X-plore zaškrtnutá všechna 4 políčka? Ten *.hps soubor je s atributem 'hidden', tedy standardně skrytý :wink:
Ale i kdybys ho tam měl, tak by se nic zvláštního nedělo. Jen je tam prostě zbytečný, a v budoucnu může být za určitých podmínek nebo spolu s dalšími zbytečnými soubory příčinou zpomalování telefonu či jiných komplikací.

prokop
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Nokia 8 v ned kvě 27, 2012 7:15 pm

Muj treti pokus. Volby → Nastavení → Volby → Změnit:
Instalace softwaru - Vše
Ověřit certif. online - Vypnutá. Vse nastaveno.
Instalace Symantec Symbian Hack
Po bod Volby → Restore All, accept prompt vse v poradku ale dostavam hlasku, ze data jsou jiz v telefonu pritomna. Pravdepodobne z me predchozi akce.
Ponechavam tak a volbou zrusit ukoncuji Restore all.
Odinstalovavam Symantec Symbian Hack kde je vse ok.
Spoustim X-plore kde mam prvni 4 pole oznacena dle navodu.
Nevidim složku C:/shared/20000bc0/ ale mam tam adresar C:/shared/20000bc0_symantec a v nem soubor uvedeny ke smazani. Mazu celou slozku 20000bc0_symantec.
Instaluji RomPatcherPlus v3.1 LiteVersion.sisx
Spoustim RomPatcherPlus ale po spusteni v nem jiz nevidim InstallServerRP+ ani Open4All RP+
Nic tam nemam, nemam tedy co aktivovat a takto koncim jiz podruhe.
Presneji nevim jak to popsat.

Edit>> mlouvam se. Soubor C:/data/0810040397.hps jsem nikde nenasel.

added by http://forum.n73.eu/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4140:
Nokia N8 píše:Nic tam nemam, nemam tedy co aktivovat a takto koncim jiz podruhe.

A já taky podruhé, teď už naposledy :roll: :
návod píše:Nejdříve vyzkoušejte tenhle univerzální installserver.rmp do rom patcheru a nakopírujte jej do !/patches.

A k tomu přidávám:
Vítejte na fóru - pro nové uživatele a začátečníky píše:Velice důležité je přečíst si a dodržovat Pravidla fóra. Jejich dodržování usnadní ostatním uživatelů orientaci na tomto fóru.

Pravidla fóra píše:... nepište dva příspěvky za sebou !!!

:tyty: :x

Naposledy upravil prokop dne ned kvě 27, 2012 8:14 pm, celkově upraveno 2
Nokia 8
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod šulda v ned kvě 27, 2012 7:31 pm

Hm :t Nakopíruj do paměti F: (doporučuji ale není nutné) nebo E: složku z přílohy a otevři RP+, pokud se ti tam zobrazí patche tak je aktivuj.
patches.rar
(1.11 KiB) 180 krát
Obrázek
Člověk se pořád učí ;) Na 100% funguje jen smrt.
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Model telefonu: E7 Belle Refresh VDÚ

Příspěvekod Nokia 8 v ned kvě 27, 2012 7:40 pm

Diky stahl jsem a nakopiroval jak jsi mi rekl. V rompatcheru jiz mam ty soubory. Jsou aktivni nicmene pri pokusu o instalaci mi to hlasi Prosly certifikat.
Nokia 8
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod šulda v ned kvě 27, 2012 7:44 pm

Zkus prosím tě restartovat telefon a nainstalovat viz příloha, pak mi napiš výsledek. Samozřejmě s aktivním installserver!
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Nokia 8 v ned kvě 27, 2012 8:00 pm

Nechapu. Nainstaloval jsem ten tvuj extra buton belle a potom mi sla nainstalovat i ta aplikace ktera mi pred tim hazela prosly certifikat. Diky ti moc. Mohl bys mi ale vysvetlit co jsem to vlastne udelal a co bylo pricinou me prvotni nefunkcnosti a co zapricinilo to, ze to nyni jede? Jeste jednou diky.
Nokia 8
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod šulda v ned kvě 27, 2012 8:23 pm

No, k hacku je důležitá složka patches s danými soubory .rmp která se ti možná nevytvořila nebo jsi ji nevědomky odstranil, to ti prostě neřeknu páč sem u hacku tvojí N8 nebyl. Já ti dal potřebnou složku se soubory a trochu sem tě zneužil v tom že jsem se o restartu telefonu zmínil až později a podle výsledku mi opět vychází staré dobré české moudro "zkusil si to vypnout a zapnout" :twisted: Mnohdy stačí právě tohle a není třeba zbytečně hledat :idea: To už je ale mimo, pokud chceš pochopit základní smysl hacku tak ho na fóru lehce najdeš, pokud chceš jen instalovat apps tak už to dál neřeš ;)
Obrázek
šulda
Moderátor.
Moderátor.

Příspěvekod Milantopinka v čtv kvě 31, 2012 5:57 pm

:class: Ahoj!! Moc díky za skvělé rady.Vlastním Sony Ericsson-Vivaz u5i a výborně tento hack šlape,takže všem vřele doporučuji.Teď už mohu vpohodě jakékoliv aplikace a hry stahovat.Nemusím se už obávat různých hlášek při instalaci ohledně certifikátů apod.Jsem s Vivazem spokojen,má docela dobrý software od Nokia.A vše zdarma!!Ještě jednou díky :-) Milan.

šulda>>
Milantopinka píše:A vše zdarma!!

Je vidět že jsi nepochopil smysl hacku :dolu:
Naposledy upravil Milantopinka dne čtv kvě 31, 2012 6:01 pm, celkově upraveno 1
Milantopinka
Nový uživatel
Nový uživatel

Model telefonu: Sony Ericsson Vivaz u5i

PředchozíDalší

Zpět na Symbian i Java aplikace